IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

    на твоя страна съм бе братле опитвам се само малко да ти провокирам модела на мислене, щото на тебе проблема ти е в главата бе човек,, в ума ти ама тука дет що има мъж ти даваме съвети, избор от мнения богат и можеш да отбираш, че и жените ти дават акъл.... пък пак твойто си знайш. Пари, работа, сметки, счетоводство .... нарочно ли го правиш бе ? Хипотетично да предположим дори и мойта жена да беше дошла при тебе пак нямаше да я вземеш. Щото нямаше пари, знайш когато и нейните и моите родители ни изгониха и проклеха аз бях с 147 лв в джоба , а тя имаше 8 лв и 3 месеца спахме при познати и приятели, който ни подслони. Всичккия ни багаж беше в 2 раници с дрехи. Буквално в физическия смисъл бяхме на улицата. Е... щеше ли да я вземеш ? Нямаше да я везмеш брат дори нямаше да се замислиш че тва момиче е на 20 год (тогава ся е на 30 ) и е девствено.
    Избираш или парите или любовта. Ако искаш жена с пари си намери някоя дето работи в банка, ти си икономист и тя ще е с такова образование и ще имате 1 обща тема която да дъвчете - парите Избора е твой....
    +1

    Щях да я взема и да оценя това, че е девствена. Аз такива най-харесвам, но не съм имал такава.

    Ценя мненията на мъжете тук, някой са много умни и готини.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      За кво ти е овца дето да си рови в телефона? ТРЯБВА СА МОЖЕ ДА ИЗПОЛЗВА ЖЕНСТВЕНОСТТА СИ. Щом това не може значи НИЩО не може като жена. Ако искаш жената-мъж вземай си я
      E ти не ме разбра. Настроен си негативно към вся и всьо, така ми изглежда на мен отстрани. НО разни хора сме, идеалите да не ги коментираме
      А аз за твое добро си помислих...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


        Мислех, че си на моя страна,
        80% от пишещите в тая тема са на твоя страна. Почти съм сигурен, че темата ще умре като се задомиш. Желая ти го от сърце!
        Асо Пика е прав да пита за връзка от типа поне 6 месеца заедно 24/7. Само тогава разбираш някоя/някой става ли за нещо или не. Виждаш я/го как живее, а не как ходи на ресторанти, шопинги и почивки и тук-там еване. Разликата може да е голяма, прекалено голяма.
        Last edited by Kildirim_Bei; 07.12.2020, 13:19.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          В конкретния случай, проблемът не е, че тя няма пари, а че още от сега се прави на хитра, и уж иска да е с мен, а виси в сайта за запознанства.

          И като иска да има връзка с мъж, трябва малко да се постарае, да му влезе под кожата, да ме накара да се почувствам мъж .......а тя тези неща не ги прави. И има някакъв проблем, защото не може да се задържи дълго на работа, все някой й е крив.

          Няма дисциплина, да си бачка и да си трае. Преди време съм имал няколко предложения от жени, да се вземаме, но бях по-млад и офертите не бяха хубави. Ако ми беше дошла като твоята жена, щях да я взема.

          Мислех, че си на моя страна,
          на твоя страна съм бе братле опитвам се само малко да ти провокирам модела на мислене, щото на тебе проблема ти е в главата бе човек,, в ума ти ама тука дет що има мъж ти даваме съвети, избор от мнения богат и можеш да отбираш, че и жените ти дават акъл.... пък пак твойто си знайш. Пари, работа, сметки, счетоводство .... нарочно ли го правиш бе ? Хипотетично да предположим дори и мойта жена да беше дошла при тебе пак нямаше да я вземеш. Щото нямаше пари, знайш когато и нейните и моите родители ни изгониха и проклеха аз бях с 147 лв в джоба , а тя имаше 8 лв и 3 месеца спахме при познати и приятели, който ни подслони. Всичккия ни багаж беше в 2 раници с дрехи. Буквално в физическия смисъл бяхме на улицата. Е... щеше ли да я вземеш ? Нямаше да я везмеш брат дори нямаше да се замислиш че тва момиче е на 20 год (тогава ся е на 30 ) и е девствено.
          Избираш или парите или любовта. Ако искаш жена с пари си намери някоя дето работи в банка, ти си икономист и тя ще е с такова образование и ще имате 1 обща тема която да дъвчете - парите Избора е твой....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Веднъж четох историята на някакъв норвежки клошар. Набарал някакви икономически книги из буклуците, чел за борсите и се впечатлил. Започнал силно да чете и да инвестира събраните лепти. Отдавало му се и бил добър с борсата. Живял клошарски до последно, но натрупал планина с пари от борсови сделки, а след смъртта му се оказало, че бил доста повече от милионер..Никой не можел да допусне, че клошарят бил повече от богат. Но човекът просто го кефело да решава борсови ребуси, а не да консумира богатсво. Някакви характери са това Селена, необясними но съществуват. Почти същата терца майорна е собственикът на Икеа. Той все пак не е клошар, но е известен с прословутото си орязване на удоволствия към себе си. (имаше таква книга на Марк Аврелий-"към себе си') А Да си милиардер и да пътуваш в последна класа при превоз, е трудно да го възприеме нашенеца балканец, направо невъзможно за новобизнесмена-ганювец с гол тумбак, но пък и с патрондаш с пищови...
            ps. Горното май се явява изместване на разговора от големата тема А конкретно по случая на Евго, ми изглежда, че ще е доволен, ако си направи и поеме счетоводството на един публичен дом, при което ще може да се ползва доволно от приходи и боготворящи го жени, при минимални или нулеви разходи

