IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Написал съм това,което мисля достатъчно конкретно и ясно.А то е-от гледна точка на еволюцията основната цел пред всяко живо същество е да оцелее достатъчно дълго,за да създаде поколение...... защото успешни са само тези видове, които предават гените си на следващото поколение.
    Ти сигурен ли си, че осъзнаваш разликата между еволюция /развитие/ и "размножаване"?

    Второто не е баш кат' първото. И не винаги го гарантира!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Двете неща нямат нищо общо .В единият случай жената няма деца и си остава бездетна,във вторият случай мъжът създава поколение. Ние живеем в сравнително спокойни времена,но в миналото често мъжете са умирали по време на война(трима от четиримата ми прадядовци са измрели по време на Балканските войни и Първата световна война).По твоята логика изобщо не е трябвало да правят деца, щото са умрели млади и децата им са израснали без баща.
      Същевременно мъж,който има дълготрайни връзки с повече жени създава и повече деца,отколкото само в една връзка.
      That is the question: quantity vs quality

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        И за мъжете важи същото. Те имат избора да си мандахулцат израстъка наляво и надясно и само отдалеч да наблюдават как им расте семето. Ако въобще разберат, че са семеносили.
        Наздраве!
        Двете неща нямат нищо общо .В единият случай жената няма деца и си остава бездетна,във вторият случай мъжът създава поколение. Ние живеем в сравнително спокойни времена,но в миналото често мъжете са умирали по време на война(трима от четиримата ми прадядовци са измрели по време на Балканските войни и Първата световна война).По твоята логика изобщо не е трябвало да правят деца, щото са умрели млади и децата им са израснали без баща.
        Същевременно мъж,който има дълготрайни връзки с повече жени създава и повече деца,отколкото само в една връзка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Така е-женската свобода се ограничава. Винаги имат избор да си останат стари моми и да гледат кучета и котки.
          И за мъжете важи същото. Те имат избора да си мандахулцат израстъка наляво и надясно и само отдалеч да наблюдават как им расте семето. Ако въобще разберат, че са семеносили.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Ясно какво си разбрал!
            Едно голямо нищо.
            p.s. Не защото мнението ти е "различно", а защото е "титанично"!

            Сега чакаме с нетърпение да изчислиш за нас (непосветените в еволюционната гл.т.) колко точно пъти африканката с 44-те чавета води по-смислен живот от Евго напр. щото от математиката, както знаем на нула не се дели. Освен ако не владееш някоя друга математика.

            Честит празник на всички!
            Подобно!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ся, кочинката също е оборудвана с всякаква техника. Без робот, защото не знам дали ще си паснат с проклетото псе. Вземе да му бие една лапа и 1500 лв ще отидат на вятъра.
              А аз въобще не съм против един път в седмицата да идва жена, която да ме отмени в почистването на бърлогата.Тя прави основното, а аз поддържащото за седмицата.
              Ремонтите в къщи от по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието съм ги забранила със закон. Достатъчно натоварен е на работното си място. Надвечер и през почивните дни да прави каквото на него му харесва - да си копа у градината или да ходи с добитъка на лов. Животът е кратък.
              Наздраве!
              Не понасям чистачки. Тегава история. Затуй - съдомиялня, пералня, робот за пода и супер мултикукър. Така освен работата имам повече време да следя всеки ход на производното. Битка на титани.

              В уречен час се заключват всички електроники и централно ако се наложи интернетя тоже.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ха, ограничавала се мъжката свобода!? Щото женската - им, ама им не се ограничава.
                Бракът е хомот, който се тегли от двама. Дори терминът "съпруг и съпруга" произлиза от двойката волове, които са теглели ралото.
                Наздраве!
                Така е-женската свобода се ограничава. Винаги имат избор да си останат стари моми и да гледат кучета и котки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Ясно какво си разбрал!
                  Едно голямо нищо.
                  p.s. Не защото мнението ти е "различно", а защото е "титанично"!

                  Сега чакаме с нетърпение да изчислиш за нас (непосветените в еволюционната гл.т.) колко точно пъти африканката с 44-те чавета води по-смислен живот от Евго напр. щото от математиката, както знаем на нула не се дели. Освен ако не владееш някоя друга математика.

