IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Точно в това е въпросът: как ще станат нещата естествено, щом тя "не те допуска до себе си"!

    Когато си отговориш на този въпрос, поне половината от нормално разсъждаващите дами ще бъдат твои...

    /скоро след това се е "измъкнала", защото е разбрала, че си далеч от отговора на горният въпрос/...
    Точно попадение !
    И Евго кат си отговориш на този въпрос , отговора всъщност решава поне 70 % от проблемите ти с жените

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Точно в това е въпросът: как ще станат нещата естествено, щом тя "не те допуска до себе си"!

      Когато си отговориш на този въпрос, поне половината от нормално разсъждаващите дами ще бъдат твои...

      /скоро след това се е "измъкнала", защото е разбрала, че си далеч от отговора на горният въпрос/...
      Тя е хитра лисица, едно пише, друго мисли.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Ами важен си е секса.........

        Един мъж, за да е добър войн, за да бъде добър съпруг и баща, трябва да прави редовно секс.

        Така се чувства освободен и доволен и е готов за нови предизвикателства.

        Наскоро, ангажирахме един мъж на 33 г. за ремонт на паркет. И останахме с много добро впечатление. Дойде с хубава кола, чист, спретнат, свърши си работата хубаво, говори културно (подава ръка за довиждане), имал висше и не прави цигански номера. Освен това имаше и мъжкарско излъчване (спортува си), без да е "като на Гладиатор".


        Тъй като темата е за жени, да ви доразкажа за онази богата фармацевтка, с която излизах (с Аудито). Миналата година се беше навила да дойде на вилата ми на морето. И ми пише ("Като дойда, да не мислиш, че ще ти пусна. Искам нещата да станат естествено и по принцип имам интерес към теб.") И аз й писах, как точно иска да станат естествено, като не ме допускаш до теб. И скоро след това тя се измъкна и каза, че нямало да дойде.

        Излизали сме два пъти, писали сме си много (в сайта за запознанства), но тя все гледаше да се измъкне и 2 пъти е проваляла срещи.
        И беше качила снимки от преди 10г, когато е била на 30г.


        Поздрави




        Точно в това е въпросът: как ще станат нещата естествено, щом тя "не те допуска до себе си"!

        Когато си отговориш на този въпрос, поне половината от нормално разсъждаващите дами ще бъдат твои...

        /скоро след това се е "измъкнала", защото е разбрала, че си далеч от отговора на горният въпрос/...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          “Българинът, като седне да работи се сеща, че трябва да изживее живота си доволно и щастливо, „да не се мине“. Надърви го и тръгва да търси за ебане. Ето, това му ебава майката на българския писател, поет, художник, журналист, артист, ковач, хлебар… И то, ако може да е без пари и да е чуждо. Българинът не е научен да плаща за своите удоволствия. Той гледа да мине гратис.”
          ― Атанас Буров



          “Това е българинът. Все иска да ебне без пари. Ама не дават така. Не се лъже българката. Тя е винаги по-умна от българина. Защото тя го ражда и възпитава. Тя му дава своя ум и своите навици.”
          ― Атанас Буров

          “Българският политик неминуемо свързва властта с пържолата, бута, жената, парата, златото. Парата е символът на властника в България. Той иска пари, пари, пари. Иска злато, злато, злато. Иска къщи, къщи, къщи. Иска вили, вили, вили. Иска коли, коли, коли. И не за своя сметка - а за сметка на партията си, на държавата си, на народа си. Това властогонство е бясна болест - който е ухапан веднаж от нея - умира цял живот, като бесен. И е бесен за власт - срам и позор, но е така.”
          ― Атанас Буров


          Хората се раждат неравни — и по социално положение, и по дарби, и по пишки, и по всичко… Как ще бъдат равни? Не могат да бъдат равни. Никога. Човек е създаден да се бори за хляба си, за място под слънцето, за жени, за пари, за обществено положение. Кой ще победи? По-умният, по-силният, по-храбрият, по-безочливият, по-грубият, по-нахалният”
          ― Атанас Буров

          https://www.goodreads.com/author/quotes/14254418._
          Буров е ВЕЛИК, ВЕЛИК българин !!!!
          Имам 1 картина подарена му като е бил министър в правителството на Ляпчев. Масло върху платно, голяма като размер, с оригиналната дървена рамка, вероятно е стояла в кабинета му кат съдя по размера на картината. Преди 4 год един ми предложи 15 К лева за нея, тоя направо го изритах с шутове от стаята

