IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Обичаш да се возиш на кабрио ли?Надали някой от мъжете във форума предлага такива екстри.Кабрио трябва да търсиш по Кърджали и помашките села.
    Мирооооу, па не позна. За психолог не чиниш

    Ша са разбѐрем ние с пиночо, между фройдовите концепции за сънищата с асансьори, небостъргачите на флорентино и кабриото

    Тука по моите ширини кабриото е върхът на гъзарията, ако че въздухът е мръсен на софийския х 4 .
    Last edited by Arana; 31.05.2023, 17:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      My hero!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Не е вярно. Имам една Z4-ка в гаража, кабрио. Ако отида в Кърджали и помашките села, ще ме приемат ли за свой? Отпред е дълга 2 метра, а отзад в багажника има място само за ташаците ми.
        My hero!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Сигурно и ти си джигит с Шкода или по-хубава кола. Като гледам как пишеш, тестостеронът блика от теб,
          Аз ползвам мастилница, пълна с тестостерон. Топя перодръжката в нея и я пускам да препуска из белия лист. Пише сама, докато почивам и хвърлям по едно око, за да не ме изложи някъде с някой по-надървен текст. Имам и една стара "Шкода МБ 1000", която още баща ми я караше 70-те години. Тогава изглеждаше ужасно и понякога изпитвах срам от връстниците си, чиито бащи караха лади, но днес е истински музеен експонат и я пазя като свидетелство на времето, което ме измами с бързия си ход. Времето върви по-бързо от всякаква кола и понякога те откарва там, където никога не си желал. Яхни времето и го карай със страст, не ти трябва никаква кола. С коли се движат пенсионери като 50-годишните чичаци тук, на които целият им житейски багаж се събира в багажника и вече са отегчени от загубата на ритъм поради това, че жените им са вечно с размъкнати чорапи вкъщи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Обичаш да се возиш на кабрио ли?Надали някой от мъжете във форума предлага такива екстри.Кабрио трябва да търсиш по Кърджали и помашките села.
            точно така
            ние тука ревниво си пазим гюрука от ходжата
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Не е вярно. Имам една Z4-ка в гаража, кабрио. Ако отида в Кърджали и помашките села, ще ме приемат ли за свой? Отпред е дълга 2 метра, а отзад в багажника има място само за ташаците ми.
              правилно си се ориентирал - отпред трябва да е ГОЛЯЯМО и ДЪЪЪЪЛГО, отзад няма значение кво има мъжа за жените
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Слушай майка си, майките са с много силен инстинкт. Моми има и в градския транспорт, даже карат тролеи и трамваи. Не ги слушай тия хвалипръцковци. Можеш да поемеш за момент управлението, за да си отдъхне и да й разкажеш какви хубави вили имаш с речен камък за кълдъръм, но да нямаш шипове в петите. Най-сексапилни са тротинетките, ама и с тях е опасно. Ако предложиш на една жена да я повозиш с тротинетка, тя е твоя за цял живот. Ако, разбира се, се качи изобщо с теб. Но това е най-сигурният индикатор, ако търсиш предвидимост в бъдещето тъмно и неясно.
                Сигурно и ти си джигит с Шкода или по-хубава кола. Като гледам как пишеш, тестостеронът блика от теб,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Просто така се е случило. Майка ми не дава, за да не загина по пътищата.

                  Имаме вили в 2 села с по 20 жители. Въпреки хубавата природа е тъпо да се ходи редовно с кола уикендите, загуба на време и пари.

                  Къщите един ден могат да се продадат -едната е евтина, но другата е близо до София и предполагам, че ще се продаде хубаво?
                  Слушай майка си, майките са с много силен инстинкт. Моми има и в градския транспорт, даже карат тролеи и трамваи. Не ги слушай тия хвалипръцковци. Можеш да поемеш за момент управлението, за да си отдъхне и да й разкажеш какви хубави вили имаш с речен камък за кълдъръм, но да нямаш шипове в петите. Най-сексапилни са тротинетките, ама и с тях е опасно. Ако предложиш на една жена да я повозиш с тротинетка, тя е твоя за цял живот. Ако, разбира се, се качи изобщо с теб. Но това е най-сигурният индикатор, ако търсиш предвидимост в бъдещето тъмно и неясно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    Щото ме кефи, а и не я карам през седмицата, а предимно уикенда и по-често извънградско. В центъра няма къде да паркирам, а и да имах, може би пак щях да предпочета метрото. То в софийския трафик само аз липсвам.

