IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

    Как да им го обясниш? Да хвърля боклука! Че да му се смеели съседите! Някой написа и за прането. Същата работа, казвам му: Прибери прането, защото трябва да готвя. Женска работа било прибирането. Пък за чистене с прахосмукачка да не отварям дума. Търпях, търпях, търпях една година.
    Защо постингите на повечето завършват с "Наздраве"? Това част от някакъв ваш ритуал ли е?
    Така е.
    Имам спомен, че е мое предложение....
    Попучих поздрави от една дружка за некакъв празник с една дума - НАЗДРАВЕ !
    Много ми допадна - кратко а означава много - хем да си здрав, хем ти се пие ( като пийнеш ти се хапва и после ти се ....дремва...)
    За " доброто утро" - пак по спомен е мое предложение....Беше ме питал някой - защо даже и след 20 ч пак си на добро утро ?
    Има дълбок смисъл - почваш да общуваш с некакви пропаднали и алкохолизирали се ЧОВЕЦИ.....
    Кво по нормално да се обърнеш към тях, все едно сега се събуждате от тежък запой - търкаш зъркели, драпаш си кунките и казваш на дъртия пияница до теб - ха добро утро !

    пп Хич не смятам повече да се фаля - но и обръщението "ББ - тиквата" е мое....после стана "боко - тиквата".....( галено....)
    Кво да праиш - човешка любофф....

    Те така !
    Наздраве !

    Last edited by 4i40; 17.02.2021, 15:18.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

      Как да им го обясниш? Да хвърля боклука! Че да му се смеели съседите! Някой написа и за прането. Същата работа, казвам му: Прибери прането, защото трябва да готвя. Женска работа било прибирането. Пък за чистене с прахосмукачка да не отварям дума. Търпях, търпях, търпях една година.
      Защо постингите на повечето завършват с "Наздраве"? Това част от някакъв ваш ритуал ли е?
      Вдигаме наздравици за здрави сливици. Така не ги хваща вирус. Сливиците са Пазители на Златното вуно. Защото от остър катар на горните дихателни пътища лесно се стига до остър катар на долните пикателни пътища - като протечеш горе, протечеш и долу. Каквото е горе, Такова е и долу - първи постулат от изумрудените скрижали на мъдреца Хермес.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

        Как да им го обясниш? Да хвърля боклука! Че да му се смеели съседите! Някой написа и за прането. Същата работа, казвам му: Прибери прането, защото трябва да готвя. Женска работа било прибирането. Пък за чистене с прахосмукачка да не отварям дума. Търпях, търпях, търпях една година.
        Защо постингите на повечето завършват с "Наздраве"? Това част от някакъв ваш ритуал ли е?
        Да не би да е бил някой баровец и за това да е искал да го глезиш и да поемаш функцията и на икономка?

        Коментар


        • Баси, кви са тия Вашите мъже, а може и аз да съм сбъркан нещо​​​​​​
          Хвърлям боклук, простирам и пране прибирам, готвя, гладя си дрехите/не винаги/, па и чистя, е чистенето рядко, че жената перфекционист и да не стават дрязги. Наййй ми е като готвя, голям релакс.
          Май, май са ви наред мъжете, а аз съм сбъркан
          Last edited by polax; 17.02.2021, 15:09.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Изхвърлянето на боклука е изключително важен индикатор за състоянието на една връзка. Преди време коментирах в темата точно този проблем, но не срещнах разбиране от аудиторията.
            Наздраве!
            Как да им го обясниш? Да хвърля боклука! Че да му се смеели съседите! Някой написа и за прането. Същата работа, казвам му: Прибери прането, защото трябва да готвя. Женска работа било прибирането. Пък за чистене с прахосмукачка да не отварям дума. Търпях, търпях, търпях една година.
            Защо постингите на повечето завършват с "Наздраве"? Това част от някакъв ваш ритуал ли е?
            Last edited by tani1992; 17.02.2021, 14:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Изхвърлянето на боклука е изключително важен индикатор за състоянието на една връзка. Преди време коментирах в темата точно този проблем, но не срещнах разбиране от аудиторията.
              Наздраве!
              Що? Аз те разбирам.
              Според мен, ако мъж остави жена си/приятелката да изхвърля боклука или да носи торби с покупки, ако са заедно и той е с празни ръце.... жената трябва сериозно да се замисли....
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Кога ти пише "мило ботче", тогаз....
                Си го изпросим колко му е. Иначе ме поздравяват с ботка боцкаш ли? Или боце на галено и аз отговарям боцкам
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                  Не позволявам жената да хвърля боклука - от де да знам дали нема да ме пообърка с чувала....

