IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Така е. Биологичните проценти ги имаше и бяха 1-2%. Другото е пропаганда. Парадите са излишни. Прогнозирам, че в един момент точно на запад ще им писне и ще тръгне яка обратна вълна.
    Абе то да не стане задължително, че тогава си е .....
    В тая връзка се сетих за една случка.Преди десетина години бях в една командировка в Полша и вечерта с колегите отидохме на нощен клуб. И вкарах две бири за тонус и гледам две готини мадами. Отивам при тях и ги заговарям на английски език и ония девойчета отговориха на английски и се усмихват. Бяха руси,слаби,баш по мой вкус и си викам:"Ох,котьо ".И така навлязахме в същината на разговора и ги поканих да ми посетят хотелската стая,за да видят какви хубави мебели има.И едната вика:"Ние сме лесбийки ".И аз й отговорих:"Няма проблем, аз също съм лесбийка".Спукаха се от смях, ама не ми вързаха де.Тъкмо й излезе късмета на една българка от групата ни.
    Та ако стане задължително ще се пиша лесбийка.
    Last edited by mirodes; 22.10.2022, 13:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Има,ама скивай какви са процентите на хората, които се определят като хомосексуални в САЩ по възрастови групи. При тези над 60 години само 1 процент се определят като такива. При младежите от 15 до 24 години са 21 процента.При по-малките като станат на тая възраст процентите може и да са двойни.
      И всичко това е в резултат на пропаганда сред децата. Като гейпарадите,които се правят основно заради пропаганда сред децата. Какво виждат децата на един гей парад-едни шарено облечени чичковци и лели купонясват, имат за символ дъгата(която преди беше символ на децата) и наричат това събитие "Прайд"(Гордост).Много куул.И като им казват, че е напълно нормално момчетата да се обличат в женски дрехи, а момичетата да са мъжкарани и ето ти 21 процента хомосексуални.
      Така е. Биологичните проценти ги имаше и бяха 1-2%. Другото е пропаганда. Парадите са излишни. Прогнозирам, че в един момент точно на запад ще им писне и ще тръгне яка обратна вълна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


        Скорошна случка. Качвам се на рейса да взема колата от сервиз. Влизайки вътре осъзнавам, че съм дал последните си стотинки за кафе. Викам майната му и без това съм за две спирки. Осъзнавам, че една жена много ме е харесала. Даде ми ясен знак, хвърляйки ми око от другия край на рейса. Беше на средна възраст, прилично облечена. Видно беше, че закона за привличането работи, защото дистанцията ни се смаляваше за секунди. Доближавайки се към мен и наблюдавайки уверения й подход, разчетох по-детайлно знаците по жилетката й - Контрольор от градския транспорт. Е, съжалявам, ама не можах да се престраша да я заговоря. Усмихнах се, и в момента когато се отвориха вратите...се изнизах...тактично и в галоп!
        Изпуснал си си шанса. Като те види,че нямаш билет кажи й да ти напише фиш за глоба и да те санкционира и,че искаш да си изкупиш вината като я водиш на вечеря. Вярно щеше да се поохарчиш ама ако един мъж не си даде парите по жени,значи ги е похарчил напразно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Макар че жените, когато харесат някой мъж го показват. Трябва само да им разчетеш знаците и да се престрашиш да ги заговориш.

          Скорошна случка. Качвам се на рейса да взема колата от сервиз. Влизайки вътре осъзнавам, че съм дал последните си стотинки за кафе. Викам майната му и без това съм за две спирки. Забелязах, че една жена много ме е харесала. Даде ми ясен знак, хвърляйки ми око от другия край на рейса. Беше на средна възраст, прилично облечена. Видно беше, че закона за привличането работи, защото дистанцията ни се смаляваше за секунди. Доближавайки се към мен и наблюдавайки уверения й подход, разчетох по-детайлно знаците по жилетката й - Контрольор от градския транспорт. Е, съжалявам, ама не можах да се престраша да я заговоря. Усмихнах се, и в момента когато се отвориха вратите...се изнизах...тактично и в галоп!
          Last edited by Bad_Bear; 22.10.2022, 13:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Ако питаш мен не е необходимо излишно да се драматизира кох какво прави в своята спалня.

