IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Жива да не бях, ама разбира се, че си имал

    Наистина нека мъжете се изкажат, но те планетарно вече са се изказали
    Говоря като външен вид.Естествено,че не съм имал досег с актриси,певици и тем подобни.
    И не знам какви са били предложенията в анкетата за най-красива жена, но ми се вижда доста измислена класация.Робъртс беше в разгара си точно като бях младеж. И сме обсъждали световноизвестните красиви жени по това време. Тогава такива бяха Шарън Стоун, Ел Макферсън,Хайди Клум, Адриана Склерникова,Моника Белучи,Сандра.И естествено култовата Саманта Фокс.Не съм чул някой младеж на моята възраст да си е падал по Джулия Робъртс.Единствено се обсъждаше ,че има голяма уста.И какво може да прави с тая голяма уста.
    Нито някой пък коментираше въодушевено филма "Хубава жена ".Ама за "Първичен инстикт"се говореше постоянно.
    Last edited by mirodes; 17.10.2022, 18:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Точно така-такива като нея съм имал доста.Не е грозна, ама не е и красавица.Красиви са Шарън Стоун, Хайди Клум ,Бриджит Бардо. С такива никога не съм правил секс.
      Жива да не бях, ама разбира се, че си имал

      Наистина нека мъжете се изкажат, но те планетарно вече са се изказали

      От горното ти изказване само разбираме, че си брюнет.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
        Пусни анкета сред мъжете във форума те да се изкажат. Дотук двама не я считаме за красавица.Не е грозна,ама не е и красива.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Дойдохме ли си на думата?
          Викаш "Аз такива като Джулия по 2 на вечер съм ги опрашвал" - хаха!!

          п.п.
          Дж. Робъртс например също не е моя тип, но не бих казал и че е грозна.
          Точно така-такива като нея съм имал доста.Не е грозна, ама не е и красавица.Красиви са Шарън Стоун, Хайди Клум ,Бриджит Бардо. С такива никога не съм правил секс.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
            Дойдохме ли си на думата?
            Викаш "Аз такива като Джулия по 2 на вечер съм ги опрашвал" - хаха!!

            п.п.
            Дж. Робъртс например също не е моя тип, но не бих казал и че е грозна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Нека мъжете се изкажат дали е красива.Това че е играла роля във филм със заглавие "Хубава жена ",не означава, че е такава.
              Julia Roberts just won People's "World's Most Beautiful Woman" title, but more interesting than who they chose is how people reacted.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                Какво пък й е красивото на Джулия Робъртс?Освен това бракът й е просъществувал по-малко от две години. Това,че е милионерка не я прави чак толкова привлекателна за мъжете .Мъжете търсят красиви жени, не богати.
                Дойдохме ли си на думата?
                Викаш "Аз такива като Джулия по 2 на вечер съм ги опрашвал" - хаха!!

                п.п.
                Дж. Робъртс например също не е моя тип, но не бих казал и че е грозна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                  Нека мъжете се изкажат дали е красива.Това че е играла роля във филм със заглавие "Хубава жена ",не означава, че е такава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Какво пък й е красивото на Джулия Робъртс?Освен това бракът й е просъществувал по-малко от две години. Това,че е милионерка не я прави чак толкова привлекателна за мъжете .Мъжете търсят красиви жени, не богати.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Джулия Робъртс - Лайв Ловет. Тя е милионерка, той е треторазряден кънтри певец.
                      Какво пък й е красивото на Джулия Робъртс?Освен това бракът й е просъществувал по-малко от две години. Това,че е милионерка не я прави чак толкова привлекателна за мъжете .Мъжете търсят красиви жени, не богати.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Дай пример за красива жена ,ама наистина красива,която е омъжена за мъж с лошо финансово състояние.
                        А красивите жени ги давам за пример, щото те имат най-голям избор на мъже.
                        Джулия Робъртс - Лайв Ловет. Тя е милионерка, той е треторазряден кънтри певец.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          Нямах предвид толкова романтичната страна, колкото че има и други начини за презентиране на стил и статус, освен да удариш дебелия портфей в масата или да размахваш разпечатка от НОИ.
                          Но затова се иска все пак известен финес и гъвкавост в мисленето

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                            Жените не са директни като мъжете и дават знаци. От това по-ясен знак няма накъде.
                            Навремето имаш един такъв виц:

                            Политик, който казва "Да", значи "може би";
                            Политик, който казва "Може би", значи "Не";
                            Политик, който казва "Не", не е политик!

                            Жена, която казва "Не", значи "Може би";
                            Жена, която казва "Може би", значи "Да";
                            Жена, която казва "Да", не е жена! - (туй за Евго)

                            Военен, който казва "Да", значи "Да";
                            Военен, който казва "Не", значи "Не";
                            Военен, който казва "Може би", не е военен!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Щом се е навила да дойде с теб на море все едно си е разтворила широко краката. Жените не са директни като мъжете и дават знаци. От това по-ясен знак няма накъде.
                              Факт.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Струва ми се, че някъде изпусна дискусията.

                                Изказването на Ш. Стоун не е във връзка с нейния собствен брак, а по отношение на масата млади момичета, за които ти споменаваш.
                                Дай пример за красива жена ,ама наистина красива,която е омъжена за мъж с лошо финансово състояние.
                                А красивите жени ги давам за пример, щото те имат най-голям избор на мъже.

                                Коментар

                                Working...
                                X