IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    А нема нужда, достатъчно си е живописен
    Явно си сексуален блян на доста мъже във форума .Сложи една снимка, та поне визуално да си те представят.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      ко ми дойдеш на гости моа ти го покажа на живо . Виртуалния свят не е толкова живописен ....
      А нема нужда, достатъчно си е живописен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Леле. И това си го представих
        ко ми дойдеш на гости моа ти го покажа на живо . Виртуалния свят не е толкова живописен ....
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          не и ли разбиеш главътъ в таблата не се брои. За да не маате по стената - сложете 2-3 използвани кухненски гъби зад таблата. Лепете ги че падат при лашкането и се губи "тишината" на скръц, скръц.
          Иначе най-голямата глупост са подматрачните рамки. Моите съм ги излекувал с един винкел, даже си е цял квадратен профил 3мм останал ми от асмалъка
          Леле. И това си го представих

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            аа сигурен съм, че би се раздал в кревата и пружините яко ще скърцат
            не и ли разбиеш главътъ в таблата не се брои. За да не маате по стената - сложете 2-3 използвани кухненски гъби зад таблата. Лепете ги че падат при лашкането и се губи "тишината" на скръц, скръц.
            Иначе най-голямата глупост са подматрачните рамки. Моите съм ги излекувал с един винкел, даже си е цял квадратен профил 3мм останал ми от асмалъка
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              аа сигурен съм, че би се раздал в кревата и пружините яко ще скърцат
              Недей, че взех че си го представих, а имам слабо сърце.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                С тия средновековни сухарски съждения всяка ще му откаже.
                аа сигурен съм, че би се раздал в кревата и пружините яко ще скърцат
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Така е,
                  Има ли на този свят жена която да не ти откаже?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Трябвало е да подреже храстите и да я изпрати в банята.

                    И след това да действа......като трябва и еротика да си пуснат.
                    Въобще не схващаш картинката, нали?
                    Няма и да я схванеш. Никога.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      май по-добре стана, че тази ти отказа
                      С тия средновековни сухарски съждения всяка ще му откаже.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Аз и преди уикенда пак не бях писал.


                        Да Ви споделя нещо интересно:

                        преди Ви бях разказвал за една мъжкарана с лоша хигиена, беше ми препоръчана от майстор на ремонти (приятел), но нищо не стана.

                        От майстора разбрах, че имала вече приятел и щяла да се жени.......но нещата не са наред, той само е лизал розичката, но не е свършил работа. Ужас......така е като не се обработва една градина, после трудна работа. Като буреняса, трябват много усилия, за да се приведе в нормален вид,
                        Къде ги намирате тия жени със златни пи..и бе ?! Будали сте големи !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          май по-добре стана, че тази ти отказа
                          Така е,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Трябвало е да подреже храстите и да я изпрати в банята.

                            И след това да действа......като трябва и еротика да си пуснат.
                            Абе Евго, каква еротика те гони да си пускат. Умните хора сами си я правят еротиката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Трябвало е да подреже храстите и да я изпрати в банята.

                              И след това да действа......като трябва и еротика да си пуснат.
                              май по-добре стана, че тази ти отказа
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Мъжката Y хромозома няма да изчезне в бъдеще, както предсказваха някои теории. Напротив, женската X хромозома съдържа много малко важни за оцеляването гени.

                                https://nauka.offnews.bg/news/Biolog...-ne_34004.html

                                Айде , сега да ми благодариш, че след неуморен труд, съм създал женско
                                Ювелир си, свато! Снахата порасна ли вече, че на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието му се изчака чакалото.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X