          Ама кат цитираш Буров кажи и това, че когато той е 37 години се запознава и жени за 17 годишната Смарайда Салабашева, дъщеря на полковник Стефан Салабашев. Цели 20 год разлика и никой не се е противопоставил на връзката им и на сватбата им. Ето за това говоря и точно това написах преди малко в предния ми пост И това е поредното потвърждение на думите ми, ето кво написах в предния пост : "Мъжете са консумативен тип, докато жените са донори. По-младият индивид е и по-надежден донор"
          Last edited by Асо Пика; 14.09.2020, 11:33.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            “Българинът, като седне да работи се сеща, че трябва да изживее живота си доволно и щастливо, „да не се мине“. Надърви го и тръгва да търси за ебане. Ето, това му ебава майката на българския писател, поет, художник, журналист, артист, ковач, хлебар… И то, ако може да е без пари и да е чуждо. Българинът не е научен да плаща за своите удоволствия. Той гледа да мине гратис.”
            ― Атанас Буров



            “Това е българинът. Все иска да ебне без пари. Ама не дават така. Не се лъже българката. Тя е винаги по-умна от българина. Защото тя го ражда и възпитава. Тя му дава своя ум и своите навици.”
            ― Атанас Буров

            “Българският политик неминуемо свързва властта с пържолата, бута, жената, парата, златото. Парата е символът на властника в България. Той иска пари, пари, пари. Иска злато, злато, злато. Иска къщи, къщи, къщи. Иска вили, вили, вили. Иска коли, коли, коли. И не за своя сметка - а за сметка на партията си, на държавата си, на народа си. Това властогонство е бясна болест - който е ухапан веднаж от нея - умира цял живот, като бесен. И е бесен за власт - срам и позор, но е така.”
            ― Атанас Буров


            Хората се раждат неравни — и по социално положение, и по дарби, и по пишки, и по всичко… Как ще бъдат равни? Не могат да бъдат равни. Никога. Човек е създаден да се бори за хляба си, за място под слънцето, за жени, за пари, за обществено положение. Кой ще победи? По-умният, по-силният, по-храбрият, по-безочливият, по-грубият, по-нахалният”
            ― Атанас Буров

            https://www.goodreads.com/author/quotes/14254418._


            Благодаря за желанието ТИ - да ме ограмотиш /в публичен форум/ - с мислите на политик, когото не познавам толкова много, но често минавам край паметника му...

            Бих те уверил, че - от цитатите си правя заключение, че Буров не е познавал много жени, ако и самата ти да си дама.

            /може би намекваш, че Боко имитира Буров? - това е наистина нелепо твърдение!/

            Повече по въпроса няма да споря пред непозната публика!

            Коментар


            • Ами важен си е секса.........

              Един мъж, за да е добър войн, за да бъде добър съпруг и баща, трябва да прави редовно секс.

              Така се чувства освободен и доволен и е готов за нови предизвикателства.

              Наскоро, ангажирахме един мъж на 33 г. за ремонт на паркет. И останахме с много добро впечатление. Дойде с хубава кола, чист, спретнат, свърши си работата хубаво, говори културно (подава ръка за довиждане), имал висше и не прави цигански номера. Освен това имаше и мъжкарско излъчване (спортува си), без да е "като на Гладиатор".


              Тъй като темата е за жени, да ви доразкажа за онази богата фармацевтка, с която излизах (с Аудито). Миналата година се беше навила да дойде на вилата ми на морето. И ми пише ("Като дойда, да не мислиш, че ще ти пусна. Искам нещата да станат естествено и по принцип имам интерес към теб.") И аз й писах, как точно иска да станат естествено, като не ме допускаш до теб. И скоро след това тя се измъкна и каза, че нямало да дойде.

              Излизали сме два пъти, писали сме си много (в сайта за запознанства), но тя все гледаше да се измъкне и 2 пъти е проваляла срещи.
              И беше качила снимки от преди 10г, когато е била на 30г.


              Поздрави




              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение





                Мисля, че не си даваш сметка за това, че - ако и да си падаш по камъчетата, то те трябва да са получени от правилния човек. Там е работата, че дефиницията за "правилен" е прекалено разтегливо понятие...

                Всъщност, доколкото разбирам, в конкретният случай - понятието "правилен човек" за подаряване на камъчета - не се припокрива с "правилен човек" за създаване на семейство и отглеждане на деца... В същото време - "правилен човек" за преживявания, емоции, развлечения, споделяне - това може да е един трети "правилен човек". Логично е - за пазаруване и "ходене" по магазините да има четвърти "правилен човек", както и за: културни развлечения, почивки и екскурзии - задължително има пети "правилен човек"... Помощникът в къщи - трябва да е шестият "правилен човек"...

