IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение



    @Бай Митьо, @mikomikov
    Момчовци, жената не е само гъз и цици. Има и душа! Докато не го разберете, няма да ви се получава много добре, все нещо ще ви куца!!!

    @mikomikov
    Като казах "божествена частичка", имах предвид частичка от Бога, а не "clitoris". Мисли малко повече! Уважавам чувството ти за хумор, ама малко се поизложи...



    @Бай Митьо
    Извинявай Бай Митьо, станало е недоразумение. Може би и двамата излязохме леко от контекста... Исках да възразя на нещо, което ти беше писал малко по-рано: "Да, жените каквото и да казват, да речем в 8 от 10 случая, ще предпочетат арогантният грубиан пред скромното чистичко момче. Особено ако другият има и физическо предимство.".

    @bota156
    И ти се поизложи за мъжката еротична мисъл, очаквах от теб по-оргинален отговор.

    @Ender
    Ender, бъди пич! Изтрий личните данни на kiro.
    Има колеги, които пишат с имената си. Но други предпочитат да са анинимни. Трябва да уважаваме решението им, даже и ако не се харесваме

    @Selena
    Selena също би следвало да изтрие цитата на Ender.
    8 от 10, даже оптимистично съм го определил. Много може да се компенсира с характер и ум, но няма ли и физическо привличане.....нищо не става.

    Коментар


    • Няма да спреш да пишеш тук, уверявам те.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
        Да, ненадеждна работа - веднага режат стария ерген. А той така се надявал...

        С хейт не си помагаш, никаква работа няма да свършиш.

        Ето ти жокер - попитай потребителите в темата, а и колегите и колежките на работа, защо тази календарна година нито един път не са предложили да те запознаят с някоя сгодна 30-40 годишна с цел да се съберете. Всеки има я сестра, я братовчедка, приятлека, съседка, някои и дъщери, които в пандемията са без гаджета.
        И като чуеш отговорите, помисли, пробвай да направиш някакви изводи.
        После може и да ми благодариш.
        Заради теб и г-жа Фирдес ще спра да пиша тук.

        Кой какво прави си е негова работа, кой какво харесва си е негова работа.

        Методът "сватосване" и "препоръчване" много не играе в днешно време.

        Тези дни ви разказвах, че 4 жени искаха да се женят за мен, но не бяха подходящи. 2 от тях бяха и богати, А другите 2 - безработни и не искаха да си намерят нещо колкото да имат пари за себе си.






        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Мисля, че няма да му кажат истината. Не бих предложила запознанство защото не го познавам лично ,а и имам лошото усещане ,че не се е определил от коя страна на реката е. Сега да не си помислите, че какъвто и да е отговора ще го упрекна ? Не ! Истината обаче е ,че сам трябва да си отговори и ако е за да удовлетвори чужди очаквания да спре за да бъде щастлив.
          Разбира се, че никой няма да го упрекне.

          За упрек е да речем мизогинията, а не... по кой тротоар ходи който и да е потребител.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
            Да, ненадеждна работа - веднага режат стария ерген. А той така се надявал...

            С хейт не си помагаш, никаква работа няма да свършиш.

            Ето ти жокер - попитай потребителите в темата, а и колегите и колежките на работа, защо тази календарна година нито един път не са предложили да те запознаят с някоя сгодна 30-40 годишна с цел да се съберете. Всеки има я сестра, я братовчедка, приятлека, съседка, някои и дъщери, които в пандемията са без гаджета.
            И като чуеш отговорите, помисли, пробвай да направиш някакви изводи.
            После може и да ми благодариш.
            Мисля, че няма да му кажат истината. Не бих предложила запознанство защото не го познавам лично ,а и имам лошото усещане ,че не се е определил от коя страна на реката е. Сега да не си помислите, че какъвто и да е отговора ще го упрекна ? Не ! Истината обаче е ,че сам трябва да си отговори и ако е за да удовлетвори чужди очаквания да спре за да бъде щастлив.

            Коментар


            • Да, ненадеждна работа - веднага режат стария ерген. А той така се надявал...

              С хейт не си помагаш, никаква работа няма да свършиш.

              Ето ти жокер - попитай потребителите в темата, а и колегите и колежките на работа, защо тази календарна година нито един път не са предложили да те запознаят с някоя сгодна 30-40 годишна с цел да се съберете. Всеки има я сестра, я братовчедка, приятлека, съседка, някои и дъщери, които в пандемията са без гаджета.
              И като чуеш отговорите, помисли, пробвай да направиш някакви изводи.
              После може и да ми благодариш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                Мъжът ми не си пада по мъже, затова и ми е мъж, Евго...

