IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
    Съжалявам, че убих темата с последните си тъпотии. Компенсирам сега с малко разведряване.

    Някой жени искат само духовни ценности

    Принцесата и черният шпек:

    Тези са яко сбъркани. Четох някъде, че младежа е хомосексуален. Така че може и да си прав.....буквално.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Мене за сефте навремето ме потресе като видях Хайди Клум и оня певеца Сийл ли беше?! Брррр........

      Слушай, короната винаги е била и ще си остане 'Интерес Но. 1'! Харито ако ще да е най-умния, красивия и най-прекия наследник на трона - ако не следва общия им интерес - пак ще намерят начин да го разкарат и да му намерят заместник, който да запази владението им! Издънки в клана винаги е имало и ще има и в идните поколения, ама тоя остров си е 'техен' и лесно няма да го дадат!

      А иначе от време на време е добре, че вкарват свежа кръв, че иначе с тия кръвосмешения много умен там скоро надали ще се роди?!?
      Е тя Хайдито си каза какво е харесала в Сийл. Била го видяла по клин във фитнеса и веднага си казала ,че това"богатство "в гащите му трябвало да е нейно.
      Преди няколко години бях на гости на едни познати в Лондон и доста обикалях из града.И ми направи впечатление, че видях много двойки бяла жена с негър, няколко двойки бял с черна и бял с жълта,но бяла жена с жълт не видях. Това дава отговор на вечният въпрос дали размерът има значение.

      Коментар


      • Мене за сефте навремето ме потресе като видях Хайди Клум и оня певеца Сийл ли беше?! Брррр........

        Слушай, короната винаги е била и ще си остане 'Интерес Но. 1'! Харито ако ще да е най-умния, красивия и най-прекия наследник на трона - ако не следва общия им интерес - пак ще намерят начин да го разкарат и да му намерят заместник, който да запази владението им! Издънки в клана винаги е имало и ще има и в идните поколения, ама тоя остров си е 'техен' и лесно няма да го дадат!

        А иначе от време на време е добре, че вкарват свежа кръв, че иначе с тия кръвосмешения много умен там скоро надали ще се роди?!?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
          Ухахаха, кралските династии жертви на собствената си пропаганда [ATTACH=CONFIG]n3987130[/ATTACH]

          Принц Хари им докара негърка, а норвежката кралица - бонго. Кой от дедите им да предположи, че потомците им ще се откажат от короната и "чистата кръв", когато са мислели как да владеят света.

          Което за пореден път ме убеждава, че живота и възгледите са низ от събития, както гласи приказката - Битието определя съзнанието. И за да не ме разберете погрешно, мислейки, че злорадствам. Не, просто се смея, когато иронично размазва
          на властимащите статуса на полу-богове, че са нищо повече от останалите и че могат да станат жертва на собствената си доктрина.
          Нито Хари,нито норвежката любителка на черни шпаги имат шанс да наследят престола. Така че такива бонговци никой няма да ги допусне да вземат короната .Друг въпрос е дали Хари изобщо е с кралска кръв,щото има голяма прилика с един от любовниците на Даяна. Не случайно вече не принадлежи към кралското семейство. Търпяха го,но той сам тръгна срещу тях и веднага му биха шута.Най-вероятно под влияние на жена си,което показва, че е мъж под чехъл.
          Иначе аристокаристокрацията са си отделна класа и в повечето случаи се женят помежду си.Последният случай е,когато вдовицата на княз Кардам-сина на Симеон, се омъжи за йордански принц,братовчед на краля на Йордания.Въпреки че не е мюсюлманка, а и не е първа младост-на почти 60 години е.
          Last edited by mirodes; 08.11.2022, 21:12.

          Коментар


          • Ухахаха, кралските династии жертви на собствената си пропаганда
            Click image for larger version

Name:	smilie5.gif
Views:	6
Size:	152 Bytes
ID:	3987130


            Принц Хари им докара негърка, а норвежката кралица - бонго. Кой от дедите им да предположи, че потомците им ще се откажат от короната и "чистата кръв", когато са мислели как да владеят света.