                В тоя дух - нещата са необозрими.

                Разбира се има алтернатива! Свежда се до две възможности:

                1. Правилен човек за камъчета.

                2. Компютърът в къщи.

                Ако съзрете наченки на ирония горе, лъжете се! Между нас казано - една жена може да се ограничи и с един... компютър. Напоследък всичко е възможно. И това не е казано иронично!

                Претенции може да има дори и .... мъжът /да не забравяме това/, а претенциите му са обикновено в посоката, която не може да му даде една прекалено претенциозна дама /на средна възраст/...

                Препоръка: излезте, разходете се. Правилни хора има навсякъде. Претенциите ни са неоснователни!
                “Българинът, като седне да работи се сеща, че трябва да изживее живота си доволно и щастливо, „да не се мине“. Надърви го и тръгва да търси за ебане. Ето, това му ебава майката на българския писател, поет, художник, журналист, артист, ковач, хлебар… И то, ако може да е без пари и да е чуждо. Българинът не е научен да плаща за своите удоволствия. Той гледа да мине гратис.”
                ― Атанас Буров



                “Това е българинът. Все иска да ебне без пари. Ама не дават така. Не се лъже българката. Тя е винаги по-умна от българина. Защото тя го ражда и възпитава. Тя му дава своя ум и своите навици.”
                ― Атанас Буров

                “Българският политик неминуемо свързва властта с пържолата, бута, жената, парата, златото. Парата е символът на властника в България. Той иска пари, пари, пари. Иска злато, злато, злато. Иска къщи, къщи, къщи. Иска вили, вили, вили. Иска коли, коли, коли. И не за своя сметка - а за сметка на партията си, на държавата си, на народа си. Това властогонство е бясна болест - който е ухапан веднаж от нея - умира цял живот, като бесен. И е бесен за власт - срам и позор, но е така.”
                ― Атанас Буров


                Хората се раждат неравни — и по социално положение, и по дарби, и по пишки, и по всичко… Как ще бъдат равни? Не могат да бъдат равни. Никога. Човек е създаден да се бори за хляба си, за място под слънцето, за жени, за пари, за обществено положение. Кой ще победи? По-умният, по-силният, по-храбрият, по-безочливият, по-грубият, по-нахалният”
                ― Атанас Буров

                https://www.goodreads.com/author/quotes/14254418._
                Last edited by Selena; 14.09.2020, 11:04.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Анджък. И други работи искаме ама не ни чуват. Ответната страна упорито вие секс та секс. Те така си е откак свят светува.
                  Сексът е най-примитивният от всички първични инстинкти. Той е синоним на оцеляването на вида, но при мъжете секса цели постигане на контрол, а ние само се заблуждаваме, че става дума за оцеляване.

                  Мъжете и жените възприемат по различен начин секса. За мъжете по традиция секса означава предизвикателство и завладяване естествено на повече жени. За мъжа жената е най-красивата тревога, най-сладката поезия и най-капризната мечта, но само чуждата жена. Винаги чуждата жена изглежда като ангел

                  Желанието на мъжа за сексуално разнообразие, към млади и следователно по-плодовити партньорки е естествено. Мъжете са консумативен тип, докато жените са донори. По-младият индивид е и по-надежден донор. Естествената сексуалност на мъжа го влече към търсене на повече сексуални партньори. Знаеш обществото как гледа на мъж, който без умора с бригадирски плам и младежки жар френетично преследва жени и трупа „бройки”, колкото и да е хулен той е „Пич” и „Мъжкар”. На поведението му се гледа доста по-снизходително, нашето общество и традиция толерират мъжете. А с разменени роли как гледа обществото на жена бройкаджийка , която си ляга с всеки втори мъж? Думата започва с К и завършва на А

                  За жената по традиция секса означава интимна близост и сигурност. Жените са по природа създадени за майки, докато мъжете са генетично предразположени да бъдат агресивни, неверни и да не подбират. Желанието на мъжа за сексуално разнообразие, към млади и следователно по-плодовити партньорки е естествено.

                  Естествено, че е важен пълноценния секс особено когато мадамата е на 20 – 25 години, но и на 40 да беше пак секса щеше да е важен. Знаеш ли некачественея и нередовен секс как се отразява на връзката? Колкото и да е стабилна и здрава една връзка, колкото и да се самозалъгваш че има други важни неща рано или късно това те затормозява. Може да е след 2, 5 или 10 години, но ще си дадеш сметка, че след като физически тоест сексуално не си задоволена, това неминуемо се отразява на емоционалната ти привързаност към дадения човек. Що се отнася до секса важен е и още как. Разбира се не е единствено важен, не отричам това, но е от съществено значение за здравината на една връзка. Безусловно роля играят и други фактори – емоционални, душевни, интелектуални и прочие, но в една зряла връзка, когато един от партньорите има своеобразен проблем това неминуемо се отразява и на другия участник в отношенията. И неизбежно засяга и целия им стил на общуване.

