IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    Искрено те съжалявам, братле. Ти дори не си вникнал в същността на нещата отвъд бита и двете четки за зъби. Дано съдбата те пожали и не изсъхнеш като кух самотен дънер. Захвърлен някъде на брега на живота.

    Битовизмите на съжителството са второстепенни в сравнение с много други работи, дето обаче ще ги оставя на други мъдри хора ако им се занимава да ти ги обясняват и дано не е прекалено късно за теб.

    Ако си искрен в това, което пишеш, а не е някаква поза, ... жал ми е за теб.
    На него му се пикае - той мисли че му се е*е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от representjah

      Аз пък не виждам абсолютно никаква логическа причина мъж и жена да живеят заедно в днешните времена. Няма никаква полза за мъжа. Моля ако някой не е съгласен, нека сподели една причина, извън това да имате деца заедно. И отново - това е от полза за детето, за жената, но за мъжа - нищо. Той ще трябва да работи на две работи, да се прибере вечер, детето да реве, мъжът ще е вечно недоспал, жената ще мрънка... да не продължавам, чувам го всеки ден от хората около мен. Детето пораства, научено е че светът се върти около него и никога не е чувало думата НЕ в живота си. Ти ще продължаваш да бъдеш банкомат, детето ще ти обяснява колко смотани разбирания за света имаш, че си стар и нищо не разбирашш..... и аз съм бил дете, знам какъв всезнайко съм бил. Дрисльо, както обичаше да казва баща ми. Поне едно време ядяхме шамари и понаучавахме нещо.

      Абе жените са като кучетата, както си ги научите. Колкото повече компромиси правиш с един човек, толкова повече сте с грешните хора за връзка. Затова постоянно казвам - опит, опит, опит. Трябва да спиш с много жени, да излизаш на много срещи, да са те преебавали много пъти за да започнеш да разбираш как работят и че не са кой знае каква мистерия и тайна. И след това ти стават безинтересни. В момента в който започнеш да я възприемаш и третираш като 6 годишно момиченце, всичко си идва на мястото. Последователност задължително е: ----> несериозна връзка ---> сериозна връзка ----> живеене заедно ----> брак ----> дете. Не може да си сериозен с жена която не познаваш. Необходима са поне 2 години за да я опознаеш, да я видиш как реагира в трудни ситуаци, нейните base level емоции, булшит, сексуален нагон и т.н. И отделно твоята глава да се изчисти и да не си залят от всичките хормони които пречат да мислиш с главата си. Как пък всеки който се развежда се развежда с кучка... никой не си признава ожених се за кучка. Винаги се женят за страхотна жена, но изведнъж стават еди-какви-си. Ми те винаги са били такива, но като няма кой да ти удари два шамара (мъжете в семейството), да те изгони от вкъщи, като те лиши от наследството ти ако не му се довериш. После ходи се жени гол и бос... Мъжът трябва да се научи да отсява плявата от житото. Да, има невероятни жени, но те са не повече от 2-3% от годната за жени популация (18-25 год) и голяма част са във сериозни отношения, защото и те ценят истински мъже, а не се еб*т с всеки срещнат, могат да контролират емоциите си. Всичко над 30 не си заслужава освен несериозни връзки, не виждам причина да се обвързвам с жена, която след 5 години ще ѝ спре цикъла. Пък и времената са такива каквито са, да си 200 килограма жена, и с форма на квадрат е повод за гордост.... Хубаво едно време имаше социални норми и на сама жена с дете се е гледало като на прокажена, днес - повод за гордост.

      Но да обобщя - докато една жена не ми предложи остарели неща като вярност, служба за моя интерес, добри обноски, спестовност, то никога няма да получи нещо толкова остаряло от моя страна - предложение за брак. Дотогава само мога да се наслаждавам на новите поколения жени които възпитавате. Не се справяте добре, определено.
      Искрено те съжалявам, братле. Ти дори не си вникнал в същността на нещата отвъд бита и двете четки за зъби. Дано съдбата те пожали и не изсъхнеш като кух самотен дънер. Захвърлен някъде на брега на живота.

      Битовизмите на съжителството са второстепенни в сравнение с много други работи, дето обаче ще ги оставя на други мъдри хора ако им се занимава да ти ги обясняват и дано не е прекалено късно за теб.

      Ако си искрен в това, което пишеш, а не е някаква поза, ... жал ми е за теб.

      Между другото отношението ни към другия пол говори много за отношението ни към самите нас. Повече от колкото може да предположиш.

