IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Интриги може да прави на някой льольо, не на истински мъж.Такъв публичен скандал ще й вдигна ако разбера,че ми върти интриги, че повече няма и да си помисли за подобно нещо.
    Та пак мъжете са виновни щом допускат жените да се държат така.Изнежи се младото поколение мъже,а и голяма част се изпедерастиха.
    Да, да, знам, знам...... на думи всички са силни. Само че дори да си невинен в такава ситуация най-елегантния начин за измъкване не винаги е със скандал, щото покрай сухото нерядко гори и суровото (демек и скандалджиите дават понякогиж фира и излитат, нищо че не са инициатори в случая).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
      От друга страна е добре, че хората у нас са откровено първични и бързо си проличават намеренията им. Спестява време. Хорото с колежките съм го играл и аз преди, с голям обрат в сценария в моя полза. Към текущия момент обаче, чисто професионално предпочитам да работя с мъже в екип. Така никой няма проблем с фокуса и да губи излишно време за дискредитиране на желания обект, който не е отвърнал.
      В днешния либерален свят нищо не е 100% сигурно. Току виж “фокуса” се изместил в неправилна посока - шегувам се, разбира се.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        Виж сега, Евгич... Много обща характеристика е тая, която ползвате "дебеланиТЕ". С някакви (твои) фантазии (и "теории") рискуваш да се лишиш от богатството на емоции, които не си и подозирал, че съществуват. Оставям настрана и подробностите в отговора на въпроса, що е то дебелана? Всеки се променя с времето, а годините (може би) вземат своето.

        Има емоционални дами и с повече килограми. Все пак не казвам, че дамата трябва да бъде над 80 килца, но шаблонът, на който робуваш със сигурност те подвежда. По-скоро манекенките са дами, лишени от реален поглед върху събитията в живота, но със сигурност и в техния лагер има изключения на адекватни момичета...
        Явно си от майсторите.Щото на голям тезгях само майсторите работят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Много често дебеланите са и луди в наши дни. Но са способни да се раздадат до края.

          Просто е до човека.

          Преди години са се харесвали пълни жени и соц. жените над 40-50г често бяха пълни, но почтени и нормални. Домакини жени.
          Виж сега, Евгич... Много обща характеристика е тая, която ползвате "дебеланиТЕ". С някакви (твои) фантазии (и "теории") рискуваш да се лишиш от богатството на емоции, които не си и подозирал, че съществуват. Оставям настрана и подробностите в отговора на въпроса, що е то дебелана? Всеки се променя с времето, а годините (може би) вземат своето.

          Има емоционални дами и с повече килограми. Все пак не казвам, че дамата трябва да бъде над 80 килца, но шаблонът, на който робуваш със сигурност те подвежда. По-скоро манекенките са дами, лишени от реален поглед върху събитията в живота, но със сигурност и в техния лагер има изключения на адекватни момичета...

          Коментар


          • От друга страна е добре, че хората у нас са откровено първични и бързо си проличават намеренията им. Спестява време. Хорото с колежките съм го играл и аз преди, с голям обрат в сценария в моя полза. Към текущия момент обаче, чисто професионално предпочитам да работя с мъже в екип. Така никой няма проблем с фокуса и да губи излишно време за дискредитиране на желания обект, който не е отвърнал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Много често дебеланите са и луди в наши дни. Но са способни да се раздадат до края.

              Просто е до човека.

              Преди години са се харесвали пълни жени и соц. жените над 40-50г често бяха пълни, но почтени и нормални. Домакини жени.
              Сега критериите ни се вдигнаха, не щем само домакини.Трябва и да се поддържат и да са активни в секса.Имам един познат, който е голям плейбой.И жена му знаеше за изневерите му,или поне е подозирала и почна да ходи на фитнес и да се облича всеки ден все едно отива на бал.И оня си остана при нея,даже отсвири любовниците си.
              Last edited by mirodes; 07.10.2022, 12:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Да, но аз не говорех за такъв случай. Говоря за напориста колежка, харесва си колега, не я интересува женен ли е какъв е - той не ѝ обръща внимание по една или друга причина и тя побеснява, защото не е свикнала да ѝ отказват и интригите не закъсняват!

