IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вчера в градския транспорт пътуваха 3 момчета, най-много да бяха първи курс студенти.

    Едното разказваше: "Намерил съм едно момиче, иска да правим секс, но иска на легло. А аз нямам къде."

    Едно от другите му каза, че може да се импровизира нещо и могат да свършат работата и на други места.



    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      В поляците има повече финес и духовност. Естествено не във всички поляци, но го имат това качество. Сега обобщенията не са хубаво нещо. Всеки народ си има и ок хора и мърша. Говорех за общи тенденции.
      Аз полски не говоря, та духовността я оставям на страна... друга беше целта на упражненията
      Иначе съм съгласен, обобщенията не водят до нищо добро.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

        Tи по критериите на майка ти ли избираш жените?

        @Селена, "разюздани славянки" навявява спомени в кухата ми кратуна...ееех... ама словачките са ми най-на душата. Полякините са малко тип кака Здравка Каменарова.
        Въпросът с жените съм го решил положително за мен. С небългарки опитът ми е нулев, та нямам мнение.
        Аз на българките съм благодарен и съм доволен.
        Да слушаш майка си във връзка с жените е отлична идея. Да, може на някого сега да му изглежда странно, но след време...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
          Добре описани положителни качества на жените. И никъде не пише, какво да искат жените, а какви да бъдат. По последния абзац, особено се дразни жена ми, когато друга жена говори лошо, нарежда или недоволства от мъжа си пред други хора, това нещо е неприемливо за нея. Но много жени си я карат през просото и тези принципи вообще не са от тяхната вселена.
          Права е жена ти. Това не е хубаво. До нищо добро не води и не е правилно. И обратното също.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

            Tи по критериите на майка ти ли избираш жените?

            @Селена, "разюздани славянки" навявява спомени в кухата ми кратуна...ееех... ама словачките са ми най-на душата. Полякините са малко тип кака Здравка Каменарова.
            В поляците има повече финес и духовност. Естествено не във всички поляци, но го имат това качество. Сега обобщенията не са хубаво нещо. Всеки народ си има и ок хора и мърша. Говорех за общи тенденции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
              Майка ми твърди, че украинките са по-зле и от рускините...
              Tи по критериите на майка ти ли избираш жените?

              @Селена, "разюздани славянки" навявява спомени в кухата ми кратуна...ееех... ама словачките са ми най-на душата. Полякините са малко тип кака Здравка Каменарова.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                9. Истинската жена НЕ УЧАСТВА във феминистки женски клубове. Тя няма да прави обобщения от рода на: „Всички мъже са…“ Тя знае, че всички мъже са различни. Всяка жена създава своя собствена вселена от мъже, които привлича в живота си. Тя няма да раздухва огъня на войната между половете и да се опива от несъвършенствата на мъжете. Разговаряйки с приятелки за своя мъж, тя няма да акцентира на неговите недостатъци, да го критикува и обезценява, изкарвайки го недостоен.
                Добре описани положителни качества на жените. И никъде не пише, какво да искат жените, а какви да бъдат. По последния абзац, особено се дразни жена ми, когато друга жена говори лошо, нарежда или недоволства от мъжа си пред други хора, това нещо е неприемливо за нея. Но много жени си я карат през просото и тези принципи вообще не са от тяхната вселена.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                  Може би не съм се изразил правилно. Под идеална разбирам да бъде подходящата. Да се изгради един образ на това, което търси.
                  Има неща, с които човек би направил компромис и други, с които не. Примерно може да не ти пречи, че е пушачка, но искаш да е вегетарианка.. Или колко да й е голям бюста. Малко отклонение - навремето с приятели си майтапехме кой какви гърди предпочита, пък накрая стигнахме до заключението - каквото падне
                  И накрая наистина каквото падне, всякакви илюзии се разбиват и идват подходящите.

                  Не го пиша точно за тебе, ама като гледам какви терзания ги мъчат мъжете в темата чак ми е болно.

                  С времето някои хора помъдряват, други са си направо в час, а трети нямат промяна и цял живот страдат във връзките. Мъжете били такива, жените били онакива, нямало свестни мъже, свършили, разбираш ли, нямало свестни жени, всички били еди какви си... Добре, ще ти отговоря така: изброй качествата на този образ, на подходящата жена и сега напиши отсреща имаш ли ги качествата да си подходящия мъж за нея? Може да се промени парадигмата и да не подходиш консуматорски а обратното, ти като мъж/жена, какво можеш да дадеш в една връзка и всъщност имаш ли какво да дадеш или си едно... хххххххх.
                  ​​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                    Много интересна идея с листа, да се опише идеалната с жена, с всичките и качества. После може отстрани да се напишат всички твои добри качества и дали всъщност ги имаш, че да си с такава идеална жена. Защото тази идеална жена какво ще търси с някой, дето не и е на нивото, ей това не мога да разбера?

