IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    То по-добре един мъж да е сам, отколкото да го допипа някоя специалистка по старци, за който съм ви разказвал,

    Интересното е, че мога да се оправям в битов план и сам. Като приготвя вкусна храна и като имам и пари, всяка по-гладна мадама ще дойде,

    На готово всеки харесва.
    Ми не е по-добре. Както жената е програмирана да ражда деца, така мъжът е да се грижи за някой....иначе не се чувства щастлив.
    А и ти не си толкова възрастен да се притесняваш за специалистки по старците. Но ако не вземеш мерки, ще се появи и тази опасност.
    Аз например се ожених за първи път на 38г., вторият ми опит на същата височина е на 44г. Хич не се притеснявам, ако се наложи, и за трети път.
    Иначе разбирам(по приказките ти) къде те стяга чепика. Да, жените каквото и да казват, да речем в 8 от 10 случая, ще предпочетат арогантният грубиан пред скромното чистичко момче. Особено ако другият има и физическо предимство. Така е устроен светът, но пък има баланс, по същият начин ние мъжете ще изберем тази с по-големите цици
    Абе....не губи време момче....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

      Уважавам мнението ти. Все пак, да игнорираш човек за някакъв външен белег не винаги е най-доброто решение. Всеки човек взема подобни решения, воден от свои причини, които останалите трудно осъзнават, дори ако ги познават. Да "отлъчим" човек от "стадото" априори - не е най-разумното, което може да направим в бързината, без да го изслушаме, щом това е важно за нас!

      Т.е - и това е още една безсмислена "разделителна линия" , които регистрираме не само в последните години...
      Не виждам какво мога да харесам в същество направило се на маймунски гъз (сложило си джуки), или плондери на гърдите (няма по голяма отврат от мачкане на силиконови цици) или па се нашарила кат вещица. Пълна отврат. единствено пиърсинг на езика има някакъв сексуален смисъл
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        абе я не ми хвали нашарен крокодил.
        Няма по яко от чиста нежна непорочна бебешка кожа - ни косми, ни пъпки, ни джилеза, ни шарении имат място там
        Уважавам мнението ти. Все пак, да игнорираш човек за някакъв външен белег не винаги е най-доброто решение. Всеки човек взема подобни решения, воден от свои причини, които останалите трудно осъзнават, дори ако ги познават. Да "отлъчим" човек от "стадото" априори - не е най-разумното, което може да направим в бързината, без да го изслушаме, щом това е важно за нас!

        Т.е - и това е още една безсмислена "разделителна линия" , които регистрираме не само в последните години...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          То по-добре един мъж да е сам, отколкото да го допипа някоя специалистка по старци, за който съм ви разказвал,

          Интересното е, че мога да се оправям в битов план и сам. Като приготвя вкусна храна и като имам и пари, всяка по-гладна мадама ще дойде,

          На готово всеки харесва.
          Евго, а защо до сега не си намерил такава или дори някаква мадама ? Селена, е права, послушай , а инак не си никак лоша партия и деца искаш и не си глупав Разчупи малко тази душа и ще видиш как ще ти се случат лесно нещата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

            Ясно.....като гледам как я караш, ще си останеш стар ерген. Да знаеш, няма нищо по тъжно от това...познавам няколко.
            Има смисъл да не си женен само ако имаш няколко връзки. Иначе сам, губиш тренинг, а жените ги усещат тези работи.
            Ако наистина искаш да си намериш жена, започвай да заговаряш жените по улицата, по заведенията. Много ще те отрежат, но и достатъчно няма. Преглъщай гордостта....и си ти. Както казваше братовчедка ми...нЕма да висиш сам като връв...
            То по-добре един мъж да е сам, отколкото да го допипа някоя специалистка по старци, за който съм ви разказвал,

            Интересното е, че мога да се оправям в битов план и сам. Като приготвя вкусна храна и като имам и пари, всяка по-гладна мадама ще дойде,

            На готово всеки харесва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

              Ясно.....като гледам как я караш, ще си останеш стар ерген. Да знаеш, няма нищо по тъжно от това...познавам няколко.
              Има смисъл да не си женен само ако имаш няколко връзки. Иначе сам, губиш тренинг, а жените ги усещат тези работи.
              Ако наистина искаш да си намериш жена, започвай да заговаряш жените по улицата, по заведенията. Много ще те отрежат, но и достатъчно няма. Преглъщай гордостта....и си ти. Както казваше братовчедка ми...нЕма да висиш сам като връв...
              Тук добавям нещо дето няма да се хареса на някои. Все пак темата е какво искат жените. Абе момчета, много рано се отказвате. Няма втори, трети опит, това за Евго го казвам и не говоря за това колко е похарчил, а за отношението към жената.