            Още от римско време и преди в човешката популация има процент от тези хора.
            Има,ама скивай какви са процентите на хората, които се определят като хомосексуални в САЩ по възрастови групи. При тези над 60 години само 1 процент се определят като такива. При младежите от 15 до 24 години са 21 процента.При по-малките като станат на тая възраст процентите може и да са двойни.
            И всичко това е в резултат на пропаганда сред децата. Като гейпарадите,които се правят основно заради пропаганда сред децата. Какво виждат децата на един гей парад-едни шарено облечени чичковци и лели купонясват, имат за символ дъгата(която преди беше символ на децата) и наричат това събитие "Прайд"(Гордост).Много куул.И като им казват, че е напълно нормално момчетата да се обличат в женски дрехи, а момичетата да са мъжкарани и ето ти 21 процента хомосексуални.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Навремето, нашите баби и дядовци (поколението след ВСВ) вярваха в светлото бъдеще и се задоволяваха с малко, най-често с един двустаен или апартамент с евтин, държавен наем.

              Поколението на нашите родители, които са били млади в края на 70-те и през 80-те години, имаха мерак да купят голям апартамент и да направят голяма вила. Тогава е имало увеличение на заплатите и възрастните също са помагали с пари. И хората купуваха и строяха, много често и с връзки, някой да се обади и да ги уреди, а те ще занесат бондони, уиски и агне, . Без да си дават сметка дали им трябва такава вила в забутано село.

              Днес европейските ценности са други, култура на минимализма, да се живее под наем в чужбина, зелена икономика и че връзката мъж с мъж не е нещо нередно.
              Ако питаш мен не е необходимо излишно да се драматизира кой какво прави в своята спалня.

              Още от римско време и преди в човешката популация има процент от тези хора.
              Last edited by Arana; 22.10.2022, 13:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Не е важно само дали те търсят, а и какви те търсят
                Ако си от горепосочените три категории ще те търсят и доста атрактивни жени. Останалите ако чакаме сами да ни търсят жени ,ще си останем девствени .
                Макар че жените, когато харесат някой мъж го показват. Трябва само да им разчетеш знаците и да се престрашиш да ги заговориш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Абе работи ама ако си кинозвезда, певец или известен спортист.
                  Не е важно само дали те търсят, а и какви те търсят

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Тактиката да очакваш жена първа да ти се обади, работи само с майка ти!

                    -- Едип
                    Абе работи ама ако си кинозвезда, певец или известен спортист.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                      Така, де ама наш ,Евго, се беше разлютил на една девойка, че не му правела комплименти и тогава да си призная се същисах
                      И аз

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                        Тактиката да очакваш жена първа да ти се обади, работи само с майка ти!

                        -- Едип
                        +100

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                          Ами приятелки на жените

                          ​​​​​​
                          Така, де ама наш ,Евго, се беше разлютил на една девойка, че не му правела комплименти и тогава да си призная се същисах

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                            Съгласна съм ,но какво да кажем за мъже ,които изискват от жените да им правят комплименти ?
                            Ами приятелки на жените 
                            Нямам идея, честно да ти кажа, а и не мисля, че лично познавам такъв "мъж", за да дам мнение.

                            ​​​​​​
                            Last edited by harpiata; 22.10.2022, 11:58.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Според скромното ми мнение, Евго всъщност няма нужда от жена.
                              Цялата драма тук е, че не може да отговори на очакванията на обществото.
                              И как го разбра това?И аз съм бил в неговата ситуация и съм търсил жена за постоянна връзка и брак и мога да ти кажа, че изобщо не се намират толкова лесно подходящи.И също като него съм бил в ситуация да излизам с жени,които не ме привличат особено.Но съм се оглеждал за нещо по-добро.
                              Директно да си го кажа излизал съм и с крокодили.Даже жена ми познава две от тия и все ме бъзика.Като е отчаян човек прави всякакви глупости.
                              Last edited by mirodes; 22.10.2022, 12:00.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                                Добре, нейната тактика, но тя е от позицията на жена. И да си мълчи, все ще я заговори някой. Ако един мъж си мълчи, шанса да го заговори някоя жена е много по-малък. Освен ако отдалеч не личат неща като пари, лукс...

                                Сега другото. Има една порода жени, които не спират да си просят комплименти и да се самоизтъкват. Евгооо, чети, да бягаш далеч от такива. Въобще всеки тръгнал да се обвързва. Едно е мъжа да прави комплимент, съвсем друго е жената целенасочено да ги иска.
                                Съгласна съм ,но какво да кажем за мъже ,които изискват от жените да им правят комплименти ?

                                Коментар

                                Working...
                                X