IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    е, тогава нещо друго ги е зарадвало.
    Сигурно, но едва ли ще сподели
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

      К"ъв бой, на ръце ни носят. Жените на които мъжете от години били на гурбет в чужбина, загубили желание и отказвали да излизат да работят. Не си виждала толкова съсипани хора, къде целият живот в производство на картофи се е сринал само заради едно нещо-липсата на полов живот при жените, основната работна сила в производството на картофи. За един сезон вдигнахме средните добиви до рекордни за страната и света добиви. Възродихме някакъв стар и забравен местен празник на картофа. Отвориха се три нови магазина в селото-два смесени от пирони до хляб, вафли, зеленчуци и мастика и един специализиран строителни материали. С голямо уважение сме приети от всички-здравей, здравей, сине, сине....всеки носи и ти слага в ръцете по нещо.........Има кво да разправям много от там, само време нямам тука, за да го напиша
      И кат се събудиш пет лева на нощното шкафче

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Мотокаристо пак почна с турските сериали, тоя път ,,помашки сериали,,
        Е тогаз ще се борим за авторски права. Аз я повдигнах помашката тема.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

          К"ъв бой, на ръце ни носят. Жените на които мъжете от години били на гурбет в чужбина, загубили желание и отказвали да излизат да работят. Не си виждала толкова съсипани хора, къде целият живот в производство на картофи се е сринал само заради едно нещо-липсата на полов живот при жените, основната работна сила в производството на картофи. За един сезон вдигнахме средните добиви до рекордни за страната и света добиви. Възродихме някакъв стар и забравен местен празник на картофа. Отвориха се три нови магазина в селото-два смесени от пирони до хляб, вафли, зеленчуци и мастика и един специализиран строителни материали. С голямо уважение сме приети от всички-здравей, здравей, сине, сине....всеки носи и ти слага в ръцете по нещо.........Има кво да разправям много от там, само време нямам тука, за да го напиша
          Мотокаристо пак почна с турските сериали, тоя път ,,помашки сериали,,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

            К"ъв бой, на ръце ни носят. Жените на които мъжете от години били на гурбет в чужбина, загубили желание и отказвали да излизат да работят. Не си виждала толкова съсипани хора, къде целият живот в производство на картофи се е сринал само заради едно нещо-липсата на полов живот при жените, основната работна сила в производството на картофи. За един сезон вдигнахме средните добиви до рекордни за страната и света добиви. Възродихме някакъв стар и забравен местен празник на картофа. Отвориха се три нови магазина в селото-два смесени от пирони до хляб, вафли, зеленчуци и мастика и един специализиран строителни материали. С голямо уважение сме приети от всички-здравей, здравей, сине, сине....всеки носи и ти слага в ръцете по нещо.........Има кво да разправям много от там, само време нямам тука, за да го напиша
            В профила ти пише, че си политик с интереси към интриги и компромати. Честно си се описал, ако е така
            Дай Боже повече политици като теб да се насочат към бедстващите райони на страната с такъв плам и работоспособност на компетентните органи, да възродят села и паланки, та да живне малко нашата мила Родина! Хвала на такива родолюбци!
            Батето веднъж беше казал на една пресконференция, че тръгва из страната да бори демографската криза... начи, следваш тоя светъл пример.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Ми те робините се изчерпаха в големите градове.
              Има ги, колкото и търсенето. Каквото търсенето, такова предлагането

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                щом специално сте се дигнали по картофените пояси за кадъни, на зор ще е била работата.
                Ми те робините се изчерпаха в големите градове.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тцъ! По-консервативни са дори от турците. От години работя с тях и промяна не съм усетила.
                  Наздраве!
                  К"ъв бой, на ръце ни носят. Жените на които мъжете от години били на гурбет в чужбина, загубили желание и отказвали да излизат да работят. Не си виждала толкова съсипани хора, къде целият живот в производство на картофи се е сринал само заради едно нещо-липсата на полов живот при жените, основната работна сила в производството на картофи. За един сезон вдигнахме средните добиви до рекордни за страната и света добиви. Възродихме някакъв стар и забравен местен празник на картофа. Отвориха се три нови магазина в селото-два смесени от пирони до хляб, вафли, зеленчуци и мастика и един специализиран строителни материали. С голямо уважение сме приети от всички-здравей, здравей, сине, сине....всеки носи и ти слага в ръцете по нещо.........Има кво да разправям много от там, само време нямам тука, за да го напиша

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Тцъ! По-консервативни са дори от турците. От години работя с тях и промяна не съм усетила.
                    Наздраве!
                    е, тогава нещо друго ги е зарадвало.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Чувала съм, че там навлезете ядат бой. Не се знае как е завършил набега.
                      Наздраве!
                      Мои приятели ядоха бая бой на вилната зона около язовир Батак преди години в едно заведение. Цялото заведение скочило да ги бие, нашите групичка 10тина човека (5-6 пича и 3-4 мадами), щото некой от тях казал нещо на неква местна звезда на дансинга, или я закачил нещо. Добре, че поне приятелките им не са отнесли по некой......
                      Last edited by Kildirim_Bei; 19.10.2020, 16:08.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        може да са се променили нравите
                        разбирам, че поне един от нашите лирически герои е останал доволен от начинанието.

                        "Покрай него и аз намазах,"
                        Тцъ! По-консервативни са дори от турците. От години работя с тях и промяна не съм усетила.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Чувала съм, че там навлезете ядат бой. Не се знае как е завършил набега.
                          Наздраве!
                          може да са се променили нравите
                          разбирам, че поне един от нашите лирически герои е останал доволен от начинанието.

                          "Покрай него и аз намазах,"
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Дали съм уцелил, времето ще покаже. Ние сме още в "началото на учебната година".

                            Обаче, намирането на подходяща жена е трудно. Уикенда си чатих с един приятел от провинцията, от областен град, на 40 г. Спортува, учил е, хубав като мъж, но ми се оплака, че не е "помирисвал" жена от доста време.

                            Уикенда хората си имат задачи и за това не са писали тук,

                            Поздрави
                            Нема кво да чакаш времето да покаже, пратия за бира след еб..нето.
                            Ама да не я пратиш за пастички у некоя сладкарница.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              щом специално сте се дигнали по картофените пояси за кадъни, на зор ще е била работата.
                              Чувала съм, че там навлеците ядат бой. Не се знае как е завършил набега.
                              Наздраве!
                              Last edited by tnm; 19.10.2020, 18:00.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

                                Абе трудно е наистина! Забързан стана живота, и от към това да не изпуснем професионално нещо, нямаме време да се поогледаме и да си обърнем един друг по-голямо внимание. От там става за някой и това с "непомирисването" на жена или "помирисване" от време на време. Един приятел и той така, обаче насочи се към картофините пояси, демек към помашките райони, да си търси там нещо да удари. Покрай него и аз намазах, оказаха се много ракрепостени момичета, нищо общо с това къде се говори-затворени общности, свенливи и тем подобни. Та, тоя приятел добре се насочи, покрай него и аз! Няма кой да дойде у вас да те хване.....и да каже ти си! Предрасъдаци към цвят и етнос нямам, само с черни и мургави до сега не съм бил, иначе не си поплювам-падне ли ми.
                                щом специално сте се дигнали по картофените пояси за кадъни, на зор ще е била работата.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X