IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    На свиня майка нямам, но на мечка стръвница ми се намира
    Иде зима, мечките са извън играта за няколко месеца

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      На свиня майка нямам, но на мечка стръвница ми се намира
      актуален борсов персонаж Слагай в рамка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Абе лисича снимка се ядва, да не е само на дива свиня майка ...
        На свиня майка нямам, но на мечка стръвница ми се намира
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
          Taка се отбелязваха жените, които не искаха да изглеждат много леки.
          Сериозна връзка = секс след третата среща; Неангажираща връзка = секс за парса; само за забавление = секс ако си готин.
          Каква ти е породата?

          Евго, говорих принципно - това бяха трите основни причини за кисненето по тия сайтове. Иначе не си водя тефтерче, пък и ЕГН-то вече тежи на спомените - дори и на снимка може да не позная някоя.

          Тюрингски пинчер.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Аз не чакам да ме питат. Зер, из театралните атрибути и декори, може и една снимка на Меган Фокс да се намери.
            Наздраве!
            Абе лисича снимка се ядва, да не е само на дива свиня майка ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Тън мън - пушката пластмасова, ножа дървен - та кой пита дори за актуална снимка, аз такъв не видях тука
              Аз не чакам да ме питат. Зер, из театралните атрибути и декори, може и една снимка на Меган Фокс да се намери.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                Голям ваш недостатък! Да пренебрегвате сайтовете и техният принос в нашата образованост! Дори за Министър на образованието не ставате, щом не знаете какъв е редът, за да ви определи Обществото като образована! Четете сайтове, малката, за да сте образована!

                От мен да мине: ще ви изтипосаме - Министър-председател..., че тия дни ще овакантяваМЕ едно място... (Боковото)!

                Нали не сте родом от Кърджали? Абе, то и името ви не знаем, но, когато седнете в МС - всичко ще си кажете...

                Кат каза за Кърджали се сещам за култовия лаф на Вожда за кърджалийската п....
                Пък кат се сетя за "П"-то на жените ей така по навик се сещам за неустоимия сърбеж между краката им
                Сърбежа брат .... сърбежа между женските крака е същия кат сърбежа в ухото ...
                Ся .. теб те е сърбяло ухото, страшен сърбеж чак не се трае .... идети да си бъркаш в ухото и да го чешеш, чешеш ама колкото повече го чешеш по- готино ти става някак нал тъй ?? Ама кой на кого прави кефа? На ухото му е готино нал, не на пръстта ти, той завалията нищо не усеща, ама на ухото му е гот.... ако можеше щеше да крещи от удоволствие и радост ....
                Та същото е брат и с сърбежа на "П"-то между женските крака На тях им правим кефа пък ние мъжете .... нас кучета ни яли .... глухарчета некви ... само за разплод ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Стига при теб да има угодия . Всуе пренебрегваш библиотеките ти. Ама не слушаш какво ти приказват, бързо се оттегчаваш и бягаш преди да си вникнал в нещата.
                  Аз имам 2 висши и съм ходил на курсове по езици, тогава бях младичък (20+). Там хората ходят да си учат и не са предразположени да стават гаджета.

                  От един курс по испански език опитах да излизам с една жена, тя дори не ми беше дала GSM си както трябва, звънях й и се оказа грешка. И беше една притеснителна (малко тип зубрачка).


                  Ще се справя някак със задачата да си намеря жена.

                  Струва ми се, че Репрезентативния малко украсява разказа си (въпреки че го харесвам), както го правят милионерите в имотната тема. Има 3-ма, така лъжат, че хората им бяха повярвали.

                  Поздрави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Аз ъхъм, таковата, поне ще знаят да четат ... Че то по сайтовете и това не е сигурно ...
                    Голям ваш недостатък! Да пренебрегвате сайтовете и техният принос в нашата образованост! Дори за Министър на образованието не ставате, щом не знаете какъв е редът, за да ви определи Обществото като образована! Четете сайтове, малката, за да сте образована!

