IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Прекалено официализираш нещата. Щом са били навити да идете заедно на море, те са наясно, че ще спите в една стая .А жена,която не иска да прави секс никога няма да се навие да спи в една стая с мъж. Отидете някъде на ресторант или дискотека,пийнете нещо и като се върнете в хотела нещата ще станат от само себе си.Не прибързвай. Нека се привържат и чак тогава им говори за сериозна връзка.
    Конкретно тия двете искаха да ме използват.

    Едната беше аптекарката. Ние тогава чатихме с нея и тя ми писа......"Ти да не мислиш, че ще ти пусна на морето. Искам нещата да станат постепено."


    А другата беше от групите за запознанства. Правеше се на добричка и че има сериозни намерения спрямо мен, а приветства с добре дошли всички по-млади и ставащи мъже (без дъртаците). Разгледах й снимките и на младини ми изглеждаше като курве (ненадеждна).


    Аз си имам компания за плажа, гадже си търся, а не като тези двете.

    Това лято ми направи впечатление, в полета от Варна до София в края на август......че много симпатични мъже на 20, 30 и 40+ (като мен, ) бяха ходили на море без половинка и се връщаха сами.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Дааа

      Те й казвали the virgin queen, макар че едва ли е била девствена.

      Да се е женила.....толкова възможности за династични бракове е имало.
      Ако се ожени губи всичко и най-вече властта. Има един доказан исторически любовник - доста по-млад, но тя е наблюдавала какво прави баща ѝ с жените си …

      По нейно време империята процъфтява.

      Уникална за времето си жена и велик държавник.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Тия неща се казват между другото, а не че трябва да се обсъждат.Но е важна информация, която трябва да се доведе до знанието на жените.
        И после следват оплаквания, че на стръв за меркантилни жени, кълват... меркантилни жени. Тези "хватки" са подходящи за определен контингент и точно това ще получите насреща. Друг е въпроса, че Евго не е наясно какво точно иска.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Елизабет I е била голям държавник и управлява дълго, 40 г. И е оставила личния си живот на заден план. А Хенри 8 е бил много похотлив, пазят се негови оригинални писма, с глупостите му,

          След толкова съвети, при срещите се държа естествено (не говоря за пари и имоти), все пак намеквам за жилището и вилата на морето без много да им се обяснявам. Самите жени нещо не са във ред.......последната, с която излизах, става за връзка, ама е луда, не искам да пиша по какво познах, държи се неадекватно.

          Предишните 2 искаха да идват на море, ама само като приятелки, не като гаджета и не ги поканих.

          Има нещо като стигма в съвремения свят - всички искат да вземат, но не й да дават.
          Прекалено официализираш нещата. Щом са били навити да идете заедно на море, те са наясно, че ще спите в една стая .А жена,която не иска да прави секс никога няма да се навие да спи в една стая с мъж. Отидете някъде на ресторант или дискотека,пийнете нещо и като се върнете в хотела нещата ще станат от само себе си.Не прибързвай. Нека се привържат и чак тогава им говори за сериозна връзка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Тцъ!

            Най-тъпото нещо е да слезеш от някоя нова кола и да почнеш с авто-рекламите: Взимам много пари, карам нови коли! Тя ако не е малоумна, нали и сама може да прецени. Много по-елегантно е да покаже, че има достатъчно финансови възможности, без да говори за това, още по-малко пък да парадира с портфейла. Като върви с лозунга "Глей ме къф съм имотен" ще попадне баш на някоя златотърсачка, каквато всъщност не му трябва!

