IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Евгооооо чети и попивай.
    Поне 2-3 пъти съм ти казвал същото. Хвани си ква да е - и най-голямата грозница е по добре от това да ходиш сам в заведенията. Десетки ще се оценят по добре от фиктивното ти гадже и ще искат да се настанят на нейното място. Трябва да личи от 100км че ти си ДОМИНАНТНИЯ във тази връзка, оная да ти е пуделче. Ако те командори никоя няма да те погледне
    Жените не обичат да рискуват. Затова и веднага се насочват към мъже около, които има други жени.Т.е този мъж е проверен от другите жени и е подходящ за връзка. И се задейства желанието им да отнемат този мъж за себе си.Затова и често явление е първи приятелки да си "крадат "гаджетата. За разлика от мъжете. Щото жени много, истински приятели трудно се намират.И през ум не ми е минавало да имам нещо общо с гадже или жена на приятел.Ама жените не мислят така.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Естествено. Риба се лови с червей, не с ягоди.Рибарят може и да обича ягоди,ама се съобразява с това какво обича рибата. Така че като почне да се сваля жена трябва да се проучи"Какво искат жените "както е заглавието на темата. То и аз като ученик говорих на ученичките за наука ,литература и изкуство, ама дори и отличничките не бяха много въодушевени. Почнах да тренирам във фитнеса, да се обличам с по-модерни дрешки ,да им правя бъзици и взеха да ме харесват.
      А и най-важното-жените най-много харесват мъже, които имат жени до себе си.И като излезеш с две-три и другите почват да се натискат. Случвало ми се е няколко пъти да отида с жена на заведение и да се прибера с друга.А като съм ходил сам често и така съм се прибирал (не ме е срам да го призная. Видят ли сам мъж в заведение жените веднага го определят като лузър).Та в една група излезе ли ти име на сваляч после жените сами се натискат .Последният път така отидох в един пиано бар в Пловдив с една украинка,с която си бях писал в Интернет .Ама оная се оказа доста по-зле,отколкото на снимката ,а и хигиената не беше на добро ниво. Та видях, че една мадама ме стрелка, изпратих украинката и се върнах в същото заведение и поканих на блус тая, която ми хвърляше погледи.Тя веднага ме разпита каква е била жената с мен,а аз и казах, че с нея само се забавлявам,въпреки че реално нищо не стана.И тя остана с впечатление, че сме любовници с украинката,въпреки че дори не я целунах. И след това ми върза.
      Евгооооо чети и попивай.
      Поне 2-3 пъти съм ти казвал същото. Хвани си ква да е - и най-голямата грозница е по добре от това да ходиш сам в заведенията. Десетки ще се оценят по добре от фиктивното ти гадже и ще искат да се настанят на нейното място. Трябва да личи от 100км че ти си ДОМИНАНТНИЯ във тази връзка, оная да ти е пуделче. Ако те командори никоя няма да те погледне
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Значи трябва да се научи да не е “скромен”. Сори - пазар.
        Естествено. Риба се лови с червей, не с ягоди.Рибарят може и да обича ягоди,ама се съобразява с това какво обича рибата. Така че като почне да се сваля жена трябва да се проучи"Какво искат жените "както е заглавието на темата. То и аз като ученик говорих на ученичките за наука ,литература и изкуство, ама дори и отличничките не бяха много въодушевени. Почнах да тренирам във фитнеса, да се обличам с по-модерни дрешки ,да им правя бъзици и взеха да ме харесват.
        А и най-важното-жените най-много харесват мъже, които имат жени до себе си.И като излезеш с две-три и другите почват да се натискат. Случвало ми се е няколко пъти да отида с жена на заведение и да се прибера с друга.А като съм ходил сам често и така съм се прибирал (не ме е срам да го призная. Видят ли сам мъж в заведение жените веднага го определят като лузър).Та в една група излезе ли ти име на сваляч после жените сами се натискат .Последният път така отидох в един пиано бар в Пловдив с една украинка,с която си бях писал в Интернет .Ама оная се оказа доста по-зле,отколкото на снимката ,а и хигиената не беше на добро ниво. Та видях, че една мадама ме стрелка, изпратих украинката и се върнах в същото заведение и поканих на блус тая, която ми хвърляше погледи.Тя веднага ме разпита каква е била жената с мен,а аз и казах, че с нея само се забавлявам,въпреки че реално нищо не стана.И тя остана с впечатление, че сме любовници с украинката,въпреки че дори не я целунах. И след това ми върза.
        Last edited by mirodes; 09.10.2022, 16:23.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Смотана жена винаги ще си намери мъж ,стига да не е някой хипопотам, ама и за тях се намират мъже.Скромен мъж може да си умре и девствен.Освен ако не спечели от лотарията както един познат. Ама жените му похарчиха парите и сега е без пари и пак сам.
          Значи трябва да се научи да не е “скромен”. Сори - пазар.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Зависи от таргет групата, обаче. Но, принципно няма жена да не одобри спортуващ мъж, вместо впиянчен мъж.

