IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Ба си ного е тегаво човек да ти чете писанията...За тебе всичко е материално всичко е вили къщи пари търговия...Е ще научиш че има неща в тоя свят дето не се купуват с пари.Нито с много пари.Времето си върви...Както казват сърбите време курац пролази..
    Знам, че има и нематериални неща: сигурност, любов, уважение, респект, симпатия и т.н.

    И много добре съм наясно, че корът е до време (както казва пича Груьо).

    А въпросният чичо от моя разказ, въпреки че е путьо, прави и гадни номера.

    Например, дядо ми е вътре с 2000 лв (от старите пари) заради него, защото му беше купувал къща, а племеникът (путьото) не му дал парите и скрил документите, така че случаят да не може да се оправи изобщо. И е правил и други дребни номера......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      мама не ме е научила да слушкам.
      Не се коси! Не е искала да отнеме това щастливо преживяване от жена ти. Женска солидарност му се вика
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Никъде не съм писал, че маймуната осъзнава положението си
        Що ли и ти не го осъзнаваш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



          Да ви разкажа накратко за едни близки, те са 60+, мъжът е малко путьо, жена му го командва и не дава 5 лв да изхарчи за глупости.

          Наистина тази жена е предотвратила много инфекции (каквито имаше при нас преди години), обаче с такова рестриктивно поведение този мъж не можа да постигне кой знае какво, няма с какво да се похвали (имам предвид да е направил нещо голямо, напр. голяма и хубава вила или голям и хубав апартамент).

          Те имаха възрастни родители и старците си стояха лятото на село, купиха и стегнаха 2 къщи. След като старците починаха, чичото (синът им) се сприятелил с жената на майстор циганин. И между тях се зародила любов, а циганинът няма нищо против, щом получават някой лев от чичото. И това продължило няколко години.

          След това , някъде към 2016 г, лелята (тази рестриктивната) се усетила, че я мамят и всеки уикенд ходи на село да варди мъжа си,

          И това и е малко наказание, защото години наред мразеше селото и не искаше да стъпва там,
          Ба си ного е тегаво човек да ти чете писанията...За тебе всичко е материално всичко е вили къщи пари търговия...Е ще научиш че има неща в тоя свят дето не се купуват с пари.Нито с много пари.Времето си върви...Както казват сърбите време курац пролази..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            И аз не харесвам путьовци и мъже под чехъл. Аз съм ви разказвам, че на младини, 20+, бях огън, не цепех басма на никой,

            Мъжът трябва да си има мнение, да изкарва пари и да е малко див, като от реклама на aftershave.
            Дай да не бъркаме простотията с възпитанието.Това че си смирен и кротък не те прави мъж под чехъл.Не е необходимо да правиш сеири и скандали просто без викане си правиш каквото си искаш,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
              Задължително трябва да има мнение, дори да го изказва от под масата, където се крие от жена си!


              Да ви разкажа накратко за едни близки, те са 60+, мъжът е малко путьо, жена му го командва и не дава 5 лв да изхарчи за глупости.

              Наистина тази жена е предотвратила много инфекции (каквито имаше при нас преди години), обаче с такова рестриктивно поведение този мъж не можа да постигне кой знае какво, няма с какво да се похвали (имам предвид да е направил нещо голямо, напр. голяма и хубава вила или голям и хубав апартамент).

              Те имаха възрастни родители и старците си стояха лятото на село, купиха и стегнаха 2 къщи. След като старците починаха, чичото (синът им) се сприятелил с жената на майстор циганин. И между тях се зародила любов, а циганинът няма нищо против, щом получават някой лев от чичото. И това продължило няколко години.

              След това , някъде към 2016 г, лелята (тази рестриктивната) се усетила, че я мамят и всеки уикенд ходи на село да варди мъжа си,

              И това и е малко наказание, защото години наред мразеше селото и не искаше да стъпва там,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                И аз не харесвам путьовци и мъже под чехъл. Аз съм ви разказвам, че на младини, 20+, бях огън, не цепех басма на никой,

                Мъжът трябва да си има мнение, да изкарва пари и да е малко див, като от реклама на aftershave.
                Задължително трябва да има мнение, дори да го изказва от под масата, където се крие от жена си!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  мама не ме е научила да слушкам.
                  И аз не харесвам путьовци и мъже под чехъл. Аз съм ви разказвам, че на младини, 20+, бях огън, не цепех басма на никой,

                  Мъжът трябва да си има мнение, да изкарва пари и да е малко див, като от реклама на aftershave.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Какво имаш предвид?
                    мама не ме е научила да слушкам.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      сега разбирам. прави са хората, като казват, че не съм възпитан.
                      Какво имаш предвид?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Надявам се, личният ти опит да потвърждава думите ти.

                        Тройката, възпитана от мен - попада на трима "случайно", които са възпитани в три други семейства.

                        Тоест - четири различни семейства възпитават по свой начин своите наследници.

                        Резултатът: абсолютно разминаване с твоите изводи горе "мама учи щерката... и т.н."...

                        Нещо повече: разминаването е налице и при крайният ти извод: "... дето го прави на маймуна..."

                        ..................

                        Извод: концепцията ти сериозно издиша!