                  Честит празник на всички!
                  Хахаха-не ми излизай с тия плитки номера да преиначаваш това,което съм написал.
                  Написал съм това,което мисля достатъчно конкретно и ясно.А то е-от гледна точка на еволюцията основната цел пред всяко живо същество е да оцелее достатъчно дълго,за да създаде поколение.Така че ако някоя жена вместо да роди и отгледа деца,прави кариера, това за еволюцията няма никакво значение, защото успешни са само тези видове, които предават гените си на следващото поколение.
                  А чий живот е смислен, и чий не е въпрос на гледна точка. И разликата между тая,която много пътувала и останала бездетна ,и Евго е,че той споделя моето мнение и си търси жена, която до му роди деца.И вероятността да го направи е висока.Докато за посочената жена вероятността да роди и предаде гените си е минимална.
                  Last edited by mirodes; 22.09.2022, 15:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Интересно ако една жена не роди и отглежда деца и не се грижи за домакинството за какво изобщо му е на мъжа да се жени за нея?Ако е само за секс е пълно с разведени или омъжени жени,които единствено секс търсят. Бракът е ограничаване на мъжката свобода .И за да има ограничаване на мъжката свобода то трябва да се получи нещо в замяна.
                    Ха, ограничавала се мъжката свобода!? Щото женската - ич, ама ич не се ограничава.
                    Бракът е хомот, който се тегли от двама. Дори терминът "съпруг и съпруга" произлиза от двойката волове, които са теглели ралото.
                    Наздраве!
                    Last edited by tnm; 22.09.2022, 15:01.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      Въпросът е,че започва да обижда,само защото мнението ми се различава от неговото.
                      Ясно какво си разбрал!
                      Едно голямо нищо.
                      p.s. Не защото мнението ти е "различно", а защото е "титанично"!

                      Сега чакаме с нетърпение да изчислиш за нас (непосветените в еволюционната гл.т.) колко точно пъти африканката с 44-те чавета води по-смислен живот от Евго напр. щото от математиката, както знаем на нула не се дели. Освен ако не владееш някоя друга математика.

                      Честит празник на всички!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Аз пък знам какво е маткап, даже съм ползвал (като дете, при прадядо ми на село), но може би съм друго поколение. И все пак споделям виждането на Миродес, че съвременната бяла жена е меко казано разлигавена (и съвременният бял мъж, но това е сруга тема, тук нали за жени си говорим). И е доста трудно да се намери нормална - аз уж избирах, ама на, пак е весела историята откъм женските задължение (или побе тези, дето сме приели, че са женски по дифолт).

                        Основата, разбира се (и в това няма нищо лошо), е в еманципацията на жените - те работят наравно с нас и получават горе-долу съшите доходи (че и отгоре, в което също няма нищо лошо). Ерго са хем смачкани от работа, хем нямат време, хем не им се занимава, хем което е май най-важното - имат кинтите, за да се "правят на мъже".

                        Който не го кефи - да се оправя. Ся, аз дома чистачка няма да пусна, та каквото ще да става - закупени са всякакви роботи, миялни, сушилни и каквото там се сетите. От друга страна и на мен ми стана весло да си направя сам ремонта на дрешника - ми направих си го и е горе-долу ок, даже плочки редих от едната страна. Шом някакъв мангал с третокласно образУвание може, и аз мога.

                        Та такова е положението - казвал съм го много пъти: търсете си жени от малките населени места, пък ако нямате предразсъдъци - и от някои помашки общности (но все пак д а са идвали НА Софията, де, че иначе ще влезете в Средновековието като схващания и разбирания). Софиянки са малко или много разлигавени, пък и за големи звезди се имат (лично мнение и опит), но за всеки влак си има пътници и те така, те
                        Ся, кочинката също е оборудвана с всякаква техника. Без робот, защото не знам дали ще си паснат с проклетото псе. Вземе да му бие една лапа и 1500 лв ще отидат на вятъра.
                        А аз въобще не съм против един път в седмицата да идва жена, която да ме отмени в почистването на бърлогата.Тя прави основното, а аз поддържащото за седмицата.
                        Ремонтите в къщи от по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието съм ги забранила със закон. Достатъчно натоварен е на работното си място. Надвечер и през почивните дни да прави каквото на него му харесва - да си копа у градината или да ходи с добитъка на лов. Животът е кратък.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          и от мене лайк.
                          Ти май мн време имаш за губене ,м ? Що по тоя начин бре ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikimaus Разгледай мнение
                            Балзак?Он оре!
                            и от мене лайк.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Не е точно обида. Оценка е. Твоя работа как го приемаш.
                              Ами и аз го оценявам като комплексар.

                              Коментар


                              • Балзак?Он оре!

                                Коментар

                                Working...
                                X