IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo

    Тази жена на 52 г. може да си осинови дете и да предотврати лошия край, който ще дойде.

    Аз имам 2-ма племеника и много им се радвам, като на мои деца, И правя доста неща, които един баща прави - сглобявам, ремонтирам и купувам играчки и книги за тях.
    Има огромна разлика между племенник и осиновено дете.С племенниците ти имате общи предци и носите общи гени.И те са гаранция, че родът ви няма да се затрие.Докато осиновеното дете няма нищо общо с твоите предци и няма никаква логика човек да отделя време и ресурси, за да отгледа деца, с които няма родствена връзка. Това се отнася не само до осиновени деца,но ако мъж се ожени за жена с деца .
    Така че много добре правиш, че отделяш внимание на племенниците си.И аз много си играех с племенницата ми,докато беше в България и я гледаше майка ми една година.
    Last edited by mirodes; 21.10.2022, 10:30.

    Коментар


    • Добро утро,

      мисля тези дни да дам координатите на девствената на приятеля ми Миродес, Попитах я какви планове има за уикенда и ако отново се измъкне, няма да се занимавам с нея.

      Обаче ми се струва, че Миродес няма да може да я покори. Той търси сексуална жена, а тази е дърво.


      Ага,

      ние с теб също сме приятели, знаеш, че съм успял като за България, предвид общата ситуация. Просто исках колегата да се представи, а не само да коментира и да се подиграва.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        А иначе готин ли си? Успял ли си?
        Евго,

        успелият човек никога не говори за успехите си - те сами говорят за него.
        А ако някой често пита другите дали са успели, то това най-вероятно значи, че самият той не се смята за успял човек, и непрекъснато търси база за сравнение (която така или иначе няма да намери).
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Няма как, ние сме в графа НК, а ... е в графа социал. Отделно, че там се пишат самотни майки...т.е. не се знае кой е бащата.
          Това са митологеми. Аз просто предупреждавам. Онзи ден на автобусна спирка в моите земи гледам четири момиченца - видима възраст 13-14 годишни. Внезапно спира кола с батковци по на 25 и започват да ги закачат. Само им казах, че момичетата са малолетни и набързо се изнизаха. Навсякъде може да стане късо съединение, а децата са си деца, особено в тази опасна възраст.
          Last edited by X_Y; 20.10.2022, 22:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Това за самотните майки не е вярно. Нека не клеветим братята-роми...
            Те си имат своите основания за ранни бракове, без значение дали това ни харесва или не.
            Не ги знам какви основания имат, но циганка на 70 години може да има над 100 потомци, а нейната връстница българка само двама-дете и внуче. Демографски превземат България. Ако не беше голямата циганска емиграция в последните години, до 30-40 години щяха да са мнозинство в България.
            Иначе българките са много куул,образовани,правят кариера и в крайна сметка това води до изчезване.Имам едно познато семейство пенсионери. Те двамата са едно дете в семейството.Имат една дъщеря, която вече е на 52 години,т.е няма да роди.И след смъртта й родът им погива. А такива случаи са масови.
            Last edited by mirodes; 20.10.2022, 21:59.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Няма как, ние сме в графа НК, а ... е в графа социал. Отделно, че там се пишат самотни майки...т.е. не се знае кой е бащата.
              Това за самотните майки не е вярно. Нека не клеветим братята-роми...
              Те си имат своите основания за ранни бракове, без значение дали това ни харесва или не.
              Last edited by X_Y; 20.10.2022, 22:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                пише, да
                циганките на 15 са с по 2 деца, но не съм видял опандизен "татко"
                Глупости. Бърза справка в Интернет показва, че само за 3 години и само в сливенския районен съд са осъдени 109 души за секс с малолетни и незаконно съжителство с лица под 16 годишна възраст. Което означава, че осъдените в цялата страна за годините на прехода са хиляди. Щом в "Социално подпомагане "някоя циганка подаде искане за социални помощи и има дете под 17 годишна възраст социалните пращат сигнал в прокуратурата и се образува дело .
                Това,че ти не си запознат, не означава, че подобни действия не се санкционират.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Но ако е българин с българка гори.
                  Няма как, ние сме в графа НК, а ... е в графа социал. Отделно, че там се пишат самотни майки...т.е. не се знае кой е бащата.
                  Last edited by X_Y; 20.10.2022, 22:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    пише, да
                    циганките на 15 са с по 2 деца, но не съм видял опандизен "татко"
                    Но ако е българин с българка гори.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      На бикините им пише “прокурор”
                      пише, да
                      циганките на 15 са с по 2 деца, но не съм видял опандизен "татко"
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Ахаааа.... разумем!

