IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение




    Все пак - всеки има свой поглед върху действителността...
    И ти си прав в твоята реалност.
    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Добър текст. Коя е книгата?
      "Създател на реалността"
      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Сър Събев, как ги определи тези 6 месеца? За всяка жена бременността протича строго индивидуално. Това е свързано дори с външния й облик.
        Наздраве!

        П.П. Аз например, в осмият месец изглеждах леко напълняла /едва забележим корем/ и само най-близките ми знаеха, че качването на килата се дължи на предстоящото появяване на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието.

        Извинявам се за това, че се намесвам в спора ви... Сигурен съм в това, че бременността протича строго индивидуално...

        Да, но ако дамата има спортен тип фигура е друго. Например, ако височината ѝ е над 175 сантиметра и килограми - около 50-55 - няма как коремът ѝ да не отхвръкне напред около 6-7 месец от бременността.

        Това беше моят пример...

        Коментар


        • Здравейте
          Виждам, че добре си прекарвате и се забавлявате. Минавам от тук за малко, по Нова Година отново ще намина.
          Здраве, щастие и късмет ви пожелавам, и успехи в бизнеса, и с жените
          Last edited by бай Стамен Тракториста; 30.09.2020, 17:03.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
            Чета си Вадим Зеланд и попадам на нещо по темата, което съвпада и с моето мнение за огледалото:

            „Преследва ме повтарящ се сценарий. Когато започвам да общувам с мъж, отначало се появява „лека емоционална искрица”, но после тя изчезва, а аз продължавам да искам да общувам с него. В този момент мъжът се влюбва в мен, но аз вече съм решила — за мен той е само приятел. Вече имам много приятели, обаче тази ситуация започва да ме плаши. Може би аз нещо не съм наред, та нали мечтая за дълготрайни романтични отношения, за брак. Имам важни изисквания, без които трудно бих приела някой мъж за партньор. Ценя чувството за отговорност, щедростта, оптимизма, оригиналността. Но кой знае защо, попадам на хора, които проявяват леност, а аз искам с този мъж да сме двойка, която дружи с всички и участва във всичко... Често мъжете имат много малки доходи от работата си — задоволяват се с каквото имат, а мен това ме вбесява. В крайна сметка започвам да се чувствам като тяхна приятелка или сестра, но не и любима жена. И къде да намеря човек, който да ми е по сърце?”


            Ако човек има ярка индивидуалност, както е във вашия случай, започват да му се „лепят” хора с противоположните качества. Каквото не приемаш, това и получаваш. Това става по две причини. Първата е работата на равновесните сили. Ако сте склонна да оценявате хората и да ги сравнявате със себе си, възниква поляризация, която привлича към вас личности с противоположните качества, както магнитът привлича железните стружки. Докато съществувате без отношение към околните - „такава съм си и толкоз”, енергийната картина не се изкривява. Но щом започнете да се сравнявате с другите - „вижте аз каква съм, а те какви са”, веднага възниква нееднородност, пораждаща вятъра на равновесните сили. Втората причина може да е фиксирането на вниманието ви върху качествата, които предизвикват у вас неприязън. Всичко е много просто: вие стоите пред огледалото, а в него се отразява онова, върху което е концентрирано вниманието ви. Забележете: търсейки човека, с когото да сте двойка, вие обикновено мислите или какво не искате, или какво искате. Ако обръщате внимание главно върху недостатъците, които изобщо не приемате в партньорите, огледалото още повече ви ги подхвърля. Недоумявайки защо става така, че ви се лепят точно такива хора, вие се дразните, следователно мислите ви са концентрирани върху онова, което не искате. На огледалото му е безразлично какви чувства изпитвате, когато мислите за нещо си - то просто отразява съдържанието на мислите ви, ни повече, ни по-малко. За да поправите ситуацията, е необходимо, първо, да изпълнявате правилото на транссърфинга - позволете си да бъдете себе си, а на другите да бъдат други, и второ, съзнателно пренасочете вниманието си върху качествата, които харесвате у хората. Съсредоточете се върху онова, което искате да получите. Огледалото на света отразява именно картината, върху която е фокусирано вниманието ви. Създайте си навика да наблюдавате, да забелязвате и да изнамирате у хората онова, което ви е нужно. Ще видите колко бързо ще започне да се променя околният свят."