              Жената като скорост е малко по-бавна, изчакайте я, но не спирайте да я каните дори да е на разходка в парка с кучето.

              А вие - мине една вечеря - не ви се получи и край. Не стават така тези работи.

              Не е речено даже да харчите пари но поне отделете време за общуване…

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Добро утро,

                харесах си 3 момичета от местния хипермаркет за строителни материали и после ги видях и на плажа:

                1) висока, стройна, малко нафукана, с бански със зелен електриков цвят

                2) руса, но с татуировки на задните части

                3) по-малка на години и финна

                Хареса ми третата, специално ходих още един път до хипермаркета. Имаше хора и нямаше как да я заговоря или да я каня на среща.

                Догодина (живот и здраве) пак ще ги търся.

                Не ми е приятно, че някой тук ме мислят за стиснат. В периода 2016-2021 съм дал много пари да черпя жени по заведенията, за тази сума като студент гарантирано се хващаше гадже от провинцията,

                Както се казва: 'Вчера можеше, днес не може".
                Ясно.....като гледам как я караш, ще си останеш стар ерген. Да знаеш, няма нищо по тъжно от това...познавам няколко.
                Има смисъл да не си женен само ако имаш няколко връзки. Иначе сам, губиш тренинг, а жените ги усещат тези работи.
                Ако наистина искаш да си намериш жена, започвай да заговаряш жените по улицата, по заведенията. Много ще те отрежат, но и достатъчно няма. Преглъщай гордостта....и си ти. Както казваше братовчедка ми...нЕма да висиш сам като връв...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Добро утро,

                  харесах си 3 момичета от местния хипермаркет за строителни материали и после ги видях и на плажа:

                  1) висока, стройна, малко нафукана, с бански със зелен електриков цвят

                  2) руса, но с татуировки на задните части

                  3) по-малка на години и финна

                  Хареса ми третата, специално ходих още един път до хипермаркета. Имаше хора и нямаше как да я заговоря или да я каня на среща.

                  Догодина (живот и здраве) пак ще ги търся.

                  Не ми е приятно, че някой тук ме мислят за стиснат. В периода 2016-2021 съм дал много пари да черпя жени по заведенията, за тази сума като студент гарантирано се хващаше гадже от провинцията,

                  Както се казва: 'Вчера можеше, днес не може".
                  Инфлация … какво да се прави …

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                    Евго, в никакъв случай не съм от тия, които те мислят за "стиснат"! От друга страна, всяка дама би се впечатлила от финансовите ти възможности и постижения (твои и на фамилията) в областта на недвижимите имоти, за които си ни говорил...

                    Леката ми забележка е тази: проявяваш ЛЕКИ наченки на дискриминация!

                    Какво значение има това, че дамата била "...НО с татуировки на задните части..." ? НО ???

                    Това може да бъде дори стимул, може допълнително да насочва вниманието (на недосетливите - към някои ерогенни зони), да стимулира фантазията...

                    Евго, не е добре, ако я игнорираш заради татуировки, без да си разбрал нейната душевност и дори, без да си обърнал внимание на нейните красиви ... очи...

                    Накрая - ако тя е в определена позиция и тия татуировки толкова те разконцентрират, може спокойно да затвориш очи, за да не ги гледаш! Дори тя да забележи затворените ти очи, ще помисли, че преживяваш по особен начин интимността... (това не е лошо)...

                    Скачай в самолета и излитай още утре!
                    абе я не ми хвали нашарен крокодил.
                    Няма по яко от чиста нежна непорочна бебешка кожа - ни косми, ни пъпки, ни джилеза, ни шарении имат място там
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Добро утро,

                      харесах си 3 момичета...

                      2) руса, но с татуировки на задните части

                      ......

                      Не ми е приятно, че някой тук ме мислят за стиснат. В периода 2016-2021 съм дал много пари да черпя жени по заведенията, за тази сума като студент гарантирано се хващаше гадже от провинцията,

                      Както се казва: 'Вчера можеше, днес не може".
                      Евго, в никакъв случай не съм от тия, които те мислят за "стиснат"! От друга страна, всяка дама би се впечатлила от финансовите ти възможности и постижения (твои и на фамилията) в областта на недвижимите имоти, за които си ни говорил...

                      Леката ми забележка е тази: проявяваш ЛЕКИ наченки на дискриминация!

                      Какво значение има това, че дамата била "...НО с татуировки на задните части..." ? НО ???

                      Това може да бъде дори стимул, може допълнително да насочва вниманието (на недосетливите - към някои ерогенни зони), да стимулира фантазията...

