IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Интересно ако една жена не роди и отглежда деца и не се грижи за домакинството за какво изобщо му е на мъжа да се жени за нея?Ако е само за секс е пълно с разведени или омъжени жени,които единствено секс търсят. Бракът е ограничаване на мъжката свобода .И за да има ограничаване на мъжката свобода то трябва да се получи нещо в замяна.
    Ха, ограничавала се мъжката свобода!? Щото женската - ич, ама ич не се ограничава.
    Бракът е хомот, който се тегли от двама. Дори терминът "съпруг и съпруга" произлиза от двойката волове, които са теглели ралото.
    Наздраве!
    Last edited by tnm; 22.09.2022, 15:01.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
      Въпросът е,че започва да обижда,само защото мнението ми се различава от неговото.
      Ясно какво си разбрал!
      Едно голямо нищо.
      p.s. Не защото мнението ти е "различно", а защото е "титанично"!

      Сега чакаме с нетърпение да изчислиш за нас (непосветените в еволюционната гл.т.) колко точно пъти африканката с 44-те чавета води по-смислен живот от Евго напр. щото от математиката, както знаем на нула не се дели. Освен ако не владееш някоя друга математика.

      Честит празник на всички!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Аз пък знам какво е маткап, даже съм ползвал (като дете, при прадядо ми на село), но може би съм друго поколение. И все пак споделям виждането на Миродес, че съвременната бяла жена е меко казано разлигавена (и съвременният бял мъж, но това е сруга тема, тук нали за жени си говорим). И е доста трудно да се намери нормална - аз уж избирах, ама на, пак е весела историята откъм женските задължение (или побе тези, дето сме приели, че са женски по дифолт).

        Основата, разбира се (и в това няма нищо лошо), е в еманципацията на жените - те работят наравно с нас и получават горе-долу съшите доходи (че и отгоре, в което също няма нищо лошо). Ерго са хем смачкани от работа, хем нямат време, хем не им се занимава, хем което е май най-важното - имат кинтите, за да се "правят на мъже".

        Който не го кефи - да се оправя. Ся, аз дома чистачка няма да пусна, та каквото ще да става - закупени са всякакви роботи, миялни, сушилни и каквото там се сетите. От друга страна и на мен ми стана весло да си направя сам ремонта на дрешника - ми направих си го и е горе-долу ок, даже плочки редих от едната страна. Шом някакъв мангал с третокласно образУвание може, и аз мога.

        Та такова е положението - казвал съм го много пъти: търсете си жени от малките населени места, пък ако нямате предразсъдъци - и от някои помашки общности (но все пак д а са идвали НА Софията, де, че иначе ще влезете в Средновековието като схващания и разбирания). Софиянки са малко или много разлигавени, пък и за големи звезди се имат (лично мнение и опит), но за всеки влак си има пътници и те така, те
        Ся, кочинката също е оборудвана с всякаква техника. Без робот, защото не знам дали ще си паснат с проклетото псе. Вземе да му бие една лапа и 1500 лв ще отидат на вятъра.
        А аз въобще не съм против един път в седмицата да идва жена, която да ме отмени в почистването на бърлогата.Тя прави основното, а аз поддържащото за седмицата.
        Ремонтите в къщи от по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието съм ги забранила със закон. Достатъчно натоварен е на работното си място. Надвечер и през почивните дни да прави каквото на него му харесва - да си копа у градината или да ходи с добитъка на лов. Животът е кратък.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          и от мене лайк.
          Ти май мн време имаш за губене ,м ? Що по тоя начин бре ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikimaus Разгледай мнение
            Балзак?Он оре!
            и от мене лайк.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Не е точно обида. Оценка е. Твоя работа как го приемаш.
              Ами и аз го оценявам като комплексар.

              Коментар


              • Балзак?Он оре!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  "Титан на мисълта "в кавички не е ли обида?
                  Без изобщо да е бил предизвикан с мой коментар към него. Аман от комплексари в тоя форум.
                  Не е точно обида. Оценка е. Твоя работа как го приемаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Къде точно те е обидил? Аз не виждам къде.
                    "Титан на мисълта "в кавички не е ли обида?
                    Без изобщо да е бил предизвикан с мой коментар към него. Аман от комплексари в тоя форум.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                      Не ща харем.Търся си само една жена.Ориентирал съм се към рускини. Ама сега ако спрат да им дават визи ще сменям предпочитанията.Украинките също ми допадат.Има сайт за запознанства само с рускини и само с украинки.Както и само с японки,корейки, филипинки и виетнамки. Ама там рядко някоя хваща око.
                      Дерзай.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Не съм му чел писанията и не ме интересува. Въпросът е,че започва да обижда,само защото мнението ми се различава от неговото.
                        Ами щом е така, на зло куче, зъл прът.
                        Къде точно те е обидил? Аз не виждам къде.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Ааааа той харем иска сега
                          Не ща харем.Търся си само една жена.Ориентирал съм се към рускини. Ама сега ако спрат да им дават визи ще сменям предпочитанията.Украинките също ми допадат.Има сайт за запознанства само с рускини и само с украинки.Както и само с японки,корейки, филипинки и виетнамки. Ама там рядко някоя хваща око.
                          Last edited by mirodes; 21.09.2022, 21:08.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Без да се обиждаш … съмнявам се. Още мнооого хляб имаш да ядеш докато влезеш “в тона” точно на този форумец.
                            Не съм му чел писанията и не ме интересува. Въпросът е,че започва да обижда,само защото мнението ми се различава от неговото.
                            Ами щом е така, на зло куче, зъл прът.

                            Коментар


                            • [QUOTE=Evgo;n3967109]

                              Понякога гледам палави клипчета на българи в нета (на две места).

                              Интересно ми е сюжета и какво си говорят.

                              Един път попаднах на много хубав апартамент, луксозен, вътре няколко 20-годишни момчета си правеха кефа. Един много красив 20-годишен българин опъваше приятеля си в спалнята и гледаше еротика. Личеше, че момчето е богато и красиво (висок, добре сложен, с хубаво лице), но въпреки това правеше мъжки секс. ???[/QUOTE

                              Много разголени хомо самци ти се въртят в коментарите. Това е женската тема все пак.
                              Last edited by Arana; 21.09.2022, 21:01.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                От еволюционна гледна точка тая е по-успешна от мен с две деца и много по-успешна от тия без деца.
                                И се въздържай от квалификации,щото много бързо мога да ти вляза в тона.
                                Без да се обиждаш … съмнявам се. Още мнооого хляб имаш да ядеш докато влезеш “в тона” точно на този форумец.

                                Коментар

                                Working...
                                X