            Според мен на мъжа въобще не трябва да му пука и принципно да е общителен, то и за жените важи същото. Да е усмихната и отворена за общуване, а не смотана и без самочувствие.
            Смотана жена винаги ще си намери мъж ,стига да не е някой хипопотам, ама и за тях се намират мъже.Скромен мъж може да си умре и девствен.Освен ако не спечели от лотарията както един познат. Ама жените му похарчиха парите и сега е без пари и пак сам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Така е,ама ако продължават да са неатрактивни за жените колкото и да опитват все ще ги режат. То наистина не всеки мъж е със самочувствие да заговори някоя жена,ама нищо не им пречи да облекат модерни и лъскави дрехи(жените харесват лустрото)и да си стегнат фигурата . Шансовете се увеличават многократно.
              Зависи от таргет групата, обаче. Но, принципно няма жена да не одобри спортуващ мъж, вместо впиянчен мъж.

              Според мен на мъжа въобще не трябва да му пука и принципно да е общителен, то и за жените важи същото. Да е усмихната и отворена за общуване, а не смотана и без самочувствие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Именно. Да се научат да приемат отказа и да не се обезкуражават от отказите.
                Така е,ама ако продължават да са неатрактивни за жените колкото и да опитват все ще ги режат. То наистина не всеки мъж е със самочувствие да заговори някоя жена,ама нищо не им пречи да облекат модерни и лъскави дрехи(жените харесват лустрото)и да си стегнат фигурата . Шансовете се увеличават многократно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Тръгват на фитнес, за да направят мускули,обличат модни и лъскави дрешки и обувки,купуват лъскава кола. И като отидат в дискотеката да пият едно-две питиета ,за да им се развърже езика. И като им откаже една жена да не се отказват.Няма мъж, на който да не са отказвали жени.
                  Именно. Да се научат да приемат отказа и да не се обезкуражават от отказите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Хмм, какъв опит имат да речем гимназистите? Просто успяват по-напористите индивиди. После, за по-плахите мъже знам ли - тук вече съм в небрано лозе как да им се помогне.

                    Мъже, давайте съвети.
                    Тръгват на фитнес, за да направят мускули,обличат модни и лъскави дрешки и обувки,купуват лъскава кола. И като отидат в дискотеката да пият едно-две питиета ,за да им се развърже езика. И като им откаже една жена да не се отказват.Няма мъж, на който да не са отказвали жени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Хмм, какъв опит имат да речем гимназистите? Просто успяват по-напористите индивиди. После, за по-плахите мъже знам ли - тук вече съм в небрано лозе как да им се помогне.

                      Мъже, давайте съвети.
                      Именно, там още не са мъже. И въпреки това, гимназистките предпочитат да са с по-опитни батковци пред връстниците си. Т.е. и там битката е ожесточена.

                      На плахите мъже не може да се помогне. Сами трябва да преодолеят страховете си. Които за жалост с времето стават катализатор на комплекси и избиват в цинизъм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Точно затова не уважавам pick up движенията. Стремежът там е да имитират баланса, а не да го постигнат. Взима се шаблон на успешен човек със самочувствие и се играе роля - Какво би казал успешния човек, какво би направил и т.н., докато "сваляча" тотално не се омота, или така да се вживее в ролята, че вече да не е себе си.

                        Единственото нещо, с което съм съгласен, е по отношение на опита и порочния кръг. Жените харесват мъже с опит, а на тези без, рядко дават шанс да натрупат. Което води до неравномерното разпределение, както в капитализма - малък процент от хората да притежават голям процент от благата.
                        Хмм, какъв опит имат да речем гимназистите? Просто успяват по-напористите индивиди. После, за по-плахите мъже знам ли - тук вече съм в небрано лозе как да им се помогне.