                      Евго, не е добре, ако я игнорираш заради татуировки, без да си разбрал нейната душевност и дори, без да си обърнал внимание на нейните красиви ... очи...

                      Накрая - ако тя е в определена позиция и тия татуировки толкова те разконцентрират, може спокойно да затвориш очи, за да не ги гледаш! Дори тя да забележи затворените ти очи, ще помисли, че преживяваш по особен начин интимността... (това не е лошо)...

                      Скачай в самолета и излитай още утре!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Ти си луд, как ще чакаш следващата година?!?
                        Хващай самолета и след месец да си там...
                        Тази с електриковия бански ми се видя доста наперена, вероятно се оглежда за някой богат арендатор или зрънар. Аз си говорих с нея. Осблужи ме като клиент стандартно и набързо.

                        А малката ми се видя като 20+, В региона се намира по някоя млада продавачка, говореща на източен диалект.

                        И трите мадами стоят на плажа малко. Поръчват си общи картофи, хапват бавно. Къпят се и изчезват в рамките на 2 часа или по-малко. Бяха с мног хубав тен.


                        На плажа имаше и симпатичен спасител, на 20г, студент от морското училище. Нямаше мускули, но като млад човек беше готин, с широки рамене, стегнат (говореше на източен диалект). А приятелката му малко биеше на ромка - доста черничка, с цигански маникюр, със пръстени и синджирче. Може и да греша и да е от някое село от Добричко. И косата й беше тъмна. Но се харесваха и се гушкаха на плажа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Добро утро,

                          харесах си 3 момичета от местния хипермаркет за строителни материали и после ги видях и на плажа:

                          1) висока, стройна, малко нафукана, с бански със зелен електриков цвят

                          2) руса, но с татуировки на задните части

                          3) по-малка на години и финна

                          Хареса ми третата, специално ходих още един път до хипермаркета. Имаше хора и нямаше как да я заговоря или да я каня на среща.

                          Догодина (живот и здраве) пак ще ги търся.

                          Не ми е приятно, че някой тук ме мислят за стиснат. В периода 2016-2021 съм дал много пари да черпя жени по заведенията, за тази сума като студент гарантирано се хващаше гадже от провинцията,

                          Както се казва: 'Вчера можеше, днес не може".
                          Ти си луд, как ще чакаш следващата година?!?
                          Хващай самолета и след месец да си там...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                            Нищо ли не заби?
                            Добро утро,

                            харесах си 3 момичета от местния хипермаркет за строителни материали и после ги видях и на плажа:

                            1) висока, стройна, малко нафукана, с бански със зелен електриков цвят

                            2) руса, но с татуировки на задните части

                            3) по-малка на години и финна

                            Хареса ми третата, специално ходих още един път до хипермаркета. Имаше хора и нямаше как да я заговоря или да я каня на среща.

                            Догодина (живот и здраве) пак ще ги търся.

                            Не ми е приятно, че някой тук ме мислят за стиснат. В периода 2016-2021 съм дал много пари да черпя жени по заведенията, за тази сума като студент гарантирано се хващаше гадже от провинцията,

                            Както се казва: 'Вчера можеше, днес не може".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                              Евго, едно бързо предложение - точно във връзка с твоето последно изречение:

                              Включвай се често, за няколко дни - в платени екскурзии по различни маршрути, организирани от туроператори.

                              Ще имаш възможност за контакт със случайни хора, между които - и много самотни пътуващи дами на различна възраст.

                              Нали разбираш, че е много вероятно, щом дамите са платили няколкостотин лева за екскурзия, то това няма да им бъде за първи път, а също и те да не са от ония, които не харесваш: най-вероятно си имат и гарантиран доход, а другото ще прецениш на място...

                              Може би е добре да си доплатиш и за самостоятелна двойна стая, независимо от сумата - в случай, че ти се отвори парашута.

                              Средна класа, или поне над останалите (с доход, каквито търсиш), а и те, самите - търсещи...

                              Основното: не стискай парите в подобен случай!

                              Успех!

                              Само ако жената си носи домашно сирене, домати и ракия - да избие този негов извънреден разход.

                              Иначе съветите ти са адекватни и приложими, много хора се социализираха така.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Кажи на една жена - намери ми за 1000лв да посетим забележителности и ще ти направи списък 5 страници дълъг.
                                Една колежка планува и времената между забележителностите .......
                                Какво чакаш? Запознавай ги веднага с Евго!

                                Той ще остане много доволен, ако тя е планирала и секса между забележителностите...

                                Коментар

                                Working...
                                X