IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имаше стара градска песен и Евго лежи на тая кълка -
    "Аз съм Гошко хубавеца, вечният ерген,на Балкански полуостров няма друг кат' мен.
    Влюбени са в мене всички: и женички, и момички, блазе човеку като мен!"
    Имаше и друга песновка:
    "Янко шофьора дето мачка хора... никога не влиза той във затвора {т.е. не се жени}
    ..Kaаарай бе Янко, карай колата... ноооо да не срещнеш Яна - момата "

    За наш Евго не се намира никоя Яна, Трябва си найде Евгения

    Коментар


    • Ходи си гледай живота, че ще получиш комплекси за малоценност... Яж, пий и си носи новите дрехи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
        https://www.iwoman.bg/amp/seksi/save...%82%20%251%24s

        Ето на какво попаднах, Евго. "Езикът" на твоето тяло ще й подскаже дали я харесваш... Има някаква логика, когато попрочетох началото... Дали действаш с погледите и опитваш "да потънеш" в нейния взор..., дали се любуваш на изразителните й очи... Такива неща... , но не ги правИ насила, някак - отвътре трябва да ти идва да я съзерцаваш и да я "изпиваш" с поглед (поетите да го казали, де)...
        Какво става, ако заучиш някои "техники" - нямам идея. Със сигурност и друг се е опитал да я прек..., опааа, това не е така поетично... , но за нея може да е знак, че прекъсвате взаимоотношенията, независимо от фазата, в която са те...
        Това, което казваш, е така.

        Но на 40г, за съжаление, няма любов.


        Нито те могат от няколко срещи да се влюбят в мен, нито аз мога много да ги харесам, като са с характер на стари моми, егоистки и използвачки. И на 36, 39 и 40г не изглеждат много секси и не са свежи, поне тези, с които съм излизал.

        За това не става.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение



          Предизвикателството и "ловът на шарани" в Живота - е тяхното амплоа. Отвътре им идва..., но и, когато и даденостите са налице - смело замятат стръвта...

          Представете си тая, от снимката, без забрадка, с блузка, която е с около 20 сантиметра по-къса, седнала по подобен начин И е облакътена на масичката, която е пред нея...

          Такова момиче не може да има никакви "задни мисли" по отношение на мъжете, които "случайно" минават зад нея... Тия мъже са толкова "разсеяни", че не може да са фиксирали отдалече подобна "находка" и - ако не друго - поне да "оплакнат окото"... Еми, какво друго да правят? Всяко опъване на прашката, дори само, за да я изпънем, за да изглежда още по-добре, би могло да създаде неудобство и дискомфорт на дамата....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
            .... Женското сърце и гъз иска приключения


            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              сгодно моме беше.
              даже не знаех, че има руси грузинки.

              Чакай сега! Нали и виц имаше за това: за онзи мъж, който искал руса... Посъветвали го да помага с ръка... (и изгонил мухите) -
              ОТ друга страна, що пък да не си изрусява ... мустаците? Може грузинците напоследък така да ги харесват повече...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                най-сетне
                толкова дълго се молих за това
                Ако свързваме "промяната" в критериите на дамите с "пандемията", май ще трябва да побързаш и да "опрашиш/оправиш" 2-3 (или - както ти го определяш) - защото.идва времето на Евго, когато отново ще върнат часовника в миналото...

                Коментар


                • https://www.iwoman.bg/amp/seksi/save...%82%20%251%24s

                  Ето на какво попаднах, Евго. "Езикът" на твоето тяло ще й подскаже дали я харесваш... Има някаква логика, когато попрочетох началото... Дали действаш с погледите и опитваш "да потънеш" в нейния взор..., дали се любуваш на изразителните й очи... Такива неща... , но не ги правИ насила, някак - отвътре трябва да ти идва да я съзерцаваш и да я "изпиваш" с поглед (поетите да го казали, де)...
                  Какво става, ако заучиш някои "техники" - нямам идея. Със сигурност и друг се е опитал да я прек..., опааа, това не е така поетично... , но за нея може да е знак, че прекъсвате взаимоотношенията, независимо от фазата, в която са те...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    Евго, в интерес на истината, аз не мога да определя твоите критерии да са чак толкова високи... Може би техните критерии към теб са някак неизпълними? (чуденка)...
                    Ти казваш, че си строен, висок, представителен, красив левент (с мъжка красота), знаеш западни езици, имаш професия, имоти...

                    Само до тук вече трябва да са те награбили и (поне) въздух да не може да си поемеш от целувки с език... (разбирай : езичетата им да са чак в твоето гърло...)

                    Не разбирам!

                    Има друга вероятност, която пропускаме тук : дамите да са променили критериите си и да харесват ниски, дебели, грозни, без професия и без имоти... Какво направи тази "пандемия" с женското мислене! ... Ако е така, дано е само в настоящата ситуация и нещата да си дойдат някога на мястото...