                п.с.
                Това с послеписа за Джолито беше м/у другото, а не във връзка с колегиалните отношения.
                Интриги може да прави на някой льольо, не на истински мъж.Такъв публичен скандал ще й вдигна ако разбера,че ми върти интриги, че повече няма и да си помисли за подобно нещо.
                Та пак мъжете са виновни щом допускат жените да се държат така.Изнежи се младото поколение мъже,а и голяма част се изпедерастиха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Ами има и такива дето не знаят кога да спрат!

                  А както знаем всички - отхвърлената жена може да е много злобна и отмъстителна!

                  п.с.
                  Ей я - даже и Джолито /не им знам там какъв е случая/ ама не спира да хули по Пит.
                  Както и отхвърленият мъж. Имах куриозен много куриозен случай, но не е за публичен форум.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                    Ма те дебеланите са най нахални особенно в службата .
                    И понеже общото ниво на жените в България много падна и те милите се имат за атрактивни.
                    Не само на жените, уверявам те.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                      Ма те дебеланите са най нахални особенно в службата .
                      И понеже общото ниво на жените в България много падна и те милите се имат за атрактивни.
                      Много често дебеланите са и луди в наши дни. Но са способни да се раздадат до края.

                      Просто е до човека.

                      Преди години са се харесвали пълни жени и соц. жените над 40-50г често бяха пълни, но почтени и нормални. Домакини жени.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                        Това вече е след развод и раздяла.Тогава обикновено ненависта е огромна.
                        Да, но аз не говорех за такъв случай. Говоря за напориста колежка, харесва си колега, не я интересува женен ли е какъв е - той не ѝ обръща внимание по една или друга причина и тя побеснява, защото не е свикнала да ѝ отказват и интригите не закъсняват!

                        п.с.
                        Това с послеписа за Джолито беше м/у другото, а не във връзка с колегиалните отношения.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Ами има и такива дето не знаят кога да спрат!

                          А както знаем всички - отхвърлената жена може да е много злобна и отмъстителна!

                          п.с.
                          Ей я - даже и Джолито /не им знам там какъв е случая/ ама не спира да хули по Пит.
                          Това вече е след развод и раздяла.Тогава обикновено ненависта е огромна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                            Ма те дебеланите са най нахални особенно в службата .
                            И понеже общото ниво на жените в България много падна и те милите се имат за атрактивни.
                            Дебеланите ги връщам моментално. Като по-млад се е случвало да бъда и с по-грозни жени,ама никога с дебели.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                              Като си има сериозна приятелка щом види,че другата му се натиска трябва да намери начин да й каже за това.И тогава тя ще спре.
                              Ами има и такива дето не знаят кога да спрат!

                              А както знаем всички - отхвърлената жена може да е много злобна и отмъстителна!

                              п.с.
                              Ей я - даже и Джолито /не им знам там какъв е случая/ ама не спира да хули по Пит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Не са виновни жените,ами мъжете станаха льольовци .По-скоро пу...ци.Сексуално насилие над мъж от страна на жена е абсурдно. Не е далеч денят,когато жена ще влезе гола в мъжката баня и мъжете ще избягат с писъци. Като се натиска някоя жена на млад мъж най-нормалното нещо на света е да я скъса от секс. Естествено ако не е някой хипопотам или уникална грозотия ,ама надали е така,защото такива жени знаят,че не са атрактивни и не се натискат много на мъжете.
                                Иначе обвиненията в сексуален тормоз от мъже към жени в повечето случаи си имат основание(естествено нямам предвид случаите, когато някоя се е сетила,че преди 30 години на студентски купон някой мъж й пуснал ръка).Както се казва:"Няма жена, която да не иска, има мъж,който не знае как да си поиска ".Така че ако една жена не отговаря положително на сигналите за свалка от мъжа и въпреки това той продължава да я притиска си е сексуален тормоз отвсякъде (като баща на две дъщери съм доста чувствителен на тая тема).
                                Крайните феминистки обикновено са жени,на които мъж не обръща внимание и те са приели кауза да воюват с мъжете.Ама за красивите жени има много предимства в отношенията им с мъжете, било професионално,било в личен план.И ако на някоя красива жена се направи комплимент надали ще възрази и ще го приеме като сексуално насилие. Имам една колежка, която постоянно се облича много стилно и модно и като я видя ахвам демонстративно и й казвам" Ти си модна икона".Оная се разтапя от удоволствие.
                                Ма те дебеланите са най нахални особенно в службата .
                                И понеже общото ниво на жените в България много падна и те милите се имат за атрактивни.

                                Коментар

                                Working...
                                X