IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Нещо подобно се правеше на времето: лагер-сбор - и те лашват с отбора на някое отдалечено от хората място... , но тогава държавата..., хммм - даваше... Хапване и калории - фантазия... И така - до деня на състезанията... /това им бяха разбиранията на треньорите, но не мисля, че са имали основания..., все пак всичко е индивидуално/...
    Абе мисля, че освен всичко друго в соц лагера бяхме и царе на допинга ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Едно време в блока на УБО бяха дали апартаменти на възрастни чичовци към 60г и семействата им (през 80-те години).

      Но бяха културни, пред блока съдяха рози. И от УБО правеха проблеми на някой хора и не даваха да се купуват апартаментите.

      Майка ми беше ходил да взема бележка, че дядо ми е бил служител повече от 20г, но пак не й дадоха да го купи. Понякога е трудно да пребориш системата.

      Той те пита за килограмите, а ти му говориш за розите! Добре, че се разбирате и диалогът ви се получава...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        Мерси, вече съм по-спокоен за това как ме вижда света.
        п. Едно време в УБО по колко кг бяха?
        Едно време в блока на УБО бяха дали апартаменти на възрастни чичовци към 60г и семействата им (през 80-те години). Приличаха малко на стара номенклатура. Имаше и активни борци.

        Но бяха културни, пред блока съдяха рози. И от УБО правеха проблеми на някой хора и не даваха да се купуват апартаментите.

        Майка ми беше ходил да взема бележка, че дядо ми е бил служител повече от 20г, но пак не й дадоха да го купи. Понякога е трудно да пребориш системата.
        Last edited by Evgo; 09.10.2020, 16:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Тук пък се приказва, че на примера дивисион преди мач не им дават да правят секс, защото са изтощени на другия ден

          Нещо подобно се правеше на времето: лагер-сбор - и те лашват с отбора на някое отдалечено от хората място... , но тогава държавата..., хммм - даваше... Хапване и калории - фантазия... И така - до деня на състезанията... /това им бяха разбиранията на треньорите, но не мисля, че са имали основания..., все пак всичко е индивидуално/...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Според мен си добре, особено ако си висок.
            Мерси, вече съм по-спокоен за това как ме вижда света.
            п. Едно време в УБО по колко кг бяха?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Евго, извинявай, ама много те работят с тия мнения от вида ЕЖК. Ти си млад човек и трябва да можеш да отсяваш истината от плявата!

              Защо му е на един спортист да "поддържа" т.нар. от теб "потисната сексуалност"?

              Какъв му е проблемът - на спортиста - да поддържа една приятна връзка с едно хубаво и сексапилно момиче? Стимул във всички посоки! Нещо повече - ако двамата са на акъла - и да се оженят - пак не би имало проблеми! Едва ли би вкарвал по-малко голове, ако е женен! /оправдания, защо един спортист не вкарва голове - винаги могат да се намерят, но истината е една: нямаш необходимите тренировки, но не тия, които ти дава треньорът, а ония, които усещаш вътрешно, че ти трябват, за да победиш!/ Една млада и отворена към теб дама - само те стимулира за тоя тип тренировки!

              Това, че връзката му влияе лошо /измислици на едновремешни треньори/ - са някакви фантасмагории и измишльотини! Напротив: такава /удовлетворяваща го/ връзка - само би го стимулирала!
              Тук пък се приказва, че на примера дивисион преди мач не им дават да правят секс, защото са изтощени на другия ден

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                да не подозираш, че той е отмъкнал аптекарката
                Не, аз съм я отписал.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  В зависимост от това как се храня и тренирам- 90-105, повечето време съм над 100, за мечок все пак съм сравнително елегантен
                  п. Имах предвид в спортната гимнастика.
                  Според мен си добре, особено ако си висок.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    По времето на Нешка Робева знаем как е било. Строга дисциплина.

