IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Ау 8 стаи стигат ли?(3-4 са заети ма мое измислим нещо) За градината сама ще си я направиш кукла .
    Евго аз бях 1 месец с една нимфоманка - за това време не погледна друг мъж. Като намалихме секса до 1път на ден почна да мрънка и да се оглежда. Това беше края и ....
    Та трябва да даваш това което иска. Иначе мрънкоти и си го търси другаде. То и за мъжете и за децата важи
    Кога ти пише "мило ботче", тогаз....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Изхвърлянето на боклука е изключително важен индикатор за състоянието на една връзка. Преди време коментирах в темата точно този проблем, но не срещнах разбиране от аудиторията.
      Наздраве!
      Изхвърлянето на боклука е свещенодействие. Това е занимание за патриарси, каквито са мъжете в семейството. Чете се Киприанова молитва само да излиза боклук, а да не влиза. Това предпазва семейството от изневери, защото действа пречистващо.
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Изхвърлянето на боклука е изключително важен индикатор за състоянието на една връзка. Преди време коментирах в темата точно този проблем, но не срещнах разбиране от аудиторията.
        Наздраве!
        хаха...
        Едно време като младо семейство, кума ме учи.....
        - Никога няма да хвърляш боклука и да простираш прането....Това е работа на жената....
        Минаваме покрай тях и го гледам на терасата простира....Правя се на умряла лисица и нищо не казвам, за да не разваля настроението на кума.....
        За простирането намерих цаката - меткам ги както ми дойде под ръка и след това жената ги пренарежда...Получих забрана за тази дейност....
        Не позволявам жената да хвърля боклука - от де да знам дали нема да ме пообърка с чувала....

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Вярно време е да спреш да ни занимаваш с неудачите си и с турският си манталитет
          И аз мисля да спра да споделям, но ще коментираме нещата от живота.

          Ако знаеш какъв стаж имам в стопанството на баба и дядо, нямаше да ме ядеш така,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

            "Мило чиче"
            Е, не мога да спра да се смея като го пиша
            Обожавам градински цветя, мечтата ми е да имам къща с голяма градина с цветя
            Ау 8 стаи стигат ли?(3-4 са заети ма мое измислим нещо) За градината сама ще си я направиш кукла .
            Евго аз бях 1 месец с една нимфоманка - за това време не погледна друг мъж. Като намалихме секса до 1път на ден почна да мрънка и да се оглежда. Това беше края и ....
            Та трябва да даваш това което иска. Иначе мрънкоти и си го търси другаде. То и за мъжете и за децата важи
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Имаме няколко вили.

              На една от тях до скоро цъвтяха лалета, посадени от баба ми преди повече от 20 г.

              На другите също има цветя - рози, перуники, летни цветя......нека дойде Таня, ще насадим. Аз също гледам на остъкления ми балкон.

              А ти Пинокьо какви хобита имаш?
              Насадих и аз нещо на балкона, ама то излезе - домати. Хем съм го остъклил. Доматите, обикновено, се самонасаждат от съседския балкон, който е открит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                "Мило чиче"
                Е, не мога да спра да се смея като го пиша
                Обожавам градински цветя, мечтата ми е да имам къща с голяма градина с цветя
                Който търси, намира....
                Има два начина да си постигнеш мечтата.
                Да се ожениш за компромисен богат мъж и да си криеш сълзите в китната градина и прочистваш ноздрите в красивите цветя...
                Да те хване сляпата неделя и да намериш мъж за 'илядолетие...Тогава обаче, трябва като два вола да орете нивата на живота и след години труд и разбирателство да постигнеш мечтите си....