      Last edited by Selena; 18.09.2020, 17:45.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
        Да довърша темата .... ся за дистанционното за ТВ или за климатика

        Колкото и тъпо и прозаично да звучи дистанционното за ТВ е едно от нещата, които често водят до спорове между двамата. Понякога безобидни понякога жестоки. А понякога е и повод за семейни войни. Жената ВИНАГИ го оставя до или върху телевизора или музикалната уредба. Ние мъжете пък сме на мнението че то .„служи за управление от разстояние, затова е глупаво да се поставя точно до или върху телевизора”. Ние слагаме или захвърляме дистанционното в леглото, на пода до дивана, на масата и т.н. и въобще дето ни е удобно, протягаме се и го вземаме просто нал?? В стремежа се да почиства и подрежда жената пък ВИНАГИ го поставя точно до телевизора. Всичко това е до болка познато на омъжените жени и семейните двойки.

        С дистанционното за климатика пък обратното. Примерно в спалнята, аз съм свикнал да е в леглото или поне на нощната масичка до леглото, протягам се и си го настройвам да ми духа както си искам. Толкова е просто нал ?? А мойта го оставя винаги на скрина в спалнята, начи трябва да ставам ,, да отида да го взема, да се върна и пак да легна и що трябва да правя това и тия излишни действия мамка му ??

        Начи преди 3 - 4 год ето ти примера кво ми се случи с дистанционното за ТВ. Търся го, няма го, пак търся, пак го няма, проверих из всички стаи в къщата даже и в банята и тоалетната, ми няма го баси. Питам жената къде е дистанционното, ми там си е , дето ВИНАГИ го оставям, до телевизора Гледам , търся …. ми няма го. Питам малката, къде е бе тати, ми не зная, няма да лъже детето я.. Извиках жената и почнахме археологически разкопки в къщата, щателна проверка стая по стая по стая …. ми няма го братче и тва е. Чак в гаража и мазата рових. Няма го. Реших да купувам ново или некво универсално. Прибирам се на следващия ден по обяда беше и мойта ухилена ме посреща и гордо държи дистанционното в ръка : Намерих го Къде бе муци? Ми кат чистела праха на секцията разместила телевизора да почисти и зад него праха и там го намерила, било паднало зад телевизора щото явно съм го сложила вика отгоре на телевизора ….. Кво да ти кажа брат !?!? Викам й ся заради тая случка ще бъдеш наказана, много наказана ….. а тя ми се хили .... оооо аз много обичам да бъда наказвана кат оня лаф за кучето и салама ….

        Сключихме споразумение за вечни времена, дистанционното ще стои на масата, ок? Ок! Точно 1 седмица издържа договора, една вечер лягам на дивана в хола, протягам си ръката да взема дистанционното от масата и хоп….. изненада …. няма го, поглеждам към ТВ и го виждам, там си стои до телевизора ….. питам я нал се разбрахме къде ВЕЧЕ ще стои, а тя ме гледа невинно и премигва : За какво сме се разбрали? Ей 10 год живея с мойта и за тия дистанционни не можем и не можем да се разберем начи….

        Това е то семейния живот брат …..
        Примирил съм се вече

        По тоя случай - с дистанционното - не се ли сещате за една много мила случка?

        Съпрузите са в семейното ложе... Телевизорът пред тях работи... Времето в късната вечер напредва... Гледат, притварят очи, леко се унасят в дрямка, но общо-взето "гледат" телевизия...

        По едно време, похотливата ръка на мъжа се докосва до нейното тяло... Почва внимателно да се прокрадва към гърдите й..., слиза към корема..., после отново: едната гръд, след малко - другата... И той не спира: отново и отново преминава към корема и...

        В тоя момент жената, с нетърпеливо мъркане, сластно му казва:

        - Скъпи, хайде, де! Готова съм вече!

        - Ама аз само търся дистанционното бе, мила!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от representjah

          Аз пък не виждам абсолютно никаква логическа причина мъж и жена да живеят заедно в днешните времена. Няма никаква полза за мъжа. Моля ако някой не е съгласен, нека сподели една причина, извън това да имате деца заедно. И отново - това е от полза за детето, за жената, но за мъжа - нищо. Той ще трябва да работи на две работи, да се прибере вечер, детето да реве, мъжът ще е вечно недоспал, жената ще мрънка... да не продължавам, чувам го всеки ден от хората около мен. Детето пораства, научено е че светът се върти около него и никога не е чувало думата НЕ в живота си. Ти ще продължаваш да бъдеш банкомат, детето ще ти обяснява колко смотани разбирания за света имаш, че си стар и нищо не разбирашш..... и аз съм бил дете, знам какъв всезнайко съм бил. Дрисльо, както обичаше да казва баща ми. Поне едно време ядяхме шамари и понаучавахме нещо.

