IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    тук обаче, без примери няма да го приема за достоверно.
    Всичките семейни приятели на родителите ни имаха момчета. Само ние със сестра ми бяхме момичета. Така почти по рождение се оказах с голямо количество "братя", които се надпреварваха да правят живота ми интересен. Примерът ще е с един от тях.

    Изключително красив, като олимпийски бог, но за съжаление - с подобен морал. Така, като се замисля ..., нито една от приятелките ми не устоя на очите му с цвят на безоблачно юлско небе. А беше див за десет. Това милиции, а после полиции - добре, че майка му беше прочута местна журналистка, а баща му шеф на голямо предприятие.

    Завърши ландшафтна архитектура и започна да работи първо с белгийци, а после с холандци. Ходеше за по няколко месеца в Ниската земя. Отначало ми се жалваше, че тамошните девойки му наподобявали кобили, но с времето окомера му се промени и дамите станаха твърде привлекателни. Ожени се и рязко спря първо да пуши, отказа се от ловната стрелба, продаде мотора си...

    На една сбирка направо го удари ток, когато в присъствие на съпругата му сложихме чашата с ракия и чинията със салата пред него - оказа се, че не пие. За биене и други търкали и дума не можеше да става. Образцов съпруг и баща. По този повод най-приятелски му споделих, че вече всичко съм видяла в този живот, в това число - как са го научили да "пикае в шише". Не ми писа в Скайп три месеца.
    Наздраве!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Търся жежа до към 35 г.
      Ясно - произхождаш от бедно убо-семейство и ти липсва Опасен чар!

      Търсиш нещо за постояно ли? До 25 или над 65 год. пише в хороскопа ти - младото в рамките до 5 максимум години ще те разкости (понеже не знае кво е убо),а онова над 65 след Втората седмица ще те почувства ненужен отсекъде...

      Картинката рязко се променя в твоя полза само ако си убеден в Прераждането!
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        мисля, че те разбирам.
        имах една приятелка с немска овчарка. проклетия пес все до кревата стоеше, на не смее човек да ги разклати.... не го знам наистина това ли дебнеше, но на мен все там ми беше ума.

        То и със сиамката - така. Чисто бяла, само дето не светеше... Не зная как ми попадна в полезрението - някак периферно... Вероятно си беше избрала /според собствените си разбирания/ - най-доброто място: застанала откъм краката... Брех, да му се невидеше... След малко - вече нарочно погледнах. Тая, бялата - не беше помръднала! Предположих, че ѝ е за първи път /или поне ѝ се случваше не толкова често/... Имало да се случва...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Евго, един бърз съвет, с който може да не се съобразиш. Според мен - правилно си се ориентирал към подаряването на котката.

          Може би /имам впечатление, единствено от Сиамките/, които здраво се привързват към стопанката си... Не зная дали котките проявяват вид "ревност", но гледат втренчено, без да помръдват, особено - по време на...секса... По друго време не зная как се носят в семейството... ))

          Значи - най-добре е да е вън от стаята... Още по-добре - ако е подарена! ))
          мисля, че те разбирам.
          имах една приятелка с немска овчарка. проклетия пес все до кревата стоеше, на не смее човек да ги разклати.... не го знам наистина това ли дебнеше, но на мен все там ми беше ума.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Има жени и жени, hazard. Същото важи и за мъжете. И аз мога да ти задам въпроса, защо нашият див балканец става по-тих от водата и по-нисък от тревата, когато се задоми за холандка или германка, да речем?

            Който не е възпитан на себеуважение ще се оставя да бъде в подчинено положение, независимо от хабитата.
            Наздраве!
            тук обаче, без примери няма да го приема за достоверно.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
              Добър вечер на Евго и всички. Тези женички затова живеят сами, защото не може да се задържи край тях мъж като ги опознае. Ако е луд като тях ще се избият. Ако е тихичък и отстъпва тя ще го натири. Ако е някой мъж с акъл вообще няма да се занимава с такива. Аз така мисля. Може да изпускам нещо ама вечерта напредна и е петък.
              Иначе тука колегите по тема са описали доста впечатления и изводи от практиката си с другия пол. Чета отвреме-навреме темата и ми е интересно да видя други гледни точки. Без да съм експерт и аз като всеки мъж имам какво да кажа, даже много. Нещо дребно само ще споделя, че с повечето жени с които сме били много влюбени, точно с тях не се е получавала сериозна връзка. А в най-сериозната си връзка не бях кой знае колко с емоции. Е това е ирония. Поздрави.