                    От мен да мине: ще ви изтипосаме - Министър-председател..., че тия дни ще овакантяваМЕ едно място... (Боковото)!

                    Нали не сте родом от Кърджали? Абе, то и името ви не знаем, но, когато седнете в МС - всичко ще си кажете...


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                      Ще бяга, разбира се! Инстинктът за самосъхранение е над всичко! И е прав!

                      Той усеща най-добре нещата! НЕ стават днешните! НЕ стават!

                      Богомолките наоколо са много! Хрисимите и добрите - СТЕ малко, някъде, в далечината...

                      И, освен това - имало ви е... някога... (но не и сега!)

                      .................

                      Евго не е спирал да чете! В тоя смисъл - дали физически ще присъства в библиотеката - с нищо не помага в неговият случай! (чете си, човекът и не скучае - лошо няма, а и плажовете вече се пообраха , но и там..., зад всяка дюна дебне зелена богомолка! Гадно зелена!)

                      Да не би да очакваме, че библиотеките са пълни с цвета на нацията? Еййй, ама по-голям виц не бях чувАл скоро!

                      Аз ъхъм, таковата, поне ще знаят да четат ... Че то по сайтовете и това не е сигурно ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Стига при теб да има угодия . Всуе пренебрегваш библиотеките ти. Ама не слушаш какво ти приказват, бързо се оттегчаваш и бягаш преди да си вникнал в нещата.
                        Ще бяга, разбира се! Инстинктът за самосъхранение е над всичко! И е прав!

                        Той усеща най-добре нещата! НЕ стават днешните! НЕ стават!

                        Богомолките наоколо са много! Хрисимите и добрите - СТЕ малко, някъде, в далечината...

                        И, освен това - имало ви е... някога... (но не и сега!)

                        .................

                        Евго не е спирал да чете! В тоя смисъл - дали физически ще присъства в библиотеката - с нищо не помага в неговият случай! (чете си, човекът и не скучае - лошо няма, а и плажовете вече се пообраха , но и там..., зад всяка дюна дебне зелена богомолка! Гадно зелена!)

                        Да не би да очакваме, че библиотеките са пълни с цвета на нацията? Еййй, ама по-голям виц не бях чувАл скоро!


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Струва ми се, че в тези сайтове са главно търсещи мъже, фалшиви профили, платени жени, комплексирани стари моми и малко сгодни жени и е голям късмет да попаднеш на сгодна.
                          Стига при теб да има угодия . Всуе пренебрегваш библиотеките ти. Ама не слушаш какво ти приказват, бързо се оттегчаваш и бягаш преди да си вникнал в нещата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Струва ми се, че в тези сайтове са главно търсещи мъже, фалшиви профили, платени жени, комплексирани стари моми и малко сгодни жени и е голям късмет да попаднеш на сгодна.
                            Евго, Сгодна звучи като сгодена Нали не си тръгнал да им чупиш мераците

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                              Да, около мен се оказа че има много така залюбили се - роднини, приятели, колеги... но най-прясната такава връзка е от 7 години, след 2 седмици е сватбата.
                              Аз съм дърт, въпреки че се изкушавам да "кривна" - ей така за спорта, да си припомня добрите стари години. Ама после жената ще ме кривне мен. Пуста му ревност - аз и обяснявам че искам малко свинско, ама тя не разбира мъжката същност.
                              Струва ми се, че в тези сайтове са главно търсещи мъже, фалшиви профили, платени жени, комплексирани стари моми и малко сгодни жени и е голям късмет да попаднеш на сгодна.
                              Last edited by Evgo; 21.09.2020, 22:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Тън мън - пушката пластмасова, ножа дървен - та кой пита дори за актуална снимка, аз такъв не видях тука

                                Матеев..............
                                Пирамида............
                                и Бертрам (зад трактора)...............

                                Коментар

                                Working...
                                X