          Абе жените са като кучетата, както си ги научите. Колкото повече компромиси правиш с един човек, толкова повече сте с грешните хора за връзка. Затова постоянно казвам - опит, опит, опит. Трябва да спиш с много жени, да излизаш на много срещи, да са те преебавали много пъти за да започнеш да разбираш как работят и че не са кой знае каква мистерия и тайна. И след това ти стават безинтересни. В момента в който започнеш да я възприемаш и третираш като 6 годишно момиченце, всичко си идва на мястото. Последователност задължително е: ----> несериозна връзка ---> сериозна връзка ----> живеене заедно ----> брак ----> дете. Не може да си сериозен с жена която не познаваш. Необходима са поне 2 години за да я опознаеш, да я видиш как реагира в трудни ситуаци, нейните base level емоции, булшит, сексуален нагон и т.н. И отделно твоята глава да се изчисти и да не си залят от всичките хормони които пречат да мислиш с главата си. Как пък всеки който се развежда се развежда с кучка... никой не си признава ожених се за кучка. Винаги се женят за страхотна жена, но изведнъж стават еди-какви-си. Ми те винаги са били такива, но като няма кой да ти удари два шамара (мъжете в семейството), да те изгони от вкъщи, като те лиши от наследството ти ако не му се довериш. После ходи се жени гол и бос... Мъжът трябва да се научи да отсява плявата от житото. Да, има невероятни жени, но те са не повече от 2-3% от годната за жени популация (18-25 год) и голяма част са във сериозни отношения, защото и те ценят истински мъже, а не се еб*т с всеки срещнат, могат да контролират емоциите си. Всичко над 30 не си заслужава освен несериозни връзки, не виждам причина да се обвързвам с жена, която след 5 години ще ѝ спре цикъла. Пък и времената са такива каквито са, да си 200 килограма жена, и с форма на квадрат е повод за гордост.... Хубаво едно време имаше социални норми и на сама жена с дете се е гледало като на прокажена, днес - повод за гордост.

          Но да обобщя - докато една жена не ми предложи остарели неща като вярност, служба за моя интерес, добри обноски, спестовност, то никога няма да получи нещо толкова остаряло от моя страна - предложение за брак. Дотогава само мога да се наслаждавам на новите поколения жени които възпитавате. Не се справяте добре, определено.
          Все пак, жена на 30г е все още свежа, а след 36-37г. репродуктивните способности на жените намаляват. И при всяка е различно. Дори на 40г. може да роди по естествен път, ако е със запазен организъм и здрава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Не го плаши де. Две отделни стаи и два отделни телевизора разреждат напрежението. Волтер има велика книга за брака.
            Да добавя - две отделни стаи, две отделни обзавеждания с мебели, дрехи, телевизори, компютри и т.н., две отделни кухни с два отделни комплекта чинии, печки, хладилници и продукти, две отделни тоалетни и бани и разбира се - две отделни леки коли в два отделни гаража. Нейната кола тя не я кара и ме ползва като шофьор, но иска да си я има, за да си я чисти и лъска веднъж седмично.

            Ако случайно се изпикая в нейната тоалетна, тя веднага разбира, защото се познава по капака - тя го държи затворен, а аз отворен. Тънка и дребна разлика, която обаче за нея е съществена.

            Да не говоря за терморегулаторите на парното. Едно време с часове сме спорили дали най-подходящата температура зимно време е 22 градуса или 22.5 градуса. Е познайте кой надделя. За вентилацията с рекуператора пък спорехме дали вентилаторите да са настроени на 2 или на 3. За осветлението - дали да светят 2-те LED лампи или всичките 4.

            Да не ви казвам за вманиаченоста около сроковете на годност на различните продукти. Нейната вманиаченост води дотам, че много продукти се изхвърлят неразпечатани само защото срока на годност е близо до неговия край.

