IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Казах ти,че исках да дойде само веднъж с нас племенницата. Не постоянно да идва с нас на почивка. Какво лошо има ако дойде и това детенце да си играе с каките в басейна?Какъв човек трябва да си, за да му откажеш?
    Чакай сега, просто тогава се уговаряш, че ще е балдъза срещу детенце и свекърва. Не съм вътре в ситуацията, но тези работи се договарят и постепенно страничните хора се отдалечават. Знам ги аз тези изпълнения, хеле пък откъдето аз пиша.

    Дипломация си требе.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Без борба, за да го съхраниш? Много лично ги приемаш нещата и веднага се обиждаш. Давай по спокойно.
      От брака си искам да съхраня единствено децата.Нищо друго.Ако знам, че те ще останат при мен досега 100 пъти да съм се развел.Ама за съжаление ясно е ,че ще бъдат дадени на майката.
      И аз търпя да съм нещастен в тоя брак единствено заради децата.
      Last edited by mirodes; 19.09.2022, 08:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Ето го решението.
        Казах ти,че исках да дойде само веднъж с нас племенницата. Не постоянно да идва с нас на почивка. Какво лошо има ако дойде и това детенце да си играе с каките в басейна?Какъв човек трябва да си, за да му откажеш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Женската аудитория във форума ми се нахвърли,без изобщо да са наясно със ситуацията. Ама и да са наясно пак ще изкарат мен виновен. Няма проблем, приемам вината и се оттеглям.Нека бъда заменен от по-добър съпруг.
          Без борба, за да го съхраниш? Много лично ги приемаш нещата и веднага се обиждаш. Давай по спокойно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Ами то какво си мислиш, че като отидем някъде и аз не помагам за децата ли?
            И като иска да си почива сега ще й дам възможност постоянно да си почине от грижите за мен.
            Много радикално решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              mirodes-Същевременно, когато ходим някъде в повечето случаи с нас идва и сестрата на моята принцеса. Спи в същата стая с нас и децата и никога не съм направил проблем.

              Банални проблеми, но много важни и водят до не съвместимост..Не може ли просто дас се разберете , че сте отделно семейство и ще ходите сами..Винаги има опити за намеса и влияние отвън , но те са много вредни..В такива случаи аз казвам-Както аз не Ви съветвам и не се бъркам във Вашето семейство , не го правете и Вие..
              Женската аудитория във форума ми се нахвърли,без изобщо да са наясно със ситуацията. Ама и да са наясно пак ще изкарат мен виновен. Няма проблем, приемам вината и се оттеглям.Нека бъда заменен от по-добър съпруг.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                mirodes-Същевременно, когато ходим някъде в повечето случаи с нас идва и сестрата на моята принцеса. Спи в същата стая с нас и децата и никога не съм направил проблем.

                Банални проблеми, но много важни и водят до не съвместимост..Не може ли просто дас се разберете , че сте отделно семейство и ще ходите сами..Винаги има опити за намеса и влияние отвън , но те са много вредни..В такива случаи аз казвам-Както аз не Ви съветвам и не се бъркам във Вашето семейство , не го правете и Вие..
                Ето го решението.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Жената е отишла да си почине, а е трябвало третото дете ти да го гледаш, а не тя. Откъде накъде тя?
                  Ами то какво си мислиш, че като отидем някъде и аз не помагам за децата ли?
                  И като иска да си почива сега ще й дам възможност постоянно да си почине от грижите за мен.

                  Коментар


                  • mirodes-Същевременно, когато ходим някъде в повечето случаи с нас идва и сестрата на моята принцеса. Спи в същата стая с нас и децата и никога не съм направил проблем.

                    Банални проблеми, но много важни и водят до не съвместимост..Как да върви секса като все се карате и се делите..
                    Не може ли просто да се разберете , че сте отделно семейство и ще ходите сами..Винаги има опити за намеса и влияние отвън , но те са много вредни..В такива случаи аз казвам-Както аз не Ви съветвам и не се бъркам във Вашето семейство , не го правете и Вие..
                    Last edited by Kiro; 19.09.2022, 08:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Свекървата щеше да идва единствено, защото на принцесата щяло да й много трудно да гледа три деца.Та се предложи вариант и свекървата да дойде,за да се грижи за племенницата. Като щяха да са в отделна стая.Ама и това не се прие.
                      Иначе и за мен е прелест всеки път на почивка да мъкнем и сестра й.
                      Но то е ясно,че жените винаги ще се защитавате една друга ,така че приеми,че аз съм лошият в брака, поради което предлагам най-добрият вариант изобщо да не съществува този брак.
                      Жената е отишла да си почине, а е трябвало третото дете ти да го гледаш, а не тя. Откъде накъде тя?