                        Две действия извършени последователно!

                        За секунда се размечтах, че може би сте открили опция за комбинирането им...... а това би било полезно умение за измъкване от всякакъв вид срещи - не само лични!
                        Запазвам си правото върху патента, ако някой все пак успее да ги комбинира Склонен съм да чуя мненията на дамите по темата, защото на тях значително по-често им се случва "да се изнизват" от уговорена среща.
                        Last edited by Bad_Bear; 20.10.2022, 20:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Ахаааа.... разумем!

                          Две действия извършени последователно!

                          За секунда се размечтах, че може би сте открили опция за комбинирането им...... а това би било полезно умение за измъкване от всякакъв вид срещи - не само лични!
                          Наскоро имах една псевдослужебна среща достойна за бързо измъкване.

                          Типичният чичко, който искаше всичко, ако може да клецне, ако може да чопне и парички и като не му се отвори парашутът ми прати линк да съм се регистрирала като рибка в поредния мрежов маркетинг.

                          От цялата история чичкото не получи рибка за мрежов маркетинг, а аз получих инфо за добра наша фирма от моята клиентска таргет група.

                          Та, за измъкването - отивам до тоалетната, а чичкото ме пита - ти, казва, нали ще се върнеш? Явно, предишните кандидат рибки като са го чули с лакърдиите, че е фалирал са се чупили директно.

                          Върнах се чинно - играта се играе докрай. С прискърбие чичкото ми плати ментовия чай (удържах се да не го черпя аз).

                          Зер всяка среща с жена той я почвал с вопли, че е пред фалит, натрупал е дългове и търси финансиране.

                          Поне той се мислеше за неотразим казанова и търсеше имотни глупави “рибки”, предимно неориентирани чужденки, щото една испанка ще го засече на трета стотна от секундата.

                          Кодошът бе, че номерът му вече е отразен в интернет. Жестока работа е интернет. Всичко пази.

                          Чичковци всякакви. Тези с мрежовия маркетинг са най-досадни.
                          Last edited by Arana; 20.10.2022, 22:14.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                            Хахаха, значи Юли тактичното измъкване е до най-близкия ъгъл...след това следва галопа
                            Ахаааа.... разумем!

                            Две действия извършени последователно!

                            За секунда се размечтах, че може би сте открили опция за комбинирането им...... а това би било полезно умение за измъкване от всякакъв вид срещи - не само лични!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Споделете, моля, как точно става "тактичното измъкване в галоп"!

                              Някак си ми е невъзможно да си ги представя двете едновременно?





                              Хахаха, значи Юли тактичното измъкване е до най-близкия ъгъл...след това следва галопа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



                                Миро, жена ти ако разбере кви ги вършиш у София, ще ти дърпа ушите

                                Виж аз на мутанти не съм попадал. Ама преди години като съм си уреждал срещи в нета, ми дойде едно лапе на 15 нагримирано, зор да прилича на 20+годишна. Ползвала снимките на голямата й сестра. То си беше и моя грешка, щото много-много не комуникирам в нета с цел опознаване. Набързо си уговарях среща наживо. Като дойде на Софийския се чудех скрита камера ли е, някой приятел бъзик ли си прави. Измъкнах се тактично и в галоп.
                                Е това беше преди да се оженя .В ергенските години .Най-интересното е,че сега ако тръгна да свалям мадами ще имам по-голям успех. Въпреки че съм с 15 години по-стар.Което е показателно,че жени се свалят с умения.И тия съвети, които ги давам на Евго ,тогава никой не ми ги е казвал.
                                Показателно е,че като бях студент ходихме да тренираме във фитнеса с един колега, ама оня беше много напред с материала и изглеждаше като културист.Обаче така и не свали нито една мадама горкичкият въпреки че го заглеждаха .Просто не знаеше как да разговаря с жените и се притесняваше.
                                Та може и с тяло на Аполон да си и пак да останеш на сухо.
                                Last edited by mirodes; 20.10.2022, 20:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X