            п.п.
            Изобщо парите не мисля, че са тема за разговор! Извинявам се, ама колко трябва да си скучен, че да завъртиш натам разговора?? Толкова ли няма какво друго да си говорите..... или ще бистрите къщи, индекси, борси и парцели земя?!? Това е тема за разговор на вече 'бракувани'.
            Тия неща се казват между другото, а не че трябва да се обсъждат.Но е важна информация, която трябва да се доведе до знанието на жените. Примерно като стане въпрос къде живеят Евго да каже в кой квартал живее,а след това да каже къде живеят родителите му, та дамата да разбере,че живее самостоятелно в жилището си. И като се разговорят за това какво работят Евго може на шега да каже "Моя шеф е голяма скръндза, отивам оня ден при него, за да ми вдигне заплатата,а той ми вика-50 хиляди ти давам на година, стигат ти ".Или нещо от тоя род .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              Предишните 2 искаха да идват на море, ама само като приятелки, не като гаджета и не ги поканих.
              Има нещо като стигма в съвремения свят - всички искат да вземат, но не й да дават.
              Е ти искаш да стане като във вица дето го пуснах в другата тема:

              Иванчо среща Марийка и ѝ казва" Добър вечер, Марийке!
              - А тя отговаря: Ей, Иванчо, с две думи и ма кандърдиса!


              Как очакваш да ти се метнат на врата ей тъй? От раз... !
              Ми че то туй по-притеснително!
              Значи че, се хващат за тебе като удавник за сламка. По-добре бягай от такива.

              Сбъркал си, че не си отишъл с някоя от тия двете.... вие тръгнете като приятели пък като видиш, че м/у вас не се получава - използвай я да те представи на някоя девойка, дето си харесал на съседната маса в бара! Ще я пратиш от твое име да те запознае пък да видим дали впоследствие и нейното отношение няма да се промени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Ама вземете го изгледайте тоя филм най-накрая!

                Докога ще философствате на тая тема!

                Един от любимите ми филми

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Надали има жена по света, която не се впечатлява от финансовото и имотното състояние на бъдещия си съпруг. В което няма нищо лошо .
                  При Евго нещата не се получават, защото прибързва и им говори за брак,още преди жените да са се привързали към него.А това става след няколко срещи и най-вече след първия секс.
                  Та просто трябва да изчака и постепенно да разкрие плановете си.
                  Елизабет I е била голям държавник и управлява дълго, 40 г. И е оставила личния си живот на заден план. А Хенри 8 е бил много похотлив, пазят се негови оригинални писма, с глупостите му,

                  След толкова съвети, при срещите се държа естествено (не говоря за пари и имоти), все пак намеквам за жилището и вилата на морето без много да им се обяснявам. Самите жени нещо не са във ред.......последната, с която излизах, става за връзка, ама е луда, не искам да пиша по какво познах, държи се неадекватно.

                  Предишните 2 искаха да идват на море, ама само като приятелки, не като гаджета и не ги поканих.

                  Има нещо като стигма в съвремения свят - всички искат да вземат, но не й да дават.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    Надали има жена по света, която не се впечатлява от финансовото и имотното състояние на бъдещия си съпруг. В което няма нищо лошо.
                    Тцъ!

                    Най-тъпото нещо е да слезеш от някоя нова кола и да почнеш с авто-рекламите: Взимам много пари, карам нови коли! Тя ако не е малоумна, нали и сама може да прецени. Много по-елегантно е да покаже, че има достатъчно финансови възможности, без да говори за това, още по-малко пък да парадира с портфейла. Като върви с лозунга "Глей ме къф съм имотен" ще попадне баш на някоя златотърсачка, каквато всъщност не му трябва!

                    п.п.
                    Изобщо парите не мисля, че са тема за разговор! Извинявам се, ама колко трябва да си скучен, че да завъртиш натам разговора?? Толкова ли няма какво друго да си говорите..... или ще бистрите къщи, индекси, борси и парцели земя?!? Това е тема за разговор на вече 'бракувани'.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Според мен точно тоя съвет му играе мечешка услуга!

                      Защото Евго точно това прави (или поне от сума време обяснява в тоя форум, че така се държи по срещи /// още преди ти да се регистрираш тука) и....... все не му се получава!

