IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Не ме пуска жената.
    Като във вица:"Едно момче попитало баща си-тате кога ще порасна достатъчно та мама да ме пуска сам на дискотека. И бащата отговорил-не знам тате и аз още не съм пораснал достатъчно, та да ме пусне сам на дискотека ".
    Хмммм. Много даже те е разпуснала тя. За бой си за системен бой по канчето. Дип, че тука и нейната работа вършим

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Ей отиди разпусни днеска в някой бар, че само глупости ти се въртят в главата. Снощи вися по форума само и ей го резултата
      Не ме пуска жената.
      Като във вица:"Едно момче попитало баща си-тате кога ще порасна достатъчно та мама да ме пуска сам на дискотека. И бащата отговорил-не знам тате и аз още не съм пораснал достатъчно, та да ме пусне сам на дискотека ".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        евго е добре да се ръководи от това, какво той наистина иска.
        Така... четейки темата, смяташ ли че е наясно?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Какви различни неща правиш?
          Ей отиди разпусни днеска в някой бар, че само глупости ти се въртят в главата. Снощи вися по форума само и ей го резултата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


            нямах това предвид.

            когато бях ученик в техникум, реших, че трябва да съм лошо момче
            с големи усилия на волята се научих да пуша.
            след това и да пия, но беше доста по лесно.
            та, преди да започнем втората година /втори курс демек/ дълго си мислех, как ще го приемат другите ми приятели съченици.
            и беше доста по-лесно, отколкото си мислех.
            единя каза: а, ма ти пушиш ли?
            другия: и ти ли пропуши
            и толко
            никакви драми, никакви неоправдани очаквания.
            аз поех моя път, те по техния и си останахме приятели.

            това са ми били близки хора.
            а представяш ли си, колко малко ги е интересувало останалите.
            това исках да кажа.
            Аха. Разбрах. Ама това си с този характер. Хората са различни. Иначе си прав ако на теб не ти пука и на другите не им пука.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana

              Естествено аз съм емигрирала “дезертьорска” според критериите на Груювци и Пешовци.

              Как пък можеш на мен точно да ми задаваш подобни въпроси?

              Да не говоря тук какъв е купон е докато се наложиш. Хеле пък ако правиш различни неща.

              Да си ме чул някога да се оплаквам?

              Естествено, че не е лесно.

              А задавал ли си тези въпроси на себе си?
              Какви различни неща правиш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana

                Естествено аз съм емигрирала “дезертьорска” според критериите на Груювци и Пешовци.

                Как пък можеш на мен точно да ми задаваш подобни въпроси?

                Да не говоря тук какъв е купон е докато се наложиш. Хеле пък ако правиш различни неща.

                Да си ме чул някога да се оплаквам?

                Естествено, че не е лесно.

                А задавал ли си тези въпроси на себе си?

                нямах това предвид.

                когато бях ученик в техникум, реших, че трябва да съм лошо момче
                с големи усилия на волята се научих да пуша.
                след това и да пия, но беше доста по лесно.
                та, преди да започнем втората година /втори курс демек/ дълго си мислех, как ще го приемат другите ми приятели съченици.
                и беше доста по-лесно, отколкото си мислех.
                единя каза: а, ма ти пушиш ли?
                другия: и ти ли пропуши
                и толко
                никакви драми, никакви неоправдани очаквания.
                аз поех моя път, те по техния и си останахме приятели.

                това са ми били близки хора.
                а представяш ли си, колко малко ги е интересувало останалите.
                това исках да кажа.
                Last edited by ratten; 22.10.2022, 15:30.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Нищо не разбрах .
                  дали се опита да направиш нещо различно от това, което, според теб
                  обществото очаква да направиш

                  пропуснал съм буква, добавих я.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    така ли
                    разкажи ми
                    какво пита, кога
                    беше ли убедена, че искаш и какъв е резултата
                    Нищо не разбрах .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Не е толкова лесно.
                      така ли
                      разкажи ми
                      какво опита, кога
                      беше ли убедена, че искаш и какъв е резултата
                      Last edited by ratten; 22.10.2022, 14:48.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        обществото се интересува в значително по-малка степен от евго /или който и да е друг/ отколкото той си мисли.
                        евго е добре да се ръководи от това, какво той наистина иска.
                        Не е толкова лесно.
                        Last edited by Arana; 22.10.2022, 14:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Според скромното ми мнение, Евго всъщност няма нужда от жена.
                          Цялата драма тук е, че не може да отговори на очакванията на обществото.
                          обществото се интересува в значително по-малка степен от евго /или който и да е друг/ отколкото той си мисли.
                          евго е добре да се ръководи от това, какво той наистина иска.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            За графите незнам, но усещам как на хората им писва и то доста. Затова както казах, ще дойде някакъв повратен момент. То не всичко е така, както някаква групичка го иска.

                            Иначе се опитват да промиват мозъците на младите, но не винаги хваща декиш.

                            Има и обратни тенденции. Динамично е.
                            Испания е държава от Южна Европа и там тия неща по-трудно ще се наложат. Ама в САЩ и северозападна Европа (т.е в най-богатите и развити икономически държави)нещата вече са необратими.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Има детски градини в Западна Европа, в които към децата се обръщат с местоимението"То".И им промиват мозъците,че сами можело да си определят пола. И в България има подобни опити. Имаше издадена детска книжка,в която Тошо обича Гошо и тем подобни щуротии .Между другото в Испания има ли вече графа "Родител 1"и"Родител 2",вместо майка и баща?
                              За графите незнам, но усещам как на хората им писва и то доста. Затова както казах, ще дойде някакъв повратен момент. То не всичко е така, както някаква групичка го иска.

                              Иначе се опитват да промиват мозъците на младите, но не винаги хваща декиш.

                              Има и обратни тенденции. Динамично е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Хаха, не мисля, че дотам могат да стигнат работите …
                                Има детски градини в Западна Европа, в които към децата се обръщат с местоимението"То".И им промиват мозъците,че сами можело да си определят пола. И в България има подобни опити. Имаше издадена детска книжка,в която Тошо обича Гошо и тем подобни щуротии .Между другото в Испания има ли вече графа "Родител 1"и"Родител 2",вместо майка и баща?

                                Коментар

                                Working...
                                X