                    ПП: Евго, отичитам като минус, че досега не си си взел кола. Ако ходиш на среща с градския момите няма да се кефят.
                    На различно мнение от Миро съм за колата. Ако жена те избере заради хубава спортна кола, какво става, като срещне някои с по-хубава от твоята. Жените се кефят на скъпи коли, но съпруга, която е лапнала въдицата заради колата не ти трябва.
                    Просто така се е случило. Майка ми не дава, за да не загина по пътищата.

                    Имаме вили в 2 села с по 20 жители. Въпреки хубавата природа е тъпо да се ходи редовно с кола уикендите, загуба на време и пари.

                    Къщите един ден могат да се продадат -едната е евтина, но другата е близо до София и предполагам, че ще се продаде хубаво?

                    P.S. послушах те, подстригах се късо отстрани, отгоре номер 4 и пробвах с наболо катинарче. Хареса ми резултата. Обаче за работа трябва да ходя гладко избръснат.
                    Last edited by Evgo; 31.05.2023, 17:08.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Обичаш да се возиш на кабрио ли?Надали някой от мъжете във форума предлага такива екстри.Кабрио трябва да търсиш по Кърджали и помашките села.
                      Не е вярно. Имам една Z4-ка в гаража, кабрио. Ако отида в Кърджали и помашките села, ще ме приемат ли за свой? Отпред е дълга 2 метра, а отзад в багажника има място само за ташаците ми.
                      Last edited by pinoccio; 31.05.2023, 17:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Хм, аз искам без гюрук
                        Обичаш да се возиш на кабрио ли?Надали някой от мъжете във форума предлага такива екстри.Кабрио трябва да търсиш по Кърджали и помашките села.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Хм, аз искам без гюрук
                          Кола без гюрук е като жена със смъкната пола. Можеш да полудееш, докато минават покрай теб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Тук не става въпрос за кола от мъжка гледна точка, а от женска. Гарантирам ти,че с подобна кола шансът му да забие мацки нараства много.Но не и с Пасат.
                            Нали темата е"Какво искат жените".Ами ето точно такива коли искат.Мерцедес спортен модел е в челните места на предпочитанията им.След Ферари, Порше,Ламборгини.
                            Облича се с модни дрешки и обуща, паркира Мерцедеса пред някое заведение ,,особено сега лятото,и вече има огромен хендикап за свалка на жените.
                            Хм, аз искам без гюрук

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Точно вчера гледах пак"Дънди крокодила ".Богатата и известна журналистка се подмокряше от дивият и необразован ловец на крокодили .
                              Така че си прав,но надали някой от форума е такъв като Дънди,така че минаваме на втори вариант-кола, дрешки,обувки.Естествено тия неща трябва да се гарнират със съответното поведение-с високо самочувствие, да не й ходиш по гайдата и да я командваш.
                              Е, защо, лесно е да си като Дънди. Вземаш едно ласо и отиваш в Борисовата. Залягаш зад храстите и дебнеш. Има хора, които изобщо не виждат финеса на природата у жените. И ги вземат за крокодили. Жената е венец на Творението. Само това да й нашепваш и сам ти се превръщаш в Творец. Можеш да я ваеш, както си пожелаеш. На жените трябва да им влезеш през ушите, а не през гаража. Ухото е по-полов орган от гаража. Не знам защо, но емпириката го показва. Ние, мъжете, сме глухари. Гледаме, пипаме грубо и мучим. Ама - природа, какво да правиш.
                              Last edited by pinoccio; 31.05.2023, 16:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Това ясно. Работата е, че преди да стигне до Мерцедеса се колебае дали да не вземе Октавия. Затова му споменах, че за тея пари е по-добре Пасат. Факт е, че Октавиите ги карат много, но това не ги прави нито хубави, нито удобни.

                                Кайзенчо, що си се наказал да караш на твърди пружини и свалено окачване евридейка?
                                Щото ме кефи, а и не я карам през седмицата, а предимно уикенда и по-често извънградско. В центъра няма къде да паркирам, а и да имах, може би пак щях да предпочета метрото. То в софийския трафик само аз липсвам.

                                ПП: Евго, отичитам като минус, че досега не си си взел кола. Ако ходиш на среща с градския момите няма да се кефят.
                                На различно мнение от Миро съм за колата. Ако жена те избере заради хубава спортна кола, какво става, като срещне някои с по-хубава от твоята. Жените се кефят на скъпи коли, но съпруга, която е лапнала въдицата заради колата не ти трябва.
                                Last edited by Kaizen9; 31.05.2023, 16:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X