                      Сестрата изначално да хвърчи. Аман от сестри и братя . Тука съм с тебе.

                      Вариантът да разпаднеш брака не е решение, защото и при следващите отношение това не си го отработил и пак ще се появи..
                      Last edited by Arana; 19.09.2022, 08:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Прелест. Ваканция със свекървата
                        Свекървата щеше да идва единствено, защото на принцесата щяло да й много трудно да гледа три деца.Та се предложи вариант и свекървата да дойде,за да се грижи за племенницата. Като щяха да са в отделна стая.Ама и това не се прие.
                        Иначе и за мен е прелест всеки път на почивка да мъкнем и сестра й.
                        Но то е ясно,че жените винаги ще се защитавате една друга ,така че приеми,че аз съм лошият в брака, поради което предлагам най-добрият вариант изобщо да не съществува този брак.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Там е работата,че даже няма и да го гледа,а щеше да го гледа майка. Не само това, но щеше да помага и за моите деца, докато сме на почивка.
                          Иначе съм го казвал това за сестра й,ама се възприема като кръвна обида.И аз мир да има се примирявам. Тоя брак отдавна е изчерпан,ама заради децата досега търпях. Иначе отдавна да съм й бил шута.Ама в един момент нещата се натрупват.
                          Прелест. Ваканция със свекървата versus ваканция с балдъзата.

                          Фазата “наште - ваште” се чисти в началните години на брака. Трябва да хвърчат всякакви тъщи, свекърви, балдъзи и етърви, че инак лошо. Бракът е между двама души, а не между два клана.
                          Last edited by Arana; 19.09.2022, 08:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                            Има три вида, едните следват модела, другите правят обратното, а третите не се повлияват. Но както си прецениш....вярвай му.
                            Отдавна наблюдавам. Тя репликата беше към друг човек, който по всичко, което пише е в група едно и си тегли последиците. Но Господ в кошара не вкарва, а тук само си говорим.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                              Типичен женски егоизъм. Жена да гледа чуждо дете е рядкост.
                              А защо не и кажеш категорично, че не искаш сестра и да идва с вас?
                              Там е работата,че даже няма и да го гледа,а щеше да го гледа майка. Не само това, но щеше да помага и за моите деца, докато сме на почивка.
                              Иначе съм го казвал това за сестра й,ама се възприема като кръвна обида.И аз мир да има се примирявам. Тоя брак отдавна е изчерпан,ама заради децата досега търпях. Иначе отдавна да съм й бил шута.Ама в един момент нещата се натрупват.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ама разбира се.Всеизвестно е,че жените си падат по умни мъже. Затова и служителите в БАН не могат да се отърват от почитателки. А пък отличниците в училище направо се скъсват от секс.
                                Колкото до съветите ти към мен, хайде няма нужда.Естествено,че причините за предстоящата ми раздяла не са свързани само с външният вид и секса. Ще дам само един пример, а те са много такива. Лятото беше на гости при баба си,моята майка,тригодишната дъщеря на сестра ми,която е в чужбина. И това лято няколко пъти ходихме със семейството на спа хотели(за по 3-4 дни).И аз исках да вземем и племенницата с нас(моите деца са малко по-големи от нея и си играят заедно),но получих категоричен отказ.Въпреки,че щяхме да наемем апартамент с отделни спални и майка и племенницата щяха да са отделно(а и половината разходи щеше да ги плати майка),възхваляваната от теб жена категорично отказа да ги вземем с нас. Е какво щеше да й попречи това дете при положение, че само щяха да пътуват с нас и баба му щеше да се грижи за него?Същевременно, когато ходим някъде в повечето случаи с нас идва и сестрата на моята принцеса. Спи в същата стая с нас и децата и никога не съм направил проблем.
                                Така че спести си нравоученията. Естествено че и сексът и външният вид са важни, ама не са само те.
                                Типичен женски егоизъм. Жена да гледа чуждо дете е рядкост.
                                А защо не и кажеш категорично, че не искаш сестра и да идва с вас?

                                Коментар

                                Working...
                                X