IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Хеле пък в Иран какъв купон тече ако не си сложиш забрадката
    Пълни глупости. Забрадките са НАСИЛСТВЕНО наложени на жените от комплексирани мъже. Докато тия 40 и повече жени ПО СВОЯ ВОЛЯ живеят съвместно с един мъж.
    Аз съм последният човек на света,който ще налага забрани на някоя жена относно облекло или каквото и да е било (естествено с изключение на дъщерите ми за неща,вредни за здравето им като употреба на наркотици, цигари и алкохол).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Еми гъбаркам те, защото сам даваш повод - гледам си се прехласнал нещо по живота в Индия.

      Вече сам решаваш как да го приемеш въпроса - дали да се засегнеш или не.

      Никакви лоши чувства не влагам.
      Ами то и в САЩ има многоженство при мормоните. Така че последното нещо,което определя подобни отношения е етноса. А и тоя с 40-е жени не беше индиец,а от бирманското малцинство в Индия.
      Аз лично не съм се засилил да живея с повече от една жена.Давам го като пример,че жените може да търпят много несгоди при връзка с мъж. И то доброволно заради психиката си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Еми гъбаркам те, защото сам даваш повод - гледам си се прехласнал нещо по живота в Индия.

        Вече сам решаваш как да го приемеш въпроса - дали да се засегнеш или не.

        Никакви лоши чувства не влагам.
        Хеле пък в Иран какъв купон тече ако не си сложиш забрадката

        Коментар


        • Еми гъбаркам те, защото сам даваш повод - гледам си се прехласнал нещо по живота в Индия.

          Вече сам решаваш как да го приемеш въпроса - дали да се засегнеш или не.

          Никакви лоши чувства не влагам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Хаха, наистина с либерализма, много мъже загубиха битката на тоя фронт. Не, че преди не е било същото, просто разузнаването е било слабо
            Ами като позволят жени да ги мачкат ще загубят битката. Пак ще ме обвинят в мизогония,ама гледах в Ютуб филм за един мъж в Индия с 40 жени .И всичките работеха на полето, а оня ги командваше. 41-ата му жена беше една млада и атрактивна певица.А оня беше вече някакъв чичко. Нито визия имаше,нито пари. А пък и на 40 жени няма как да осигури достатъчно секс.Имаше над 100 деца.Друг подобен случай в Русия един руснак участваше в едно телевизионно предаване с 4-е си жени.Не беше мюсюлманин,ама беше с 4 жени и то не бяха някои грозотии. И се оказа,че не работи, а жените работят, вземат се помощи за деца, а тоя не работеше .И то бяха образовани. Като усетят властен мъж жените са способни напълно да му се подчинят.
            В днешно време обаче мъжете са льольовци и жените си разиграват коня.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Хаха, наистина с либерализма, много мъже загубиха битката на тоя фронт. Не, че преди не е било същото, просто разузнаването е било слабо
              Друг ще разкажа какво наблюдавах в един офис, не е точно за днес

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                В днешния либерален свят нищо не е 100% сигурно. Току виж “фокуса” се изместил в неправилна посока - шегувам се, разбира се.
                Хаха, наистина с либерализма, много мъже загубиха битката на тоя фронт. Не, че преди не е било същото, просто разузнаването е било слабо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Да, да, знам, знам...... на думи всички са силни. Само че дори да си невинен в такава ситуация най-елегантния начин за измъкване не винаги е със скандал, щото покрай сухото нерядко гори и суровото (демек и скандалджиите дават понякогиж фира и излитат, нищо че не са инициатори в случая).
                  Ако някой ръководител е толкова тъп да си изгони служител затова, че се е защитил от нападки по негов адрес, то не си и струва да работиш за такъв.
                  А такива действия трябва да се пресичат още отначало иначе няма да спрат. В училище имаше един идиот, който се заяждаше с някои от момчетата в класа.Включително и с мен.Направих му забележка,оня не спря. На следващият път директно му скочих на бой.Не го набих, щото оня беше по-силен,но си разменихме удари.След няколко дни пак се заяде и пак му скочих на бой. Трети път нямаше и оттогава 5 години не ми каза и една лоша дума.Докато други ги спукваше от подигравки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    Интриги може да прави на някой льольо, не на истински мъж.Такъв публичен скандал ще й вдигна ако разбера,че ми върти интриги, че повече няма и да си помисли за подобно нещо.
                    Та пак мъжете са виновни щом допускат жените да се държат така.Изнежи се младото поколение мъже,а и голяма част се изпедерастиха.
                    Да, да, знам, знам...... на думи всички са силни. Само че дори да си невинен в такава ситуация най-елегантния начин за измъкване не винаги е със скандал, щото покрай сухото нерядко гори и суровото (демек и скандалджиите дават понякогиж фира и излитат, нищо че не са инициатори в случая).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                      От друга страна е добре, че хората у нас са откровено първични и бързо си проличават намеренията им. Спестява време. Хорото с колежките съм го играл и аз преди, с голям обрат в сценария в моя полза. Към текущия момент обаче, чисто професионално предпочитам да работя с мъже в екип. Така никой няма проблем с фокуса и да губи излишно време за дискредитиране на желания обект, който не е отвърнал.
                      В днешния либерален свят нищо не е 100% сигурно. Току виж “фокуса” се изместил в неправилна посока - шегувам се, разбира се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                        Виж сега, Евгич... Много обща характеристика е тая, която ползвате "дебеланиТЕ". С някакви (твои) фантазии (и "теории") рискуваш да се лишиш от богатството на емоции, които не си и подозирал, че съществуват. Оставям настрана и подробностите в отговора на въпроса, що е то дебелана? Всеки се променя с времето, а годините (може би) вземат своето.