            Сложни мисли вълнуват някои дами /при съвпадане на нечие мнение за "огледалото"/...

            Чакай сега да видим, дали един мъж влиза в подобно противоречие със със своите мисли:

            1. Би ли заложил мъжът на това, жената да бъде "ярка индивидуалност"? Още повече - дали той би се самоопределил като "ярка индивидуалност"? Не мисля! /първа грешка на дамите: имат прекалено големи очаквания от вида - всичко ИЛИ нищо!/

            2. Основното в мисленето на мъжа е това, което той иска да получи и той се концентрира точно върху качествата, които харесва у жената. За дамите горе разбираме друго: те се концентрират върху качествата, които създават неприязън у тях! Такива качества винаги е имало. Ако не можем да превъзмогнем тяхното съществуване - продължаваме да търсим...

            3. Някакви свръх-качества у жената /ярка индивидуалност/ - могат да създадат натрапчиво впечатление за вид патология - тази, породена от собственото възхищение, която често обясняват като нарцистично личностно разстройство.

            И отново се връщам в началото... Може ли да бъде дефинирано "началото"?

            Например: ТЯ иска да общува с мъж! Знае ли самата ТЯ параметрите на това общуване?

            Появява се "лека емоционална искрица"! Желана, или нежелана е тази "искрица"?

            Искрицата изчезва! Коя е причината, за да изчезне една искрица?

            ТЯ обаче ИСКА да общува с него! Отново възниква горният въпрос: Знае ли ТЯ самата параметрите на това общуване?

            Следва интересното: мъжът вече желае да общува с НЕЯ!... Сега вече се съмнявам за появилата се горе "лека емоционална искрица", защото ако искрицата я е имало, по-вероятно и преди още ТЯ да е забелязала искрицата - ТОЙ вече да е имал желанието "да общува" с НЕЯ /какъвто и смисъл да влагаме в подобно действие/...

            Да де, НО - ТОЙ иска да общува с НЕЯ, а ТЯ вече го е подредила в паноптикума СИ от "приятели"... /Този въпрос - с приятелите и Семейните приятели - е също много спорен!/...

            Много объркани послания получавате от някои книги, Миа! Ми - аз така ги виждам нещата! Горе само следвам логиката на написаното и нищо не съм променил! Само разграничих малко изреченията, за да мога да ги асимилирам.

            ........................................

            Погледнах написаното за Вадим Зеланд. Някъде срещнах заключенията, че подобни разсъждения не са за всеки и не всеки е готов да ги приеме... Значи за мен "транссърфингът"- по споменатите горе причини - ми изглежда доста далеч, като начин за управление на живота ми.

            Казват, че става въпрос за странни и необичайни неща... Не мисля, че подобен стил може да ме накара да "преразгледам своето вътрешно светоусещане от действителността" - както прочетох в някаква рецензия...

            Все пак - всеки има свой поглед върху действителността...
            Last edited by безимeн; 30.09.2020, 16:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Е, да де. Аз точно това се чудя - как го определи това "ОКОЛО"
              ​​​​​​
              Събев, може да се е объркал, тези екстра килца може да са от месеците локдаун, с ядене и пиене.
              И залите за спорт бяха затворени.
              И аз качих 5кг

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                Чета си Вадим Зеланд и попадам на нещо по темата, което съвпада и с моето мнение за огледалото:

                „Преследва ме повтарящ се сценарий. Когато започвам да общувам с мъж, отначало се появява „лека емоционална искрица”, но после тя изчезва, а аз продължавам да искам да общувам с него. В този момент мъжът се влюбва в мен, но аз вече съм решила — за мен той е само приятел. Вече имам много приятели, обаче тази ситуация започва да ме плаши. Може би аз нещо не съм наред, та нали мечтая за дълготрайни романтични отношения, за брак. Имам важни изисквания, без които трудно бих приела някой мъж за партньор. Ценя чувството за отговорност, щедростта, оптимизма, оригиналността. Но кой знае защо, попадам на хора, които проявяват леност, а аз искам с този мъж да сме двойка, която дружи с всички и участва във всичко... Често мъжете имат много малки доходи от работата си — задоволяват се с каквото имат, а мен това ме вбесява. В крайна сметка започвам да се чувствам като тяхна приятелка или сестра, но не и любима жена. И къде да намеря човек, който да ми е по сърце?”


