IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Хахаха, това е защото не си в унисон с отсрещния градус.

    Дядо ми много хубава приказка ми думаше навремето - Вика, да знаеш от мене, запоя има 3 фази:

    Първа фаза - като седнат хората на маса - един говори и всички го слушат. Вече като ударят по няколко питиета...
    Втора фаза - разделят се на групи, един говори друг го слуша. И накрая:
    Трета фаза - всеки говори и никой, никого не слуша


    Та тука сме в някво такова перманентно състояние между 2ра и 3та фаза...затова ти казвам, че градус не ти достига. Ако не си пила. си е чист психодиспансер
    тянънмън не изтрезнява ти не била пила?
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

      Правиш ли разлика между въпрос и съвет?
      Съдържанието на разговорите ви едва ли вълнува някой, камо ли мен. Да, говорили сме, или не, не сме говорили. Точка по въпроса. Никой не ти търси писмено обяснение и защита на дипломна работа.

      Обичаш си вниманието и да си център, но и фиксацията ти по това си е твой проблем, не мой или на съфорумците. Ender ти го написа. Директно, без завоалирани думи.
      И от какъв зор ще ти давам обяснение какво си говорим с жена ми?Това си е наша лична работа и не касае никой друг.
      А като не искаш да съм център на внимание просто не ми чети коментарите.Никой насила не те кара да ги четеш, още по-малко да ги коментираш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Социалистическите хора не ламтяха и не бяха така опростачени както в днешно време.
        Евго,

        простаци винаги е имало, има и ще има. При това в изобилие! Но навремето хората бяха много по-кротки и като им направиш забележка малко или много си даваха сметка/ В момента простаците са арогантни и агресивни и една забележка може да ти коства дори и живота! И това в резултат само на 20-30 год. налагане на екранни модели на татуирани образци тип 'славчу трифонов', чиито плодове ще се берат следващите 50-100 години!

        Има и друго, което води до изкривяване на отношенията. Навремето като видиш отстрани нещо нередно и като го кажеш - човека поне донякъде си взимаше бележка. А сега всеки се чувства прав и отговорът е: "Бе къф си да ми даваш акъл и да ми се бъркаш!" ...... то хубаво, ти си безгрешен и никой няма право да ти каже отстрани как изглеждат нещата, ама когато трайно и постоянно отблъскваш хората - утре като ти потрябва помощта им - да не ревеш! Говоря утре някой като го бият или нещо по-лошо на улицата - да не се окаже, че същите тия хора, които е отблъсквал - се обърнат на другата страна и продължат да си четат вестника.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Какво се ровиш в бельото на хора ,които не познаваш?Какво си казваме с жена ми си е наша работа. И това теб по никакъв начин не те засяга. Както мен не ме засяга твоят живот.
          Млад човек си ,а се държиш като старец.Те така обичат да поучават и да се месят в живота на другите хора.И дават съвети, без да са им искани.
          Правиш ли разлика между въпрос и съвет?
          Съдържанието на разговорите ви едва ли вълнува някой, камо ли мен. Да, говорили сме, или не, не сме говорили. Точка по въпроса. Никой не ти търси писмено обяснение и защита на дипломна работа.

          Обичаш си вниманието и да си център, но и фиксацията ти по това си е твой проблем, не мой или на съфорумците. Ender ти го написа. Директно, без завоалирани думи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Whatever
            Щом е успял човек, заслужава уважение.
            Надали злобно коментира другите хора.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Възможно е да не му е дал пари. А само име и контакти. Понякога те са по-важни от парите.
              Но не виждам смисъл да го коментираме в тая тема. А по-скоро в темата за успеха.
              Whatever

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Бе знаеш ли, може да се окаже и че може!
                До залез един, след залез - друг.
                Говоря теоретично! - не за конкретния човек/

                Знаеш ли какво ми прави впечатление все повече и повече - двойнствената природа на повечето хора. Голяма част от хората демонстрират широко скроена личност (учтиви, вежливи, гледащи отгоре на нещата, абе с една дума - ларж....), и тази природа е уж сравнително константна - наблюдаваш я доста често (ама само уикендите да речем)... и изведнъж като ги поставяш (или се окажат) в малко по-екстремна ситуация и много бързо на повърхността изплува непознатата досега, скрита природа - дребнава, заядлива, и т.н.

                Та... преди години хората сякаш бяха по-, как да го кажа - по-константни - както ти твърдиш! Демек ако си добър - си добър; и съответно в спорните ситуации губиш, защото останалите се възползват от добротатата ти. Тоя момент обаче сякаш поприключи. Хората като че ли се научиха да си защитават интереса (което е добре по принцип), но добротата м сякаш стана "по-плитка", само на повърхността (и основно по празници - Коледа и прочее). Иначе скритата природа стои в латентно състояние и много бързо е готова да изплува (в случай на необходимост).