            И вечната мания за прах и пепел - вижда ги там, където ги няма, и търка с МОП-а насам-натам часове наред. Колкото до цветята - ако я няма известно време в къщи, ми поръчва да ги поливам, пък после ми вдига скандал че или съм ги удавил, или съм ги оставил да изсъхнат. Всяко цвете си имало собствени потребности, и е трябвало да бъркам с пръст в пръска, за да поставя диагноза. Абе сложна работа ....

            Като цяло е весело човек да е женен - няма никаква опасност да умре от скука.
            Last edited by Mateev; 18.09.2020, 18:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Не го плаши де. Две отделни стаи и два отделни телевизора разреждат напрежението. Волтер има велика книга за брака.
              Луди за връзване Отивам да летя с дронове.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                Евго виж ся братле, ти трябва да включиш вече на по- висока предавка и да се забързаш малко, същото съм ти го казвал и кат сме си говорили насаме. Щото ти вече мина 40 лазарника и нямаш много време ако искаш да се задомиш иначе оставаш стар ерген брат. Ама има и нещо друго авер. Ти досега винаги си живял сам, не си живял заедно с жена и ако заживеете заедно ще ти е адски трудно поне в началото.

                Абсолютно твърдя че 1 мъж преди да се ожени, трябва да е живял ЗАЕДНО с жената ,, за която смята да се жени, известно време и то най- малко поне 6 месеца или година, например под наем, ако няма собствено жилище. Най- добре е преди се е оженил да е живял с 2 - 3 жени , с които е имал връзка, някъде под наем или в негово жилище, но в никакъв случай не при мама и тати, ОТДЕЛНО от тях, само с жената. Да натрупа един вид опит как се живее съвместно с жена

                Идеята на това упражнение е двамата, ти и жената, да уеднаквите и синхронизирате своите битови навици и да имате ОБЩИ семейни навици. Щото ти си имаш едни навици, тя съвсем други – кой къде слага четката за зъби, хавлията за баня що си я сложил тук, а не там, обувките се слагат отляво, а не отдясно, лампата в коридора се угася, а не се оставя да свети, остави прозореца да влиза въздух, а не го затваряй щото тя е свикнала така примерно, що не затвори капака на тоалетната чиния, колко пъти, колко пъти съм ти казвала, че капака се затваря, що гасиш нощната лампа в спалнята като си лягаме вечерта, остави я да свети, аз съм свикнала да свети през цялата нощ, кат се храниш не тракай много с приборите, щото това адски ме дразни, ти досега като си се хранил си гледал мач по ТВ, аз съм свикнала пък да гледам филм (решението – докато заедно се храните по ТВ ще гледаме примерно Дискавъри ) и безброй още примери с различните битови навици на двамата.

                Ти Евго си живял сам и твоя дом е територията, която си очертал, маркирал и защитаваш. И ти кат истински Господар на своя замък и Лъв в своето леговище не си бил длъжен да се съобразяваш с когото и каквото и да било. Да ама братле кат заживееш заедно с жена филма вече е съвсем друг както ти казах. Ти си прибран, обичаш реда и всичко да ти е подредено. Ми я си представи че си открил Принцесата – дамата на твоя живот, ти я обичаш и тя теб. Решавате да живеете заедно, ок, тя идва в твоя апартамент. Ок, но и тя досега не е живяла заедно с мъж, винаги е живяла сама или при мама и тати. И…. проблемите ви започват още от първия ден. Щото и тя си има своите навици. Примерно оставя си дрехите по пода на спалнята, чорапи си в различни ъгли на стаята, разхвърля модните списания из целия хол, затваря капака на тоалетната чиния за твой ужас, не раздига от масата приборите, след като се е нахранила, гримовете и червилото на етажерката в банята,, дистанционното до ТВ и така до безкрай. Кво правим?? Териториалните претенции означават обявяване на война

                ПС. За дистанционното се водят истински семейни войни и аз съм водил такива ,, следа малко ще разкажа кат се наобядваме с мойта и детето
                Не го плаши де. Две отделни стаи и два отделни телевизора разреждат напрежението. Волтер има велика книга за брака.
                Last edited by Selena; 18.09.2020, 16:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                  Да довърша темата .... ся за дистанционното за ТВ или за климатика

                  Колкото и тъпо и прозаично да звучи дистанционното за ТВ е едно от нещата, които често водят до спорове между двамата. Понякога безобидни понякога жестоки. А понякога е и повод за семейни войни. Жената ВИНАГИ го оставя до или върху телевизора или музикалната уредба. Ние мъжете пък сме на мнението че то .„служи за управление от разстояние, затова е глупаво да се поставя точно до или върху телевизора”. Ние слагаме или захвърляме дистанционното в леглото, на пода до дивана, на масата и т.н. и въобще дето ни е удобно, протягаме се и го вземаме просто нал?? В стремежа се да почиства и подрежда жената пък ВИНАГИ го поставя точно до телевизора. Всичко това е до болка познато на омъжените жени и семейните двойки.