                    Перфектната жена
                    Настрадин Ходжа разговарял с приятел, който го попитал:
                    – Не си ли се замислял да ожениш някога, учителю?
                    – Разбира се – отговорил Настрадин. – Когато бях млад реших да намеря перфектната жена. Пресякох пустинята и стигнах в Дамаск; там намерих приятна и много духовна жена, но въобще не познаваше света навън. Продължих пътешествието си и стигнах до Исфахан; там срещнах жена, която добре познаваше духовния и мариалния свят, обаче не беше хубава. Тогава реших да отида в Кайро, където вечерях в къщата на една много красива жена, която хем беше религиозна, хем беше оправна в материалния живот.
                    – И защо не се ожени за нея тогава?
                    – За съжаление, приятелю, тя търсеше перфектния мъж…
                    Може би не съм се изразил правилно. Под идеална разбирам да бъде подходящата. Да се изгради един образ на това, което търси.
                    Има неща, с които човек би направил компромис и други, с които не. Примерно може да не ти пречи, че е пушачка, но искаш да е вегетарианка.. Или колко да й е голям бюста. Малко отклонение - навремето с приятели си майтапехме кой какви гърди предпочита, пък накрая стигнахме до заключението - каквото падне

                    Коментар


                    • Аве истинската жена освен да говори - може ли и да прави нещо?

                      Коментар


                      • 8. Редом с истинската жена винаги има място за истински мъж. Такава жена създава желание за подвиг от страна на мъжа, като възбужда у него стремеж той да прояви силата и възможностите си, без да му го натрапва с реплики от рода на „ти си длъжен“, а само деликатно приканвайки го към това. Тя създава илюзия за трогателна беззащитност, умее да ИЗГЛЕЖДА ранима, пробужда в мъжа желание да извърши постъпки, резултатът от които ще бъдат възторгът и възхищението в очите й. Една истинска жена подготвя мъжа за извършване на определени постъпки постепенно и незабелязано, без да прави нищо особено на пръв поглед, просто пребивавайки в образа на НЕЖНА, крехка дама.
                        9. Истинската жена НЕ УЧАСТВА във феминистки женски клубове. Тя няма да прави обобщения от рода на: „Всички мъже са…“ Тя знае, че всички мъже са различни. Всяка жена създава своя собствена вселена от мъже, които привлича в живота си. Тя няма да раздухва огъня на войната между половете и да се опива от несъвършенствата на мъжете. Разговаряйки с приятелки за своя мъж, тя няма да акцентира на неговите недостатъци, да го критикува и обезценява, изкарвайки го недостоен.
                        10. Истинската жена умее да говори коректно и доброжелателно за неприятни неща. Тя така говори на мъжете за слабостите им, че не ги унижава, а ги подтиква към промяна към по-добро. Това е голямо женско изкуство – да бъдеш доброжелателна дори тогава, когато трябва да посочиш на някого недостатъците и грешките му. Важно е не това, което говори жената, а как го казва. Тя говори, съхранявайки чувството за собственото си достойнства и достойнството на партньора си. Тя знае, че може да критикува така, че това да вдъхнови за подвиг. При това винаги да оставя на мъжа възможност за избор: да се промени или не

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Много интересна идея с листа, да се опише идеалната с жена, с всичките и качества. После може отстрани да се напишат всички твои добри качества и дали всъщност ги имаш, че да си с такава идеална жена. Защото тази идеална жена какво ще търси с някой, дето не и е на нивото, ей това не мога да разбера?

                          Перфектната жена
                          Настрадин Ходжа разговарял с приятел, който го попитал:
                          – Не си ли се замислял да ожениш някога, учителю?
                          – Разбира се – отговорил Настрадин. – Когато бях млад реших да намеря перфектната жена. Пресякох пустинята и стигнах в Дамаск; там намерих приятна и много духовна жена, но въобще не познаваше света навън. Продължих пътешествието си и стигнах до Исфахан; там срещнах жена, която добре познаваше духовния и мариалния свят, обаче не беше хубава. Тогава реших да отида в Кайро, където вечерях в къщата на една много красива жена, която хем беше религиозна, хем беше оправна в материалния живот.
                          – И защо не се ожени за нея тогава?
                          – За съжаление, приятелю, тя търсеше перфектния мъж…
                          Взето от друг форум:

