IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Офффф.... ОставИ майтапа, ама Евгича толкова много вдигна летвата, че вече няма стигане!

    Доколкото разбираме, Евго е от играчите, около 40+.Другите сме ние - дЕдовците, дето сме му под нивото!

    Та, Евго все се учи от наборите си... Ама те не споделят на всеослушание... Ясно е: дЕдовците сме им конкуренция!

    И кВо се случва, сЯ? Евго - без да иска - издаде номера на 40+- годишните! ...

    Значи: кани дамата в къщи, праЯт - кО праЯт - и Евго я изпраща домА! Интересно е КАК я изпраща домА! Как - как? С ба-ни-ца!

    Не бих се досетил за това, КАК изпращат домА 40+ годишните! И го пазят в тайна!

    ................

    Е, я да каже някоя от дамите - дали някой я е изпращал по този начин (след секса)? Няма такъв, нали! Няма, я!

    Що казвам, че Евго вдигна летвата в Космоса!

    (по някое време Я изритваш от леглото и й казваш да си вземе банЦата от кухнята)

    Край! Евго ще бъде еталон за дамите!

    Добре е, че гаджето ми не чете тук...



    Да се надяваме да не обича и баници

    Коментар


    • Нормалните жени , търсят от Мъжът да ги усмихва , да ги прегръща и обича /секс - в мъжки превод/ Мисля , че и нормалните мъже , търсят същото . Само скоростите са различни , ма това се стикова в хода на приключението , наречено любов и живот .

      Ако това ви е сложно и изморително , минавайте на другият бряг или си вземете котка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Направо , мъка ми стана , като прочетох последните няколко поста с оплаквания . Чак се изморих и напрегнах . То било много сложно да си мъж . Не е чудно , че се навъдиха толкоз педали , както каза 4i40 и че Ковид ви предпочита .
        какво се оплакваш, на вас ви е лесно да симулирате оргазми
        но я опитай да симулираш ерекция.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение

          Трябва да отдадем заслуженото на Евго- с коментарите си и с това че приема леко всеки коментар поддържа темата жива и се чуват много истини тука.Иначе и аз имах един такъв колега (началник) стар ерген 40+ ,и тои така все подбираше,правеше тънки сметки да се не мине с пари имоти ядене,да не би да му се падне стая с лошо изложение в хотела като сме командировка и от тоз сорт "важни" за живота му неща.Иначе и тои не беше лошо изглеждащ,апартаменти коли...но като си правеше все тънки сметки и все тази такава онази онакава си остана сам а след 40+ да сме честни скоро и секса престава да е толкова първостепенен а остава вавното -компанията на човека до теб с които си минал през трудностите и те е подкрепял през годините, е съответно и те е ядосвал още толкова ,но то си е така package deal.Иначе си оставаш сам и си ходиш на вилата и си говориш с комшииките,няма лошо и в това както казват Приоритети

          Офффф.... ОставИ майтапа, ама Евгича толкова много вдигна летвата, че вече няма стигане!

          Доколкото разбираме, Евго е от играчите, около 40+.Другите сме ние - дЕдовците, дето сме му под нивото!

          Та, Евго все се учи от наборите си... Ама те не споделят на всеослушание... Ясно е: дЕдовците сме им конкуренция!

          И кВо се случва, сЯ? Евго - без да иска - издаде номера на 40+- годишните! ...

          Значи: кани дамата в къщи, праЯт - кО праЯт - и Евго я изпраща домА! Интересно е КАК я изпраща домА! Как - как? С ба-ни-ца!

          Не бих се досетил за това, КАК изпращат домА 40+ годишните! И го пазят в тайна!

          ................

          Е, я да каже някоя от дамите - дали някой я е изпращал по този начин (след секса)? Няма такъв, нали! Няма, я!

          Що казвам, че Евго вдигна летвата в Космоса!

          (по някое време Я изритваш от леглото и й казваш да си вземе банЦата от кухнята)

          Край! Евго ще бъде еталон за дамите!

          Добре е, че гаджето ми не чете тук...