                  С дистанционното за климатика пък обратното. Примерно в спалнята, аз съм свикнал да е в леглото или поне на нощната масичка до леглото, протягам се и си го настройвам да ми духа както си искам. Толкова е просто нал ?? А мойта го оставя винаги на скрина в спалнята, начи трябва да ставам ,, да отида да го взема, да се върна и пак да легна и що трябва да правя това и тия излишни действия мамка му ??

                  Начи преди 3 - 4 год ето ти примера кво ми се случи с дистанционното за ТВ. Търся го, няма го, пак търся, пак го няма, проверих из всички стаи в къщата даже и в банята и тоалетната, ми няма го баси. Питам жената къде е дистанционното, ми там си е , дето ВИНАГИ го оставям, до телевизора Гледам , търся …. ми няма го. Питам малката, къде е бе тати, ми не зная, няма да лъже детето я.. Извиках жената и почнахме археологически разкопки в къщата, щателна проверка стая по стая по стая …. ми няма го братче и тва е. Чак в гаража и мазата рових. Няма го. Реших да купувам ново или некво универсално. Прибирам се на следващия ден по обяда беше и мойта ухилена ме посреща и гордо държи дистанционното в ръка : Намерих го Къде бе муци? Ми кат чистела праха на секцията разместила телевизора да почисти и зад него праха и там го намерила, било паднало зад телевизора щото явно съм го сложила вика отгоре на телевизора ….. Кво да ти кажа брат !?!? Викам й ся заради тая случка ще бъдеш наказана, много наказана ….. а тя ми се хили .... оооо аз много обичам да бъда наказвана кат оня лаф за кучето и салама ….

                  Сключихме споразумение за вечни времена, дистанционното ще стои на масата, ок? Ок! Точно 1 седмица издържа договора, една вечер лягам на дивана в хола, протягам си ръката да взема дистанционното от масата и хоп….. изненада …. няма го, поглеждам към ТВ и го виждам, там си стои до телевизора ….. питам я нал се разбрахме къде ВЕЧЕ ще стои, а тя ме гледа невинно и премигва : За какво сме се разбрали? Ей 10 год живея с мойта и за тия дистанционни не можем и не можем да се разберем начи….

                  Това е то семейния живот брат …..
                  Примирил съм се вече
                  Дистанционното никога не ми е било проблем. Еле па, откак по-кльощавият стана на човек. Напълно се справя с функцията на "дистанционно" и не само за телевизора и климатика.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Примък? Или отмък?
                    И двете. Отначало за действията се грижеше тати, докато ме пое по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Когато той го закъса, ще ме прехвърли на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Както написах малко по-надолу - наслаждавам се на живота си.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Да довърша темата .... ся за дистанционното за ТВ или за климатика

                      Колкото и тъпо и прозаично да звучи дистанционното за ТВ е едно от нещата, които често водят до спорове между двамата. Понякога безобидни понякога жестоки. А понякога е и повод за семейни войни. Жената ВИНАГИ го оставя до или върху телевизора или музикалната уредба. Ние мъжете пък сме на мнението че то .„служи за управление от разстояние, затова е глупаво да се поставя точно до или върху телевизора”. Ние слагаме или захвърляме дистанционното в леглото, на пода до дивана, на масата и т.н. и въобще дето ни е удобно, протягаме се и го вземаме просто нал?? В стремежа се да почиства и подрежда жената пък ВИНАГИ го поставя точно до телевизора. Всичко това е до болка познато на омъжените жени и семейните двойки.

                      С дистанционното за климатика пък обратното. Примерно в спалнята, аз съм свикнал да е в леглото или поне на нощната масичка до леглото, протягам се и си го настройвам да ми духа както си искам. Толкова е просто нал ?? А мойта го оставя винаги на скрина в спалнята, начи трябва да ставам ,, да отида да го взема, да се върна и пак да легна и що трябва да правя това и тия излишни действия мамка му ??

