IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Не ща харем.Търся си само една жена.Ориентирал съм се към рускини. Ама сега ако спрат да им дават визи ще сменям предпочитанията.Украинките също ми допадат.Има сайт за запознанства само с рускини и само с украинки.Както и само с японки,корейки, филипинки и виетнамки. Ама там рядко някоя хваща око.
    Дерзай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Не съм му чел писанията и не ме интересува. Въпросът е,че започва да обижда,само защото мнението ми се различава от неговото.
      Ами щом е така, на зло куче, зъл прът.
      Къде точно те е обидил? Аз не виждам къде.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Ааааа той харем иска сега
        Не ща харем.Търся си само една жена.Ориентирал съм се към рускини. Ама сега ако спрат да им дават визи ще сменям предпочитанията.Украинките също ми допадат.Има сайт за запознанства само с рускини и само с украинки.Както и само с японки,корейки, филипинки и виетнамки. Ама там рядко някоя хваща око.
        Last edited by mirodes; 21.09.2022, 21:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Без да се обиждаш … съмнявам се. Още мнооого хляб имаш да ядеш докато влезеш “в тона” точно на този форумец.
          Не съм му чел писанията и не ме интересува. Въпросът е,че започва да обижда,само защото мнението ми се различава от неговото.
          Ами щом е така, на зло куче, зъл прът.

          Коментар


          • [QUOTE=Evgo;n3967109]

            Понякога гледам палави клипчета на българи в нета (на две места).

            Интересно ми е сюжета и какво си говорят.

            Един път попаднах на много хубав апартамент, луксозен, вътре няколко 20-годишни момчета си правеха кефа. Един много красив 20-годишен българин опъваше приятеля си в спалнята и гледаше еротика. Личеше, че момчето е богато и красиво (висок, добре сложен, с хубаво лице), но въпреки това правеше мъжки секс. ???[/QUOTE

            Много разголени хомо самци ти се въртят в коментарите. Това е женската тема все пак.
            Last edited by Arana; 21.09.2022, 21:01.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              От еволюционна гледна точка тая е по-успешна от мен с две деца и много по-успешна от тия без деца.
              И се въздържай от квалификации,щото много бързо мога да ти вляза в тона.
              Без да се обиждаш … съмнявам се. Още мнооого хляб имаш да ядеш докато влезеш “в тона” точно на този форумец.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Демек тази води най-смислен живот от еволюц.гл.т. спрямо всички нас, тъй ли?!

                https://www.flashnews.bg/rekord-naj-...-detsa-snimki/

                Ти с 1-2 чавета (сигурно, макс?) къде си тръгнал да се сравняваш!
                (излиза, че водиш между 44 и 22 пъти по-безмислен живот!)

                p.s.
                Отде изскачате таквиз "титани на мисълта"...!?
                Ааааа той харем иска сега

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  В Западна Европа и САЩ масово се пропагандира хомосексуализма. Вече няма филм без гей сцена, правят се гей паради,наречени "Гордост",децата се учат ,че е много хубаво да са гейове и лесбийки.В резултат 21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуалисти. Не е учудващо, че и в България стават все повече.
                  Така е.

                  И аз смятам, че човек трябва да се възпроизведе и да отгледа 2 деца.

                  Другото е суета и бош лаф работа - и черната джипка, и апартамента в кв. Изток и наточената мадама.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Понякога гледам палави клипчета на българи в нета (на две места).

                    Интересно ми е сюжета и какво си говорят.

                    Един път попаднах на много хубав апартамент, луксозен, вътре няколко 20-годишни момчета си правеха кефа. Един много красив 20-годишен българин опъваше приятеля си в спалнята и гледаше еротика. Личеше, че момчето е богато и красиво (висок, добре сложен, с хубаво лице), но въпреки това правеше мъжки секс. ???
                    В Западна Европа и САЩ масово се пропагандира хомосексуализма. Вече няма филм без гей сцена, правят се гей паради,наречени "Гордост",децата се учат ,че е много хубаво да са гейове и лесбийки.В резултат 21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуалисти. Не е учудващо, че и в България стават все повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Точно така.Идват тия,които третират жените като животни и с умиление ще си спомнят за времената,когато са ги "тормозили"белите европейци.Същевременно се насърчава и педерастията сред младежите,така че европейките хептен няма да имат избор от свестни мъже.
                      Понякога гледам палави клипчета на българи в нета (на две места).

                      Интересно ми е сюжета и какво си говорят.

                      Един път попаднах на много хубав апартамент, луксозен, вътре няколко 20-годишни момчета си правеха кефа. Един много красив 20-годишен българин опъваше приятеля си в спалнята и гледаше еротика. Личеше, че момчето е богато и красиво (висок, добре сложен, с хубаво лице), но въпреки това правеше мъжки секс. ???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        Демек тази води най-смислен живот от еволюц.гл.т. спрямо всички нас, тъй ли?!

                        https://www.flashnews.bg/rekord-naj-...-detsa-snimki/

                        Ти с 1-2 чавета (сигурно, макс?) къде си тръгнал да се сравняваш!
                        (излиза, че водиш между 44 и 22 пъти по-безмислен живот!)

                        p.s.
                        Отде изскачате таквиз "титани на мисълта"...!?
                        От еволюционна гледна точка тая е по-успешна от мен с две деца и много по-успешна от тия без деца.
                        И се въздържай от квалификации,щото много бързо мога да ти вляза в тона.
                        Last edited by Andi11; 21.09.2022, 20:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Ами не е мое мнение. Това е природен закон-живо същество,което не създаде поколение е пропиляло живота си от еволюционна гледна точка. Хората си измислят някакви правила, ама природните закони са над всичко.
                          Демек тази води най-смислен живот от еволюц.гл.т. спрямо всички нас, тъй ли?!

                          https://www.flashnews.bg/rekord-naj-...-detsa-snimki/

                          Ти с 1-2 чавета (сигурно, макс?) къде си тръгнал да се сравняваш!
                          (излиза, че водиш между 44 и 22 пъти по-безмислен живот!)

                          p.s.
                          Отде изскачате таквиз "титани на мисълта"...!?
                          Last edited by Julius_BG; 21.09.2022, 19:35.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            нали си внесоха здрави прави няколко милиона 20-30г ТАЛИБАНИ. Пращят от тестостерон
                            E то във форума някои жени се възхищаваха на арабите,които според тях били секс машини.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Точно така.Идват тия,които третират жените като животни и с умиление ще си спомнят за времената,когато са ги "тормозили"белите европейци.Същевременно се насърчава и педерастията сред младежите,така че европейките хептен няма да имат избор от свестни мъже.
                              нали си внесоха здрави прави няколко милиона 20-30г ТАЛИБАНИ. Пращят от тестостерон
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Това си е твое мнение ти не си ѝ обувките. Квадратура на кръга си ми ти.
                                Ами не е мое мнение. Това е природен закон-живо същество,което не създаде поколение е пропиляло живота си от еволюционна гледна точка. Хората си измислят някакви правила, ама природните закони са над всичко.

                                Коментар

                                Working...
                                X