              Което си е право - така е! И не мога да си обясня логиката...

              И тия - много влюбените, с които не се е получила сериозната връзка - по-късно винаги съжаляват... Разбира се - животът се е завъртял и връщане назад няма...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Архитектката имаше коте, аз имах планове да го подарим на някой, но нищо не излезе от запознанството.

                По принцип не харесвам жените ...,

                Евго, един бърз съвет, с който може да не се съобразиш. Според мен - правилно си се ориентирал към подаряването на котката.

                Може би /имам впечатление, единствено от Сиамките/, които здраво се привързват към стопанката си... Не зная дали котките проявяват вид "ревност", но гледат втренчено, без да помръдват, особено - по време на...секса... По друго време не зная как се носят в семейството... ))

                Значи - най-добре е да е вън от стаята... Още по-добре - ако е подарена! ))
                Last edited by RUBLA; 12.09.2020, 21:39.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Гут. Харесва ми като описание. От другата страна трябва да е симетрично, за да става заварката.

                  Т.е., ще излезеш изключение, което харесва и приема еманципираните жени. Щото тука у темата не е много ясно какво се иска от жената - хем да бачка, хем да слуша, хем да ражда ...
                  Точно за да е симетрично Има един лаф за ранобудните чучулиги, нощните бухали и гъската - дето сутрин със ставането още е изморена - това като типовете хора де. Аман от гъски просто... хем безделничат, хем пукат от скука, хем късат нервите на околните.
                  Ич не съм изключение, доминантен съм - ама това какво пречи на еманципацията? И аз смятам, че тя ще ражда (айде в моя случай вече не е задължително хахахаха), бачкането, кариерите, развитието са по-различна материя и не е толкова просто. Мога да мисля в "ние", но не е баш същото като женското "ние"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Мога да ти отговоря, но няма да ти хареса отговорът. А и няма да е обобщаващ, но мога да ти дам разумно обяснение
                    Целият съм в слух

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      А какво би те впечатлило?
                      Ромка от Шумен
                      Last edited by RUBLA; 12.09.2020, 21:38.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Неговите жени без съмнение са били някакви аристократични интелектуалки, едната пианистка, другата архитектка... с по едно малко куче с панделка



                        Архитектката имаше коте, аз имах планове да го подарим на някой, но нищо не излезе от запознанството.

                        По принцип не харесвам жените ....,
                        Last edited by RUBLA; 12.09.2020, 21:37. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Амбиция и труд да я постигне.
                          Гут. Харесва ми като описание. От другата страна трябва да е симетрично, за да става заварката.

                          Т.е., ще излезеш изключение, което харесва и приема еманципираните жени. Щото тука у темата не е много ясно какво се иска от жената - хем да бачка, хем да слуша, хем да ражда ...
                          Last edited by Selena; 12.09.2020, 19:50.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            А какво би те впечатлило?
                            Амбиция и труд да я постигне.

                            Коментар


                            • Проблемът май е по-друг. Твоят приятел е автентичен мачо до мозъка на костите. А повечето "мачовци", които виждаме в живота са мачовци-менте. И ако не си от автентичните, а се правиш ставаш по-неатрактивен за жените, отколкото ако си такъв, какъвто си

                              Коментар


                              • Неговите жени без съмнение са били някакви аристократични интелектуалки, едната пианистка, другата архитектка... с по едно малко куче с панделка



                                Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                Точно мъжете тип "мачо" нямат проблеми да си намерят жени, но повечето няма да ги видиш във фитнеса
                                Като сме тръгнали с анекдотичните примери, имах един подобен приятел, който живее с две жени(те не се понасят една друга), има деца и от двете, но не пропуска да удари и нещо странично, само че половината му живот мина по затворите, кога за въоръжен грабеж, кога за изнасилване.. щото това да си голям мачо често си има цена.

                                Коментар

                                Working...
                                X