                  Наздраве !
                  Аааа' ич нема да те сбърка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Ау 8 стаи стигат ли?(3-4 са заети ма мое измислим нещо) За градината сама ще си я направиш кукла .
                    Евго аз бях 1 месец с една нимфоманка - за това време не погледна друг мъж. Като намалихме секса до 1път на ден почна да мрънка и да се оглежда. Това беше края и ....
                    Та трябва да даваш това което иска. Иначе мрънкоти и си го търси другаде. То и за мъжете и за децата важи
                    Кога ти пише "мило ботче", тогаз....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Изхвърлянето на боклука е изключително важен индикатор за състоянието на една връзка. Преди време коментирах в темата точно този проблем, но не срещнах разбиране от аудиторията.
                      Наздраве!
                      Изхвърлянето на боклука е свещенодействие. Това е занимание за патриарси, каквито са мъжете в семейството. Чете се Киприанова молитва само да излиза боклук, а да не влиза. Това предпазва семейството от изневери, защото действа пречистващо.
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Изхвърлянето на боклука е изключително важен индикатор за състоянието на една връзка. Преди време коментирах в темата точно този проблем, но не срещнах разбиране от аудиторията.
                        Наздраве!
                        хаха...
                        Едно време като младо семейство, кума ме учи.....
                        - Никога няма да хвърляш боклука и да простираш прането....Това е работа на жената....
                        Минаваме покрай тях и го гледам на терасата простира....Правя се на умряла лисица и нищо не казвам, за да не разваля настроението на кума.....
                        За простирането намерих цаката - меткам ги както ми дойде под ръка и след това жената ги пренарежда...Получих забрана за тази дейност....
                        Не позволявам жената да хвърля боклука - от де да знам дали нема да ме пообърка с чувала....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Вярно време е да спреш да ни занимаваш с неудачите си и с турският си манталитет
                          И аз мисля да спра да споделям, но ще коментираме нещата от живота.

                          Ако знаеш какъв стаж имам в стопанството на баба и дядо, нямаше да ме ядеш така,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                            "Мило чиче"
                            Е, не мога да спра да се смея като го пиша
                            Обожавам градински цветя, мечтата ми е да имам къща с голяма градина с цветя
                            Ау 8 стаи стигат ли?(3-4 са заети ма мое измислим нещо) За градината сама ще си я направиш кукла .
                            Евго аз бях 1 месец с една нимфоманка - за това време не погледна друг мъж. Като намалихме секса до 1път на ден почна да мрънка и да се оглежда. Това беше края и ....
                            Та трябва да даваш това което иска. Иначе мрънкоти и си го търси другаде. То и за мъжете и за децата важи
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Имаме няколко вили.

                              На една от тях до скоро цъвтяха лалета, посадени от баба ми преди повече от 20 г.

                              На другите също има цветя - рози, перуники, летни цветя......нека дойде Таня, ще насадим. Аз също гледам на остъкления ми балкон.

                              А ти Пинокьо какви хобита имаш?
                              Насадих и аз нещо на балкона, ама то излезе - домати. Хем съм го остъклил. Доматите, обикновено, се самонасаждат от съседския балкон, който е открит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                                "Мило чиче"
                                Е, не мога да спра да се смея като го пиша
                                Обожавам градински цветя, мечтата ми е да имам къща с голяма градина с цветя
                                Който търси, намира....
                                Има два начина да си постигнеш мечтата.
                                Да се ожениш за компромисен богат мъж и да си криеш сълзите в китната градина и прочистваш ноздрите в красивите цветя...
                                Да те хване сляпата неделя и да намериш мъж за 'илядолетие...Тогава обаче, трябва като два вола да орете нивата на живота и след години труд и разбирателство да постигнеш мечтите си....

                                пп Бах маа му , колко тъпо се четат такива съвети.....( не за друго, но изглеждат като дадени от деди, а не от "мило чиче" )

                                Коментар

                                Working...
                                X