                    Между другото, колко кг си?
                    В зависимост от това как се храня и тренирам- 90-105, повечето време съм над 100, за мечок все пак съм сравнително елегантен
                    п. Имах предвид в спортната гимнастика.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Един спортен съдия, на 38г, ми разказваше, че при професионалните спортисти, за да вкарват голове, във футбола, волейбола и баскетбола, е задължително да правят секс редовно и да нямат подтисната сексуалност. Поради тази причина много свестни спортисти (30+ годишни) ходят и си плащат. И се женят след като им приключи спортната кариера, т.е. на около 35 г. или малко по-късно.

                      Евго, извинявай, ама много те работят с тия мнения от вида ЕЖК. Ти си млад човек и трябва да можеш да отсяваш истината от плявата!

                      Защо му е на един спортист да "поддържа" т.нар. от теб "потисната сексуалност"?

                      Какъв му е проблемът - на спортиста - да поддържа една приятна връзка с едно хубаво и сексапилно момиче? Стимул във всички посоки! Нещо повече - ако двамата са на акъла - и да се оженят - пак не би имало проблеми! Едва ли би вкарвал по-малко голове, ако е женен! /оправдания, защо един спортист не вкарва голове - винаги могат да се намерят, но истината е една: нямаш необходимите тренировки, но не тия, които ти дава треньорът, а ония, които усещаш вътрешно, че ти трябват, за да победиш!/ Една млада и отворена към теб дама - само те стимулира за тоя тип тренировки!

                      Това, че връзката му влияе лошо /измислици на едновремешни треньори/ - са някакви фантасмагории и измишльотини! Напротив: такава /удовлетворяваща го/ връзка - само би го стимулирала!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        По времето на Нешка Робева знаем как е било. Строга дисциплина.

                        Между другото, колко кг си?
                        да не подозираш, че той е отмъкнал аптекарката
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                          Евго, поинтересувай се и гимнастичките с какви методики за високо спортно майсторство са ги подготвяли от ранна възраст
                          По времето на Нешка Робева знаем как е било. Строга дисциплина.

                          Между другото, колко кг си?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Репретизантивния, пропагандира ,,мачистки социален дарвинизъм,, брех кво измислих, който е прочел, в разни книжки. А нещата му се получават щот е млад привлекателен екземпляр, прекарващ доста време у фитнеса след като вече му е писнало да громи лошите в ,, DIABLO,, и разбрал че тва не е начина. Интелигентен навлязъл такава възраст с по- големи финансови възможности от колко кат тийнейджър. И се упражнява на на разни объркани момиченца или селски пръчки.
                            Хубу. Ма още бърка секса с любов. Мъка, а след 30 идват 40 и 50 и 60. Метаморфозата ще е интересна .
                            Last edited by Selena; 09.10.2020, 15:58.

                            Коментар


                            • Евго, поинтересувай се и гимнастичките с какви методики за високо спортно майсторство са ги подготвяли от ранна възраст

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Бърза сметка показва, че на една уличка "за удоволствия" има 20-30 къщички с по 2-5 "труженички". Предполагам, че си има 2-3-5 охранители. Как биха пазили момичетата от възможно насилие?
                                Разбира се - с видеокамери.

                                Въпросът е, колко мераклии биха припознали новата обстановка като домашна, ако знаят, че ги наблюдават с видеокамера..., но и не е ясно - дали няма да има продължение с изнудване под някаква форма? Изводът: в подобна обстановка не всеки може да се отвори на секс, още повече - с непозната жена... (съветът на Евго за бързо "разтоварване", без да се отчитат другите големи рискове)...

                                Човек трябва да е изкукал! (а агитката ти се чуди - ама как така - това било нормално!)... И си отворихме проблеми за месеци и години...

                                Това е "услуга", която "подобрява настроението и повдига самочувствието!" СмЕх!

                                Това е мнението ми, но не е задължително!
                                Един спортен съдия, на 38г, ми разказваше, че при професионалните спортисти, за да вкарват голове, във футбола, волейбола и баскетбола, е задължително да правят секс редовно и да нямат подтисната сексуалност. Поради тази причина много свестни спортисти (30+ годишни) ходят и си плащат. И се женят след като им приключи спортната кариера, т.е. на около 35 г. или малко по-късно.

                                Коментар

                                Working...
                                X