IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Ужасна си.

    Кой знае какъв куц кон си избрала у вас,
    Ако това би ти дало някакво самочувствие, позволявам ти да си го мислиш.
    Истината, обаче, е друга.


    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Ужасна си.

      Кой знае какъв куц кон си избрала у вас,
      По-добре катър в конюшната, отколкото кондор - в небето
      Услилията на съпричастните към твоите неволи, да те свалят на земята са обречени на неуспех, ма не щат да разберат, че не бива да се върши непоискано добро. На теб желая, да ти заключат темата в рамките на следващите 10 години!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Какво става със страданията Евгови? Ще го бъде ли Евго с жена - от сой, вирго интакта, с докторска степен поне и с платени осигуровки?

        Евго, извинявам се за иронията. Имаш нужда от здрав удар, за да си наместиш приоритети и изисквания. Това е само леко погалване по главицата ти.
        Ужасна си.

        Кой знае какъв куц кон си избрала у вас,

        Коментар


        • Какво става със страданията Евгови? Ще го бъде ли Евго с жена - от сой, вирго интакта, с докторска степен поне и с платени осигуровки?

          Евго, извинявам се за иронията. Имаш нужда от здрав удар, за да си наместиш приоритети и изисквания. Това е само леко погалване по главицата ти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            пеше, прАти неко колет със зимнина, де.
            дай да опитаме, картофите, лука, камбите, лютеничката и не забравай неко буркан със свинска мас.
            Е що да го правя?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Ти живееш още в соца, във времето на БДЖ, ладите, колетите, зимнината и еснавството.........., какво ме хапеш и вчера и днес,
              Тебе те е захапало нещо друго не аз.И докато не се отървеш от него бавно ще вървиш към бунището заедно с имотите си...Толкова време ти говоря че не може да се обича една жена защото е примерно красива или имотна или има пари или има добре платена работа.Само глупак може да обича така ащото всичките тия неща които изброих са временни днеска ги има утре не...Като изчезне нещото заради което обичаш една жена какво правим?Ами ако има деца какво правим...Времето няма отношение към глупостта.Глупави е имало и в соца има и днес ще има винаги.вместо да пишеш глупости по форуми чуй какво ти се говори или вземи чети книги....иначе ти обясних како те чака.Проблема е твой не мой.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Видях разни изявления , за информационна карантина до НГ . Явно е модно и наложително.
                Спирам да дрънкам и аз . Няма да се цепя от колектива .
                Благодаря ти
                Lelq не се изразих правилно, извини ме, моля
                Когато жена каже: "Имаш право и на своя интерпретация , разбира се", това за мъжа значи квото е казано, е казано, да не дрънка повече да не си докара допълнителни главоболия 4i40 беше интерпретирал твоя мисъл, та така разбрах аз твоето, по-скоро към него беше за червената лампа. Може и да греша
                Наздраве!
                Last edited by Kildirim_Bei; 09.12.2020, 16:52.
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • пеше, прАти неко колет със зимнина, де.
                  дай да опитаме, картофите, лука, камбите, лютеничката и не забравай неко буркан със свинска мас.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                    Червена лампа не дрънкай повече
                    Видях разни изявления , за информационна карантина до НГ . Явно е модно и наложително.
                    Спирам да дрънкам и аз . Няма да се цепя от колектива .
                    Благодаря ти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Може може ама надали
                      Ти живееш още в соца, във времето на БДЖ, ладите, колетите, зимнината и еснавството.........., какво ме хапеш и вчера и днес,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        В момента има пандемия и не може да се направи кой знае какво, хората избягват контакти с непознати.

                        Мога да дам всичко на мадамата - любов, сигурност, стабилност, уважение, пари и т.н.
                        Може може ама надали

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Имаш право и на своя интерпретация , разбира се
                          Червена лампа не дрънкай повече
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            Оная вечер пич играем си с жената в спалнята едни орални игрички такива По едно време викам й абе муци много си отслабнала нещо, ръбиш ми, а тя ми казва : Е като ме храниш само с сперма После се замислих и си викам казвам си аз, гати и вица мое да стане, па го пуснах в темата за вицовете с променени герой
                            DMS Асо Пика значи, ша измрете гладни в тая криза...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                              Правилното словосъчетание е :
                              Вие няма да биете тъпана, кога ние надуваме гайдите....
                              Имаш право и на своя интерпретация , разбира се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Надувайте ги.
                                Добре , че не сте с тъпани

                                Правилното словосъчетание е :
                                Вие няма да биете тъпана, кога ние надуваме гайдите....

                                Коментар

                                Working...
                                X