                Между другото това със зяпането на мъже от мъж е такъв огромен знак стоп за жените, че не можеш да си представиш. И тръгне ли приказка за егрена... отписвай го. Реномето или помага, или съсипва, особено вече на възраст. На млади години човек може да си изчисти реномето, но от едно време нататък вече е свирен мача.
                То и при жените личи, когато е ненадеждна.

                Коментар


                • Мъжът ми не си пада по мъже, затова и ми е мъж, Евго...

                  Между другото това със зяпането на мъже от мъж е такъв огромен знак стоп за жените, че не можеш да си представиш. И тръгне ли приказка за егрена... отписвай го. Реномето или помага, или съсипва, особено вече на възраст. На млади години човек може да си изчисти реномето, но от едно време нататък вече е свирен мача.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение


                    Тук 45 годишните ергени се мислят за млади жребчета. Живот в паралелна вселена.
                    Нищо общо с реала все пак.
                    Мъжът ти ли е на 45 г.?

                    Жените раждат и на 40-43г., обаче трябва да не са пушили, да не са пили и да не са правили аборти и да не са вземали контрацептиви. Последните неща прецакват фертилността.

                    И ако е била с много мъже, също не е добре. Те оставят своите хромозоми в нея.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Аз съм потресена и от друга социална митология, че една здрава жена на 30 + години я изкарват едва ли не залежала стока, стара мома и прочее дивотии.

                      Потресаващи глупости битуват в нечии мъжки глави. На запад биха се смяли до сълзи.

                      Тук 45 годишните ергени се мислят за млади жребчета. Живот в паралелна вселена.
                      Нищо общо с реала все пак.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                        Селена е права. Средната възраст за навлизане в менопауза в България е 51 години, няма как средната пременопауза да е в диапазона 30-40 години. Обратното - все повече жени раждат над 40 годишна вързаст - първо, второ, трето дете, каквато поредност му се пада.
                        Аз съм потресена и от друга социална митология, че една здрава жена на 30 + години я изкарват едва ли не залежала стока, стара мома и прочее дивотии.

                        Потресаващи глупости битуват в нечии мъжки глави. На запад биха се смяли до сълзи.

                        Коментар


                        • Селена е права. Средната възраст за навлизане в менопауза в България е 51 години, няма как средната пременопауза да е в диапазона 30-40 години. Обратното - все повече жени раждат над 40 годишна вързаст - първо, второ, трето дете, каквато поредност му се пада.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Тук сериозно се излагаш ! Женската ти солидарност обратно пропорционална на статистиката . Масово жените навлизат в применопауза все по рано ! Масово жените са все по нефелни . Защо според теб ? Моя прочит , отдалечаване от женската им същност ! И отново защо , ми заради пустите мъже !
                            Баба ми имаше лаф "козата си иска пръч" ! Толкоз ....
                            Този разговор няма пак да го повтаряме. Живея в Испания, испанката ражда от 38-46 годишна възраст масово. Населението е от 47 милиона.

                            Описвам какво виждам около себе си.

                            Чувал ли си за замразяване на яйцеклетки?Също е масово.

                            Т.е. навлизането в менопауза не се явява пречка, а че козата си искала пръч е вече сексуална тематика имаща малко общо с напредването на техниките за фертилност и репродуктивност.

                            Дали ти харесва или не няма голямо значение.

                            Нещата динамично се променят и е добре да се ограмотяваме постоянно.

                            Не убивай вестоносеца .
                            Last edited by Selena; 26.08.2022, 12:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Хммм. Миналата година моя позната роди на 50. Науката понапредна и възрастта се поизмести. Бащата е як бик в отлична кондиция на 60. Тя е румънка той е испанец.

                              Ще го отгледат и няма да се замислят. Пари има. Прекрасно умно детенце. Няма как да постна снимка заради личните данни.

                              Нещата са строго и дивидуални, така че да се слага гранична възраст не е точно.

                              Менопаузата при някои жени настъпва на 55 г., а дори при менопауза остават яйцеклетки или жената разполага със замразени такива.

                              Дали ни харесва или не е налице изместване на възрастта и удължаване на прдължителността на активния живот особено в богатите държави.
                              Тук сериозно се излагаш ! Женската ти солидарност обратно пропорционална на статистиката . Масово жените навлизат в применопауза все по рано ! Масово жените са все по нефелни . Защо според теб ? Моя прочит , отдалечаване от женската им същност ! И отново защо , ми заради пустите мъже !
                              Баба ми имаше лаф "козата си иска пръч" ! Толкоз ....

                              Коментар


                              • Типично за инсел.

                                Коментар

                                Working...
                                X