IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Настроена съм хумористично, та като те чета реших да смеся двете теми, тази и имотната
    Сменяй жената и правете деца, че ни трябват повече наематели хахаха
    ПП : Ратко, няма как да не одобри момата ,че и той маломерки отдава
    Ти ги смесвай темите ,ама първо за моите деца има жилища, даже има и за още,второ никой не може да каже дали изобщо ще живеят в България като пораснат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      еми не е трябвало да я галиш толкова по главата
      имах една колежка, дето в продължение на години нито веднъж не я видях с ненаправена коса.
      все едно идваше всяка сутрин от фризьор, не от къщи.
      но не съм се замислял какво и е струвало
      Струвало и е един секс дневно по малко. направените жени са недоклатените.
      Ако видиш колежка по "чорлава" на работа от обикновено - значи е имала бурна нощ, сутрин
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
        "Срок на годност" ?!? Мале, мале....
        Явно от скоро я следиш тая тема

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Де тоя късмет. Ще се радвам ако стане, щото без никакви угризения ще й бия шута.
          Естествено, вече си я употребил, родила и отгледала ти е две деца, време ѝ е. Раждала 45 годишна ниска жена …

          Момичета, четете я тази тема, четете я и я препрочитайте и си опичайте акъла.
          Last edited by Arana; 25.10.2022, 11:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Трябва да се бори демографският срив. Трудно ще навиеш жена да ти роди повече от две деца.Затова трябва да се сменят.Имам един познат, който има общо 4 деца от две жени като стана баща и дядо едновременно в една и съща година.
            Настроена съм хумористично, та като те чета реших да смеся двете теми, тази и имотната
            Сменяй жената и правете деца, че ни трябват повече наематели хахаха
            ПП : Ратко, няма как да не одобри момата ,че и той маломерки отдава

            Коментар


            • "Срок на годност" ?!? Мале, мале....

              Коментар


              • Ще позволя на Ратко да я коментира и да ни каже какви жени харесва по принцип.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Бай бабо.
                  Де тоя късмет. Ще се радвам ако стане, щото без никакви угризения ще й бия шута.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Първо моята жена е последната на света, която ще тръгне да изневерява.А дори и да го направи след това ще последва раздяла от нейна страна,щото ще е с някой, с който е решила да живее в бъдеще.
                    Така че е нулев шанса да ми изневери и да продължим да живеем, без да ми каже.
                    Бай бабо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Айде от мен да ми е ще те светна за едно нещо … ако въобще се усетиш
                      Първо моята жена е последната на света, която ще тръгне да изневерява.А дори и да го направи след това ще последва раздяла от нейна страна,щото ще е с някой, с който е решила да живее в бъдеще.
                      Така че е нулев шанса да ми изневери и да продължим да живеем, без да ми каже.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Може разбира се и жената да слага рога.Изборът си е нейн.Само дето й казвам чао. Без драми.
                        Айде от мен да мине ще те светна за едно нещо … ако въобще се усетиш
                        Last edited by Arana; 25.10.2022, 10:47.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Мдам, значи ти може да слагаш рога, ама жената не, нека слугува там. Потресаваща връзка между рогата и домашната помощ
                          Може разбира се и жената да слага рога.Изборът си е нейн.Само дето й казвам чао. Без драми.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Трябва да се бори демографският срив. Трудно ще навиеш жена да ти роди повече от две деца.Затова трябва да се сменят.Имам един познат, който има общо 4 деца от две жени като стана баща и дядо едновременно в една и съща година.
                            Как беше лафа, кишата, гришата и демографския срив

                            Last edited by Arana; 25.10.2022, 10:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              има голяма вероятност да я одобра
                              Тогава няма да ти разреши да ни го разкажеш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                има голяма вероятност да я одобра
                                Ако я одобриш,ще те призная за е..ч.

                                Коментар

                                Working...
                                X