IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Фанал е човека лесна и евтина, що да не лети. В БГ затова се ходи - за пиене, плюскане и жени
    Да бе, евтино.... рискува жена му да го обезкости при развод...
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      няма да спорите с кретенчо за араби и турци.
      той много добре, из основи познава и двата етноса.... по стечение на обстоятелството.
      Теб специално очаквам да споделиш от кухнята Опа, столова беше.
      А оная може да тренира как белите мечки ядат пингвини ... нищо че са разделени на двата полюса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        По улиците в България съм виждал по-красиви жени. Красиви жени има там, където се е извървял половината свят да остави по нещо.
        България е едно от тези места, Испания/Португалия - тоже, предвид арабите и после като империи през Средновековието.
        Крети, един немски топ мениджър си загуби акъла по една нашенка след еднодневен семинар тук. Доста красив за немец между другото, и не вярвам да е оставал без внимание от немкините. Нищо, че беше женен, познай как летеше насам през уикенд
        Клаудия Шифер ряпа да яде.
        Фанал е човека лесна и евтина, що да не лети. В БГ затова се ходи - за пиене, плюскане и жени

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Да речем, че съм работила в немска компания . Да предположим, че житейският ми опит не се изчерпва с немски провинциален хан.
          В коя, Про7 - да сменяш каналите на дистанционното ли?
          Дай ся пак за араби и турци в 8 век, щото с тоя инат само още повече се закопаваш

          ПП: колкото до недъгавия ти опит със споменаване на хан, САП са един хан с 10 000 души накуп. Бившата ми фирма, сега съм в Канон. Ти къде беше, че нимоа се сетя?

          Коментар


          • няма да спорите с кретенчо за араби и турци.
            той много добре, из основи познава и двата етноса.... по стечение на обстоятелството.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Ново 20 - ся да не прекръстиш арабите на турци, белким тоя път излезе сметката вместо дупките в познанията ти по история, култура, езици и кво ли още не?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Баш така си е. В днешна Андалусия (между другото Ал Андалус на арабски означава “страната на вандалите” демек племето обитавало тамошните земи преди арабите да дойдат) още се усеща силно им присъствие. Понеже темата е за жени има невероятни красавици. Абе интересна работа е това генетиката
                Да, много интересна работа е генетиката. Стига да не ти се налага да се явяваш на изпит, де свят ти се завива още докато четеш въпросите от конспекта
                Наздраве, Селена!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Душо нереална тираджийска, ей ти тук да гледаш - такива ни българки, ни украинки ще видиш в А-група:
                  https://fivmagazine.com/the-biggest-...-of-all-times/
                  По улиците в България съм виждал по-красиви жени. Красиви жени има там, където се е извървял половината свят да остави по нещо.
                  България е едно от тези места, Испания/Португалия - тоже, предвид арабите и после като империи през Средновековието.
                  Крети, един немски топ мениджър си загуби акъла по една нашенка след еднодневен семинар тук. Доста красив за немец между другото, и не вярвам да е оставал без внимание от немкините. Нищо, че беше женен, познай как летеше насам през уикенд
                  Клаудия Шифер ряпа да яде.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    За кои "образователни" предавания по точно ?
                    Ако имаш предвид "Том и Джери за възрастни", Преци вече е образовано ....
                    Нооо, все още не е наясно откоя страна е.....

                    пп Преци, шегичка !

                    Наздраве !
                    Прецито може да е образовано, но нищо не му пречи да попълни някои пропуски. Знае ли на какво може да налети в даден момент
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Таман писа че жените се коментират от мъже - и се изложи пак с нелеп коментар По снимка ли го реши туй или поживя сред немци?
                      Да речем, че съм работила в немска компания . Да предположим, че житейският ми опит не се изчерпва с немски провинциален хан.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Има бре, една - в цяла Испания Останалите кинта и двайсе с вдигнати ръце, сядат на два стола
                        Демек не си бил в северна Испания и си приказваш. Приказвай си.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Ново 20 - ся да не прекръстиш арабите на турци, белким тоя път излезе сметката вместо дупките в познанията ти по история, култура, езици и кво ли още не?
                          Не. Отнасяме се от “темата”. Тезата ми е, че има културен трансфер от араби към турци. Под османлии имам предвид турци. Оттам дойде объркването. Не визирам османската империя. В езика османлии и турци се употребяват синонимно. Нямам какво повече да добавя.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Да не се окажеш Маранди, русото бебе!?
                            Да не местим темата към турците, ами по-добре предложи, какво искат жените.
                            Не, знам го марандитко писателя аз
                            Ти първо си признай какво си, аз после.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Ново 20 - ся да не прекръстиш арабите на турци, белким тоя път излезе сметката вместо дупките в познанията ти по история, култура, езици и кво ли още не?
                              Да не се окажеш Маранди, русото бебе!?
                              Да не местим темата към турците, ами по-добре предложи, какво искат жените.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Гут. Сега гледай арабите кога се формират и започва експанзията им. Културната и военната. После събери две и две.
                                Ново 20 - ся да не прекръстиш арабите на турци, белким тоя път излезе сметката вместо дупките в познанията ти по история, култура, езици и кво ли още не?

                                Коментар

                                Working...
                                X