IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от representjah

    Respect, Матеев. Много се изкефих и на историята с Москвича и връщането на булката!

    затова друг ще ви ебе жените а вие ще им купувате сал парцалки
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Ся кажи сама ли го фана или той зе, та ти легна в ръчицата
      Йезуитски да ти отговоря или да го оставя на въображението ти ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Аха, всеки живеейки във времето си , го прави-времето в което живее
        Ся кажи сама ли го фана или той зе, та ти легна в ръчицата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Ами мъжка е, кво да ви правим - няма ги вече ония чисти святи девици от едно време...
          Аха, всеки живеейки във времето си , го прави-времето в което живее

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
            Боклука е мъжка работа !!!

            Чудно е как консерви , като вас , забравят такава важна традиция свързана с мъжката роля , в грижата за боклука , възпята дори в народното творчвство , например - вицовете
            Ами мъжка е, кво да ви правим - няма ги вече ония чисти святи девици от едно време...

            Коментар


            • Боклука е мъжка работа !!!

              Чудно е как консерви , като вас , забравят такава важна традиция свързана с мъжката роля , в грижата за боклука , възпята дори в народното творчвство , например - вицовете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Не си права......

                Като разказах на майка ми.......за нещо гнусно относно последната ми приятелка (нещото е много гнусно и не смея да го напиша, характерно е за много простите хора, такива без образование и т.н.) и тя ми вика:

                "Добре си се отвървал"
                а не допълни ли:
                добре га по*еба
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Моята рода е прилагала тази тактика, защото бракове не са били по любов, а по уговорка. Тази една година е давала възможност на новобрачните да свикнат един с друг. Имали са по 4 - 5 деца, а дамите са раждали дори след 40-та си година. Друг е въпросът колко от тези деца са оцелявали.

                  Може да е от възпитанието, което съм получила, но аз винаги съм виждала логика в този начин на поведение в началото на една семейна връзка.
                  Наздраве!
                  Ние не живеем по времената на нашите баби и дядовци..Навремето са гледали партньора да е имотен работен да няма болни хора в рода му булката да е по яка да може да работи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Как ?

                    Като въртя колелото като в "Осъдени души" ли ...?

                    Интересно възпитание към въздържание....

                    Наздраве !

                    Отговорният подход беше след първата година. Щото освен всичко друго, исках да родя отрочето през лятото
                    Наздраве!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Е то много сложно стана, една година разузнаване, па после така, па онака и накрая едно дете, евентуално.
                      Твойта рода може и от 200 години да е прилагала тая тактика, но със сигурност с много по-сериозни резултати, иначе нямаше да те има.
                      Моята рода е прилагала тази тактика, защото бракове не са били по любов, а по уговорка. Тази една година е давала възможност на новобрачните да свикнат един с друг. Имали са по 4 - 5 деца, а дамите са раждали дори след 40-та си година. Друг е въпросът колко от тези деца са оцелявали.

                      Може да е от възпитанието, което съм получила, но аз винаги съм виждала логика в този начин на поведение в началото на една семейна връзка.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Първата година от съвместното съжителство трябва да протече без бременност и наличие на деца. Дори само заради това, да се постигне съгласие кой ще изхвърля боклука, кой ще пуска прахосмукачка и кой ще зарежда съдомиялната.

                        След установяване на правата и задълженията, може да се премине към следващата стъпка - борба с демографската криза в държавата.
                        За какъв боклук говорите?

                        Мъжът има едно единствено задължение - да носи пари в семейството, по възможност много. Всичко останало е задължение на жената.

                        По въпроса с решенията за различните покупки - тях винаги ги взема жената, с изключение на покупката на лека кола. Там мъжът взема решение за избора на модел на колата, както и за нейните конски сили, а жената решава какъв ще бъде цвета на колата и на тапицерията вътре в нея. Ако нещо не се разбират - ами две стаи, две спални, два хладилника, два телевизора и всичко останало по две, включително и колите. За броя на децата - ами там се умножава по четири ......

                        Жените не трябва да забравят, че светът е мъжки, и в него те имат едно единствено право - да раждат деца и да ги отглеждат. Всичко останало са подробности. Като отгледат децата, започват да гледат внуци .....
                        Last edited by Mateev; 03.02.2021, 21:04.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Синът ми е "правен" тежки 4 месеца. Добре,че по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието подходи отговорно:)
                          Наздраве, дръво!
                          Как ?

                          Като въртя колелото като в "Осъдени души" ли ...?

                          Интересно възпитание към въздържание....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Е то много сложно стана, една година разузнаване, па после така, па онака и накрая едно дете, евентуално.
                            Твойта рода може и от 200 години да е прилагала тая тактика, но със сигурност с много по-сериозни резултати, иначе нямаше да те има.

                            То пък една "отговорност" (при правенето, де!)

                            Месеци на "отговорност"... Интересно тълкуване! (и хрумване)

                            Не всеки може да постъпва толкова "отговорно" - очевидно това са възможностите на определени (избрани) мъжки индивиди... Блажени вярващите... Какви неща учат в университетите!

                            .............

                            Да не говорим, че и в университета са едни "светила" (някои)... Та връща се с два реда сълзи (и со...поли) ... "Ми, няма да имаме, каза доФтура!"

                            Споко, де - няма страшно! Докторът дава гаранции само за себе си... И като се почна една "отговорност"... Не само 4 месеца!



                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Синът ми е "правен" тежки 4 месеца. Добре,че по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието подходи отговорно
                              Наздраве, дръво!
                              Е то много сложно стана, една година разузнаване, па после така, па онака и накрая едно дете, евентуално.
                              Твойта рода може и от 200 години да е прилагала тая тактика, но със сигурност с много по-сериозни резултати, иначе нямаше да те има.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Тцъ, Пеше! За една година няма начин да не се разберат кой ще изхвърля боклука. Ако ли не се разберат - по-добре да не правят и раждат деца.
                                Наздраве!

                                П.П. Изхвърлянето боклукът е вметнато като пример. Важното е за около година да се научат да живеят заедно. В родата ми от векове битува такава практика
                                Aйдеееееее демографията отече у канала

                                Коментар

                                Working...
                                X