IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Прави сте с Купата, знаете, че ви харесвам и уважавам.

    Ама аз не съм чичак, нямам корем, стегнат съм, и съм организиран (сам си чистя у нас, мога да подготвя сам обяд за гости), пари си имам, живот и здраве да стане бебето, ще го възпитавам по Мария Монтесори, по д-р Спок и ако се налага и по Макаренко (за момче може и да има ефект).

    И ако един ден ме попита защо е станало по-късно, ще му кажа:

    "Исках да е по-рано, но на много лоши жени попадах......... При някой мъже всичко става лесно и без усилия. А при мен, с дълга обсада на крепостта, яко блъскане по портата и упорита борба 9 месеца."

    А за абитуриентския бал ще се боядисам, ще облека скъп костъм, ако се налага, ще отида и на личен треньор, месеци преди това. И пак ще изглеждам добре,
    Готините жени не харесват еснафи. Много е дразнещо. Това, че можеш да правиш баница и имаш добра битова култура е секси, но недостатъчно.

    Коментар


    • Евго, отпусни я тази душа. С тези тънки сметки, дето си ги правиш, привличаш точно тези типажи, от които бягаш.
      Като те чета, направо ми звучиш като платена реклама на "тянков тв". Случайно, привъртайки каналите, бях попаднала на тази, в стил късни 90, телевизия. Зазяпах се да чета подобни на твоето дирения.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        евго, по възможност не се боядисвай, много смешно изглеждат разни далеч не пресни чичаци с оредяла и къносана растителност.

        По принцип си прав, че е грозно. Особено ако лицето е старо и личи, че мъжът е на 55-60 г.

        Но пък по БНТ и БТВ водещите редовно се боядисват: Жоро Любенов, Иван и Андрей, не може около 40г да нямаш грам бяла коса.


        Обаче, ако мъжът е 40+, лицето е младо и иначе е спретнат, стегнат, боядисаната коса може да стои хубаво.[/QUOTE]


        Пък после жените сме били суетни и кокетни. Аз от Евго не мога да се класирам с моите скромни розови диаманти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


          По принцип си прав, че е грозно. Особено ако лицето е старо и личи, че мъжът е на 55-60 г.

          Но пък по БНТ и БТВ водещите редовно се боядисват: Жоро Любенов, Иван и Андрей, не може около 40г да нямаш грам бяла коса.


          Обаче, ако мъжът е 40+, лицето е младо и иначе е спретнат, стегнат, боядисаната коса може да стои хубаво.
          според мен няма нищо лошо и в едно поочукано и леко брадясало мъжко лице със "сребро" в косата и брадата.
          другото ми е малко не мачо.[/QUOTE]


          Да, но с изцяло бяла коса си мязаш на дедик, въпреки хубава фигура и хубавите дрехи.

          Така че по-добре нула номер и с тен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            евго, по възможност не се боядисвай, много смешно изглеждат разни далеч не пресни чичаци с оредяла и къносана растителност.

            По принцип си прав, че е грозно. Особено ако лицето е старо и личи, че мъжът е на 55-60 г.

            Но пък по БНТ и БТВ водещите редовно се боядисват: Жоро Любенов, Иван и Андрей, не може около 40г да нямаш грам бяла коса.


            Обаче, ако мъжът е 40+, лицето е младо и иначе е спретнат, стегнат, боядисаната коса може да стои хубаво.[/QUOTE]

            според мен няма нищо лошо и в едно поочукано и леко брадясало мъжко лице със "сребро" в косата и брадата.
            другото ми е малко не мачо.
            препоръка е

            Коментар




            • евго, по възможност не се боядисвай, много смешно изглеждат разни далеч не пресни чичаци с оредяла и къносана растителност.[/QUOTE]


              По принцип си прав, че е грозно. Особено ако лицето е старо и личи, че мъжът е на 55-60 г.

              Но пък по БНТ и БТВ водещите редовно се боядисват: Жоро Любенов, Иван и Андрей, не може около 40г да нямаш грам бяла коса.


              Обаче, ако мъжът е 40+, лицето е младо и иначе е спретнат, стегнат, боядисаната коса може да стои хубаво.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Ма тя монетата с хуманоядите си има две страни - екстроверсията е предпоставка за общуване, а интроверсията - за разбиране. Та затова по-добре се чифтосват различни типчета. Обзалагам се, че първите 2 хуманоида са били разновертни.
                Дай Боже шанс и на тия с по-малкия шанс, дет се вика.

                ps. Вече се изкуших като "нещотърсач", да се запитам, кои ли са били първите 2-ма представителя на щастливците измежду 16-те, и защо ли са били първи, ама навреме се сетих да не се бъркам в Божиите работи
                То имаше и лафове, че от опит-грешка и накрая последните можели да станат първи. Така, че кои от 16те са били първи, няма значение

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                  Аз пак така - по пенсионерски да се включа...

                  Евго, мачо! От една страна, "абитУрИенТски" бал - съм ти го написал без грешки, по пенсионерски - последователно... Една дума - с три грешки! Не, че сме безгрешни, ама точно в "абитУрИенТ"...

