IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Не сме на една възраст с нея.

    Доколкото си спомням преди време Репрезентативния много те беше ял.... тук.
    Репрезентативният индивид ти каза, че не се занимава с 50 + годишни жени. И ти реши, че знаеш аз на колко години съм.

    Значи, цялостното ти отношение към жените не е ок.
    Оттам ти идва всичко.

    На мен ми е все тая какво е казал комплексиран анонимко в нета. Ти си помисли за себе си.

    Просто ти казвам директно някои работи.
    Last edited by Selena; 18.02.2021, 14:55.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      При турците има едно правило, че един мъж не е само за една жена.

      И българите, нали сме били под робство, изглежда сме го усвоили.
      То има и жени, дето не са само за един мъж
      А ти на твоята що не щеш да й даваш да кръшка?
      Правите отворен брак, тя ще ти роди и ще ти гледа дете, ама и двамата ще си кръшкате и ще си разправяте кой къде с кого, кво ново научил, да го пробвате, и такива работи... Да обсъждате моркови и катерици, и други неща от флората и фауната.... и супер спокойствие брат
      Вилата ти няма да събира мухъл и ще я ползвате, ще си менкате ключовете в определени дни от седмицата, или кой когато му потрябва, суинг партита, ей такива хави наистина ще младеете брат, и цяла София ще ви завижда
      Мислил ли си го така?
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Май нямаш много опит в дълги връзки, брат. Жените имат вградени природни радари точно за тия работи. Трябва да си много изпечен лъжец да караш безпроблемно по чужди катерици
        При турците има едно правило, че един мъж не е само за една жена.

        И българите, нали сме били под робство, изглежда сме го усвоили.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

          А ти забелязал ли си колко много катерици има в Борисовата градина? Мислиш ли, че може да бъде хванато нещо?
          Аз пък съм виждал и кълвачи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            А ти забелязал ли си колко много катерици има в Борисовата градина? Мислиш ли, че може да бъде хванато нещо?
            Може, може краставите магарета през девет планини се надушват
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              А ти забелязал ли си колко много катерици има в Борисовата градина? Мислиш ли, че може да бъде хванато нещо?
              Зависи от гледната точка... Защо трябва да я гониш, за да я хванеш?

              Миналата зима, в Южен парк една катерица тръгна към мен в снега. Спрях се, а тя продължи да приближава... Много любопитен, изчаках, за да видя до къде ще стигне...

              Първо се качи върху чепика ми, а после почна да се катери върху левият ми крак... Над коляното спря. Извадих бавно камерата от джоба си и направих няколко снимки...

              Тогава се сетих, че жУотинката е гладна... Извадих от раницата си кифлички с. кашкавал, отчупих и й дадох... Това, гладното - слезе и ядеше близо до мен... Наложи се да й дам още една цяла кифличка, но се чудех дали пък няма да се задави... Зная ли! Това, малкото - грабна кифличката и тръгна към близкото дърво, от което беше слязло... След малко изчезна в короната на дървото.

              Извод: когато гониш нещо, обикновено то бяга по-бързо от теб... страх и инстинкт за самосъхранение... Не, че катеричките стават за ядене (освен за котките) но пък те откъде да знаят това?

              Ноктите им са извити и тънки като игли...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                Май нямаш много опит в дълги връзки, брат. Жените имат вградени природни радари точно за тия работи. Трябва да си много изпечен лъжец да караш безпроблемно по чужди катерици
                А ти забелязал ли си колко много катерици има в Борисовата градина? Мислиш ли, че може да бъде хванато нещо?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Така е, но има вили и дискретен секс.

                  Или платен секс по хотели или на техен терен.
                  Май нямаш много опит в дълги връзки, брат. Жените имат вградени природни радари точно за тия работи. Трябва да си много изпечен лъжец да караш безпроблемно по чужди катерици
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Наливаш масло в огъня, който "гасиш"! Телефонът е 2/3 от нашия Живот! Не ГО подценявай!

                    .................

                    Винаги съм мислил, че подобна тема е за мен неразбираема...

                    Дамите цял живот ни "превъзпитават" (по свой образ и подобие) и, когато вече решат, че са постигнали най-големият успех и резултат в своя Живот, получават поредно разочарование... И ТОЗИ безимен (от многото) не иска да лъже!

                    Та, какво искат дамите?

                    Да бъдат лъгани най-безогледно!

                    .....................

                    Ама какво може да иска една дама от един анонимник насред пазара?

                    На следващият пазар анонимниците са по-съвършени! Гаранция!


                    (неангажиращо!)


                    От нечий живот на зомби, не моя

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Така е, но има вили и дискретен секс.

                      Или платен секс по хотели или на техен терен.
                      На техен терен, ама като си дойде мъжът й, ще го играеш гол водопроводчик.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Жените много мразят някоя друга да им бара мъжлето по ..... съвместителство
                        Рискуват те и поколението им да се лишат временно или за постоянно от парични потоци, които изтичат в неизвестен размер към друга катеричка, пардон касичка
                        И се борят като стръвници за тяхното си
                        Не ги подценявай.
                        Така е, но има вили и дискретен секс.

                        Или платен секс по хотели или на техен терен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Важното е да има репродукция, жени има много, никой не е казал, че трябва цял живот една манджа да ядем,
                          Те най-големите гурмани, гладни си стоят...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Разликата ни е малка. Мнението на троловете не ми е особено меродавно. Хеле пък на трол с педофилски и нарцистични отклонения.

                            https://www.mediapool.bg/zhurnalistk...ews247000.html

                            Чети сега тук горе и се ограмотявай, че ти е бая задръстено мисленето. Чак консервативният бате Пешо те нарича “турчин”.
                            Изобщо не ни е малка разликата, поне 10 г.


                            Ага,

                            това което казваш е абсолютно вярно, осовено ако чичото мисли с долната глава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Аз пък мислех, че си образован, готин и културен чичо, 60+, който преди 30г е бил голям пич с успехи на нежния фронт.

                              А ти си правиш майтапи за моя сметка и не усещаш, че ме обиждаш.

                              Важното е да има репродукция, жени има много, никой не е казал, че трябва цял живот една манджа да ядем,
                              Жените много мразят някоя друга да им бара мъжлето по ..... съвместителство
                              Рискуват те и поколението им да се лишат временно или за постоянно от парични потоци, които изтичат в неизвестен размер към друга катеричка, пардон касичка
                              И се борят като стръвници за тяхното си
                              Не ги подценявай.
                              Last edited by Kildirim_Bei; 18.02.2021, 11:45.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Не сме на една възраст с нея.

                                Доколкото си спомням преди време Репрезентативния много те беше ял.... тук.
                                Разликата ни е малка. Мнението на троловете не ми е особено меродавно. Хеле пък на трол с педофилски и нарцистични отклонения.

                                https://www.mediapool.bg/zhurnalistk...ews247000.html

                                Чети сега тук горе и се ограмотявай, че ти е бая задръстено мисленето. Чак консервативният бате Пешо те нарича “турчин”.

                                Коментар

                                Working...
                                X