IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RUBLA Разгледай мнение

    Прав сте!
    Евго трябва да спре да говори само за себе си.
    Може да коментира поведнието на жените със случки от живота си, но не и да обобщава, и да ги обижда.
    Рубла,

    пусни си някое предаване на Мартин Карбовски.

    Ще видиш, че това което казвам е масово мнение, потвърдено от много мъже.

    Тези жени, за които съм разказвал, са едно минало и затворена страница.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RUBLA Разгледай мнение

      Прав сте!
      Евго трябва да спре да говори само за себе си.
      Може да коментира поведнието на жените със случки от живота си, но не и да обобщава, и да ги обижда.
      Благодаря.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
        Рубла как да спра като тоя ни занимава само със собствената си особа.Не ви ли омръзна да четете колко гадни и прости са жените и как нищо не става от тях и само за пари си мислят. На мен ми писна
        Прав сте!
        Евго трябва да спре да говори само за себе си.
        Може да коментира поведнието на жените със случки от живота си, но не и да обобщава, и да ги обижда.

        Коментар


        • Рубла как да спра като тоя ни занимава само със собствената си особа.Не ви ли омръзна да четете колко гадни и прости са жените и как нищо не става от тях и само за пари си мислят. На мен ми писна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Добро утро,

            В България обаче мъжете (младите и тези на средна възраст) черпят по срещите. Но не получават хубаво отношение след това, много често.

            Например, тази аптекарка с Аудито се снимала с мече Панда (голямо и скъпо) и пише, че ще го подари на клиент. Пълна лъжа, тя е стисната и меркантилна, ще го даде на племениците си.

            Та много често при българките всичко е само за снимката (джуки, стойки, селфита), една красива опаковка, без никакво съдържание.
            Джукондата е само да я измушкаш и да и биеш шута, какво толкова го преживяваш.
            А и те си знаят - с тея джуки толкова, каквото търсят това получават. Пазар на джуки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Вай вай вай. Недей сега, ще рисуваме с маслени бои върху истинско платно
              Добро утро,

              В България обаче мъжете (младите и тези на средна възраст) черпят по срещите. Но не получават хубаво отношение след това, много често.

              Например, тази аптекарка с Аудито се снимала с мече Панда (голямо и скъпо) и пише, че ще го подари на клиент. Пълна лъжа, тя е стисната и меркантилна, ще го даде на племениците си.

              Та много често при българките всичко е само за снимката (джуки, стойки, селфита), една красива опаковка, без никакво съдържание.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin

                Ма как ша черпят, ти колко огледала напука с образа си досега хахаха, кой излиза с крокодили бре
                Аз се разходих в Парма преди няма и месец по гаджелък, те ти немско село, те ти нос, те ти и цивилизация. Докато теб те подминават мъжете като експрес - малка селска гара
                Пак нищо не си разбрал. Говоря ти за тенденции на всяка една възраст ти пак минаваш на някакви твои имагинерни лични нападки. Кога си ме виждал ти мене та да даваш мнение?

                Тенденцията е такава дори при 16 годишните. Така го разбират така го правят. Мен въобще пък не ме мисли.

                Last edited by mibova; 23.11.2021, 09:35.

                Коментар


                • Advanced Research Projects Agency Network
                  1 января 1983 года она стала первой в мире сетью, перешедшей на маршрутизацию пакетов данных.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    представам си как рисъвам с водни боички върху /платно не съм виждал, така, че/
                    лист от блок за рисуване намазан с парафин.
                    Вай вай вай. Недей сега, ще рисуваме с маслени бои върху истинско платно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


                      Разширявайки оскъдната засега емоционалност на Евго. Предствяш ли си - ние сме творци, а Евго е платното. Вдъхновяващо начинание.
                      представам си как рисувам с водни боички върху /платно не съм виждал, така, че/
                      лист от блок за рисуване намазан с парафин.
                      Last edited by ratten; 22.11.2021, 20:15.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Хах, ама ти яко си се фиксирал на тема "срок на годност".
                        А откъде си сигурен, че ти самия си в срок!
                        И как изобщо ги смяташ тия работи...?!?
                        Колко случаи има на здрави, прави хора, а не могат да заченат...

                        p.s.
                        Аз пък да ти дам едно друго направление за умуване!
                        Мисли за жените като за гъбките (колкото по-красива -> толкова по-отровна).
                        3>1
                        https://ia903009.us.archive.org/4/it...20Operator.pdf

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                          Че за какво ви е такова платно?
                          нямате ли перални съдомиялни и т.н. в които да се изпере едно обикновено платно
                          От любов към спорта в комбинация с ковид скука и щипка алтриузъм. Хора сме все пак.

                          Визирам друг тип платно.

                          Да сте видели някой да пере платното на което е изобразена Мона Лиза в пералня или съдомиялна?

                          Ние тук създаваме шедьоври все пак ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


                            Разширявайки оскъдната засега емоционалност на Евго. Предствяш ли си - ние сме творци, а Евго е платното. Вдъхновяващо начинание.
                            Че за какво ви е такова платно?
                            нямате ли перални съдомиялни и т.н. в които да се изпере едно обикновено платно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              В Западна Европа мъжете рядко черпят и когато го правят не е щедро и богато. Особено, ако е на етап опознаване с жена. На мен един приятел ми е казал: "Черпи момичетата. Как искаш да станат нещата, " И аз го правя, понякога след това ме блокират, като не се разберем. И това обикновено са моми над 35г, към края на срока на годност, но все още в срок. В едно предаване, един млад мъж разказваше как имал 2 приятели и за всяка от тях дал по 1000 лв за почерпки и подаръци с надеждата да станат нещата (а те били некоректни към него) и това му било като лимит. Мине ли лимита и не станат ли нещата, се отказва.
                              Хах, ама ти яко си се фиксирал на тема "срок на годност".
                              А откъде си сигурен, че ти самия си в срок!
                              И как изобщо ги смяташ тия работи...?!?
                              Колко случаи има на здрави, прави хора, а не могат да заченат...

                              p.s.
                              Аз пък да ти дам едно друго направление за умуване!
                              Мисли за жените като за гъбките (колкото по-красива -> толкова по-отровна).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                евго не разполага с време, нито с желание за такова обвързване.
                                до сега вече сигурно му е станало ясно, че няма да стане така.
                                затова им прави делови оферти, които те по дефолт отказват.
                                и нещата циклят.
                                въпроса е как да разрешим този казус.

                                Разширявайки оскъдната засега емоционалност на Евго. Предствяш ли си - ние сме творци, а Евго е платното. Вдъхновяващо начинание.

                                Коментар

                                Working...
                                X