            Имаше и един подобен от Барселона. Живял като пълен мизерник, но след смъртта му с изненада се откриват милиони. Въпросът тук е друг - може ли подобно същество да създаде функционираща емоционална връзка с друго същество от противиположен пол?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              ЗА кво па ти е жена дето да сваля кръчмите бе боте
              За кво ти е овца дето да си рови в телефона? ТРЯБВА СА МОЖЕ ДА ИЗПОЛЗВА ЖЕНСТВЕНОСТТА СИ. Щом това не може значи НИЩО не може като жена. Ако искаш жената-мъж вземай си я
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Пращай я в глухия коловоз. Колкото по рано толкова по добре. Опитва се да те използва по най-долния начин. Нищо не умее и за нищо не става.
                Една жена не умее ли да излезе на кръчма и да свали половината заведение не става. Дето се вика ако не може да предизвика желание и в половината пропаднали пияници на квърталната кръчма то кво може да прави !?! Алоооо, некадърна мърла не ти трябва
                ЗА кво па ти е жена дето да сваля кръчмите бе боте
                ps. Дали ще ти помогне да идеш на преглед примерно вместо да фане гората у съседното "заведение"
                Last edited by precakanoto; 07.12.2020, 13:08.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  В конкретния случай, проблемът не е, че тя няма пари, а че още от сега се прави на хитра, и уж иска да е с мен, а виси в сайта за запознанства.

                  И като иска да има връзка с мъж, трябва малко да се постарае, да му влезе под кожата, да ме накара да се почувствам мъж .......а тя тези неща не ги прави. И има някакъв проблем, защото не може да се задържи дълго на работа, все някой й е крив.

                  Няма дисциплина, да си бачка и да си трае. Преди време съм имал няколко предложения от жени, да се вземаме, но бях по-млад и офертите не бяха хубави. Ако ми беше дошла като твоята жена, щях да я взема.

                  Мислех, че си на моя страна,
                  Пращай я в глухия коловоз. Колкото по рано толкова по добре. Опитва се да те използва по най-долния начин. Нищо не умее и за нищо не става.
                  Една жена не умее ли да излезе на кръчма и да свали половината заведение не става. Дето се вика ако не може да предизвика желание и в половината пропаднали пияници на квърталната кръчма то кво може да прави !?! Алоооо, некадърна мърла не ти трябва
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Да, Плюшкин иска да събира и събира, но не за себе си събира той; трупа, но някак си не за да притежава. Той е, така да се каже, извънпоставен по отношение на т. нар. полза и изгода. У героя се забелязва някаква особено жестока форма на себелишение, стигащо до крайна степен на ригоризъм, на изуверство. Недостатъчно е да се каже, че това е скъперничество към другите – Плюшкин е скъперник най-вече към себе си самия.

                    http://www.diaskop-comics.com/article.aspx?id=380
                    Веднъж четох историята на някакъв норвежки клошар. Набарал някакви икономически книги из буклуците, чел за борсите и се впечатлил. Започнал силно да чете и да инвестира събраните лепти. Отдавало му се и бил добър с борсата. Живял клошарски до последно, но натрупал планина с пари от борсови сделки, а след смъртта му се оказало, че бил доста повече от милионер..Никой не можел да допусне, че клошарят бил повече от богат. Но човекът просто го кефело да решава борсови ребуси, а не да консумира богатсво. Някакви характери са това Селена, необясними но съществуват. Почти същата терца майорна е собственикът на Икеа. Той все пак не е клошар, но е известен с прословутото си орязване на удоволствия към себе си. (имаше таква книга на Марк Аврелий-"към себе си') А Да си милиардер и да пътуваш в последна класа при превоз, е трудно да го възприеме нашенеца балканец, направо невъзможно за новобизнесмена-ганювец с гол тумбак, но пък и с патрондаш с пищови...
                    ps2. Рaзбира се, в случая на Плюшкин се осмива най-примитивно скъперничество, той не е в категорията на горните случаи
                    ps. Горното май се явява изместване на разговора от големата тема А конкретно по случая на Евго, ми изглежда, че ще е доволен, ако си направи и поеме счетоводството на един публичен дом, при което ще може да се ползва доволно от приходи и боготворящи го жени, при минимални или нулеви разходи
                    Last edited by precakanoto; 07.12.2020, 13:12.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                      Евго отчайваш ме братле .... ок, ок, за пореден път да започнем пак сначале. Ти ся си на 40 год кажи за последните 20 год колко сериозни връзки си имал с жени ?? Под сериозни разбирам да сте били заедно минимум поне 6 месеца и да живеете заедно. Или компромисния вариант поне 6 месеца да сте двойка и да прекарвате поне по 3 -4 часа дневно вески ден като поне 2 пъти в седмицата тя спи при теб или ти при нея. Колко ?

