IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

    Ааааа,това са детски оправдания...Забиваш един юмрук в масата,така че да се стресне половината заведение и процеждаш през зъби "Млъквай!"Ставай,тръгваме си!" и тръгваш ,без да поглеждаш назад....Вечерта е провалена, но си защитил мъжкото си достойнството....
    Наскоро си говорих с един пич, който е опитен и вероятно е играч.

    Каза, че всичките жени, с които се занимава, са курви. Ако я остави за 2 дни и отиде на село, като нищо ще си повика любовник.

    А аз му казах: "Такъв риск има винаги. Дори да вземеш някоя скромна."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

      Ааааа,това са детски оправдания...Забиваш един юмрук в масата,така че да се стресне половината заведение и процеждаш през зъби "Млъквай!"Ставай,тръгваме си!" и тръгваш ,без да поглеждаш назад....Вечерта е провалена, но си защитил мъжкото си достойнството....
      защо ставай тръгваме си?
      ставай, сдавай и се уволнявай
      това са думите
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        И за жената.
        Сигурно. Щом му кряска публично в нейните очи е путьо.Така че най-добре да се разделят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Точно де.Вариантите са два-или си променя драстично поведението и почва да уважава съпруга си,или чао.И в двата случая развръзката е положителна за мъжа.
          И за жената.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Не знам.

            Аз съм виждал така да се разправят роднини пред гости. Горзна картина. Нищо не помага това. И причината за това е, че или нямат пари, или чичовците мърсуват и не се грижат за семействата си.


            Аз пък бих й казал на кокошката: "Не ми се иска да се излагаме пред хората. Не знам какво искаш от мен. Бачкам, изкарвам пари, грижа се за вас, банковата ми сметка е голяма, както и това в боксерките ми" И толкова.
            Ааааа,това са детски оправдания...Забиваш един юмрук в масата,така че да се стресне половината заведение и процеждаш през зъби "Млъквай!"Ставай,тръгваме си!" и тръгваш ,без да поглеждаш назад....Вечерта е провалена, но си защитил мъжкото си достойнството....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Напротив-в такава ситуация трябва мъжът да реагира на момента, щото жените много повече от мъжете са загрижени за имиджа си в обществото и ако й вдигне скандал пред приятелите им, това ще има много по-голям ефект ,отколкото ако го направи вкъщи само между двамата. Ако изобщо има някакъв ефект това, което ще последва вкъщи.Като го обижда на публично място тя показва, че авторитета на мъжа пред нея е много нисък. Затова мъжът веднага трябва да реагира, после каквото и да прави,на оная ще й накриви шапката.
              Не знам.

              Аз съм виждал така да се разправят роднини пред гости. Горзна картина. Нищо не помага това. И причината за това е, че или нямат пари, или чичовците мърсуват и не се грижат за семействата си.


              Аз пък бих й казал на кокошката: "Не ми се иска да се излагаме пред хората. Не знам какво искаш от мен. Бачкам, изкарвам пари, грижа се за вас, банковата ми сметка е голяма, както и това в боксерките ми" И толкова.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Добро утро,

                според мен е крайно недопустимо човек да се излага пред приятели и да прави циркове с половинката си.

                Дори да не се разбират, не трябва да си показват мръсното бельо пред хората.

                Никой няма да им реши проблемите, само ще се задълбочат. А понякога е хубаво човек да си премълчи, да си затрае и да изчака бурята да отмине.

                Както казва др. Живков "Ние решиме да се снишим .....да изчакаме, да видим и ако трябва, ще се преустройваме."

                Относно коментара на готиния пич Kaizen, има едно нещо наречено "социално разделение на труда" и трябва все пак жената да покрива някакви домакински задължения, а не аз да й слугувам, който работя на 2 работи и движа още няколко неща паралелно.

