IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Така, де ама наш ,Евго, се беше разлютил на една девойка, че не му правела комплименти и тогава да си призная се същисах
    И аз

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
      Тактиката да очакваш жена първа да ти се обади, работи само с майка ти!

      -- Едип
      +100

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
        Ами приятелки на жените

        ​​​​​​
        Така, де ама наш ,Евго, се беше разлютил на една девойка, че не му правела комплименти и тогава да си призная се същисах

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Съгласна съм ,но какво да кажем за мъже ,които изискват от жените да им правят комплименти ?
          Ами приятелки на жените 
          Нямам идея, честно да ти кажа, а и не мисля, че лично познавам такъв "мъж", за да дам мнение.

          ​​​​​​
          Last edited by harpiata; 22.10.2022, 11:58.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Според скромното ми мнение, Евго всъщност няма нужда от жена.
            Цялата драма тук е, че не може да отговори на очакванията на обществото.
            И как го разбра това?И аз съм бил в неговата ситуация и съм търсил жена за постоянна връзка и брак и мога да ти кажа, че изобщо не се намират толкова лесно подходящи.И също като него съм бил в ситуация да излизам с жени,които не ме привличат особено.Но съм се оглеждал за нещо по-добро.
            Директно да си го кажа излизал съм и с крокодили.Даже жена ми познава две от тия и все ме бъзика.Като е отчаян човек прави всякакви глупости.
            Last edited by mirodes; 22.10.2022, 12:00.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

              Добре, нейната тактика, но тя е от позицията на жена. И да си мълчи, все ще я заговори някой. Ако един мъж си мълчи, шанса да го заговори някоя жена е много по-малък. Освен ако отдалеч не личат неща като пари, лукс...

              Сега другото. Има една порода жени, които не спират да си просят комплименти и да се самоизтъкват. Евгооо, чети, да бягаш далеч от такива. Въобще всеки тръгнал да се обвързва. Едно е мъжа да прави комплимент, съвсем друго е жената целенасочено да ги иска.
              Съгласна съм ,но какво да кажем за мъже ,които изискват от жените да им правят комплименти ?

              Коментар


              • Според скромното ми мнение, Евго всъщност няма нужда от жена.
                Цялата драма тук е, че не може да отговори на очакванията на обществото.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Пиша от телефона и не мога да копирам линк към статии. Поне аз не знам как.
                  Като отвориш статията, докосни горе полето на браузъра, там където пише името на сайта. Ще ти излязат опции- редактирай, сподели и копирай. Изглежда като два листа хартия или две застъпани квадратчета. Така се копира, после тук в коментара задържаш пръста малко повече на дисплея и се появява опция "постави" и воала, имаш копиран линк.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    И обратното - и чувал да наденат пак са изумителни. То и с мъжете същото. Все пак е добре човек да се грижи за външния си вид. Независимо от пола.

                    Между другото само неуверен в себе си мъж, ще обиди жена на външен вид и ще се опитва по този начин да ѝ понижи самочувствието.

                    Това специално го казвам за Евго. Увереният в себе си мъж издига жената и жените по принцип, а не се стреми да я унижава вербално, да я опредметява и прочее нисковибрационни тактики.

                    Напротив, усмихни се и направи комплимент - ще ти отговорят със същото.
                    Аз като отявлен пластмасомразец съм питал десетки жени тез цици, джуки твои ли са?
                    Жалко че вече нямам и мерак да се гавря с маймунските зебри (че и нашарени освен нацицени и наджукени)
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Тактиката да очакваш жена първа да ти се обади, работи само с майка ти!

                      -- Едип

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                        Та въпросната госпожица се възмущаваше от факта, че мъжете заговаряли непознати жени, които харесвали с банални фрази и препоръча на мъжете да ползват нейната тактика-да си мълчат и да чакат жените сами да отидат при тях .
                        Добре, нейната тактика, но тя е от позицията на жена. И да си мълчи, все ще я заговори някой. Ако един мъж си мълчи, шанса да го заговори някоя жена е много по-малък. Освен ако отдалеч не личат неща като пари, лукс...

                        Сега другото. Има една порода жени, които не спират да си просят комплименти и да се самоизтъкват. Евгооо, чети, да бягаш далеч от такива. Въобще всеки тръгнал да се обвързва. Едно е мъжа да прави комплимент, съвсем друго е жената целенасочено да ги иска.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Дай я тука да я разлистим статията.
                          Пиша от телефона и не мога да копирам линк към статии. Поне аз не знам как.А и не знам къде се намира. В някой от женските сайтове беше.Чат пат ги чета.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            При мъжете е различно. Пари, власт, обществено положение ги правят много привлекателни в женските очи.
                            Един познат спечели от лотарията и скоро след това се ожени. А преди това не го бях виждал с жена.Опука парите, разведе се и пак си е сам.
                            А ти откъде знаеш как постъпва Евго с жените?Едно е в анонимен форум да се разисква някоя анонимна жена, друго е лично да й каже, че е грозна, дебела и тем подобни. Много ме съмнява да прави така.
                            Иначе вчера прочетох една статия
                            , написана от жена,която беше шедьовър и заслужава награда Пулицър. Та въпросната госпожица се възмущаваше от факта, че мъжете заговаряли непознати жени, които харесвали с банални фрази и препоръча на мъжете да ползват нейната тактика-да си мълчат и да чакат жените сами да отидат при тях .Това наистина е гениално прозрение.
                            Дай я тука да я разлистим статията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              И обратното - и чувал да наденат пак са изумителни. То и с мъжете същото. Все пак е добре човек да се грижи за външния си вид. Независимо от пола.
                              При мъжете е различно. Пари, власт, обществено положение ги правят много привлекателни в женските очи.
                              Един познат спечели от лотарията и скоро след това се ожени. А преди това не го бях виждал с жена.Опука парите, разведе се и пак си е сам.
                              А ти откъде знаеш как постъпва Евго с жените?Едно е в анонимен форум да се разисква някоя анонимна жена, друго е лично да й каже, че е грозна, дебела и тем подобни. Много ме съмнява да прави така.
                              Иначе вчера прочетох една статия, написана от жена,която беше шедьовър и заслужава награда Пулицър. Та въпросната госпожица се възмущаваше от факта, че мъжете заговаряли непознати жени, които харесвали с банални фрази и препоръча на мъжете да ползват нейната тактика-да си мълчат и да чакат жените сами да отидат при тях .Това наистина е гениално прозрение.
                              Last edited by mirodes; 22.10.2022, 10:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Има жени,при които и най-добрите шивачи са безсилни.
                                И обратното - и чувал да наденат пак са изумителни. То и с мъжете същото. Все пак е добре човек да се грижи за външния си вид. Независимо от пола.

                                Между другото само неуверен в себе си мъж, ще обиди жена на външен вид и ще се опитва по този начин да ѝ понижи самочувствието.

                                Това специално го казвам за Евго. Увереният в себе си мъж издига жената и жените по принцип, а не се стреми да я унижава вербално, да я опредметява и прочее нисковибрационни тактики.

                                Напротив, усмихни се и направи комплимент - ще ти отговорят със същото.
                                Last edited by Arana; 22.10.2022, 10:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X