IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    представам си как рисъвам с водни боички върху /платно не съм виждал, така, че/
    лист от блок за рисуване намазан с парафин.
    Вай вай вай. Недей сега, ще рисуваме с маслени бои върху истинско платно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


      Разширявайки оскъдната засега емоционалност на Евго. Предствяш ли си - ние сме творци, а Евго е платното. Вдъхновяващо начинание.
      представам си как рисувам с водни боички върху /платно не съм виждал, така, че/
      лист от блок за рисуване намазан с парафин.
      Last edited by ratten; 22.11.2021, 20:15.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Хах, ама ти яко си се фиксирал на тема "срок на годност".
        А откъде си сигурен, че ти самия си в срок!
        И как изобщо ги смяташ тия работи...?!?
        Колко случаи има на здрави, прави хора, а не могат да заченат...

        p.s.
        Аз пък да ти дам едно друго направление за умуване!
        Мисли за жените като за гъбките (колкото по-красива -> толкова по-отровна).
        3>1
        https://ia903009.us.archive.org/4/it...20Operator.pdf

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

          Че за какво ви е такова платно?
          нямате ли перални съдомиялни и т.н. в които да се изпере едно обикновено платно
          От любов към спорта в комбинация с ковид скука и щипка алтриузъм. Хора сме все пак.

          Визирам друг тип платно.

          Да сте видели някой да пере платното на което е изобразена Мона Лиза в пералня или съдомиялна?

          Ние тук създаваме шедьоври все пак ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


            Разширявайки оскъдната засега емоционалност на Евго. Предствяш ли си - ние сме творци, а Евго е платното. Вдъхновяващо начинание.
            Че за какво ви е такова платно?
            нямате ли перални съдомиялни и т.н. в които да се изпере едно обикновено платно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              В Западна Европа мъжете рядко черпят и когато го правят не е щедро и богато. Особено, ако е на етап опознаване с жена. На мен един приятел ми е казал: "Черпи момичетата. Как искаш да станат нещата, " И аз го правя, понякога след това ме блокират, като не се разберем. И това обикновено са моми над 35г, към края на срока на годност, но все още в срок. В едно предаване, един млад мъж разказваше как имал 2 приятели и за всяка от тях дал по 1000 лв за почерпки и подаръци с надеждата да станат нещата (а те били некоректни към него) и това му било като лимит. Мине ли лимита и не станат ли нещата, се отказва.
              Хах, ама ти яко си се фиксирал на тема "срок на годност".
              А откъде си сигурен, че ти самия си в срок!
              И как изобщо ги смяташ тия работи...?!?
              Колко случаи има на здрави, прави хора, а не могат да заченат...

              p.s.
              Аз пък да ти дам едно друго направление за умуване!
              Мисли за жените като за гъбките (колкото по-красива -> толкова по-отровна).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                евго не разполага с време, нито с желание за такова обвързване.
                до сега вече сигурно му е станало ясно, че няма да стане така.
                затова им прави делови оферти, които те по дефолт отказват.
                и нещата циклят.
                въпроса е как да разрешим този казус.

                Разширявайки оскъдната засега емоционалност на Евго. Предствяш ли си - ние сме творци, а Евго е платното. Вдъхновяващо начинание.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Работата не винаги е в парите Евго. Стига лепи етикети за тоя пусти срок на годност. Зациклил си в неправилна посока.

                  Да те питам пак. Що е то емоционално обгрижване на жената? Без нито цент похарчен.

                  Според теб какво е това? Как се прави емоционално обгрижване?

                  Подсказвам. Не става дума нито за пари, нито за външен вид, нито дори за възраст.

                  Тук се дъниш.

                  Имам странното усещане, че ако присъства на наш разговор бетонобъркачката ще получи нервен срив.
                  евго не разполага с време, нито с желание за такова обвързване.
                  до сега вече сигурно му е станало ясно, че няма да стане така.
                  затова им прави делови оферти, които те по дефолт отказват.
                  и нещата циклят.
                  въпроса е как да разрешим този казус.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    В Западна Европа мъжете рядко черпят и когато го правят не е щедро и богато. Особено, ако е на етап опознаване с жена.