                        Моите изводи са правилни, потвърдени от живота. Нещо повече: потвърждението не е само от 4 семейства. а има още 3 (сестри или братя - също семейни, със свои деца, където отново липсва твоята комбинация: "носи - слушка - прави го на маймуна")...
                        ​​​​​​
                        Никъде не съм писал, че маймуната осъзнава положението си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Колко сложно и невярно обяснение на нещо простично:

                          мама учи щерката, че тати трябва да носи и да слушка.
                          мама учи сина, че трябва да носи и да слушка жена си.

                          Резултатът е очакван, един сульо, дето блъска като алтав - и недоклатената принцеса с общото им дете, дето го прави на маймуна и е все недоволна. По вина на бабите и на двамата.
                          сега разбирам. прави са хората, като казват, че не съм възпитан.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                            Това с възпитаването на децата - е най-непредсказуемото нещо. Един случай преди много години, ме впечатли - братя близнаци, с баща тежък алкохолик. Когато порастват, единият става алкохолик, другият никога не пие. Всичко е в стечението на обстоятелствата. На единия брат, лошия пример на бащата му е повлиял в една посока, а другия, бащиният пример го е повел в в обратната. Едно дете, което родителите му го бият и няма нищо, може да израстне човек, който се справя със затрудненията, и постига своето. Едно дете, което е обгрижвано и обичано, може да стане лигльо и мухльо, да не се справя с нищо. И обратното не е невъзможно, просто си мисля, че във всяко действие към детето, има почти равна доза положителни и отрицателни стимули. Дори човек, който се държи лошо с детето си, го учи без да иска да се справя и да преодолява. Естествено, нищо не може да се предвиди, и още по-естествено, не предлагам, препоръчвам, или практикувам лошо отношение към детето. Само си размишлявам, докато чакам да се сметнат разни работи на другия монитор

                            Един съвет от мен (не зная защо го правя, ако по принцип не давам съвети): вместо да пишеш тук - обърнИ внимание на Селена (на лични съобщения). Ако не си забелязал - вчера тя ти намекна нещо такова!

                            Без лоши помисли от моя страна!

                            Харесват ми разсъжденията ти, но ще трябва да се примириш: Еднер ми е по-голям приятел от теб!

                            Бъди здрав - ти и семейството ти!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                              Не приемай нищо лично!

                              https://chitanka.info/text/2784-chet...ja/6#textstart

                              Заслужава си цялата да се прочете

                              Миа, прочетох Дон Мигел Руис...

                              С няколко думи, защото в случая липсва дискусията, която би трябвало да се проведе в леглото... ..., а, представи си - и оная дама довечера да ми изпрати същото линкче? Т.е. - ако вземе, че се окаже, че тя пише и тук... (знае ли човек!)...

                              И, сега: Дон Мигел ми се струва, че описва по-скоро ситуацията, която касае мисленето (и действията) на дамите. Да де: Дон Мигел не е Донна...., ама най-вероятно отчита фактът, че повече дамите се увличаТЕ от тоя тип произведения и размислите му са в унисон с вашите очаквания... Разбира се, авторите не са длъжни да са преживели събитията, които описват - и това произведение пак да има своите - привлекателност и чар...

                              Имам и други мисли във връзка с прочетеното, но горе обосновах ситуацията, пък и трябва да губя по-малко време тук...

                              Благодаря за линка - имаше какво да науча за проблясъците в мисленето на дамите!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Надявам се, личният ти опит да потвърждава думите ти.

                                Тройката, възпитана от мен - попада на трима "случайно", които са възпитани в три други семейства.

                                Тоест - четири различни семейства възпитават по свой начин своите наследници.

                                Резултатът: абсолютно разминаване с твоите изводи горе "мама учи щерката... и т.н."...

                                Нещо повече: разминаването е налице и при крайният ти извод: "... дето го прави на маймуна..."

                                ..................

                                Извод: концепцията ти сериозно издиша!

                                Моите изводи са правилни, потвърдени от живота. Нещо повече: потвърждението не е само от 4 семейства. а има още 3 (сестри или братя - също семейни, със свои деца, където отново липсва твоята комбинация: "носи - слушка - прави го на маймуна")...
                                ​​​​​​
                                Това с възпитаването на децата - е най-непредсказуемото нещо. Един случай преди много години, ме впечатли - братя близнаци, с баща тежък алкохолик. Когато порастват, единият става алкохолик, другият никога не пие. Всичко е в стечението на обстоятелствата. На единия брат, лошия пример на бащата му е повлиял в една посока, а другия, бащиният пример го е повел в в обратната. Едно дете, което родителите му го бият и няма нищо, може да израстне човек, който се справя със затрудненията, и постига своето. Едно дете, което е обгрижвано и обичано, може да стане лигльо и мухльо, да не се справя с нищо. И обратното не е невъзможно, просто си мисля, че във всяко действие към детето, има почти равна доза положителни и отрицателни стимули. Дори човек, който се държи лошо с детето си, го учи без да иска да се справя и да преодолява. Естествено, нищо не може да се предвиди, и още по-естествено, не предлагам, препоръчвам, или практикувам лошо отношение към детето. Само си размишлявам, докато чакам да се сметнат разни работи на другия монитор

                                Коментар

                                Working...
                                X