IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Виктор е хубав мъж, обаче има корекции по лицето и е с присадена коса. И си пада малко женкар,

    Самите жени са луди по него.
    Last edited by RUBLA; 14.07.2022, 10:21. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Наистина ли е ерген или е разведен Виктор?
      Наистина е ерген, не е бил официално женен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Наистина ли е ерген или е разведен Виктор?
        Четох, че е женен, ама ти дерзай все пак …

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          А лошо няма и без приятелката му да го поканиш. В 21 век сме....
          Не е така, нормално си е момчето, възпитан е и действително уважителен към жените. Малко го обърква славата, но ще му мине.
          Наистина ли е ерген или е разведен Виктор?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            А пък аз прочетох, че Ергенът бил с много бедна обща култура, пишел неграмотно и едвам завършил нещо си.

            Гледал повече в залата и по жените.


            Интересното е, че лекарят от моя разказ пръв подаде сърдечно ръка и ме приема приятелски.

            Няма нищо лошо в това. Мога и на море да го поканя или на вечеря и нас с приятелката му, ако има такава.
            А лошо няма и без приятелката му да го поканиш. В 21 век сме....
            Не е така, нормално си е момчето, възпитан е и действително уважителен към жените. Малко го обърква славата, но ще му мине.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

              Евго, да не се чудиш после защо ти пишат разни работи хората. След този пост....какво да си помисли всеки нормален мъж?

              П.П. Между другото познавам лично Ергенът.....ама си има приятелка.
              А пък аз прочетох, че Ергенът бил с много бедна обща култура, пишел неграмотно и едвам завършил нещо си.

              Гледал повече в залата и по жените.


              Интересното е, че лекарят от моя разказ пръв подаде сърдечно ръка и ме приема приятелски.

              Няма нищо лошо в това. Мога и на море да го поканя или на вечеря и нас с приятелката му, ако има такава.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                И на мен това ми прави впечатление...

                Съвременните мъже повече по други мъже сякаш се зазяпват, също както и жените се оглеждат една друга какво носи!

                Навремето това си беше чист признак за педалство.

                Дали поради липсата на казарма днешно време...?!
                За жените е нормално...гледат конкуренцията. Преценяват силите, така или иначе те избират.
                За мъжете не е така....според мен мъж, който не таи леко, макар и дружеско пренебрежение към останалите е обречен да си живее сам. Жените ги усещат веднага тия неща...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                  Доживях модераторка да ме трие с аргумент "сексистки подмятания" в тема за жените Ми тя темата е сексистка хахаха, какво да има в нея по-точно?
                  хахахаххахаха, хахахахахахаха, хахахахахахахха
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение
                    Евго, да не се чудиш после защо ти пишат разни работи хората. След този пост....какво да си помисли всеки нормален мъж?
                    И на мен това ми прави впечатление...

                    Съвременните мъже повече по други мъже сякаш се зазяпват, също както и жените се оглеждат една друга какво носи!

                    Навремето това си беше чист признак за педалство.

                    Дали поради липсата на казарма днешно време...?!
                    Last edited by Julius_BG; 12.07.2022, 13:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Мерси за хубавия анализ. Младите лъвчета са ценна стока и са търсени.

                      Тази пролет се запознах с едно младо лъвче, лекар в Софийска болница. Майка ми беше при него.

                      Много културен, симпатичен, висок и красив (като от каталог за мъжка мода). И накрая го почерпих и му пожелах да има страхотна кариера.

                      Вчера случайно се видяхме пак в болницата и се поздравихме и си стиснахме ръцете.

                      Той взема малка заплата за сега, но е позитивен и си върши работата с желание.


                      Има и хубави лекарки и сестри там.

                      Евго, да не се чудиш после защо ти пишат разни работи хората. След този пост....какво да си помисли всеки нормален мъж?

                      П.П. Между другото познавам лично Ергенът.....ама си има приятелка.

                      Коментар


                      • Доживях модераторка да ме трие с аргумент "сексистки подмятания" в тема за жените Ми тя темата е сексистка хахаха, какво да има в нея по-точно?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                          Ретроспекция към клубовете във Варна. Милфките ходят основно на лов в Ретро Клуба и The Brick на Морска гара (малко тегави заведения с претенции за халтура и с компании само мъже и компании само милф - половината и мъже и жени с гладен поглед), а младите са основно в Summer Cult или има 2 по-малки заведения по алеята с техно и черна музика, които обаче също винаги са пълни. Смешното е, че последните 1-2 месеци в The Brick (освен младежи на лов за мамчета) започнаха да ходят и познати млади момичета , които преди това не стъпваха в подобни заведения. Причината - там има батковци и чичковци докато в Cult чичковците и лелките се броят на пръсти, а и Cult общо взето не е място за търсене на внимание и разни самотни компании мъже и жени да се зяпат едни други и да търсят като помияри пред заведене някакъв кокал да изпадне, като в Ретрото и Брик.
                          Мерси за хубавия анализ. Младите лъвчета са ценна стока и са търсени.

                          Тази пролет се запознах с едно младо лъвче, лекар в Софийска болница. Майка ми беше при него.

                          Много културен, симпатичен, висок и красив (като от каталог за мъжка мода). И накрая го почерпих и му пожелах да има страхотна кариера.

                          Вчера случайно се видяхме пак в болницата и се поздравихме и си стиснахме ръцете.

                          Той взема малка заплата за сега, но е позитивен и си върши работата с желание.


                          Има и хубави лекарки и сестри там.


                          Коментар


                          • Ретроспекция към клубовете във Варна. Милфките ходят основно на лов в Ретро Клуба и The Brick на Морска гара (малко тегави заведения с претенции за халтура и с компании само мъже и компании само милф - половината и мъже и жени с гладен поглед), а младите са основно в Summer Cult или има 2 по-малки заведения по алеята с техно и черна музика, които обаче също винаги са пълни. Смешното е, че последните 1-2 месеци в The Brick (освен младежи на лов за мамчета) започнаха да ходят и познати млади момичета , които преди това не стъпваха в подобни заведения. Причината - там има батковци и чичковци докато в Cult чичковците и лелките се броят на пръсти, а и Cult общо взето не е място за търсене на внимание и разни самотни компании мъже и жени да се зяпат едни други и да търсят като помияри пред заведене някакъв кокал да изпадне, като в Ретрото и Брик.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Чета каквото пишеш, засрами се - на твоята възраст
                              Аз харесвам татуировки, не всичките де.
                              А ти, бе, на твоята възраст, ще ми търсиш 18 годишни индийки

                              Калпазан.
                              Last edited by Selena; 11.07.2022, 15:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Хихихи ти ме четеш кат дявола евангелието . Не са ми по вкуса - скука са младите - липса на мозък + татуировки.
                                Чета каквото пишеш, засрами се - на твоята възраст
                                Аз харесвам татуировки, не всичките де.

                                Коментар

                                Working...
                                X