                          1. ЛЮБОВТА към Мъжа започва с любов към СЕБЕ СИ.
                          Жените обаче обикновено си мислят обратното: „Когато някой ме обикне, тогава и аз ще се заобичам (ще се погрижа за себе си, ще си купя нова рокля, ново бижу, и т.н.)“. Но дотогава, докато жената не изживее роман със самата себе си, всеки мъж, когото тя среща, ще бъде за нея просто един психотерапевт, който се опитва да я излекува от собственото й неприемане и страха да не остане сама. Защото истинската, дълбоката любов извира от състоянието, когато си изпълнена с обич към теб самата. Тогава обичта към мъжа до теб се ражда в своята най-висша проява – като дар към него, а не като отчаян опит да бъдеш необходима някому, за да усетиш собствената си пълноценност.
                          2. Мъжът обича не самата жена, а състоянието, в което се намира, когато е с нея. СЪСТОЯНИЕТО. Жената, която създава у мъжа особено състояние – мъжествено, винаги ще има успехи сред силния пол. Мъжете винаги ще се чувстват силно привлечени към нея – като към магнит.
                          3.В същото време истинската жена възпитава у себе си женственост, за да дарява с нея мъжете (любимия, ухажорите, приятелите, познатите, дори минувачите). Затова ТЯ съвсем не е най-красивата, далеч не е най-умната и никак не е най-успешната в социален план. Такава жена дарява на мъжа не ума си, не красотата си, не тялото си, не успехите си - тя му подарява състоянието той да се чувства мъж.
                          4. Желанието да обичаш се ражда отвътре. По правило то няма никакво отношение към това има ли „достойни“ обекти в нашето обкръжение. Когато жената мисли, че няма кого да избере и че около нея няма мъже, достойни за любовта й, това само подсказва, че тя още не е готова да обича истински. Тя иска нещо друго. Най-вероятно още се страхува да обича. Всички тези „недостойни“ мъже около нея само отразяват нейното вътрешно състояние. В момента, когато тя вече е узряла за истинска, дълбока любов, въпросът „достоен-недостоен“ престава да има първостепенно значение.
                          5. Щедрата на любов жена привлича още любов към себе си. Подобното привлича подобно. Ако иска да бъде любима, тя е длъжна да умее да насища с любов всичко, до което се докосва. Да я раздава, да й се наслаждава, да я проявява, да мисли и говори за нея. Любовта трябва да бъде вдишване (получаване) и издишване (даване), а не само първото. Ако ти можеш да издишваш любов, тя ще те намира по естествен начин.
                          6. Мъжете – това са богове. Всеки мъж е бог. Ако той не ви прави впечатление на такъв, значи вие гледате на него с очите на критичния разум. Богът може да бъде проявен в един мъж само един процент. Това е така, защото в живота на този мъж още не се е намерила такава жена, която да му вдъхне увереност в самия себе си. Истинската жена вижда в мъжете богове. Тя не се конкурира с тях и не им доказва своето съвършенство. Тя не се опитва да ги промени или превъзпита. Тя вижда най-доброто, на което е способен всеки от тях. Тя обича, цени и уважава мъжете ВЪОБЩЕ. Такава нейна позиция създава пространство за интересни и достойни мъже в нейния живот.
                          7. За да очарова мъжете, жената сама трябва да бъде очарована от себе си. Ако иска да вдъхновява мъжа до себе си, тя сама трябва да пребивава в състояние на вдъхновение. Ако иска да възпламенява чувствата му, сама трябва да бъде като един малък пламък. Чарът на жената – това е нейното влюбване в живота, романтиката и загадъчността. Не е важно от какво е очарована тя, важното е, че това формира вътрешния й свят, който е невъзможно да не се почувства отвън.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Майка ми твърди, че украинките са по-зле и от рускините...
                            Между украинките и рускините има жестока конкуренция. Не се понасят. От моя гледна точка са си все жителки на империята със сходен имперски манталитет на разюздани славянки. Същата работа словачки, чехкини, словенки и вся остальная … отделям някои полекини.
                            Last edited by Selena; 30.11.2021, 09:50.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              май и с японките не е лесно
                              имах един наемател, беше довел една японка
                              тя поседя, поседя, па му би шута и се прибра
                              а апартамента го бяха умирисали на виетнамско чудо
                              т.е. си държал нелегален бардак

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Може би не е лошо, ако човек си търси жена, да подходи маркетингово. Да вземе на един лист да си опише идеалната и да види къде може да я намери. Примерно на танци, екскурзия, бар(ама там сега е само за сертификатни), да разпита познатите си за контакти и препоръки(това е добра идея)..
                                Много интересна идея с листа, да се опише идеалната с жена, с всичките и качества. После може отстрани да се напишат всички твои добри качества и дали всъщност ги имаш, че да си с такава идеална жена. Защото тази идеална жена какво ще търси с някой, дето не и е на нивото, ей това не мога да разбера?

                                Перфектната жена
                                Настрадин Ходжа разговарял с приятел, който го попитал:
                                – Не си ли се замислял да ожениш някога, учителю?
                                – Разбира се – отговорил Настрадин. – Когато бях млад реших да намеря перфектната жена. Пресякох пустинята и стигнах в Дамаск; там намерих приятна и много духовна жена, но въобще не познаваше света навън. Продължих пътешествието си и стигнах до Исфахан; там срещнах жена, която добре познаваше духовния и мариалния свят, обаче не беше хубава. Тогава реших да отида в Кайро, където вечерях в къщата на една много красива жена, която хем беше религиозна, хем беше оправна в материалния живот.
                                – И защо не се ожени за нея тогава?
                                – За съжаление, приятелю, тя търсеше перфектния мъж…

                                Коментар

                                Working...
                                X