                        Мъже, давайте съвети.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Значи, има един баланс, който е тънък. Да речем Евго се бори и аз харесвам това негово качество, че не спира да опитва. Но Евго се отказва много рано. В случая с твоя познат, може би “борбата” е продължила малко по-дълго от необходимото.

                          Въпросът е умееш ли да се справяш психологически с “губенето”?

                          Можеш ли да падаш, да ставаш и да продължаваш?
                          Точно затова не уважавам pick up движенията. Стремежът там е да имитират баланса, а не да го постигнат. Взима се шаблон на успешен човек със самочувствие и се играе роля - Какво би казал успешния човек, какво би направил и т.н., докато "сваляча" тотално не се омота, или така да се вживее в ролята, че вече да не е себе си.

                          Единственото нещо, с което съм съгласен, е по отношение на опита и порочния кръг. Жените харесват мъже с опит, а на тези без, рядко дават шанс да натрупат. Което води до неравномерното разпределение, както в капитализма - малък процент от хората да притежават голям процент от благата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Нали пишеш,че не били се борили за жените затова ги отхвърляли. Напротив-в тоя случай пича правеше какво ли не,ама резултат нямаше.
                            Колкото да жените и мъже,които ги търсят само за секс-ами то и такива жени има.Не всички бързат да сложат булчинска рокля след втората среща.
                            Значи, има един баланс, който е тънък. Да речем Евго се бори и аз харесвам това негово качество, че не спира да опитва. Но Евго се отказва много рано. В случая с твоя познат, може би “борбата” е продължила малко по-дълго от необходимото.

                            Човек трябва да знае и да губи. Съгласи се, че е много по-трудно да загубиш дело отколкото да го спечелиш, въпреки че и двамата знаем, че загубата или спечелването на дело не зависи само и изцяло от адвоката.

                            Въпросът е умееш ли да се справяш психологически с “губенето”?

                            Можеш ли да падаш, да ставаш и да продължаваш?

                            Фигуративно говоря не визирам никого конкретно.

                            За жените, търсени само за секс от мъжете не си разбрал контекста. Няма жена, на която да ѝ е приятно да я ползват като обществена тоалетна.

                            Тук се отваря дълбоката и дълга тема за днешната “hoockup” култура, за тоталната загуба на ценности и съдържание в една връзка и за нароилите се от съвреченните “бета мъжкари” “pick up masters”.

                            На тази тема можем да си говорим до зори. За мен е интересна защото е част от работата ми. Не може да си добър хуманитар без непрекъснато да следиш динамиката на социума, който те заобикаля, а непрекъснато изникват нови форми.
                            Last edited by Arana; 09.10.2022, 12:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Трябвало е да му светне лампата по-рано. Френдли зоната за мъжете е еквивалентна на фъкбоди зоната за жените - когато си парче месо за някой сульо.

                              И в двата случая решението е незабавно прекъсване на отношенията и търсене на нов партньор.

                              Даже като се замисля няма значение дали си мъж или жена. Веднага се махаш от мястото, на което не те зачитат.
                              Нали пишеш,че не били се борили за жените затова ги отхвърляли. Напротив-в тоя случай пича правеше какво ли не,ама резултат нямаше.
                              Колкото да жените и мъже,които ги търсят само за секс-ами то и такива жени има.Не всички бързат да сложат булчинска рокля след втората среща.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Точно така ще да е.Единият ходеше с една мадама няколко години и правеше какво ли не,за да й се хареса. Даже записа да учи висше образование заради нея въпреки че изобщо не му трябваше,щото прави достатъчно пари без образование. И аз един път я срещнах, щото отдавна я познавам и й вкарах един два лафа и оная взе да ми се хили. Веднага ми светна червената лампичка,която наричам"п..детектора".След това я поканих да идем уикенда на един спа хотел и оная се нави.И там ,след като редихме пасианси я попитах какво става с нейният приятел да не са скъсали и тя ми вика:"Ходим заедно, ама той ми е най-голямата приятелка ".Просто не го е възприемала като мъж,с който да има сексуална връзка.Вкарала го е във"friendly zone"и каквото и да направи от тази зона трудно се излиза.
                                Трябвало е да му светне лампата по-рано. Френдли зоната за мъжете е еквивалентна на фъкбоди зоната за жените - когато си парче месо за някой сульо.

                                И в двата случая решението е незабавно прекъсване на отношенията и търсене на нов партньор.

                                Даже като се замисля няма значение дали си мъж или жена. Веднага се махаш от мястото, на което не те зачитат.
                                Last edited by Arana; 09.10.2022, 11:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X