                      Останах замислен относно твоят критерий за сериозните връзки, последните 20 години, през поне 6 месеца. .

                      Тъй като подобни връзки касаят двата пола - очевидно, нещата във връзките се развиват по-динамично от тия. в компютърните игри: прегазваш "противника" от съответния пол и вече гледаш напред за следващият... (валидно за двата пола). ))



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                        + 1 000 000 000 000 000
                        ЕДИН МНОГО ГОЛЯМ ПЛЮС от мене... точно в десетката .... Абе знайш ги нещата пич, чуваш петела, ама ми се струва че бая си страдал докато научиш тия истини за жените
                        хахаа, прав си. Само с четене на книги и форуми не става, опит трябва ти знаеш, кво да ти обяснявам.... и колкото по-рано, толкова по-добре.
                        Един приятелски съвет към Evgo : ако една жена ти е нанесла рана, само друга жена може да я излекува. Ама трябва да я търсиш и да я намериш. Проба, грешка и напред. Тая жена те чака някъде, но ако само си седиш на гъза, сама няма да дойде при теб. Забрави за нета, само на живо, брат, омешай се в живота и там ще намериш каквото търсиш
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                          Евго отчайваш ме братле .... ок, ок, за пореден път да започнем пак сначале. Ти ся си на 40 год кажи за последните 20 год колко сериозни връзки си имал с жени ?? Под сериозни разбирам да сте били заедно минимум поне 6 месеца и да живеете заедно. Или компромисния вариант поне 6 месеца да сте двойка и да прекарвате поне по 3 -4 часа дневно вески ден като поне 2 пъти в седмицата тя спи при теб или ти при нея. Колко ?
                          В конкретния случай, проблемът не е, че тя няма пари, а че още от сега се прави на хитра, и уж иска да е с мен, а виси в сайта за запознанства.

                          И като иска да има връзка с мъж, трябва малко да се постарае, да му влезе под кожата, да ме накара да се почувствам мъж .......а тя тези неща не ги прави. И има някакъв проблем, защото не може да се задържи дълго на работа, все някой й е крив.

                          Няма дисциплина, да си бачка и да си трае. Преди време съм имал няколко предложения от жени, да се вземаме, но бях по-млад и офертите не бяха хубави. Ако ми беше дошла като твоята жена, щях да я взема.

                          Мислех, че си на моя страна,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                            Изобщо не приемам мненията ти.

                            Не ме познаваш, само от писане във форума не може да се добие реална представа.

                            Зле сте ти и кандидатката ми,
                            Евго отчайваш ме братле .... ок, ок, за пореден път да започнем пак сначале. Ти ся си на 40 год кажи за последните 20 год колко сериозни връзки си имал с жени ?? Под сериозни разбирам да сте били заедно минимум поне 6 месеца и да живеете заедно. Или компромисния вариант поне 6 месеца да сте двойка и да прекарвате поне по 3 -4 часа дневно вески ден като поне 2 пъти в седмицата тя спи при теб или ти при нея. Колко ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                              Изобщо не приемам мненията ти.

                              Не ме познаваш, само от писане във форума не може да се добие реална представа.

                              Зле сте ти и кандидатката ми,

                              Евго, много радикално постъпваш! "На никого не цепиш басма"!

                              Форумните дами би трябвало да са все пак с някакво предимство, а?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                                Познавам една, дето мина от финансист, дето я гледаше в очите с години, на точно такъв човек, бачкер. Хората, и аз включително, от месеци се мъчим да кажем, къде с добро, къде с лошо, че не всичко е пари, сметки и т.н. Жените са странни същества (това им е хубавото и интересното) и не са задължително винаги златотърсачки. Една свястна жена ще гледа първо на теб като човек, и после на парите ти, и повярвай ми, няма да те вкарва в много излишни разходи. Ако хванеш една жена и цепите всичко точно на половина, и тя може да си го позволи, дните ви заедно са преброени. Един човек ще й плати едно кафе, и тя може да стане негова. Ефекта на пеперудата
                                + 1 000 000 000 000 000
                                ЕДИН МНОГО ГОЛЯМ ПЛЮС от мене... точно в десетката .... Абе знайш ги нещата пич, чуваш петела, ама ми се струва че бая си страдал докато научиш тия истини за жените

                                Коментар

                                Working...
                                X