          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Ето и някой обяснения.

            https://megavselena.bg/dvuutrobnite-...rat-ot-lyubov/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Направо , мъка ми стана , като прочетох последните няколко поста с оплаквания . Чак се изморих и напрегнах . То било много сложно да си мъж . Не е чудно , че се навъдиха толкоз педали , както каза 4i40 и че Ковид ви предпочита .
              Чакай сега, педалите нямат проблеми с любовта и вниманието, тях третата точка ги спира Ама той Асото каза, че за жените първите две а най-важни, така че подобно развитие сигурно ви харесва

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                Ами като малък- от любопитство, после по навик, а накрая като се ожениш- по необходимост..
                Направо , мъка ми стана , като прочетох последните няколко поста с оплаквания . Чак се изморих и напрегнах . То било много сложно да си мъж . Не е чудно , че се навъдиха толкоз педали , както каза 4i40 и че Ковид ви предпочита .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  Хич даже не е просто, това си е къртовски труд и точно първите две са най-изтощителни :cool:
                  То тези първите, ако тва е каторга, виж кво следва .

                  https://fakti.bg/life/304014-seksat-...a-snimki-video


                  Ето и някой обяснения.


                  https://megavselena.bg/dvuutrobnite-...rat-ot-lyubov/
                  Last edited by Todor Sabev; 10.11.2020, 13:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Ма що се занимавате с жени да се мъчите , като е толкоз сложно ?
                    Ами като малък- от любопитство, после по навик, а накрая като се ожениш- по необходимост..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Ма що се занимавате с жени да се мъчите , като е толкоз сложно ?


                      - Какви са тези дето се мъчат, Джон...?
                      - Гейове,сър....


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Хич даже не е просто, това си е къртовски труд и точно първите две са най-изтощителни
                        Ма що се занимавате с жени да се мъчите , като е толкоз сложно ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                          Братле толкоз много сме си говорили насаме, виж ся пак ти го казвам. С жените трябва да спазваш и поддържаш 4 (четири) основни бази : любов, внимание, секс и пари. Първите две трябва да са константна твърда величина, за другите две жените могат да направят малки компромиси според случая и ситуацията, но за кратко време. Повтарям само за кратко време. Тва е,, просто е
                          Хич даже не е просто, това си е къртовски труд и точно първите две са най-изтощителни

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            Братле толкоз много сме си говорили насаме, виж ся пак ти го казвам. С жените трябва да спазваш и поддържаш 4 (четири) основни бази : любов, внимание, секс и пари. Първите две трябва да са константна твърда величина, за другите две жените могат да направят малки компромиси според случая и ситуацията, но за кратко време. Повтарям само за кратко време. Тва е,, просто е
                            Говорили сме и знаеш, че те ценя много,

                            Аз успях да си забия приятелка, както ви бях писал.

                            Ти какво реши по въпроса с детската стая, която трябва да има детето ви?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Не ми е приятно да ме сравняваш със стари ергени, защото не се имам за такъв.

                              Сега хората се женят късно, защото се мъчат нещо да постигнат и децата им да са осигурени един ден. При мъжът срокът на годност е по-дълъг от този на жената,
                              Братле толкоз много сме си говорили насаме, виж ся пак ти го казвам. С жените трябва да спазваш и поддържаш 4 (четири) основни бази : любов, внимание, секс и пари. Първите две трябва да са константна твърда величина, за другите две жените могат да направят малки компромиси според случая и ситуацията, но за кратко време. Повтарям само за кратко време. Тва е,, просто е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение

                                Трябва да отдадем заслуженото на Евго- с коментарите си и с това че приема леко всеки коментар поддържа темата жива и се чуват много истини тука.Иначе и аз имах един такъв колега (началник) стар ерген 40+ ,и тои така все подбираше,правеше тънки сметки да се не мине с пари имоти ядене,да не би да му се падне стая с лошо изложение в хотела като сме командировка и от тоз сорт "важни" за живота му неща.Иначе и тои не беше лошо изглеждащ,апартаменти коли...но като си правеше все тънки сметки и все тази такава онази онакава си остана сам а след 40+ да сме честни скоро и секса престава да е толкова първостепенен а остава вавното -компанията на човека до теб с които си минал през трудностите и те е подкрепял през годините, е съответно и те е ядосвал още толкова ,но то си е така package deal.Иначе си оставаш сам и си ходиш на вилата и си говориш с комшииките,няма лошо и в това както казват Приоритети
                                ,, 6 стинки,,
                                ти мани началника , ама кажи немаш ли некоя по сгороврчива началничка за безимения , ако требва и аз мое да е включим.
                                Ей не моем се спрем с тва пресно вино, днес дет ми го докараха.


                                https://www.youtube.com/watch?v=pWZTx7ILecU
                                Last edited by Todor Sabev; 10.11.2020, 13:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X