                      Такъв съвет по-скоро би му донесъл успех, ако търси любовница или бърза свалка..
                      Надали има жена по света, която не се впечатлява от финансовото и имотното състояние на бъдещия си съпруг. В което няма нищо лошо .
                      При Евго нещата не се получават, защото прибързва и им говори за брак,още преди жените да са се привързали към него.А това става след няколко срещи и най-вече след първия секс.
                      Та просто трябва да изчака и постепенно да разкрие плановете си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                        Точно. Аз затова ти казвам да си купиш по-лъскава кола и като се запознаеш с някоя жена да й кажеш колко си имотен и че вземаш висока заплата. Не директно естествено, ама завърти разговора в тая насока...
                        Според мен точно тоя съвет му играе мечешка услуга!

                        Защото Евго точно това прави (или поне от сума време обяснява в тоя форум, че така се държи по срещи /// още преди ти да се регистрираш тука) и....... все не му се получава!

                        Такъв съвет по-скоро би му донесъл успех, ако търси любовница или бърза свалка..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          + 1


                          Интересен момент е, че Ann of Cleaves, четвъртата съпруга, не се жени повторно, била грозничка, но надживява Хенри 8 и останалите му жени.

                          Вчера си говорих с един футболист от аматьорски отбор и той ми сподели, че не хубостта привлича жените, а дебелия портфейл.



                          Точно.Аз затова ти казвам да си купиш по-лъскава кола и като се запознаеш с някоя жена да й кажеш колко си имотен и че вземаш висока заплата. Не директно естествено, ама завърти разговора в тая насока.
                          Колкото до Хенри Осми-той е бил активен спортист на младини,естествено според тогавашните разбирания-занимавал се е с фехтовка, лов, езда,но на един турнир го раняват тежко в крака.И до края на живота си остава с тая рана.Обездвижва се и много напълнява.И тъй като жена му Катерина Арагонска му ражда само момиче, той се жени повторно. Раждат му се още едно момиче и едно момче, което обаче умира. Затова и се жени толкова пъти,за да му се роди момче .А дъщеря му Елизабет не се е омъжила като има предположения, че е имала много здрава девствена ципа и не са могли мъжете да я пробият и тя затова не се омъжва.
                          Дали е така естествено няма как да се знае.Но си е била девствена.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Хайа ами останала е жива горкана. Не ѝ се е щяло да рискува повече. По-добре богата и свободна.

                            Забележи Елизабет, дъщерята на Хенри VIII по същата причина никога не се жени, а само го разиграва разните кандидати.

                            Умни жени. Практични англичанки. Любовници бол.
                            Дааа

                            Те й казвали the virgin queen, макар че едва ли е била девствена.

                            Да се е женила.....толкова възможности за династични бракове е имало.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              + 1


                              Интересен момент е, че Ann of Cleaves, четвъртата съпруга, не се жени повторно, била грозничка, но надживява Хенри 8 и останалите му жени.

                              Вчера си говорих с един футболист от аматьорски отбор и той ми сподели, че не хубостта привлича жените, а дебелия портфейл.



                              Хаха ами останала е жива горкана. Не ѝ се е щяло да рискува повече с нов идиот (съпруг).

                              По-добре жива, богата и свободна.

                              Забележи Елизабет, дъщерята на Хенри VIII по същата причина никога не се жени, а само ги разиграва разните кандидати.

                              Умни жени. Практични англичанки. Любовници бол и доста по-младички, а не разни саламури на 40+
                              Last edited by Arana; 17.10.2022, 16:56.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Сега като се замисля истина е,че жени на възраст като моята и малко по-възрастни често ми дават знаци,че са готови да редим пасианси.Щото не е само тая секретарка, а има и други като нея.Въпросът е,че жените на 45 +не са ми в таргет групата нито за секс, камо ли за сериозна връзка.
                                + 1


                                Интересен момент е, че Ann of Cleaves, четвъртата съпруга, не се жени повторно, била грозничка, но надживява Хенри 8 и останалите му жени.

                                Вчера си говорих с един футболист от аматьорски отбор и той ми сподели, че не хубостта привлича жените, а дебелия портфейл.




                                Коментар

                                Working...
                                X