IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
    Измъкнах се тактично и в галоп.
    Споделете, моля, как точно става "тактичното измъкване в галоп"!

    Някак си ми е невъзможно да си ги представя двете едновременно?



    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



      Миро, жена ти ако разбере кви ги вършиш у София, ще ти дърпа ушите

      Виж аз на мутанти не съм попадал. Ама преди години като съм си уреждал срещи в нета, ми дойде едно лапе на 15 нагримирано, зор да прилича на 20+годишна. Ползвала снимките на голямата й сестра. То си беше и моя грешка, щото много-много не комуникирам в нета с цел опознаване. Набързо си уговарях среща наживо. Като дойде на Софийския се чудех скрита камера ли е, някой приятел бъзик ли си прави. Измъкнах се тактично и в галоп.
      На бикините им пише “прокурор”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        То и на мен ми се е случвало след онлайн срещи подобно нещо. Веднъж си писах с една мадама от София, ама като отидох на срещата оная беше 20 кила отгоре от снимките. Обаче беше запазила места в един нощен клуб и каза,че щяла да дойде и една нейна приятелка,та си викам, че поне приятелката може да става.Но първо отидохме с тая на ресторант е тя като почна да поръчва веднага ми стана ясно защо е на тия килограми.Поне да беше измислила,че не яде много ,но пълнее. И отиваме в клуба и там дойде приятелката й.Някакъв мутант .Поне послушах музика и като си тръгваме оная ми вика да съм отишъл у тях.Избягах с 200.


        Миро, жена ти ако разбере кви ги вършиш у София, ще ти дърпа ушите

        Виж аз на мутанти не съм попадал. Ама преди години като съм си уреждал срещи в нета, ми дойде едно лапе на 15 нагримирано, зор да прилича на 20+годишна. Ползвала снимките на голямата й сестра. То си беше и моя грешка, щото много-много не комуникирам в нета с цел опознаване. Набързо си уговарях среща наживо. Като дойде на Софийския се чудех скрита камера ли е, някой приятел бъзик ли си прави. Измъкнах се тактично и в галоп.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

          Що ли се сещам за два случая (май не са реално случили се)...

          1. Двамата са си чатили, разменяли снимки и идва момента на реалната среща... Тя е послъгвала повече и гузно се оправдава: "Обикновено съм слаба и стройна, но не зная днес какво ми стана .."

          2. Отново - двамата се срещат, след дълго чатене и най-после се виждат в заведение - реална среща.... Двамата са неприятно изненадани от вида на човека до себе си... Неловко мълчание... Първи нарушава мълчанието младежът: "Предлагам да си поръчваме питие и да пием, докато се харесаме!"

          То и на мен ми се е случвало след онлайн срещи подобно нещо. Веднъж си писах с една мадама от София, ама като отидох на срещата оная беше 20 кила отгоре от снимките. Обаче беше запазила места в един нощен клуб и каза,че щяла да дойде и една нейна приятелка,та си викам, че поне приятелката може да става.Но първо отидохме с тая на ресторант е тя като почна да поръчва веднага ми стана ясно защо е на тия килограми.Поне да беше измислила,че не яде много ,но пълнее. И отиваме в клуба и там дойде приятелката й.Някакъв мутант .Поне послушах музика и като си тръгваме оная ми вика да съм отишъл у тях.Избягах с 200.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Мъжете сте по тръпката. На нас ни дай романтика. Цветя и рози, подрънкване с лирата, Ерато и Евтерпа да създават задушевна атмосфера ... Такива ти ми неща.
            Наздраве
            Имам едно правило-не вярвам на думите на жените, а на техните действия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мъжете сте по тръпката. На нас ни дай романтика. Цветя и рози, подрънкване с лирата, Ерато и Евтерпа да създават задушевна атмосфера ... Такива ти ми неща.
              Наздраве
              Романтика и естетика, това би трябвало да е другото име на жената.

              Наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                И Дионис в частност...

                Тъй де!
                Непростим пропуск! Добре се включи с допълнението.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Аз ще й покажа фланелката моряшка, а тя да ми покаже нейната синя....
                  Що ли се сещам за два случая (май не са реално случили се)...

                  1. Двамата са си чатили, разменяли снимки и идва момента на реалната среща... Тя е послъгвала повече и гузно се оправдава: "Обикновено съм слаба и стройна, но не зная днес какво ми стана .."

                  2. Отново - двамата се срещат, след дълго чатене и най-после се виждат в заведение - реална среща.... Двамата са неприятно изненадани от вида на човека до себе си... Неловко мълчание... Първи нарушава мълчанието младежът: "Предлагам да си поръчваме питие и да пием, докато се харесаме!"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Мъжете сте по тръпката. На нас ни дай романтика. Цветя и рози, подрънкване с лирата, Ерато и Евтерпа да създават задушевна атмосфера ... Такива ти ми неща.
                    И Дионис в частност...
                    Наздраве
                    Тъй де!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                      Бая гладни квачки требва да сте,
                      та Миро не го оставихте на мира.
                      Имам технически изправен лаФтоп, неограничен интернет и свободно време. Нещо напреки ли имаш как да се забавлявам?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Остави го Аполон. Богът на войната Арес е лошото момче,от което се подкосяват женските крака.При Аполон я няма тръпката.
                        Мъжете сте по тръпката. На нас ни дай романтика. Цветя и рози, подрънкване с лирата, Ерато и Евтерпа да създават задушевна атмосфера ... Такива ти ми неща.
                        Наздраве
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Arana и mirodes, престанете с личните нападки и заяжданията.
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            фуражка?
                            Конска опашка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Аз ще й покажа фланелката моряшка, а тя да ми покаже нейната синя....
                              фуражка?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                ТВа тук става интересно!

                                На дължина, или на дълбочина ще си ги мерите (сравнявате)? А ако използвате и различни мерни системи - тогава ще търсите и "преводач"...
                                Аз ще й покажа фланелката моряшка, а тя да ми покаже нейната синя....

                                Коментар

                                Working...
                                X