                пп Бах маа му , колко тъпо се четат такива съвети.....( не за друго, но изглеждат като дадени от деди, а не от "мило чиче" )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Аз затова не подарявам букети цветя ......
                  Градински ухайни китки от вилата понякога, за да не развалям красотата на природата.
                  Направо ме боли като ги късам, но красотата си иска красота.....
                  За теб знаем, че не си по китките, а по точилките. Да те пита човек, с какъв акъл го връчваш на леля това оръдие ...ъъъ, на труда.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                    Евго, или не четеш какво пиша, или не разбираш написаното от мен. Тази кола изобщо не я харесвах още от самото начало. Изказваш се много генерално за неща, за които не си запознат. Не той, а аз исках да бъда с него. Така че не ме е "възприемал само като "крехко агнешко" и поредната бройка". Както казах, това беше грешка. Разбрах го още на втория месец, но мислех, че нещата ще се променят с времето. Не се промениха за една година и го напуснах. Не ми е изневерявал. Нещата куцаха в отношенията. Как да възприема мъж, който за една година едвам го накарах с триста зора веднъж да изхвърли боклука от кухнята. И после цял ден се цупеше и мусеше.
                    Повече няма да говоря за мен.
                    Изхвърлянето на боклука е изключително важен индикатор за състоянието на една връзка. Преди време коментирах в темата точно този проблем, но не срещнах разбиране от аудиторията.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Сега очаквам Евго да бръкне в хазната за къща с голяма градина с цветя. Ще къса от нея китки, за да изкупува греховете си. Ще счита това за нормално, докато не го пребиеш с тези китки и не му ги положиш на мястото за вечен покой. Но това са само читателски предположения.
                      Имаме няколко вили.

                      На една от тях до скоро цъфтяха лалета, посадени от баба ми преди повече от 20 г.

                      На другите също има цветя - рози, перуники, летни цветя......нека дойде Таня, ще насадим. Аз също гледам на остъкления ми балкон.

                      А ти Пинокьо какви хобита имаш?
                      Last edited by Evgo; 17.02.2021, 16:38.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Оффф

                        Ако продължаваш така, ще спра да пиша в темата.

                        Нищо не си измислям и това, което съм ви споделил, е истина. Сигурен съм, че val/she e 35 г. или над 40г. Ако ще и на 50 г да е, все ми е тая.

                        Повече ме издразни стила й, нахален, просташки, кой знае какъв орунгел е и какъв смотаняк е мъжа й, тръгнала с мен да се занимава. И то за втори път.

                        Наистина ще спра да коментирам българските жени и как минават срещите ми,

                        Ванга казва, че ще дойде време на морален разпад, че няма да има стабилни връзки, че хората ще мислят само за плътското и за изгодата си, че няма да има хармонични бракове и че ще го правят дори на публични места. Sad. but true.
                        Вярно време е да спреш да ни занимаваш с неудачите си и с турският си манталитет

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tani1992 Разгледай мнение

                          "Мило чиче"
                          Е, не мога да спра да се смея като го пиша
                          Обожавам градински цветя, мечтата ми е да имам къща с голяма градина с цветя
                          Сега очаквам Евго да бръкне в хазната за къща с голяма градина с цветя. Ще къса от нея китки, за да изкупува греховете си. Ще счита това за нормално, докато не го пребиеш с тези китки и не му ги положиш на мястото за вечен покой. Но това са само читателски предположения.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Да, де, ама 90% от жените са мераклии за тези 10% от мъжете. Как да решим това уравнение?
                            Наздраве!
                            Елементарно е. Поне 80% от дамите смятат, че са попаднали точно на тези 10%
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                              Евго, ти как си представяш семейния живот, брат?
                              Имаш жилище, имаш вила и кола (не е задължително да е Тесла), готин си, можеш да готвиш переш и чистиш, и имаш прилични доходи да издържаш семейство.
                              Жена ти трябва да работи, да е готина и да не е оръфана, трябва да ти роди дете, да го гледа (и теб покрай него), да се възхищава на къщата ти, нищо да не пипа по подредбата в нея, да има много сех, и така. Да не чати из форуми и да не си търси тъпкачи да ти кръшка, докато ти си на работа.
                              Това са все едно чета длъжностни характеристики за работно място на пълно работно време някъде. Постановката омръзва до смърт и на двамата след макс 2 години.
                              Какво интересно можеш да й предложиш ти, за да не умре съвсем връзката и всеки да си хване пътя, и какво интересно може да ти предложи на теб тя, за да не се случи същото при теб?
                              Кратунчо точно такава си търси Пестелив е вода не ползва и даже в Германия е ходил ма ще свикна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Аз затова не подарявам букети цветя ......
                                Градински ухайни китки от вилата понякога, за да не развалям красотата на природата.
                                Направо ме боли като ги късам, но красотата си иска красота.....
                                "Мило чиче"
                                Е, не мога да спра да се смея като го пиша
                                Обожавам градински цветя, мечтата ми е да имам къща с голяма градина с цветя

                                Коментар

                                Working...
                                X