            Което за пореден път ме убеждава, че живота и възгледите са низ от събития, както гласи приказката - Битието определя съзнанието. И за да не ме разберете погрешно, мислейки, че злорадствам. Не, просто се смея, когато иронично размазва
            на властимащите статуса на полу-богове, че са нищо повече от останалите и че могат да станат жертва на собствената си доктрина.

            Коментар


            • Съжалявам, че убих темата с последните си тъпотии. Компенсирам сега с малко разведряване.

              Някой жени искат само духовни ценности

              Принцесата и черният шпек:

              Марта Луиз, която е четвърта по ред в наследяването на престола, иска да започне нов живот със самопровъзгласилия се духовен водач Дурек Верет, който е популярен в Холивуд

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                Харесвам как открито и непринудено си изразяваш мнението Даже спорих с Кавръков на скоро в темата за НИ, когато 5 пъти поиска бан за теб от модератора, защото темата ще загуби чар с липсата на коментарите ти. Не ти се връзвам, само уточнявам, че не съм пример за подражание. Да не вземе някой от четящите да се върже, защото не го чака добър живот Иначе всеки си има силни страни. Ти много кефиш с бруталната си откровеност.
                Не ми се иска да си тръгваш. Другите никове са като прочетена книга, а ти си интересен.

                Стой, моля те,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  цецко, не се заягай
                  такова ми е чувството за хумор.
                  Харесвам как открито и непринудено си изразяваш мнението Даже спорих с Кавръков на скоро в темата за НИ, когато 5 пъти поиска бан за теб от модератора, защото темата ще загуби чар с липсата на коментарите ти. Не ти се връзвам, само уточнявам, че не съм пример за подражание. Да не вземе някой от четящите да се върже, защото не го чака добър живот Иначе всеки си има силни страни. Ти много кефиш с бруталната си откровеност.

                  Коментар


                  • цецко, не се заягай
                    такова ми е чувството за хумор.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      цецко е още един от събирателните образи на герой във форума.
                      Бил съм само е една. Героят в тази тема си ти, защото ме биеш най-малко по 10!!! Тук си бил преди мен, тук ще бъдеш и след мен. Но бройката винаги ще бъде на твоя страна Опитвам се само да помогна на Евго, докато минавам от тук. Споко, скоро ще налея и изчезвам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        +100

                        Мерси. Много готино го обясни. Аз също съм малко олд скул и нямам татуси и брада. Просто винаги ми е интересно кой стои зад ника.

                        Иначе съм забелязъл, че сегашните 30-годишни са много суетни, а 15 г. назад много от познатите ми изглеждат нелепо в сравнение с днешните млади.

                        Имаш романтична представа за нещата и повече ми допадат съветите на Миродес, по-практични и по-близо до мен,

                        Поздрави
                        цецко е още един от събирателните образи на герой във форума.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          +100

                          Мерси. Много готино го обясни. Аз също съм малко олд скул и нямам татуси и брада. Просто винаги ми е интересно кой стои зад ника.

                          Иначе съм забелязъл, че сегашните 30-годишни са много суетни, а 15 г. назад много от познатите ми изглеждат нелепо в сравнение с днешните млади.

                          Имаш романтична представа за нещата и повече ми допадат съветите на Миродес, по-практични и по-близо до мен,

                          Поздрави
                          Ти познаваш себе си най-добре и знаеш какво ще те направи истински щастлив. Следвай мечтите си и дерзай