                      Начи преди 3 - 4 год ето ти примера кво ми се случи с дистанционното за ТВ. Търся го, няма го, пак търся, пак го няма, проверих из всички стаи в къщата даже и в банята и тоалетната, ми няма го баси. Питам жената къде е дистанционното, ми там си е , дето ВИНАГИ го оставям, до телевизора Гледам , търся …. ми няма го. Питам малката, къде е бе тати, ми не зная, няма да лъже детето я.. Извиках жената и почнахме археологически разкопки в къщата, щателна проверка стая по стая по стая …. ми няма го братче и тва е. Чак в гаража и мазата рових. Няма го. Реших да купувам ново или некво универсално. Прибирам се на следващия ден по обяда беше и мойта ухилена ме посреща и гордо държи дистанционното в ръка : Намерих го Къде бе муци? Ми кат чистела праха на секцията разместила телевизора да почисти и зад него праха и там го намерила, било паднало зад телевизора щото явно съм го сложила вика отгоре на телевизора ….. Кво да ти кажа брат !?!? Викам й ся заради тая случка ще бъдеш наказана, много наказана ….. а тя ми се хили .... оооо аз много обичам да бъда наказвана кат оня лаф за кучето и салама ….

                      Сключихме споразумение за вечни времена, дистанционното ще стои на масата, ок? Ок! Точно 1 седмица издържа договора, една вечер лягам на дивана в хола, протягам си ръката да взема дистанционното от масата и хоп….. изненада …. няма го, поглеждам към ТВ и го виждам, там си стои до телевизора ….. питам я нал се разбрахме къде ВЕЧЕ ще стои, а тя ме гледа невинно и премигва : За какво сме се разбрали? Ей 10 год живея с мойта и за тия дистанционни не можем и не можем да се разберем начи….

                      Това е то семейния живот брат …..
                      Примирил съм се вече
                      Last edited by Асо Пика; 18.09.2020, 14:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Естествено, че ще правя компромиси.

                        Един мъж на 40 г, макар и да няма деца, ако е образован, финансово стабилен и културен, можем да приемем, че има житейски опити и е реализиран.

                        И трябва да е малко над нещата,

                        Асото е прав, че понякога в една връзка дребните неща обръщат каруцата. И най-вече ако няма пари и секс, тогава връзката е обречена.

                        А дали е образован, финансово стабилен и културен? Надали, той го твърди ама не го показва. А дали гените му се интересуват от това въобще?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Моите заложби са в резултат от над 250 годишна селекция, включваща в себе си освен генетика, също така нетрадиционно възпитание и подходящо образование. Това е изградило в мен ценностна система, която ми дава възможност да се наслаждавам на живота си.
                          Наздраве!
                          Примък? Или отмък?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Може да е грубо, но Асото е абсолютно прав.
                            Омир с Троянската война може само да се учи от някои примери за семейни войни по повод определени неща.
                            Пък и Евго каза, че е вдигнал бялото знаме, демек предполагам е навит на компромиси.
                            Компромиси - само когато и двете страни са готови на отстъпки. Ако обаче компромисът означава да тръгне срещу собственото си "аз" като мироглед и поведение и когато отстъпките са само от едната страна, дори да постигне желания резултат, може не е удовлетворен от себе си.

                            Тогава за какво ти е този резултат, когато ти самият си се се загубил някъде в "превода"? По-скоро човек трябва да прояви разбиране и да приеме, че хората могат да имат мнение, различно от неговото.
                            Наздраве!
                            Last edited by tnm; 18.09.2020, 15:43.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                              Може да е грубо, но Асото е абсолютно прав.
                              Омир с Троянската война може само да се учи от някои примери за семейни войни по повод определени неща.
                              Пък и Евго каза, че е вдигнал бялото знаме, демек предполагам е навит на компромиси.
                              Естествено, че ще правя компромиси.

                              Един мъж на 40 г, макар и да няма деца, ако е образован, финансово стабилен и културен, можем да приемем, че има житейски опити и е реализиран.

                              И трябва да е малко над нещата,

                              Асото е прав, че понякога в една връзка дребните неща обръщат каруцата. И най-вече ако няма пари и секс, тогава връзката е обречена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                                Може да е грубо, но Асото е абсолютно прав.
                                Омир с Троянската война може само да се учи от някои примери за семейни войни по повод определени неща.
                                Пък и Евго каза, че е вдигнал бялото знаме, демек предполагам е навит на компромиси.

                                Ти може да предполагаш, но разполагаТ - Господ и... Евго!

                                Коментар

                                Working...
                                X