                    На мен един приятел ми е казал: "Черпи момичетата. Как искаш да станат нещата, "

                    И аз го правя, понякога след това ме блокират, като не се разберем. И това обикновено са моми над 35г, към края на срока на годност, но все още в срок.

                    В едно предаване, един млад мъж разказваше как имал 2 приятели и за всяка от тях дал по 1000 лв за почерпки и подаръци с надеждата да станат нещата (а те били некоректни към него) и това му било като лимит. Мине ли лимита и не станат ли нещата, се отказва.
                    Работата не винаги е в парите, Евго. Стига лепи етикети за тоя пусти срок на годност. Зациклил си в неправилна посока.

                    Да те питам пак. Що е то емоционално обгрижване на жената? Без нито цент похарчен.

                    Според теб какво е това? Как се прави емоционално обгрижване?

                    Подсказвам. Не става дума нито за пари, нито за външен вид, нито дори за възраст.

                    Тук се дъниш.

                    Имам странното усещане, че ако присъства на наш разговор бетонобъркачката ще получи нервен срив.
                    Last edited by Selena; 22.11.2021, 18:18.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ми в някаква сериозна грешка си. В Испания мъжете отдавна не черпят никого. Тук криворазбраният феминизъм е оформил уродливи мъжки привички. Мъжете чакат да бъдат буквално черпени от жените и са с поведение на жиголо. Някакви остатъци на нормалност може да се срещнат в глухата провинция. Ма ти май от това твойто немското село отдавна не си си подавал носа по градската “циливилизация”.
                      В Западна Европа мъжете рядко черпят и когато го правят не е щедро и богато. Особено, ако е на етап опознаване с жена.

                      На мен един приятел ми е казал: "Черпи момичетата. Как искаш да станат нещата, "

                      И аз го правя, понякога след това ме блокират, като не се разберем. И това обикновено са моми над 35г, към края на срока на годност, но все още в срок.

                      В едно предаване, един млад мъж разказваше как имал 2 приятели и за всяка от тях дал по 1000 лв за почерпки и подаръци с надеждата да станат нещата (а те били некоректни към него) и това му било като лимит. Мине ли лимита и не станат ли нещата, се отказва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Кратунчо е достатъчно дрът ама за другите говори.Не разбирам що му се връзваш на простотията.Едно бедно озлобено от живота лузърче.Без пари без дом без семейство...Бъди снизходителна към хората със специални умствени потребности
                        Опитвам се, Пеше, опитвам се …

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Пък и обижда на “дъртофели” тези, които му ги казват в прав текст работите . Виж сега то има освен реална емиграция и умствена такава - емигрираш си там в собствен свят и си живуркаш в него. В това време реалността ускорено се изменя и то не винаги в желата от нас посока …
                          Кратунчо е достатъчно дрът ама за другите говори.Не разбирам що му се връзваш на простотията.Едно бедно озлобено от живота лузърче.Без пари без дом без семейство...Бъди снизходителна към хората със специални умствени потребности

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            https://www.edna.bg/astrologia/kakva...roskop-4644801

                            Не прочетох съдържанието , но се надам на питон удушвач ....
                            Изби рибата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              На Кратунчо така му се ще объркал е желанията с реалността а тя е че дори индийките не го искат...
                              Пък и обижда на “дъртофели” тези, които му ги казват в прав текст работите . Виж сега то има освен реална емиграция и умствена такава - емигрираш си там в собствен свят и си живуркаш в него. В това време реалността ускорено се изменя и то не винаги в желата от нас посока …

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Ми в някаква сериозна грешка си. В Испания мъжете отдавна не черпят никого. Тук криворазбраният феминизъм е оформил уродливи мъжки привички. Мъжете чакат да бъдат буквално черпени от жените и са с поведение на жиголо. Някакви остатъци на нормалност може да се срещнат в глухата провинция. Ма ти май от това твойто немското село отдавна не си си подавал носа по градската циливилизация.
                                На Кратунчо така му се ще объркал е желанията с реалността а тя е че дори индийките не го искат...

                                Коментар

                                Working...
                                X