                  От друга страна, щом ще се боядисаш на бала "някога" - може някое гадже на проекто-сина ти - да те припознае и...

                  Какво става, обаче - ако имаш дъщеря-абитУрИенТка, Евгич? Ако си боядисан, както се каниш, Евго - и нейното гадже (мачо по условие!) - те припознае с дъщеря ти... Аха - и този вариант го има!

                  Та, много внимавай с боядисването!

                  (мисля, че дамите използват подобни прийоми, за да променят визията си, но те и така са си млади..., при теб е различно: нямаш корем, стегнат си, обеда приготвяш, баницата - да не забравяме...)


                  защо по-възрастните чички, позовавайки се на правописни и други непозволени техники, се опитват вербално да сломят либидото на по-младите чичета
                  и по този недостоен начин да неутрализират надеждите им за осеменяване и разплод.

                  евго, по възможност не се боядисвай, много смешно изглеждат разни далеч не пресни чичаци с оредяла и къносана растителност.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Ъхъм . И проблемът винаги е в чуждия телевизор. Много лоши тия българки бе, много лоши
                    и не дават!
                    евго поне за 5-6 готини пича е писал, които или са на сухо от години или жена им е избягала с бакшиш.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Може би това, че човек да е сред хуманоиди е най-големия дар, така да се каже. Едва ли има по-добро,от това (малко завиждам благородно на екстровертите по тоз въпрос ) да се разбираш с хуманоиди, Нали затова са и създадени първите два хуманоида..
                      Ма тя монетата с хуманоядите си има две страни - екстроверсията е предпоставка за общуване, а интроверсията - за разбиране. Та затова по-добре се чифтосват различни типчета. Обзалагам се, че първите 2 хуманоида са били разновертни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Ъхъм . И проблемът винаги е в чуждия телевизор. Много лоши тия българки бе, много лоши
                        Моят "проблем" е в моят телевизор. Но моят проблем е проблем и за останалите телевизори , пречи на сигналът нещо . Според тях . Аз съм си намерила начин да си живея , реша или каквото ми е угодно , с Моят "проблем" . Останалите , да си търсят начина и те Никой не е лош или добър . Просто има различни "проблеми"

                        Хубав ден ! А догодина да е по , по, най ,за всички !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Ми ще те послушаме тогава.
                          Може па нещата да са по-елементарни, отколкото им давам склонност да изглеждат през мойта куха и отнесена камбанария
                          Трогната и зъдължена съм !
                          Живи и здрави и много щастливи , всички тук !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Да ви имам интереса към чуждите "проблеми" и енергията на вятъра , която влагате в "решаването" им. То ни приема , ни предава . Има си цел и си я следва . Излишно е . Ама щом ви влече ...
                            Ъхъм . И проблемът винаги е в чуждия телевизор. Много лоши тия българки бе, много лоши

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                              Да ви имам интереса към чуждите "проблеми" и енергията на вятъра , която влагате в "решаването" им. То ни приема , ни предава . Има си цел и си я следва . Излишно е . Ама щом ви влече ...
                              Ми ще те послушаме тогава.
                              Може па нещата да са по-елементарни, отколкото им давам склонност да изглеждат през мойта куха и отнесена камбанария

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Прави сте с Купата, знаете, че ви харесвам и уважавам.

                                Ама аз не съм чичак, нямам корем, стегнат съм, и съм организиран (сам си чистя у нас, мога да подготвя сам обяд за гости), пари си имам, живот и здраве да стане бебето, ще го възпитавам по Мария Монтесори, по д-р Спок и ако се налага и по Макаренко (за момче може и да има ефект).

                                И ако един ден ме попита защо е станало по-късно, ще му кажа:

                                "Исках да е по-рано, но на много лоши жени попадах......... При някой мъже всичко става лесно и без усилия. А при мен, с дълга обсада на крепостта, яко блъскане по портата и упорита борба 9 месеца."

                                А за абитюренския бал ще се боядисам, ще облека скъп костъм, ако се налага, ще отида и на личен треньор, месеци преди това. И пак ще изглеждам добре,
                                Аз пак така - по пенсионерски да се включа...

                                Евго, мачо! От една страна, "абитУрИенТски" бал - съм ти го написал без грешки, по пенсионерски - последователно... Една дума - с три грешки! Не, че сме безгрешни, ама точно в "абитУрИенТ"...

                                От друга страна, щом ще се боядисаш на бала "някога" - може някое гадже на проекто-сина ти - да те припознае и...

                                Какво става, обаче - ако имаш дъщеря-абитУрИенТка, Евгич? Ако си боядисан, както се каниш, Евго - и нейното гадже (мачо по условие!) - те припознае с дъщеря ти... Аха - и този вариант го има!

                                Та, много внимавай с боядисването!

                                (мисля, че дамите използват подобни прийоми, за да променят визията си, но те и така са си млади..., при теб е различно: нямаш корем, стегнат си, обеда приготвяш, баницата - да не забравяме...)



                                Коментар

                                Working...
                                X