                п.п. Не знам как да кача от телефон снимка да видите каква красота са в момента Родопите - асъл пика на есента! Цяла седмица на различно място, а есенните 'пожари' са навсякъде, в добавка - истински гостоприемни хора (ама не като тия в големите градове), чудесна кухня и прочее... ай стига толкоз, че завистливците дебнат отвсякъде! Не че родопите са алпите, всеки може да си ги позволи, ама все пак!
                +100

                Социалистическите хора не ламтяха и не бяха така опростачени както в днешно време.

                Можеш да качиш снимки от Родопите да ги видим. Има бутон за прикачане като пишеш коментар.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Не ме четеш. Не му е дал пари. Дал му е само грамотност. Всичко си го изкарва абсолютно сам и първият път фалира.

                  В началото мизерства с войнишка заплата. Никой не му дава и един цент.

                  Голем си ми газлайтър ти.
                  Възможно е да не му е дал пари. А само име и контакти. Понякога те са по-важни от парите.
                  Но не виждам смисъл да го коментираме в тая тема. А по-скоро в темата за успеха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    На не трезв акъл някои коментари се асимилират по-добре. На трезв изпадам в недоумение.
                    Наздраве!
                    Хахаха, това е защото не си в унисон с отсрещния градус.

                    Дядо ми много хубава приказка ми думаше навремето - Вика, да знаеш от мене, запоя има 3 фази:

                    Първа фаза - като седнат хората на маса - един говори и всички го слушат. Вече като ударят по няколко питиета...
                    Втора фаза - разделят се на групи, един говори друг го слуша. И накрая:
                    Трета фаза - всеки говори и никой, никого не слуша


                    Та тука сме в някво такова перманентно състояние между 2ра и 3та фаза...затова ти казвам, че градус не ти достига. Ако не си пила. си е чист психодиспансер

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Е и?Дали му е баща или не, няма никакво значение. Важното е,че му е дал голям старт в живота.
                      Не ме четеш. Не му е дал пари. Дал му е само грамотност. Всичко си го изкарва абсолютно сам и първият път фалира.

                      В началото мизерства с войнишка заплата. Никой не му дава и един цент.

                      Голем си ми газлайтър ти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        “Богатият татко” не е биологичният му баща. Аз все още чета по-скоро книгите. Препоръчвам ти първата му книга “Богат татко, беден татко”. Класика.
                        Е и?Дали му е баща или не, няма никакво значение. Важното е,че му е дал голям старт в живота.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                          Как се получава това? И ти си юрист, дай пример, щото е странно без беля, беля, както е казал народа. Ще оставиш питомно, заради диво? Пак е огромен конфликт, щото единия ще е тотално недоволен от другия, за да се стигне дотам. Тук не визирам теб, просто съждения за развод без конфликт.
                          На много хора им е бедна фантазията как няколко думи или разговора могат да променят нещата.

                          Сега вече към теб, пък ако искаш подскачай,злобей, обиждай или каквото сметнеш, че те удоволетворява. Не е съвет, както си беше въобразил първия път като те питах. Най-обикновенвъпрос:
                          -Ти лично седна ли да поговориш с жена си защо се е случило така между вас и защо не те привлича? Директно да ѝ кажеш, че не ти допада теглото ѝ. Без намеци, все пак нали казваш всичко директно, щото го раздаваш много ербап, но точно на тая тема съм сигурен на 1000%, че си увъртал.
                          Какво се ровиш в бельото на хора ,които не познаваш?Какво си казваме с жена ми си е наша работа. И това теб по никакъв начин не те засяга. Както мен не ме засяга твоят живот.
                          Млад човек си ,а се държиш като старец.Те така обичат да поучават и да се месят в живота на другите хора.И дават съвети, без да са им искани.
                          Last edited by mirodes; 25.10.2022, 20:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                            Нема мъка,
                            със сиренце грозде и бяло вино.

                            Наздраве.
                            Хмм, рано ми е още да обръщам на вино. Пък и това питие го пия само у Кръчмата, че да дразня оня язваджия, Арахната.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              В грешка си.Лично съм му гледал клипове в Ютуб и в един от тях каза,че баща му бил закупил голям хотел и развил потенциала му.Може и първоначално да е бил държавен служител.
                              “Богатият татко” не е биологичният му баща. Аз все още чета по-скоро книгите. Препоръчвам ти първата му книга “Богат татко, беден татко”. Класика.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Мани, че ако трябва всеки път да пием за мъката тука...няма изтрезняване... Наздраве!
                                На не трезв акъл някои коментари се асимилират по-добре. На трезв изпадам в недоумение.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X