                        Има емоционални дами и с повече килограми. Все пак не казвам, че дамата трябва да бъде над 80 килца, но шаблонът, на който робуваш със сигурност те подвежда. По-скоро манекенките са дами, лишени от реален поглед върху събитията в живота, но със сигурност и в техния лагер има изключения на адекватни момичета...
                        Явно си от майсторите.Щото на голям тезгях само майсторите работят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Много често дебеланите са и луди в наши дни. Но са способни да се раздадат до края.

                          Просто е до човека.

                          Преди години са се харесвали пълни жени и соц. жените над 40-50г често бяха пълни, но почтени и нормални. Домакини жени.
                          Виж сега, Евгич... Много обща характеристика е тая, която ползвате "дебеланиТЕ". С някакви (твои) фантазии (и "теории") рискуваш да се лишиш от богатството на емоции, които не си и подозирал, че съществуват. Оставям настрана и подробностите в отговора на въпроса, що е то дебелана? Всеки се променя с времето, а годините (може би) вземат своето.

                          Има емоционални дами и с повече килограми. Все пак не казвам, че дамата трябва да бъде над 80 килца, но шаблонът, на който робуваш със сигурност те подвежда. По-скоро манекенките са дами, лишени от реален поглед върху събитията в живота, но със сигурност и в техния лагер има изключения на адекватни момичета...

                          Коментар


                          • От друга страна е добре, че хората у нас са откровено първични и бързо си проличават намеренията им. Спестява време. Хорото с колежките съм го играл и аз преди, с голям обрат в сценария в моя полза. Към текущия момент обаче, чисто професионално предпочитам да работя с мъже в екип. Така никой няма проблем с фокуса и да губи излишно време за дискредитиране на желания обект, който не е отвърнал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Много често дебеланите са и луди в наши дни. Но са способни да се раздадат до края.

                              Просто е до човека.

                              Преди години са се харесвали пълни жени и соц. жените над 40-50г често бяха пълни, но почтени и нормални. Домакини жени.
                              Сега критериите ни се вдигнаха, не щем само домакини.Трябва и да се поддържат и да са активни в секса.Имам един познат, който е голям плейбой.И жена му знаеше за изневерите му,или поне е подозирала и почна да ходи на фитнес и да се облича всеки ден все едно отива на бал.И оня си остана при нея,даже отсвири любовниците си.
                              Last edited by mirodes; 07.10.2022, 12:15.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Да, но аз не говорех за такъв случай. Говоря за напориста колежка, харесва си колега, не я интересува женен ли е какъв е - той не ѝ обръща внимание по една или друга причина и тя побеснява, защото не е свикнала да ѝ отказват и интригите не закъсняват!

                                п.с.
                                Това с послеписа за Джолито беше м/у другото, а не във връзка с колегиалните отношения.
                                Интриги може да прави на някой льольо, не на истински мъж.Такъв публичен скандал ще й вдигна ако разбера,че ми върти интриги, че повече няма и да си помисли за подобно нещо.
                                Та пак мъжете са виновни щом допускат жените да се държат така.Изнежи се младото поколение мъже,а и голяма част се изпедерастиха.

                                Коментар

                                Working...
                                X