IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    То си е за срам-истинските мъже правят секс с жени,женят се ,създават деца, а вие с дървеният философ като дърти клюкарки обсъждате личният живот на другите мъже.
    Даже нямате и доблестта като мъже да кажете директно мнението
    ​​​​​си,а го правите завоалирано.
    Казвам директно всичко, ако ти не си разбрал си виж тАлАвизора.
    Точно ти скачаш като ощипана след като някой нещо е коментирал. После не ти дреме за хорското мнение. Кое от двете си? Ощипаната или непукиста? Няма как и двете. Всъщност може, твоя двоен аршин- ти може да хойкаш, но ако жената хойка(не сегашната, че УЖ не ти дреме), а бъдещата красавица във възраст за заплождане.
    Смелчагата ще бие шута на жената, щото му се оножда и възпроизвежда(в твоя речник са подобни думите). Имаш разрешение за излизане и любовница, а изтръпваш в 3ч сутрин като ти се обади(с фалшива причина) Жена ти избрала имената, училищата, утре и зетьовете(да са ти живи и здрави щерките, но дано не разсъждават като теб за хората)
    Та кой казваш е властния у вас?

    Сега и ако се засегнеш за женския род на ощипанАТА...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Ти дай дефиниция. Твоя.
      Един истински мъж не обсъжда злобно и заядливо действията на другите мъже.И като има да каже нещо на друг мъж го прави директно, а не завоалирано.
      Иначе естествено всеки си има различно мнение и аз съм ок с това.
      Аз може и да пиша много неща, но това не означава, че аз самият съм такъв. Даже напротив-аз съм добро момче.Ако бях лошо щях да имам по-голям успех сред жените.
      Last edited by mirodes; 25.10.2022, 18:02.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Кат в Шотландски боец?
        ислямската му версия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Миро, имате сблъсък на възгледи и тотално разминаване в светоусещането. Не виждам причина защо някой трябва да се сърди на другия. Знаеш приказката за мнението и з***ка.
          Човече-тия двамата не са изразили никакви мнения по темата.Единствено злобно коментират моите възгледи и действия.
          Точно като дърти клюкарки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Всички мъже,които пишат в темата отговарят на това понятие. Без двамата хубавци, които като дърти клюкарки се възмущават от мисленето на другите мъже.
            Миро, имате сблъсък на възгледи и тотално разминаване в светоусещането. Не виждам причина защо някой трябва да се сърди на другия. Знаеш приказката за мнението и з***ка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              При истинските мъже няма консенсус. Там има правила и наредби!

              Демокрацията е малко по-напред във времето
              Кат в Шотландски боец?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Всички мъже,които пишат в темата отговарят на това понятие. Без двамата хубавци, които като дърти клюкарки се възмущават от мисленето на другите мъже.
                Ти дай дефиниция. Твоя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Дефинирай “истински мъж” за да си изясним поне понятийния апарат.
                  Всички мъже,които пишат в темата отговарят на това понятие. Без двамата хубавци, които като дърти клюкарки се възмущават от мисленето на другите мъже.
                  Сама си отговори на въпроса с кой тип мъже искаш да прекараш една нощ и с кой тип мъже искаш да прекараш съвместно живота си.С някой от двамата клюкари или с някой от другите мъже.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Подозирам, че колкото участници, толкова и дефиниции, но все пак трябва консесусно да стигнем до някакъв обобщен образ.

                    Може и до гласуване да стигнем. В демокрация сме все пак.
                    При истинските мъже няма консенсус. Там има правила и наредби!

                    Демокрацията е малко по-напред във времето
                    Last edited by Bad_Bear; 25.10.2022, 17:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Ох, трябва ли да поствам пак списъка със 7-те жени? Той олицетворява истинският мъж!
                      Подозирам, че колкото участници, толкова и дефиниции, но все пак трябва консесусно да стигнем до някакъв обобщен образ.

                      Може и до гласуване да стигнем. В демокрация сме все пак.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Дефинирай “истински мъж” за да си изясним поне понятийният апарат.
                        Ох, трябва ли да поствам пак списъка със 7-те жени? Той олицетворява истинският мъж!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          То си е за срам-истинските мъже правят секс с жени,женят се ,създават деца, а вие с дървеният философ като дърти клюкарки обсъждате личният живот на другите мъже.
                          Даже нямате и доблестта като мъже да кажете директно мнението си,а го правите завоалирано.
                          Дефинирай “истински мъж” за да си изясним поне понятийния апарат.
                          Last edited by Arana; 25.10.2022, 17:49.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                            Горе долу откакто имаше коментари за оная боза "Ергена"
                            Но и от тогава насам доста видях: разплод, фертилност, задължения, прислуга.... и назад писах веднъж- срам ме е, че съм мъж.
                            То си е за срам-истинските мъже правят секс с жени,женят се ,създават деца, а вие с дървеният философ като дърти клюкарки обсъждате личният живот на другите мъже.
                            Даже нямате и доблестта като мъже да кажете директно мнението си,а го правите завоалирано.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                              Но и от тогава насам доста видях: разплод, фертилност, задължения, прислуга.... и назад писах веднъж- срам ме е, че съм мъж.
                              Споко, и за напред ще те е срам... Има тук много мат'рял из сенките.
                              Last edited by Ender; 25.10.2022, 17:37.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Явно от скоро я следиш тая тема
                                Горе долу откакто имаше коментари за оная боза "Ергена"
                                Но и от тогава насам доста видях: разплод, фертилност, задължения, прислуга.... и назад писах веднъж- срам ме е, че съм мъж.

                                Коментар

                                Working...
                                X