IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

    На 44-45, не ми се смята точно. Едно от най-големите открития, които съм правил през живота си, е че без жена се живее по-лесно, спокойно и щастливо. Може би е било различно преди 50-100-200 години, не знам. Имам добри спомени от съжителството на родителите ми, изглежда, че бяха щастливи заедно. От друга страна, съвремените жени май смятат, че са най-великия дар на земята, трябва да получат всичко наготово, и каквото и да получат, то не е достатъчно добро. Да са живи и здрави.
    Еми млад си още, вземи се пречупи малко.

    Като отмине пандемията, иди на море в курорт, където ходят млади жени (на Слънчака, на Златните пясъци, Равда) и си хвани младичка.

    Един приятел (твой набор и голям практик, ) ми сподели, че след 25-30 годишна възраст няма любов.

    Зная, че има зона на комфорт и хората не искат да съжителстват с други и да им развалят хармонията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Стига бе човеко. Съчувствам ти.
      Стига бе... ти сериозно ли... Не съм бил толкова щастлив и спокоен, буквално откакто имам спомени...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        А мъж?
        Не, какво общо има, това, че жените са ми станали досадни и безинтересни, не означава, че мъжете са ми станали интересни хехе.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          А сега на колко си години?
          На 44-45, не ми се смята точно. Едно от най-големите открития, които съм правил през живота си, е че без жена се живее по-лесно, спокойно и щастливо. Може би е било различно преди 50-100-200 години, не знам. Имам добри спомени от съжителството на родителите ми, изглежда, че бяха щастливи заедно. От друга страна, съвремените жени май смятат, че са най-великия дар на земята, трябва да получат всичко наготово, и каквото и да получат, то не е достатъчно добро. Да са живи и здрави.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

            С изключителна точност бих оценил вероятността на 0.00000000%.
            А мъж?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Вероятно има еволюция на егоизма паралелно с развитието на консуматорското общество.
              Достигат се нови висоти постоянно. Това няма как да не повлияе на една връзка/семейство днес.
              Затова харесвам донякъде вирусът. Някои хора около мен се поусвестиха, че не всичко задоволяване на егоизма и глезотиите им.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                Правилно - правя си каквото искам - живея без жена, спокоен и щастлив
                Стига бе човеко. Съчувствам ти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  С изключителна точност бих оценил вероятността на 0.00000000%.
                  А сега на колко си години?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    А има ли шанс да си прибереш жена в бъдеще, ?
                    С изключителна точност бих оценил вероятността на 0.00000000%.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Правилно - правя си каквото искам - живея без жена, спокоен и щастлив
                      А има ли шанс да си прибереш жена в бъдеще, ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Може би “справям” е по-точният глагол то си важи и в двете посоки.
                        Вероятно има еволюция на егоизма паралелно с развитието на консуматорското общество.
                        Достигат се нови висоти постоянно. Това няма как да не повлияе на една връзка/семейство днес.
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Ми като го забележиш се прави че не си го забелязъл.Истинския мъж никога не противоречи на жена си никога не я слуша какво говори и си прави каквото си иска.
                          Правилно - правя си каквото искам - живея без жена, спокоен и щастлив

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Ми както си се подкарал, няма да погледнеш истинска жена при такава ниска рентабилност - 15 кеф, 3000 зор... хич не излиза сметката.
                            Е, там е, примерно, 20 и нагоре кеф, и 20 зор. Горе-долу излиза. Но, в последно време взеха да се движат и двата показателя в лоша посока, особено зора.Така че, факт, не поглеждам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Мм, не знам за двете посоки. Когато всичко в къщи е наред - мъж си казва, добре, доволен съм, всичко е наред. Жена си казва - Не е възможно всичко да е наред; Всичко наред ли е? Скучно е, всичко да е наред; Нямам чувството, че всичко е наред; и тн. И съответно, никога не може да няма проблем. Става досадно много бързо, веднъж като забележиш принципа.
                              Зависи от жената. Жената може и да си казва - запазвам и съхранявам хармонията в дома, децата черпят от тази енергия и просперират. Е може и да си каже, че иска динамика и разнообразие, ама това и мъжът може да си го каже...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                Мм, не знам за двете посоки. Когато всичко в къщи е наред - мъж си казва, добре, доволен съм, всичко е наред. Жена си казва - Не е възможно всичко да е наред; Всичко наред ли е? Скучно е, всичко да е наред; Нямам чувството, че всичко е наред; и тн. И съответно, никога не може да няма проблем. Става досадно много бързо, веднъж като забележиш принципа.
                                Ми като го забележиш се прави че не си го забелязъл.Истинския мъж никога не противоречи на жена си никога не я слуша какво говори и си прави каквото си иска.

                                Коментар

                                Working...
                                X