IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
    Обосновете се, сър.
    Не мога да го опиша, но бих могъл да го нарисувам...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Въх, както винаги ти си умна и практична жена. Няма да се навие. Не е рисков играч .
      Знам ли!? Ако към няколко изпити бири прибавим някакъв втвърдител, дали няма да си прежали?
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        От практическа гледна точка, това изглежда като доста безполезно умение
        Наздраве!
        Обосновете се, сър.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Кат му чекна правописа и ... уйде коня у ряката ... и той си го знае Наздраве!
          Ако се почекнеш по сериозно верно коня може и да не оиде у реката и да ......
          Ама кака е по язденото да каже.
          Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 20:28.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Нека да тренира откопчаване на жартиер
            Наздраве!
            От практическа гледна точка, това изглежда като доста безполезно умение
            Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ти пък ... Не го карай да си губи времето за попълване на липсите в правописа. Нека да тренира откопчаване на жартиер
              Наздраве!
              Въх, както винаги ти си умна и практична жена. Няма да се навие. Не е рисков играч .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Кат му чекна правописа и ... уйде коня у ряката ... и той си го знае Наздраве!
                Ти пък ... Не го карай да си губи времето за попълване на липсите в правописа. Нека да тренира откопчаване на жартиер
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Пита, щото иска да е информиран. Май не се очертава като рисков играч.
                  Наздраве!
                  Рисковите играчи измряха, именно по тая причина!

                  Останахме само безрискови...нали знаем, че се грижиш за приятелките си - няма начин да не си на пусия... (засада, ако някой не знае ловджийската терминология)...

                  Last edited by безимeн; 19.09.2020, 20:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Пита, щото иска да е информиран. Май не се очертава като рисков играч.
                    Наздраве!
                    Кат му чекна правописа и ... уйде коня у ряката ... и той си го знае Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Гледам в нето хубаво време ще хвана. В тога, пък под тогата .... много взе да питаш
                      Пита, щото иска да е информиран. Май не се очертава като рисков играч.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Библиотекарките и полицайките също са класика.
                        От друга страна и тогата звучи като интересна опция.
                        Все пак сините престилки на съучиничките също бяха са класика. Из филма ,,Вчера,, за по младото поколение.
                        Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 20:02.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          Няма пълно щастие. Но в общи линии съм щастлива, когато децата и мъжът ми са добре, здрави и щастливи. Самата аз имам доста и всевъзможни проблеми и като цяло съм голям карък
                          Всеки има своите проблеми! Не си единствена с майка - авторитарен тип! Да не ти пука!
                          Едно гадже от студентските години има такава майка! 30 години по-късно - майка й не се е променила! Няма страшно! Това е част от Живота! Грижи се за семейството - ти усещаш нещата и можеш по принцип - всичко!

                          Здраве и успехи!
                          ​​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Определено правистките и медицинските сестри има с кво да се похвалят. А учителките са си класика просто трябва да се върнем някъде в тинейджерството.
                            Библиотекарките и полицайките също са класика.
                            От друга страна и тогата звучи като интересна опция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Това е интересно: колко пъти, в интимна обстановка дамата ти е правила проверка на правописа, след което те е изпращала в къщи, недоволен и не те е "огрявало"?

                              Да не би да имаш фобия, останала от някоя учителка?

                              Ако с учителките не ти върви - обръщай повече внимание на медицинските сестри - с белите мантички, с инжекция в ръка..
                              Определено правистките и медицинските сестри има с кво да се похвалят. А учителките са си просто класика , трябва да се върнем някъде в тинейджерството.

                              Наздраве.
                              Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 19:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                                Няма пълно щастие. Но в общи линии съм щастлива, когато децата и мъжът ми са добре, здрави и щастливи. Самата аз имам доста и всевъзможни проблеми и като цяло съм голям карък
                                Мис ... преди 2 -3 дена в темата NYSE ти написах кратичък пост с 1 надпис от табела от времето на Социализма с мисъл на другаря Тодор Живков, прочете ли го ? Той беше адресиран конкретно за теб. Не случайно ти го написах и постнах снимка, ако си го прочела мисли върху тази мисъл, сериозно ти говоря това, не си нито карък нито ялов калитко и не се подценявай, имаш огромен потенциал, просто почвай вече да правиш това което пише на табелата ... чуваш ли ме момиче ?

                                С най- добри и искрени чувства
                                Last edited by Асо Пика; 19.09.2020, 19:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X