                    Заплетен казус е този - твоят.
                    най-сетне
                    толкова дълго се молих за това
                    Last edited by ratten; 01.02.2022, 20:24.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Хм. Тази беше руса със сини очи. Ратко я видя. Той ми е свидетел. Явно с руска кръв. Така че тезата ти пропада.

                      Колкото до косматостта аз ако ти извадя някоя и друга испанка ….португалка или гъркиня …. Или италианка от сицилия …. Мойта ще е ангел небесен.

                      Пък и депилацията много напредна има вечна лазерна депилация. Край с проблемите от този тип.
                      сгодно моме беше.
                      даже не знаех, че има руси грузинки.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Лоши момчета искат - да ги биеш и после да се сдобряват със секс до изнемогване.
                        Евго не е от лошите момчета. По скоро е сухар и ужасно скучен. Женското сърце и гъз иска приключения

                        А така! Нов прочит на "приоритетите". Май си напипал "златната жила"..., златното сечение..., или друго - в десЕтката!
                        Ама някоя от "класичките" сигурно ще те анатемоса... Бони какво ли мисли по такива твои предложения? Верно! Евго и Бони - как така не са се открили все още?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                          Евго, в интерес на истината, аз не мога да определя твоите критерии да са чак толкова високи... Може би техните критерии към теб са някак неизпълними? (чуденка)...
                          Ти казваш, че си строен, висок, представителен, красив левент (с мъжка красота), знаеш западни езици, имаш професия, имоти...

                          Само до тук вече трябва да са те награбили и (поне) въздух да не може да си поемеш от целувки с език... (разбирай : езичетата им да са чак в твоето гърло...)

                          Не разбирам!

                          Има друга вероятност, която пропускаме тук : дамите да са променили критериите си и да харесват ниски, дебели, грозни, без професия и без имоти... Какво направи тази "пандемия" с женското мислене! ... Ако е така, дано е само в настоящата ситуация и нещата да си дойдат някога на мястото...

                          Заплетен казус е този - твоят.
                          Имам малко контакти с госпожици и не си разказвам какво имам........а може би трябва да се преекспонира.


                          Съвременната българка иска да се пласира скъпо и на богато. И не я интересуват странични фактори - дори да е с дебел врат, да кара Мерцедес, да не е чел книги, да е под наем - но да цака здраво и да харчи по нея, за нея е ОК.
                          Last edited by Evgo; 01.02.2022, 20:07.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Хм. Тази беше руса със сини очи. Ратко я видя. Той ми е свидетел. Явно с руска кръв. Така че тезата ти пропада.

                            Колкото до косматостта аз ако ти извадя някоя и друга испанка ….португалка или гъркиня …. Или италианка от сицилия …. Мойта ще е ангел небесен.

                            Пък и депилацията много напредна има вечна лазерна депилация. Край с проблемите от този тип.
                            А тъста му знае ли какви ги върши

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                              Евго, в интерес на истината, аз не мога да определя твоите критерии да са чак толкова високи... Може би техните критерии към теб са някак неизпълними? (чуденка)...
                              Ти казваш, че си строен, висок, представителен, красив левент (с мъжка красота), знаеш западни езици, имаш професия, имоти...

                              Само до тук вече трябва да са те награбили и (поне) въздух да не може да си поемеш от целувки с език... (разбирай : езичетата им да са чак в твоето гърло...)

                              Не разбирам!

                              Има друга вероятност, която пропускаме тук : дамите да са променили критериите си и да харесват ниски, дебели, грозни, без професия и без имоти... Какво направи тази "пандемия" с женското мислене! ... Ако е така, дано е само в настоящата ситуация и нещата да си дойдат някога на мястото...

                              Заплетен казус е този - твоят.
                              Лоши момчета искат - да ги биеш и после да се сдобряват със секс до изнемогване.
                              Евго не е от лошите момчета. По скоро е сухар и ужасно скучен. Женското сърце и гъз иска приключения
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Наскоро излязоха данни за демографската катастрофа, която предстои след 20-30г.

                                Търся нормална жена в репродуктивна възраст, може и леко пухкава, от български етнос.

                                Един лекар коментира, че не пандемията е причината, а това, че хората са с много високи критерии и не общуват помежду си.

                                Евго, в интерес на истината, аз не мога да определя твоите критерии да са чак толкова високи... Може би техните критерии към теб са някак неизпълними? (чуденка)...
                                Ти казваш, че си строен, висок, представителен, красив левент (с мъжка красота), знаеш западни езици, имаш професия, имоти...

                                Само до тук вече трябва да са те награбили и (поне) въздух да не може да си поемеш от целувки с език... (разбирай : езичетата им да са чак в твоето гърло...)

                                Не разбирам!

                                Има друга вероятност, която пропускаме тук : дамите да са променили критериите си и да харесват ниски, дебели, грозни, без професия и без имоти... Какво направи тази "пандемия" с женското мислене! ... Ако е така, дано е само в настоящата ситуация и нещата да си дойдат някога на мястото...

                                Заплетен казус е този - твоят.

                                Коментар

                                Working...
                                X