IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
    Събота е на Сатурн.
    А неделята, щото и нея я дават на сатурн на места? Ама хайде сега, подробности . И ние с тнм зодиакално сме подвластни на Сатурн, а той ни подарява власт и вечна младост

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Влизам да видя, Доматокрад ,с какво ни е плашил днес след обяд в имотната тема и реших да ви посетя и тук. Много интересно е станало в тази тема, а за Пешето, вие съмнявате ли се ? Много стабилен мъж е той ,много ! Какво се учудвам и мъжа ми е зодия телец
      Дурка благодаря.И ти си сериозна и стабилна жена.

      Коментар


      • Събота е на Сатурн.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Знаех си аз, че е нещо тежко и земно . И Матеев ще излезе я телец я козирог. Канари, брате. Земни зодии. Стожери за къде сме без тях ...

          Събота пак беше някакъв бог, според ортодоксалните евреи това е най-светият ден.
          Не знам съботата на кой Бог е?Но ми харесва как ме наричаш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Госпожи и господа, темата може вече да се закрива. Разбра се какво искат жените - Пешето. Сал не знам дали съпругата му ще е съгласна
            Наздраве, Пеше!
            Кака много си скромна един мъж на толкова много жени....леле мале как ше се справя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              За съжаление съм роден в събота но съм зодия Телец....
              Знаех си аз, че е нещо тежко и земно . И Матеев ще излезе я телец я козирог. Канари, брате. Земни зодии. Стожери за къде сме без тях ...

              Събота пак беше някакъв бог, според ортодоксалните евреи това е най-светият ден.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Ама защо го криете тоя таралеж?!
                Наздраве!
                Полски мишок се лутал из пясъците на един женски нудистки плаж. Стигнал до една излегнала се и примижала от удоволствие дама, приближил се отдолу й и се загледал в точката "G".
                -Ежко! - провикнал се той. –Ежкооо! - повторил пак. - А, бе, Ежко, бе, ти да не си умрял?!
                Нямало никой. Мишокът се приближил още повече, подушил, свил назад мустаци от острата и неприятна миризма, която го лъхнала, и отсякъл:
                - А, бе, Ежко, ама ти съвсем си умрял!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Госпожи и господа, темата може вече да се закрива. Разбра се какво искат жените - Пешето. Сал не знам дали съпругата му ще е съгласна
                  Наздраве, Пеше!
                  Влизам да видя, Доматокрад ,с какво ни е плашил днес след обяд в имотната тема и реших да ви посетя и тук. Много интересно е станало в тази тема, а за Пешето, вие съмнявате ли се ? Много стабилен мъж е той ,много ! Какво се учудвам и мъжа ми е зодия телец

                  Коментар


                  • Moже и да греша, но, според мен, Евго не си търси жена. Не му трябва. Не знае какво да я прави. Чувал е, гледал е, но - не му идва някак си отвътре.
                    Евго мрази жените и се опитва да ги дискредитира, за да оправдае несътоятелността си в отношенията с тях. Мед му капе на сърцето да слуша подобни хули от метросексулани мъже. Мога да продължа с разсъждения в тази посока, но не си струва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Какво ли има да видя още в този форум...
                      Доживях милениали да ме учат на правопис!

                      П.С. Совите понякога не са това, което са.
                      Дамата не разбра намека ти за кавичките. То и момчетата вече не са това, което бяха. Затова ще търпиш и ще се учиш.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Ми харесват ме жените и това си е
                        Госпожи и господа, темата може вече да се закрива. Разбра се какво искат жените - Пешето. Сал не знам дали съпругата му ще е съгласна
                        Наздраве, Пеше!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                          Не се пише: мое те
                          Пише се: може да те
                          След като правиш забележки за правописа на други, редно е и ти да се изразяваш и пишеш правилно.
                          Нищо лично
                          Какво ли има да видя още в този форум...
                          Доживях милениали да ме учат на правопис!

                          П.С. Совите понякога не са това, което са.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            И аз като теб. Пешето днес беше на кеф и написа няколко култови коментара.
                            Наздраве!
                            Ми харесват ме жените и това си е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Петък е денят на Венера. Венера е богинята на любовта. Сега чак до часове ...

                              Просто имай предвид, че между 14-16 часа жената е в хормонален пик. Но е много индивидуално.

                              Нека по-сведущите добавят познание
                              За съжаление съм роден в събота но съм зодия Телец....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Ама защо го криете тоя таралеж?!
                                Наздраве!
                                По същата причина, поради която обичаме да си носим дантеленото бельо
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X