                Ако човек има ярка индивидуалност, както е във вашия случай, започват да му се „лепят” хора с противоположните качества. Каквото не приемаш, това и получаваш. Това става по две причини. Първата е работата на равновесните сили. Ако сте склонна да оценявате хората и да ги сравнявате със себе си, възниква поляризация, която привлича към вас личности с противоположните качества, както магнитът привлича железните стружки. Докато съществувате без отношение към околните - „такава съм си и толкоз”, енергийната картина не се изкривява. Но щом започнете да се сравнявате с другите - „вижте аз каква съм, а те какви са”, веднага възниква нееднородност, пораждаща вятъра на равновесните сили. Втората причина може да е фиксирането на вниманието ви върху качествата, които предизвикват у вас неприязън. Всичко е много просто: вие стоите пред огледалото, а в него се отразява онова, върху което е концентрирано вниманието ви. Забележете: търсейки човека, с когото да сте двойка, вие обикновено мислите или какво не искате, или какво искате. Ако обръщате внимание главно върху недостатъците, които изобщо не приемате в партньорите, огледалото още повече ви ги подхвърля. Недоумявайки защо става така, че ви се лепят точно такива хора, вие се дразните, следователно мислите ви са концентрирани върху онова, което не искате. На огледалото му е безразлично какви чувства изпитвате, когато мислите за нещо си - то просто отразява съдържанието на мислите ви, ни повече, ни по-малко. За да поправите ситуацията, е необходимо, първо, да изпълнявате правилото на транссърфинга - позволете си да бъдете себе си, а на другите да бъдат други, и второ, съзнателно пренасочете вниманието си върху качествата, които харесвате у хората. Съсредоточете се върху онова, което искате да получите. Огледалото на света отразява именно картината, върху която е фокусирано вниманието ви. Създайте си навика да наблюдавате, да забелязвате и да изнамирате у хората онова, което ви е нужно. Ще видите колко бързо ще започне да се променя околният свят."
                Добър текст. Коя е книгата?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Писах глътнали топката ОКОЛО 6 месец. Обосновка по късно.
                  С Ендер може да по разискваме феномена.
                  Е, да де. Аз точно това се чудя - как го определи това "ОКОЛО"
                  Наздраве!

                  П.П. Уплътняването на свободно време, феномен ли му се вика?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Майка ми е качила само 2 килца - 54 на 56. И понеже съм закъснявал са и казали да се движи/разхожда. Тя взела да варосва банята и се катерила по некви столове. Усетил на къде отива работата съм рекъл да излизам че ще вземе ме претрепе и след 1 ден тая гад (АЗ) се родила
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Да, 2-3% бонус-тегло, понякога трудно се забелязват.
                      Наздраве!
                      Процентът, който цитираш е прекалено малък. Дори дамата да е към 100 кила в момента на зачеването, при раждане детето+плацентата+околоплодните води са около 4.5 килограма. Смятай, че нямам калкулатор под ръка
                      Наздраве!

                      П.П. Но си прав, че добавянето на 2 - 3 % към личното тегло почти не личат.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Сър Събев, как ги определи тези 6 месеца? За всяка жена бременността протича строго индивидуално. Това е свързано дори с външния й облик.
                        Наздраве!

                        П.П. Аз например, в осмият месец изглеждах леко напълняла /едва забележим корем/ и само най-близките ми знаеха, че качването на килата се дължи на предстоящото появяване на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                        Писах глътнали топката ОКОЛО 6 месец. Обосновка по късно.
                        С Ендер може да по разискваме феномена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Сър Събев, как ги определи тези 6 месеца? За всяка жена бременността протича строго индивидуално. Това е свързано дори с външния й облик.
                          Наздраве!

                          П.П. Аз например в осмият месец изглеждах леко напълняла /едва забележим корем/ и само най-близките ми знаеха, че качването на килата се дължи на предстоящото появяване на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                          Да, 2-3% бонус-тегло, понякога трудно се забелязват.
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            И аз това забелязах щъкат навсякъде бременни моми в приблизително еднаква бременост около 6 месец , като зачеването съвпада с тоталната карантина пролетта. Феномонена е емоционално психологически.
                            Сър Събев, как ги определи тези 6 месеца? За всяка жена бременността протича строго индивидуално. Това е свързано дори с външния й облик.
                            Наздраве!