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                            Не. Среден на ръст съм 183 см. Аз съм програмист, работя на стол. И не съм от онези с брадите, дето ходят на фитнес. Олд-скул съм. Нямам татуировки даже. Винаги съм мислил, че жените харесват в мен хумора ми, това че умея да ги изслушвам и разбирам. Или поне те така си мислят, защото никой не може да разбере и оцени и разбере дълбоката женска душа Горните ми предположения се базират на редките ми контакти с другия пол в офиса. При нас жените са голяма рядкост. Не съм играч. Сложиха ми оковите на 16. Не бяха златни тогава, а сребърни. Десетилетие по-късно само им сменихме цвета. Иначе имам приятел, който се ожени за полякиня. Голям играч беше той. Жънеше в Люлин. Имаше едновременно връзки с по 2 - 3 момичета. Всичките от квартала!!! Евалата! Но да ти кажа честно, след като си намери полякинята (на слънчака) и се ожени за нея, до тогава не го бях виждал толкова щастлив. Виждам, че и други хора питаш дали са високи и дали спортуват. Ако правиш някаква статистика между физика и успешна връзка, да знаеш, че няма никаква релация. Други качества се искат там. Дори да ги нямаш всичките, ако имаш желание за промяна, ще ги усвоиш и развиеш с времето. От мен запомни, че когато обичаш истински компромисите, които правиш не само не ти тежат, а дори се чувстваш добре, че ги правиш. Сам се сещаш да ги направиш и не приемаш за компромиси, нито за жертви. Когато обичаш се радваш да дадеш. Както и в професията, ако се раздаваш с любов, нещата не тежат и всичко се получава с лекота и изглежда красиво не само отстрани, но и от кухнята Мисълта ми е да не търсиш жена, за забавление или за връзка. Ти си търси, но да знаеш, че любовта ще те намери теб, а не ти нея. Един ден ще те порази като гръм. И тогава ще знаеш. Това е вътрешно усещане. Сам ще знаеш, че си влюбен и че това е Жената на живота ти. Забавлявай се любовта сама ще те намери.
                            +100

                            Мерси. Много готино го обясни. Аз също съм малко олд скул и нямам татуси и брада. Просто винаги ми е интересно кой стои зад ника.

                            Иначе съм забелязъл, че сегашните 30-годишни са много суетни, а 15 г. назад много от познатите ми изглеждат нелепо в сравнение с днешните млади.

                            Имаш романтична представа за нещата и повече ми допадат съветите на Миродес, по-практични и по-близо до мен,

                            Поздрави
                            Last edited by Evgo; 07.11.2022, 20:07.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Полякините и чехкините са само за забавление. Гледал съм интересно клипче как 2 чехкини се качват в автобус на ръгби отбор. Има си и сюжет,


                              За връзка трябва словенка, словачка или хърватка.

                              А ти Цецо здрав ли си, спортуваш ли, висок ли си?


                              Поздрави
                              Не. Среден на ръст съм 183 см. Аз съм програмист, работя на стол. И не съм от онези с брадите, дето ходят на фитнес. Олд-скул съм. Нямам татуировки даже. Винаги съм мислил, че жените харесват в мен хумора ми, това че умея да ги изслушвам и разбирам. Или поне те така си мислят, защото никой не може да разбере и оцени и разбере дълбоката женска душа Горните ми предположения се базират на редките ми контакти с другия пол в офиса. При нас жените са голяма рядкост. Не съм играч. Сложиха ми оковите на 16. Не бяха златни тогава, а сребърни. Десетилетие по-късно само им сменихме цвета. Иначе имам приятел, който се ожени за полякиня. Голям играч беше той. Жънеше в Люлин. Имаше едновременно връзки с по 2 - 3 момичета. Всичките от квартала!!! Евалата! Но да ти кажа честно, след като си намери полякинята (на слънчака) и се ожени за нея, до тогава не го бях виждал толкова щастлив. Виждам, че и други хора питаш дали са високи и дали спортуват. Ако правиш някаква статистика между физика и успешна връзка, да знаеш, че няма никаква релация. Други качества се искат там. Дори да ги нямаш всичките, ако имаш желание за промяна, ще ги усвоиш и развиеш с времето. От мен запомни, че когато обичаш истински компромисите, които правиш не само не ти тежат, а дори се чувстваш добре, че ги правиш. Сам се сещаш да ги направиш и не приемаш за компромиси, нито за жертви. Когато обичаш се радваш да дадеш. Както и в професията, ако се раздаваш с любов, нещата не тежат и всичко се получава с лекота и изглежда красиво не само отстрани, но и от кухнята Мисълта ми е да не търсиш жена, за забавление или за връзка. Ти си търси, но да знаеш, че любовта ще те намери теб, а не ти нея. Един ден ще те порази като гръм. И тогава ще знаеш. Това е вътрешно усещане. Сам ще знаеш, че си влюбен и че това е Жената на живота ти. Забавлявай се любовта сама ще те намери.

                              Коментар


                              • Внимавай какво ще отовориш, Цецо, че ако се окажеш и рус със сини очи - да не получиш някое предложение до края на седмицата!

                                Коментар

                                Working...
                                X