                Поздрави

                Напротив-в такава ситуация трябва мъжът да реагира на момента, щото жените много повече от мъжете са загрижени за имиджа си в обществото и ако й вдигне скандал пред приятелите им, това ще има много по-голям ефект ,отколкото ако го направи вкъщи само между двамата. Ако изобщо има някакъв ефект това, което ще последва вкъщи.Като го обижда на публично място тя показва, че авторитета на мъжа пред нея е много нисък. Затова мъжът веднага трябва да реагира, после каквото и да прави,на оная ще й накриви шапката.
                Имал съм подобен случай-веднъж с един мой приятел се засякохме със семействата на морето. Излизаме вечерта и жена му,без да ни познава каза, че той си имал любовници.И той си замълчи,вместо да я скастри,като бракът им не вървеше, та накрая се й разведоха .А със сигурност знам,че е нямал любовници,щото е много набожен и не е човек, който би поддържал две връзки.
                Last edited by mirodes; 29.03.2023, 10:41.

                Коментар


                • Добро утро,

                  според мен е крайно недопустимо човек да се излага пред приятели и да прави циркове с половинката си.

                  Дори да не се разбират, не трябва да си показват мръсното бельо пред хората.

                  Никой няма да им реши проблемите, само ще се задълбочат. А понякога е хубаво човек да си премълчи, да си затрае и да изчака бурята да отмине.

                  Както казва др. Живков "Ние решиме да се снишим .....да изчакаме, да видим и ако трябва, ще се преустройваме."

                  Относно коментара на готиния пич Kaizen, има едно нещо наречено "социално разделение на труда" и трябва все пак жената да покрива някакви домакински задължения, а не аз да й слугувам, който работя на 2 работи и движа още няколко неща паралелно.

                  Поздрави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    То за да се стигне дотам арената отдавна е напусната.

                    Защо да станеш и да си тръгнеш не е да подвиеш опашка, а да оставиш другия да си бере сам резила.
                    Като спомена арена, ще взема да го питам моя приятел, дали е овладял техниката с домашната противовъздушна отбрана. Че щом така се запъва жената навънка, не ми се мисли как озверява у тях.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Аз не му правя евала. Там нещо сериозно не е наред. Деца има ли?
                      Нямат. Ама както казва баба ми - в една връзка винаги единия търпи повече от другия. Нишката се къса, когато търпението свърши.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ако някой, няма значение кой си позволи подобно поведение, другият е в правото си да прекрати връзката или брака. Това си е голяма червена лампа.

                        Вергов не го пипам. Там нищо не е ясно.

                        В никакъв случай насилието не е решение между зрели и възрастни хора.
                        Точно де.Вариантите са два-или си променя драстично поведението и почва да уважава съпруга си,или чао.И в двата случая развръзката е положителна за мъжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Няма угодия, знам си аз. Затуй тиган терапия му е майката. Гиди дряновица неокастрена щеше да каже един дълбок патриархат .
                          колчето малко ли е веч
                          че за гьостерица иде реч
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Ще напуснеш арената с подвита опашка !?!?!?
                            Да те подиграват до гроб приятели и познати.
                            Спираш и пиенето че много глупости плямпа. Ко рече че не пие(обикновено е така), а де аз пия теб те хваща.
                            Ако упорства може да я побутнеш ако се дърпа да я завлечеш и да си ходите и да се извиниш на приятелите си че се излага жена ти
                            То за да се стигне дотам арената отдавна е напусната.

                            Защо да станеш и да си тръгнеш не е да подвиеш опашка, а да оставиш другия да си бере сам резила.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Не че съм го правил подобно нещо,щото няма вариант мое гадже или съпруга така да ме излага пред други хора.Но щом някой мъж се е докарал до тая ситуация, то колкото по-твърдо реагира, толкова по-добре. И пак повтарям, че става въпрос за леко пошляпване,а не като Вергов да я пребие.
                              Ако някой, няма значение кой си позволи подобно поведение, другият е в правото си да прекрати връзката или брака. Това си е голяма червена лампа.

                              Вергов не го пипам. Там нищо не е ясно.

                              В никакъв случай насилието не е решение между зрели и възрастни хора.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Просто ставаш и си тръгваш. Важи и за мъже и за жени.
                                Ще напуснеш арената с подвита опашка !?!?!?
                                Да те подиграват до гроб приятели и познати.
                                Спираш и пиенето че много глупости плямпа. Ко рече че не пие(обикновено е така), а де аз пия теб те хваща.
                                Ако упорства може да я побутнеш ако се дърпа да я завлечеш и да си ходите и да се извиниш на приятелите си че се излага жена ти
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X