                  Когато между мъжа и жената съществува „разбирателство” в леглото това означава, че и връзката им е в синхрон. Куца ли нещо в спалнята крайно време е да седнете на масата за преговори, преразгледайте, уточнете взаимоотношенията си, а ако не достигнете до консенсус просто се разделете, защо трябва да се самоизмъчвате и самоунищожавате. Затова и сексът е като барометър за състоянието на интимните връзки.

                  Тъй мисля аз, всъщност много се съмнявам дали написаното току що е вярно. Много обичам съмнението. Съмнявам се, следователно съм !!!

                  Last edited by Асо Пика; 14.09.2020, 11:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Явно не съм била запозната с предисловието. Но поне се появи едни отговор на въпроса, какво искат жените. Камъчета.




                    Мисля, че не си даваш сметка за това, че - ако и да си падаш по камъчетата, то те трябва да са получени от правилния човек. Там е работата, че дефиницията за "правилен" е прекалено разтегливо понятие...

                    Всъщност, доколкото разбирам, в конкретният случай - понятието "правилен човек" за подаряване на камъчета - не се припокрива с "правилен човек" за създаване на семейство и отглеждане на деца... В същото време - "правилен човек" за преживявания, емоции, развлечения, споделяне - това може да е един трети "правилен човек". Логично е - за пазаруване и "ходене" по магазините да има четвърти "правилен човек", както и за: културни развлечения, почивки и екскурзии - задължително има пети "правилен човек"... Помощникът в къщи - трябва да е шестият "правилен човек"...

                    В тоя дух - нещата са необозрими.

                    Разбира се има алтернатива! Свежда се до две възможности:

                    1. Правилен човек за камъчета.

                    2. Компютърът в къщи.

                    Ако съзрете наченки на ирония горе, лъжете се! Между нас казано - една жена може да се ограничи и с един... компютър. Напоследък всичко е възможно. И това не е казано иронично!

                    Претенции може да има дори и .... мъжът /да не забравяме това/, а претенциите му са обикновено в посоката, която не може да му даде една прекалено претенциозна дама /на средна възраст/...

                    Препоръка: излезте, разходете се. Правилни хора има навсякъде. Претенциите ни са неоснователни!
                    Last edited by безимeн; 14.09.2020, 09:15.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Риби.
                      Ужас муха без глава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Скъпа, мина ли ти вече главата? Притесних се малко за теб. Я вземи се успокой. Заобиколен си от дашни тевтонски богини. Никоя балканска меркантилна харпия няма да ти посегне. А от чешмите ще потекат мед и масло.

                        Успокой се сега.
                        Тук ме спечели, мислех че само аз използвам "харпии"
                        Тече минерална вода, в такъв регион съм. А сега може да се притесняваш още, обичам някой да се притеснява за мен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Не я знам играта на жълти камъчета тук? Диамантчета само на годежен пръстен, традицията повелява
                          Скъпа, мина ли ти вече главата? Притесних се малко за теб. Я вземи се успокой. Заобиколен си от дашни тевтонски богини. Никоя балканска меркантилна харпия няма да ти посегне. А от чешмите ще потекат мед и масло.

                          Успокой се сега.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Явно не съм била запозната с предисловието. Но поне се появи едни отговор на въпроса, какво искат жените. Камъчета.
                            Анджък. И други работи искаме ама не ни чуват. Ответната страна упорито вие секс та секс. Те така си е откак свят светува.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Йок. Уплаши се, че ще му поискам жълт диамант, пък германките дават гратис. Той е уреден отвсякъде. Не разбрах защо му предизвиках главобол.

                              Пък на него няма да му искам жълт диамант. Оплете се в позиционирането човека

                              Май си прав. Не е бил в настроение за ласки .
                              Не я знам играта на жълти камъчета тук? Диамантчета само на годежен пръстен, традицията повелява

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Ама аз не ги искам от всеки срещнат мъжки индивид. Това си ни е закачка с Раттен. Крети се намеси в чужди търговски преговори. Е те така стават недоразуменията. Селективна съм си аз
                                Явно не съм била запозната с предисловието. Но поне се появи едни отговор на въпроса, какво искат жените. Камъчета.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X