IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Чрез пъпкуване?
    Чрез сънуване

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Да ти кажа, имам един познат, на 23 г, ръгбист, хубаво и здраво момче.

      Той също не може да намери. Не е във възрастта проблема.
      Ей тва наченки на втора гънка в главата ли са?Да не си паднал вчера на главата си?Са остава да разбереш че проблема не е и във външният вид а в празната глава.Ти имаш таланта да ставаш антипатичен не само на жените но и на мъжете и то за отрицателно време...Поведението ти е противно крайно противно и да ти кажа като се срещнеш със следващата по добре мълчи и я остави тя да говори че отвориш ли си устата и мача приключва.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        В поляците има повече финес и духовност. Естествено не във всички поляци, но го имат това качество. Сега обобщенията не са хубаво нещо. Всеки народ си има и ок хора и мърша. Говорех за общи тенденции.
        Ахахаха тия финеса го дестилират с водката, традиционно Народ от пияндури.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Да ти кажа, имам един познат, на 23 г, ръгбист, хубаво и здраво момче.

          Той също не може да намери. Не е във възрастта проблема.
          не четеш

          написал съм ти изрично какъв е проблема

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

            Не, дължи се на факта, че "Първоначално изпратено от Evgo Наскоро станах на 43 г." и че висиш в някакви форуми и фейсбуци.

            Боклука какво се прави бе, Евгени?

            Боклука се рие! Риеш, докато не намериш нещо читаво.

            Нямаш идея май какво може да намериш в боклука. И какъв смисъл влагам в думата "рие".
            Да ти кажа, имам един познат, на 23 г, ръгбист, хубаво и здраво момче.

            Той също не може да намери. Не е във възрастта проблема.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo

              Това, че нямам половинка се дължи на факта, че свободните жени (25-40 г) от София много често са "от боклук до боклук", както казва един приятел.
              Не, дължи се на факта, че "Първоначално изпратено от Evgo Наскоро станах на 43 г." и че висиш в някакви форуми и фейсбуци.

              Боклука какво се прави бе, Евгени?

              Боклука се рие! Риеш, докато не намериш нещо читаво.

              Нямаш идея май какво може да намериш в боклука. И какъв смисъл влагам в думата "рие".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Чрез пъпкуване?
                Ще подреже лозницата в края на зимата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo
                  Има един начин, с който мога много лесно да реша въпроса с репродукцията си и аз ще го направя, ако засушаването продължи.
                  Чрез пъпкуване?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo

                    Има един начин, с който мога много лесно да реша въпроса с репродукцията си и аз ще го направя, ако засушаването продължи.

                    Не искам да го пиша заради подигравките.

                    Това, че нямам половинка се дължи на факта, че свободните жени (25-40 г) от София много често са "от боклук до боклук", както казва един приятел.
                    Нали не мислиш, че създаването на дете е равносилно на създаването на щастлив и пълноценен човек ? Много внимавай ,че както си тръгнал нищо добро не очаква бъдещото човече !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo

                      Има един начин, с който мога много лесно да реша въпроса с репродукцията си и аз ще го направя, ако засушаването продължи.

                      Не искам да го пиша заради подигравките.

                      Това, че нямам половинка се дължи на факта, че свободните жени (25-40 г) от София много често са "от боклук до боклук", както казва един приятел.
                      Стига бе човек!!
                      В София дето се концентрира всичко младо в тая клетка държава и ти да твърдиш, че всички жени са кьопави не върви.
                      Казвал съм ти, търси проблема в себе си. Намериш ли го ще ти се отвори парашута.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Вчера в градския транспорт пътуваха 3 момчета, най-много да бяха първи курс студенти.

                        Едното разказваше: "Намерил съм едно момиче, иска да правим секс, но иска на легло. А аз нямам къде."

                        Едно от другите му каза, че може да се импровизира нещо и могат да свършат работата и на други места.


                        Ми що не ги покани у вас поне да погледаш тия които го могат че то кво друго ти остана в тоя живот

                        Коментар


                        • Вчера в градския транспорт пътуваха 3 момчета, най-много да бяха първи курс студенти.

                          Едното разказваше: "Намерил съм едно момиче, иска да правим секс, но иска на легло. А аз нямам къде."

                          Едно от другите му каза, че може да се импровизира нещо и могат да свършат работата и на други места.



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            В поляците има повече финес и духовност. Естествено не във всички поляци, но го имат това качество. Сега обобщенията не са хубаво нещо. Всеки народ си има и ок хора и мърша. Говорех за общи тенденции.
                            Аз полски не говоря, та духовността я оставям на страна... друга беше целта на упражненията
                            Иначе съм съгласен, обобщенията не водят до нищо добро.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                              Tи по критериите на майка ти ли избираш жените?

                              @Селена, "разюздани славянки" навявява спомени в кухата ми кратуна...ееех... ама словачките са ми най-на душата. Полякините са малко тип кака Здравка Каменарова.
                              Въпросът с жените съм го решил положително за мен. С небългарки опитът ми е нулев, та нямам мнение.
                              Аз на българките съм благодарен и съм доволен.
                              Да слушаш майка си във връзка с жените е отлична идея. Да, може на някого сега да му изглежда странно, но след време...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                                Добре описани положителни качества на жените. И никъде не пише, какво да искат жените, а какви да бъдат. По последния абзац, особено се дразни жена ми, когато друга жена говори лошо, нарежда или недоволства от мъжа си пред други хора, това нещо е неприемливо за нея. Но много жени си я карат през просото и тези принципи вообще не са от тяхната вселена.
                                Права е жена ти. Това не е хубаво. До нищо добро не води и не е правилно. И обратното също.

                                Коментар

                                Working...
                                X