                            П.П. Аз например, в осмият месец изглеждах леко напълняла /едва забележим корем/ и само най-близките ми знаеха, че качването на килата се дължи на предстоящото появяване на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                            Last edited by tnm; 30.09.2020, 15:14.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              ПредставИ си следното: дама, бременна - вероятно в 6-7-ми месец, която сама е тръгнала на екскурзия до Тасос за няколко дни...

                              Това реално ми се случи, което пък ме накара да мисля за нещо нереално... КОЯ е тази жена, която би направила подобно нещо, тръгвайки с куфар и голям сак, бременна - на екскурзия?

                              От друга страна, една дама - видимо също бременна, ме застигна по маршрута: Черни връх - Княжево.... Очевидно беше спортистка...

                              Интересни типажи има между дамския състав... Точно - със "сбъркани представи за време и пространство"., но в това не виждам нищо лошо!
                              .
                              Т.е. - по темата съм си...
                              И аз това забелязах щъкат навсякъде бременни моми в приблизително еднаква бременост около 6 -ти месец , като зачеването съвпада с тоталната карантина пролетта. Феномонена е емоционално психологически.
                              Last edited by Todor Sabev; 30.09.2020, 15:06.

                              Коментар


                              • Чета си Вадим Зеланд и попадам на нещо по темата, което съвпада и с моето мнение за огледалото:

                                „Преследва ме повтарящ се сценарий. Когато започвам да общувам с мъж, отначало се появява „лека емоционална искрица”, но после тя изчезва, а аз продължавам да искам да общувам с него. В този момент мъжът се влюбва в мен, но аз вече съм решила — за мен той е само приятел. Вече имам много приятели, обаче тази ситуация започва да ме плаши. Може би аз нещо не съм наред, та нали мечтая за дълготрайни романтични отношения, за брак. Имам важни изисквания, без които трудно бих приела някой мъж за партньор. Ценя чувството за отговорност, щедростта, оптимизма, оригиналността. Но кой знае защо, попадам на хора, които проявяват леност, а аз искам с този мъж да сме двойка, която дружи с всички и участва във всичко... Често мъжете имат много малки доходи от работата си — задоволяват се с каквото имат, а мен това ме вбесява. В крайна сметка започвам да се чувствам като тяхна приятелка или сестра, но не и любима жена. И къде да намеря човек, който да ми е по сърце?”


                                Ако човек има ярка индивидуалност, както е във вашия случай, започват да му се „лепят” хора с противоположните качества. Каквото не приемаш, това и получаваш. Това става по две причини. Първата е работата на равновесните сили. Ако сте склонна да оценявате хората и да ги сравнявате със себе си, възниква поляризация, която привлича към вас личности с противоположните качества, както магнитът привлича железните стружки. Докато съществувате без отношение към околните - „такава съм си и толкоз”, енергийната картина не се изкривява. Но щом започнете да се сравнявате с другите - „вижте аз каква съм, а те какви са”, веднага възниква нееднородност, пораждаща вятъра на равновесните сили. Втората причина може да е фиксирането на вниманието ви върху качествата, които предизвикват у вас неприязън. Всичко е много просто: вие стоите пред огледалото, а в него се отразява онова, върху което е концентрирано вниманието ви. Забележете: търсейки човека, с когото да сте двойка, вие обикновено мислите или какво не искате, или какво искате. Ако обръщате внимание главно върху недостатъците, които изобщо не приемате в партньорите, огледалото още повече ви ги подхвърля. Недоумявайки защо става така, че ви се лепят точно такива хора, вие се дразните, следователно мислите ви са концентрирани върху онова, което не искате. На огледалото му е безразлично какви чувства изпитвате, когато мислите за нещо си - то просто отразява съдържанието на мислите ви, ни повече, ни по-малко. За да поправите ситуацията, е необходимо, първо, да изпълнявате правилото на транссърфинга - позволете си да бъдете себе си, а на другите да бъдат други, и второ, съзнателно пренасочете вниманието си върху качествата, които харесвате у хората. Съсредоточете се върху онова, което искате да получите. Огледалото на света отразява именно картината, върху която е фокусирано вниманието ви. Създайте си навика да наблюдавате, да забелязвате и да изнамирате у хората онова, което ви е нужно. Ще видите колко бързо ще започне да се променя околният свят."
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X