IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
    Всеки иска, а никой не дава. Тайната е в равновесието между даване и получаване. Сложно изкуство.
    Даването е по-лесно, по-ясно и безпроблемно, а и доставя удоволствие ей така да си ларж в любовта.

    Евентуалната загуба е по-скоро въображаема, защото през това време си живял пълно. Просто трябва да знаеш, че е възможна, макар даже и да не е загуба най накрая.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Това не го разбрах. Защо са ти "малко по-гадни"?

      Повръщаш ли от тях? (в упътването трябва да пише, че не се използват вместо дъвка и не се поставят в устата и не се дъвчат!)...

      Релефът им ли е неподходящ, цветове, ухание..., ИЛИ трудно се поставят (особено, ако липсва ерекция)? ИЛИ нещо ти убиват, ИЛИ ти стискат (под мишниците)?
      Хеххе стига де, добър roast, ама как не знаеш кое е "лош" презерватив... Не съм купувал лидълски, но мога да предположа лесно какво може да е лош, евтин капут.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

        По едно време, размишлявах - но няколко поредни продължителни връзки-съжителства или както и да ги наречем, по 5-10 години, водят до еднакъв резултат. Има три варианта - абсолютно равностойно възможни. Или просто винаги избирам един тип жена; Или особеностите на характера ми водят до еднакъв резултат; Или всички жени са "такива" (хехе дразнещо е, но има възможност да е вярно Както и да е, не виждам вероятност за различен резултат, независимо кой е проблема.
        Хм. Разбирам. Не е за публичен разговор. Явно сме на възраст, в която почваме да проумяваме някои неща за самите себе си. Ако обаче привличаме един и същ тип партньор - проблемът е в нашата камбанария. И не визирам само теб. Приятна почивка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          А пък аз си купих наскоро кутия с 12 бр кондоми от Лидъл, но в сравнение с Дюрекс са малко по-гадни.

          Това не го разбрах. Защо са ти "малко по-гадни"?

          Повръщаш ли от тях? (в упътването трябва да пише, че не се използват вместо дъвка и не се поставят в устата и не се дъвчат!)...

          Релефът им ли е неподходящ, цветове, ухание..., ИЛИ трудно се поставят (особено, ако липсва ерекция)? ИЛИ нещо ти убиват, ИЛИ ти стискат (под мишниците)?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Или просто не си попаднал на качествен партньор. Случва се. Между другото липсва зрялост и в двата пола напоследък. Всеки иска, а никой не дава. Тайната е в равновесието между даване и получаване. Сложно изкуство.
            По едно време, размишлявах - но няколко поредни продължителни връзки-съжителства или както и да ги наречем, по 5-10 години, водят до еднакъв резултат. Има три варианта - абсолютно равностойно възможни. Или просто винаги избирам един тип жена; Или особеностите на характера ми водят до еднакъв резултат; Или всички жени са "такива" (хехе дразнещо е, но има възможност да е вярно Както и да е, не виждам вероятност за различен резултат, независимо кой е проблема.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              На добра възраст е детето, ще видим, като влезе скоро в пубертет, как ще е. Засега нормално комуникираме, и ми има доверие. Дано успея да запазя това доверие.
              Ми като всичките други дечица..Да са живи и здрави и да ни радват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Явно много си преживял за да вземеш подобно решение.Дано децата са ти големи.
                На добра възраст е детето, ще видим, като влезе скоро в пубертет, как ще е. Засега нормално комуникираме, и ми има доверие. Дано успея да запазя това доверие.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  На 44-45, не ми се смята точно. Едно от най-големите открития, които съм правил през живота си, е че без жена се живее по-лесно, спокойно и щастливо. Може би е било различно преди 50-100-200 години, не знам. Имам добри спомени от съжителството на родителите ми, изглежда, че бяха щастливи заедно. От друга страна, съвремените жени май смятат, че са най-великия дар на земята, трябва да получат всичко наготово, и каквото и да получат, то не е достатъчно добро. Да са живи и здрави.
                  Или просто не си попаднал на качествен партньор. Случва се. Между другото липсва зрялост и в двата пола напоследък. Всеки иска, а никой не дава. Тайната е в равновесието между даване и получаване. Сложно изкуство.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Не, какво общо има, това, че жените са ми станали досадни и безинтересни, не означава, че мъжете са ми станали интересни хехе.
                    Епистоларна комуникация . Сори. Ами, явно си във фаза на почивка . Почивай си. Няма догми, нито аксиоми в тая работа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Стига бе... ти сериозно ли... Не съм бил толкова щастлив и спокоен, буквално откакто имам спомени...
                      Явно много си преживял за да вземеш подобно решение.Дано децата са ти големи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                        На 44-45, не ми се смята точно. Едно от най-големите открития, които съм правил през живота си, е че без жена се живее по-лесно, спокойно и щастливо. Може би е било различно преди 50-100-200 години, не знам. Имам добри спомени от съжителството на родителите ми, изглежда, че бяха щастливи заедно. От друга страна, съвремените жени май смятат, че са най-великия дар на земята, трябва да получат всичко наготово, и каквото и да получат, то не е достатъчно добро. Да са живи и здрави.
                        Еми млад си още, вземи се пречупи малко.

                        Като отмине пандемията, иди на море в курорт, където ходят млади жени (на Слънчака, на Златните пясъци, Равда) и си хвани младичка.

                        Един приятел (твой набор и голям практик, ) ми сподели, че след 25-30 годишна възраст няма любов.

                        Зная, че има зона на комфорт и хората не искат да съжителстват с други и да им развалят хармонията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Стига бе човеко. Съчувствам ти.
                          Стига бе... ти сериозно ли... Не съм бил толкова щастлив и спокоен, буквално откакто имам спомени...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            А мъж?
                            Не, какво общо има, това, че жените са ми станали досадни и безинтересни, не означава, че мъжете са ми станали интересни хехе.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              А сега на колко си години?
                              На 44-45, не ми се смята точно. Едно от най-големите открития, които съм правил през живота си, е че без жена се живее по-лесно, спокойно и щастливо. Може би е било различно преди 50-100-200 години, не знам. Имам добри спомени от съжителството на родителите ми, изглежда, че бяха щастливи заедно. От друга страна, съвремените жени май смятат, че са най-великия дар на земята, трябва да получат всичко наготово, и каквото и да получат, то не е достатъчно добро. Да са живи и здрави.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                                С изключителна точност бих оценил вероятността на 0.00000000%.
                                А мъж?

                                Коментар

                                Working...
                                X