IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Какво пък й е красивото на Джулия Робъртс?Освен това бракът й е просъществувал по-малко от две години. Това,че е милионерка не я прави чак толкова привлекателна за мъжете .Мъжете търсят красиви жени, не богати.
    Дойдохме ли си на думата?
    Викаш "Аз такива като Джулия по 2 на вечер съм ги опрашвал" - хаха!!

    п.п.
    Дж. Робъртс например също не е моя тип, но не бих казал и че е грозна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
      Нека мъжете се изкажат дали е красива.Това че е играла роля във филм със заглавие "Хубава жена ",не означава, че е такава.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Какво пък й е красивото на Джулия Робъртс?Освен това бракът й е просъществувал по-малко от две години. Това,че е милионерка не я прави чак толкова привлекателна за мъжете .Мъжете търсят красиви жени, не богати.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Джулия Робъртс - Лайв Ловет. Тя е милионерка, той е треторазряден кънтри певец.
          Какво пък й е красивото на Джулия Робъртс?Освен това бракът й е просъществувал по-малко от две години. Това,че е милионерка не я прави чак толкова привлекателна за мъжете .Мъжете търсят красиви жени, не богати.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Дай пример за красива жена ,ама наистина красива,която е омъжена за мъж с лошо финансово състояние.
            А красивите жени ги давам за пример, щото те имат най-голям избор на мъже.
            Джулия Робъртс - Лайв Ловет. Тя е милионерка, той е треторазряден кънтри певец.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Нямах предвид толкова романтичната страна, колкото че има и други начини за презентиране на стил и статус, освен да удариш дебелия портфей в масата или да размахваш разпечатка от НОИ.
              Но затова се иска все пак известен финес и гъвкавост в мисленето

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                Жените не са директни като мъжете и дават знаци. От това по-ясен знак няма накъде.
                Навремето имаш един такъв виц:

                Политик, който казва "Да", значи "може би";
                Политик, който казва "Може би", значи "Не";
                Политик, който казва "Не", не е политик!

                Жена, която казва "Не", значи "Може би";
                Жена, която казва "Може би", значи "Да";
                Жена, която казва "Да", не е жена! - (туй за Евго)

                Военен, който казва "Да", значи "Да";
                Военен, който казва "Не", значи "Не";
                Военен, който казва "Може би", не е военен!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Щом се е навила да дойде с теб на море все едно си е разтворила широко краката. Жените не са директни като мъжете и дават знаци. От това по-ясен знак няма накъде.
                  Факт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Струва ми се, че някъде изпусна дискусията.

                    Изказването на Ш. Стоун не е във връзка с нейния собствен брак, а по отношение на масата млади момичета, за които ти споменаваш.
                    Дай пример за красива жена ,ама наистина красива,която е омъжена за мъж с лошо финансово състояние.
                    А красивите жени ги давам за пример, щото те имат най-голям избор на мъже.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      За кого е омъжена Шарън Стоун?Има ли дълготраен брак с някой учител?Или с бачкатор във фабрика?Ако няма ,не знам защо изобщо я даваш за пример.
                      Струва ми се, че някъде изпусна дискусията.

                      Изказването на Ш. Стоун не е във връзка с нейния собствен брак, а по отношение на масата млади момичета, за които ти споменаваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Това не значи, че няма, а че просто ти не си виждал.

                        Шарън Стоун навремето беше изтърсила нещо скандално от рода на:
                        Много е трудно да имаш ***** (разбирай "да си жена") и да си умна!
                        Води се от най-умните холивудски актриси /с едно от най-високите АйКю/.
                        (ама да не разводняваме дискусията сега и IQ-то колко е критерий)
                        За кого е омъжена Шарън Стоун?Има ли дълготраен брак с някой учител?Или с бачкатор във фабрика?Ако няма ,не знам защо изобщо я даваш за пример.
                        И какво общо има интелигентността на жената с темата?В случаят говорим за красивите жени.Дали са интелигентни или не за повечето мъже е второстепенен въпрос.
                        Last edited by mirodes; 17.10.2022, 18:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Ами аз досега не съм виждал красива жена, омъжена за някой голтак. А красивите жени имат огромен избор от мъже.Що не избират мъже без пари явно е загадка.
                          Това не значи, че няма, а че просто ти не си виждал.

                          Шарън Стоун навремето беше изтърсила нещо скандално от рода на:
                          Много е трудно да имаш ***** (разбирай "да си жена") и да си умна!
                          Води се от най-умните холивудски актриси /с едно от най-високите АйКю/.
                          (ама да не разводняваме дискусията сега и IQ-то колко е критерий)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Тя ако е искала да стане нещо, можеше да ме покани в моминския си апартамент.

                            Можеше да вземе и кутийка виагра, за отличен резултат,



                            Съветите ти много ги харесвам,

                            Те обаче са приложими за по-разкрепостени и отракани, палави жени. За кухи лейки и шматки не стават.
                            Щом се е навила да дойде с теб на море все едно си е разтворила широко краката. Жените не са директни като мъжете и дават знаци. От това по-ясен знак няма накъде.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Ама тези ги квалифицираш като "курвета". Това дето го търсиш го има само в руските народни приказки - хем да е отракана, хем да е девствена; хем да е палава, хем да скромна; хем да е разкрепостена, хем да е неупотребявана.
                              Напротив-аз съм имал такава за гадже.Хем беше отракана, хем много разкрепостена в секса .И беше девствена. Разделихме се единствено, защото не постигнахме съгласие къде да живеем.Тя искаше да отида да живея в тяхната къща при майка й и баща й.Което естествено няма как да стане.Но пък с мъжа й точно там живеят.
                              Но има такива жени.
                              Last edited by mirodes; 17.10.2022, 18:54.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                От друга страна … няма да оцени романтичка, така че нека ествената секеция започне сега
                                Нямах предвид толкова романтичната страна, колкото че има и други начини за презентиране на стил и статус, освен да удариш дебелия портфей в масата или да размахваш разпечатка от НОИ.

                                Коментар

                                Working...
                                X